Joel Embiid and Anthony Davis battle for a tip-off during the NBA All-Star Game; Luka Doncic looks on in the background.

جوئل Embiid و آنتونی دیویس نبرد برای tip-off در NBA همه ستاره بازی در ایالات مرکز در روز یکشنبه در شیکاگو است.

استیسی ریور/گتی ایماژ

اگر شما به تماشای NBA همه ستاره بازی روز یکشنبه شما را متوجه چیز دیگری آن را مشروع هیجان انگیز است. این نمایشگاه معمولا نمی ویترین برای تلاش و یا دفاع اما سه ماهه چهارم جهان بهترین بازیکنان بسکتبال شد مبارزه با دندان و ناخن برای در اختیار داشتن هر و تیم LeBron لبه تیم Giannis, 157-155. آن را به بهترین بازی همه ستاره در سال و مقدار اعتبار می رود به نیک ایلام یک رهبری آموزشی استاد در Ball State University. او پدر “ایلام پایان” یک قاعده است که حذف ساعت در پایان بازی و جایگزین آن را با یک هدف نمره. بازی به پایان می رسد که یکی از تیم های بازدید ،

NBA با استفاده از ایلام پایان برای اولین بار در تاریخچه لیگ در این سال All-Star Game. نمره هدف مشخص شد با اضافه کردن 24 امتیاز (به افتخار Kobe Bryant) به پیشرو تیم نمره بعد از سه چهارم از بازی. تیم LeBron شده بود انتهایی 133-124 به عنوان نهایی قاب, اما آنها موفق به را تشکیل می دهند تفاوت و مهر و موم پیروزی با آنتونی دیویس پرتاب آزاد.

ایلام آمد تا با ایده در سال 2007 اما نبود آن گنجانیده شده توسط یک لیگ حرفه ای تا سال 2017 زمانی که او متقاعد مسابقات بسکتبال (یا TBT)—سالانه خیابان توپ-الهام لیگ برتر—به یک شات بدهید. نیک ایلام ایده هرگز برجسته در یک مرحله بزرگتر از NBA همه ستاره بازی روز دوشنبه من به نام او به بحث در مورد اختراع خود را شکستن. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

نیک گرین: شما در All-Star Game?

نیک ایلام: من. NBA تا به حال به نام من Jan. 23 به من سر تا که آنها را به یک اطلاعیه در مورد All-Star Game. آنها گفتند که در داخلی خود بحث با بازیکنان در ارتباط است که آنها واقعا دیدم بسیاری از شایستگی در این مفهوم untimed پایان به بازی. آنها گذاشته چگونه این همه ستاره بازی کار می کنند که در آن زمان قرار بود به 35 نقطه تنظیم در سه ماهه چهارم, اما پس از آن آنها همچنین گفت که آنها در حال رفتن به ارسال من به عنوان یک مهمان NBA همه ستاره آخر هفته در شیکاگو است. که واقعا هیجان انگیز وقتی که من شنیده ام که تماس بگیرید. آن را تنها چند روز بعد زمانی که کوبه درگذشت و آنها تنظیم آن را به 24 نقطه تنظیم در پیش از اعلام.

“این سخت است برای دریافت 90 درصد از توییتر به مانند آبجو رایگان و بستنی. برای 90 درصد از مردم به صحبت مثبت در مورد این مفهوم واقعا می گوید چیزی است.” — نیک ایلام

آیا NBA تماس به درخواست اجازه شما? آیا شما یک کپی رایت در حکومت بودند و یا آنها فقط خوب بودن?

به حدی که من می توانید مالکیت معنوی و حفاظت از آن چیزهایی است که من تحت پوشش من, پایگاه در طول سال. این بود که راه خود را از تصدیق من پشت صحنه و به عنوان زمان می رود در من اعتماد به نفس است که آنها پیدا کردن یک راه برای ماندگار ایمان من به عنوان مبتکر این ایده.

من فکر می کنم آن را به خوبی سمان در حال حاضر.

