یک “انقراض کانون” در آپالاچیا

گیاه شناس Wesley نزدیک به یک شهرت برای پیدا کردن از دست گیاهان.

در سال 2016 نزدیک است کشف دوباره نادر مریلند گل به نام روئينه rupestris — آخرین دیده می شود بیش از 100 سال پیش — منجر به سرفصل تماس او را “ایندیانا جونز گیاه شناسی.”

تبلیغات:

در حال حاضر نزدیک به کمک یک کشف جدید — هویت یک گونه گیاهی است که پنهان شده است تحت کارشناسان چشم و بینی برای چند دهه.

آن را احتمالا منقرض شده است برای بسیاری از آن زمان.

از دست رفته کارخانه سه پا بلند دیزی به نام Marshallia grandifloraرشد فقط در دو کارولینای شمالی غربی استان ها و نشده است به طور رسمی دیده می شود پس از سال 1933 با توجه به مقاله منتشر شده در این ماه در مجله Phytotaxa.

تبلیغات:

نزدیک می گوید مردم باید نگاه برای این گیاه برای سال با هیچ شانس و این چیزی است که می شده اند و نسبتا آسان برای پیدا کردن در زمان مناسب از سال است. Grandiflora بود (به عنوان شما ممکن است حدس می زنم از نام و نام خانوادگی) “زرق و برق دار, گیاه, بنابراین این نوع از چیزی است که بسیاری از گیاه شناسان خواهد عبور هنگامی که آن را در گل” او می گوید.

Marshallia grandiflora

اصلی Marshallia grandiflora holotype. اسمیتسونیان NMNH (عوام خلاق)

تبلیغات:

“این بدان معنی نیست که آن را در خارج وجود دارد,” او سریع برای اضافه کردن. “عبارت من می خواهم به استفاده از این است که” احتمالا منقرض شده است.’ من امیدوارم که ما در اشتباه هستید. من امیدوارم که کسی می رود و در می یابد آن را بلافاصله تبدیل به یک اولویت حفاظت.”

در واقع نزدیک و نویسندگان می گویند کل منطقه نیز ممکن است نیاز به حفاظت اضافی توجه است. کاغذ تماس هندرسون و پولک استان ها, صفحه اصلی, به, احتمالا منقرض شده M. grandiflora, “قبلا ناشناخته انقراض کانون” از آنجا که دو تن دیگر از گونه های گیاهی از همان منطقه — Narthecium montanum و Orbexilum macrophyllum— نیز رفته و منقرض شده است. این شهرستان نزدیک می گوید: دیده می شود بسیاری از زیستگاه های تخریب از کشاورزی و توسعه مسکونی بنابراین وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای از دست گیاهان برای پنهان کردن.

تبلیغات:

یک هویت جدید یک فرصت برای محافظت از

نپ و نویسندگان — Derick Poindexter و آلن Weakley از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل — می گویند این گونه فراموش علمی توضیحات برای مدت طولانی به دلیل آن را به حال شده است به اشتباه فشرده با بیشتر به طور گسترده ای اعم Marshallia گونه, معمولا شناخته شده به عنوان بزرگ گل باربارا دکمه که آنها در حال حاضر تغییر نام M. pulchra.

با بیش از حد چند گیاه شناسان در طول تاریخ در حال کار برای حل و فصل گیج کننده گیاهی, طبقه بندی هیچ کس تا به حال متوجه شده است که دو گونه بود قابل توجه تفاوت در اندازه و شکل تا نزدیک اظهار داشت که موزه نمونه از گیاهان جمع آوری شده در کارولینای شمالی نگاه کاملا کمی بزرگتر از گیاهان او می خواهم دیده می شود در این زمینه در کشورهای دیگر.

تبلیغات:

گسترده تر-اعم گونه است برای چندین سال تحت نظر حفاظت تحت فدرال گونه های در معرض خطر عمل می کنند و در حال حاضر ذکر شده به عنوان در معرض خطر در سطح دولت در کنتاکی مریلند و ویرجینیا و تنسی. با کارولینای شمالی گیاهان در حال حاضر در نظر گرفته گونه خود نویسندگان می گویند که تغییر نام M. pulchra ممکن است حتی کوچکتر جمعیت بیش از پیش متوجه شدم و نیاز به حفاظت. آنها توصیه می شود آن را قرار داده و در فهرست قرمز IUCN از گونه های در معرض تهدید به عنوان “در معرض خطر انقراض است.”

آنها همچنین توصیه می کنند یک سوم Marshallia گونه M. legrandiiشود ذکر شده به شدت در معرض خطر. آن شناخته شده از فقط دو سایت در کارولینای شمالی و ویرجینیا با مجموع زیستگاه زیر 4 کیلومتر مربع است.

اگر چه دانشمندان همیشه محتاط در مورد اعلام یک گونه منقرض شده, Weakley, مدیر UNC-CH مجموعه گیاهان خشک گیاهدان تماس احتمالی از دست دادن M. grandiflora “غمگین به احتمال زیاد حقیقت است. شانس خود را برای پیدا کردن دوباره آن را به نظر می رسد کم شاید بسیار کم است.”

تبلیغات:

اما او همچنین خواستار آن را “یک ضربه در شلوار — شما می دانید یک انگیزه است.” او می گوید کارولینای شمالی و بقیه از آمریکا و جنوب شرقی باقی می ماند غنی در تنوع زیستی زیادی از آن هنوز در حال شناسایی و به نام — حتی در حالی که تهدید به این گونه افزایش می دهد.

“ما در حال پشت منحنی,” او می گوید. “ما هنوز هم بسیاری از چیز تازه ای که در حال کشف. تقریبا 500 عروقی گونه گیاه, گل و گیاهان نام برده شده در جنوب شرقی ایالات متحده بیش از 50 سال گذشته. که تقریبا 10 درصد از فلور و بسیاری از کسانی که تخصصی گونه های در محدود زیستگاه.”

که باعث می شود آنها نیاز به توجه بیشتر است. “بسیاری از این گونه های جدید در حال, فوق العاده, فوق العاده نادر است,” او می گوید. “آنها در واقع بیشتر مستحق فدرال در معرض خطر وضعیت از بسیاری از گونه ها هستند که در واقع در این فهرست است. و در عین حال به دلیل چگونه شکسته فدرال مثال فرایند است که آنها نمی ذکر شده است. من فکر می کنم ما فقط نیاز به سند همه این گونه ها — آنهایی که نمی توصیف شده و این جمعیت از آنهایی که شرح داده شده است — و واقعا مورد مناسب برای حفاظت و حقوقی لیست وضعیت برای آنها است.”

که می تواند آسان تر از انجام گفت.

تبلیغات:

“این کار به طور فزاینده ای دشوار است می گوید:” Poindexter. “گیاهان است که ما در حال کار بر روی اغلب مرموز محلی فلور. بزرگتر جذابیت بیشتر گیاهان در حال حاضر انجام شده است به پایین آویزان میوه. ما در حال برخورد با واقعا سوالات سخت در حال حاضر.”

پاسخ این سوالات در مورد گونه ای که ممکن است برای حفاظت از شروع اضافی جستجو برای M. grandiflora و یا حفاظت از چه کمی از آن گستره تاریخی باقی مانده است.

“اجازه دهید به نگاه در هر زیستگاه باقی مانده است که ما فکر می کنم ممکن است وجود داشته باشد” Weakley می گوید. “بیایید سعی کنید به شناسایی که زیستگاه اجازه دهید آن را بررسی. و اجازه دهید با استفاده از این به عنوان یک یادآوری است که ما اجازه رفتن گونه منقرض شده در. اجازه دهید ما damnedest برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>