آن را واقعا خوب بوده است برای دیدن مردم از همه جا می آیند و می گویند که این مفهوم است که در اصل “در ایلام،” بیشتر است که این نام وجود دارد می شود بیشتر است که این نام چوب و که قطعا آنچه من می خواهم. زمانی که من اول فکر کردم این ایده در سال 2007 و پس از آن شروع به پیشنهاد این به مردم در بسکتبال جهان, یکی از اساسی من ترس این بود که کسی که قرار بود به آغوش ایده, اما آنها رفتن به می گویند: “همه حق ، شما بعد از دیدن” و نوع مرا در گرد و غبار. آن را بسیار مهم برای من است که من در نهایت به رسمیت شناخته شده هستم که به عنوان مبتکر فرمت.

در ایلام پایان نمی اغاز تا سال 2017 زمانی که مسابقات بسکتبال گنجانیده شده آن است. بود وجود دارد یک نقطه که در طول 10 سال span بین اختراع و استفاده از زمانی که شما فکر می کنید این ایده هرگز به برداشت ؟

من فکر نمی کنم من همیشه بیش از حد دلسرد. من فکر می کنم بخشی از آن به دلیل معیشت هرگز در گرو موفقیت این فرمت. آن نه من کار تمام وقت است. آن را حتی بخشی از من در زمان کار. آن را مانند یک indepenent پروژه. من هرگز به یک وضعیت زمانی که من احساس مسخره برای دنبال کردن آن. من تو را دیدم هرگز هر نوع واقعی dead-end به مفهوم. من همیشه فکر می کردم که یک روز بیشتر به سمت چپ در این پروژه است. همیشه وجود دارد یک خیابان بیشتر به آن حرکت رو به جلو به طوری که من همیشه با آن است. من نمی دانم چه مدت آن را من نمی دانم که قرار بود برای اولین بار به این شانس, اما آن را تبدیل به 10 سال و آن را تبدیل به TBT.

من تصور کنید که شب گذشته باید ارائه یک احساس فوق العاده ای از اعتبار.

من تا به حال امید زیادی برای آن. من معتقدم در مفهوم بسیار زیاد بود و من واقعا هیجان زده برای شب گذشته بود اما حتی فراتر از آنچه که من انتظار داشتند. آن را فقط فوق العاده بود. برای دیدن این نوع از شدت—من هرگز دیده می شود یک All-Star Game شدید که قبل از. فقط جو در عرصه مردم در پای خود را برای خیلی از آن کشش نهایی. بازیکنان واقعا ریختن قلب و روح خود در دادگاه از آن چیزی است که شما استفاده می شود برای دیدن در All-Star Game. من فکر کردم عالی بود. من فکر می کنم این مفهوم صحبت های خود به خوبی.

من می دانم که جرقه برای ایده خود را از آمد که مایل به پایان دادن به تقلا از رسوب در انتهای بازی بسکتبال, اما آیا شما تصور کنید که این امر در واقع بازیکنان سعی می کنید سخت تر است ؟ آیا شما تا به حال این همه ستاره سناریو را در ذهن ؟

من نمی دانم اگر من به طور خاص در مورد آن فکر برای All-Star Game, اما من کاملا فکر می کردم که آن را به بازیکنان بازی سخت تر است. اگر شما تماشای یک بسکتبال جوانان, بازی و من مانند بچه های کوچک مانند کلاس سوم کلاس بدنسازی و یا چیزی حتی اگر آن را یک بازی به پایان رسیده و کسانی که بازیکنان نیست به نگرانی در مورد ساعت. آنها فقط تلاش خود را برای نمره و دفاع است. آنها در حال رفتن در آن 100 درصد است. اما در ادامه شما را به سطوح بالاتر از بسکتبال و سپس بازیکنان در حال آگاه است که ساعت. من فکر می کنم گاهی اوقات آن را طول می کشد دور برخی از آنها ابراز وجود است. این تنها چیزی است که در پشت ذهن خود است که طول می کشد دور برخی از این غریزه قاتل. آنها را به دستکاری ساعت در علاوه بر این به تلاش برای نمره زمانی که آنها در جرم و یا جلوگیری از به ثمر رساند زمانی که آنها در دفاع. اگر شما خلاص شدن از شر این ساعت در پایان بازی در آن طول می کشد دور که الکترونیکی شخص ثالث و در حال حاضر آن را واقعا تیم من در برابر تیم خود را. بیایید ببینید که چه کسی بهتر است. بیایید فقط در آن 100 درصد است. وجود دارد هیچ چیز دیگری به نگرانی در مورد به جز آنچه اتفاق می افتد در دادگاه.

پاسخ آنلاین به نظر می رسید به جهانی ستایش است که نادر برای همه چیز آنلاین.

من انجام داده ام نقطه چک در اینجا و یا وجود دارد. راستش به نظر می رسد در حدود 90 درصد مثبت من می خواهم بگویم.

تنها شکایت من دیدم این بود که برخی از افراد دوست ندارم که بازی به پایان رسید در یک شات ناپاک. این است که چیزی که شما در مورد فکر می کردم?

کسی یک بار به من گفت که آن را سخت برای دریافت 90 درصد از توییتر به مانند آبجو رایگان و بستنی. برای 90 درصد از مردم به صحبت مثبت در مورد این مفهوم واقعا چیزی می گوید. تا آنجا که پایان دادن به در یک پرتاب آزاد می رود من بسیار به جای دیدن یک بازی در پایان یک پرواز غوطه دادن یا ترد 3-اشاره گر, اما من فکر می کنم اگر شما بیش از تنظیم قالب در تلاش برای جلوگیری از بازی ها را از پایان دادن به در یک پرتاب آزاد من فکر می کنم شما در حال رفتن برای پایان دادن به بسیاری از پیامدهای ناخواسته. این چیزی است که من سعی کردم به ابتدا بر روی کاغذ و با سرهم بندی کردن در طول سال, و آن را فقط به نظر می رسد مانند هر نوع صریح مقررات در جلوگیری از بازی ها را از پایان دادن به در می اندازد در حال رفتن به عواقب ناخواسته. من فکر می کنم شما فقط مجبور به ترک است که امکان در بازی. در حال حاضر با TBT, من فکر می کنم حدود 15 تا 20 درصد از بازی ها به پایان رسید در یک پرتاب آزاد و من فکر می کنم که خوش طعم ، ما فقط باید به آماده می شود که درصد کمی از بازی ها در حال رفتن به تصمیم توسط رایگان می اندازد. من فکر می کنم به مراتب کمتر بازی در حال رفتن به تصمیم توسط پرتاب آزاد تحت ایلام پایان از قالب به طور منظم که در آن هنجار برای بازی ها را رایگان می اندازد.

من هم یک تنیس فن و من goosebumps هنگامی که آن را به مطابقت با نقطه و یا قهرمانی نقطه. من هرگز می خواهید برای دیدن یک مسابقه و یا به خصوص قهرمانی در پایان دو گسل اما این فقط یکی از آن چیزهایی است. این بخشی از ورزش است. من فکر می کنم اگر شما سعی می کنید به بیش از تنظیم آن را به اطمینان حاصل شود که یک مسابقه تنیس را نمی توان در دو تقصیر من فکر می کنم دوباره آن را پیامدهای ناخواسته.

چرا که آن را چنان محبوب من فرض کنیم که همه ستاره ها از در حال حاضر در استفاده از ایلام ، این چیزی است که شما صحبت کردیم به NBA مورد ؟ آیا شما حدس?

من می خواهم به بسیار مراقب باشید در مورد صحبت کردن برای NBA, چرا که نه جای من. من شما را تشویق به رسیدن به آنها را برای دیدن آنچه که برنامه های خود هستند. اگر شما به درخواست من چه من حدس است من حدس است که این فرمت ساخته شده چنین تصور مثبت در اینجا در سال 2020 که آنها همچنان به حفظ این فرمت و یا چیزی شبیه به آن جلو می رویم. اما من لازم نیست که از هر منبع مرتبط با NBA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی