اندرو کومو را دوست پسر خود را — و جو بایدن قطعا پدر خود را

می تواند ما را متوقف و آن را با اندرو کومو در حال حاضر ؟ او نه خود را دوست پسرو صادقانه شما می توانید از جهنم خیلی بهتر است. من می گویند که چون من در مورد شما مراقبت. نمی شود یک حصیر یا فرش جلو!

هر چه وضعیت است یا نیست با نیویورک فرماندار نوک پستان — و من در حال حاضر در حسرت زندگی در یک جهان که در آن من احساس می کنم مجبور به تایپ این کلمات — این است که یک هزار و صد و نه کسب و کار شما. اگر من به ارمغان آورد تا هر زن منتخب رسمی, نوک پستان, در هر زمینه آنچه من می تواند بی وقفه flamed برای آن به درستی. آن است مختلفبه نحوی به لچ پس از یک مرد سیاستمدار در اغراق عمومی مد ؟ مطمئن شوید که نوع. در آن است بهتر است? من متقاعد نشده که در مورد.

تبلیغات:

من آن را به یک نقطه. ما تمام شده است در قفل شده است برای بیش از حد طولانی در حال حاضر وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. ما همه “تشنه” اگر من با استفاده از این اصطلاح به درستی. همه ما خوش آمدید منسجم بالغ رهبری و تمرکز بر اطلاعات واقعی به خصوص در تقابل با شما می دانید که روزانه سمینار در “تعریف انحراف رو به پایین” ارائه زنده از کاخ سفید است. (به عنوان به که از من اطاعت روشن و قاعده ساده: همین حالا آن را تماشا کنید. “تجربه” است که ارزش داشتن آخرین ذرات روح خود را مکیده و سوراخهای بینی خود را به خلاء فضا است.)

اما آن را هنوز هم خوب به استانداردهای حتی در کانون یک بیماری همه گیر و حتی در میان یک فاجعه اقتصادی است که تغییر شکل تمام زندگی ما است. بله کومو بهتر است از مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا. در خبری دیگر قارچ ناخن بهتر است از سرطان مغز. نگاهی به کومو — و یا بدتر هنوز در بیچاره, شناور, جو بایدن, زیر متوسط جایگزینی بازیکن آمریکایی لیبرالیسم و دیدن ناجی, یک نجات دهنده, یک, قهرمان, یک, پدر, دختر, یک, عاشق یک امدادگر است به چسبیدن به گذشته اب اشباع تخته از یک کشتی در حال غرق شدن. این یک تسلیم به کاهش استانداردهای threadbare امیدوار است. این پذیرش است که ما تا مورد آزار قرار گرفته و پس gaslit, در این دوران بی مهابا آمریکا کاهش, که به اعتقاد ما “هر عملکرد بالغ 2020” ما سزاوار است.

بله من تماشای کومو روزانه جلسات بیشتر صبح ها از نیست. البته من انجام دهد. من زندگی در شهر نیویورک در یکی از zipcodes سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. تعداد موارد جدید در هر روز و تعداد مرگ و میر هستند تقریبا غیر ممکن است برای هر یک از ما به صورت. همانطور که من نوشت: هفته گذشته آمبولانس آژیر به ندرت خاموش در یک شهرستان که در آن بسیاری از سر و صدای ترافیک و بسیاری از فعالیت های تجاری را متوقف کرده است. من در اتاق خواب من اکثر روز در یک گمراه کننده جزیره آرام اما گره از اضطراب در گودال از معده من هرگز از بین می رود.

تبلیغات:

من در معرض خطر; بچه ها من در معرض خطر هستند; بسیاری از مردم دیگر من در مورد مراقبت از در معرض خطر هستند. و اعتقاد داشتند که صالح مدیر مسئول بسیار اطمینان بخش است. من نگاه به کومو برای رهبری و اطلاعات شفاف و بدون هیچ شک او کشف و ضبط لحظه ای افزایش یافته است و به این مناسبت است. او بیان شفقت انسان, او طول می کشد مسئولیت تصمیمات خود او نمی sugarcoat خبر بد و او متکی به مشاوره زمانی که می آید به پزشکی, علمی و یا لجستیکی مهم است.

همه که خوب است! اما شما می دانید نمی شود سخت: ندارد که پایه انتظار برای رهبری سیاسی و یا حداقل آن را نباید در عملکرد دموکراسی است ؟ می کند هر که به شما بگویم هر چیزی در همه در مورد فرد اخلاقی و یا گرایش ایدئولوژیک? (من در نظر نمی “نه یک کارتون-تبه کار مخالف” برای اینکه کاملا به اندازه کافی اطلاعات است.) در صورتی که یک دلیل غش کردن من می خواهم بگویم که غش تبدیل شده متاسفانه خوار ارز.

در واقع اندرو کومو که خرد می شود و در باید ما می گویند ادبی-فکر مقاومت زنان خاص وضع یک طرح است و نه یک شخص واقعی است. شاید که نقطه; شاید این همه قرنطینه ملودرام و من که بیش از حد تحت اللفظی فکر با تلاش به افسار آن را به قلمرو حقایق است. همه ما نیاز به توهمات ما الهه می داند. این است که به عنوان شما ممکن است متوجه یک دوره زمانی که حقایق را که خرید های زیادی در آمریکا داشته باشید.

تبلیغات:

اما هنوز هم. بیش از حد از زندگی ملی ما در حال حاضر قرنطینه ملودرام و مطالب رایگان قهرمان عبادت کشش پشت و قبل از ما بودند همه در قرنطینه. برای ساخت سکسی-پدر توهمات اطراف شکننده ظالم و قطعا متوسط فرماندار دولت است راه بیش از حد نماینده آمریکا را شکست سیاسی تخیل. این یک مصنوع از “استن” فرهنگ سیاسی که نامزد شدن مشاهیر, احاطه شده توسط cultish محافل از طرفداران که تحمل هیچ اختلاف و دفع همه خارجی ها به جای رزمندگان در یک مبارزه پیچیده از ایدئولوژی و نشانه شناسی.

البته اندرو کومو در حال انفجار فن پایه است که به هیچ وجه نزدیک به عنوان خطرناک و یا توهم به عنوان فاشیستی مرگ فرقه در سراسر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — اما اولین ظهور در مستقیم واکنش به دوم که باعث می شود من شک دارم که در یک معنوی یا روانی سطح آنها از لحاظ کیفی متفاوت است. به عنوان کاترینا vanden Heuvel قرار داده و آن را در یک پیچیده و تا حد زیادی دلسوز ستون واشنگتن پست, کومو را “حیرت انگیز و پیچیده تحول” در مواجهه با این بیماری همه گیر است به طور موقت پنهان خود را درست سیاسی هویت به عنوان یک “معاملاتي رهبر” بی وقفه مخالف redistributive سیاست های اقتصادی که “اتحاد مورد علاقه بلانت نظر نئولیبرالیسم” و “تلاش کرده است به گونه ای خستگی ناپذیر برای متقاعد کردن ما که ‘حق’ یک کلمه کثیف است.”

تبلیغات:

به عنوان راس Barkan زحمت تشریح برای ملت (که در آن vanden Heuvel بود دیرین ویرایشگر), Cuomo جدید بودجه دولت خواهد شد و تقاضا میلیاردها دلار در بودجه کاهش, از جمله 400 میلیون دلار در پزشکی کاهش این سال به تنهایی در حالی که امتناع از افزایش مالیات بر ثروتمندان است. بله او را انجام می دهند که در حال حاضردر وسط بزرگترین بحران بهداشت عمومی در تمام طول عمر ما. در کلمات از دولت سن. Gustavo ریورا یک دموکرات از برانکس “آن را زشت و ناپسند. این اقدامات غیر اخلاقی.”

این یک فرماندار که بهترین دوست و نزدیکترین مشاور سیاسی بود دخیل در آشکار فساد طرحیکی از چند که احاطه کرده اند کومو زمان در آلبانی. این یک فرماندار ساخته شده است که نشان می دهد انتصاب یک کمیسیون برای بررسی فساد در دولت و سپس به طور ناگهانی آن را منحل هنگامی که آن شروع به تحقیق در مورد او. این یک فرماندار که قبول یا شاید تشویق عجیب و غریب پشت درهای بسته معامله که نگه داشته جمهوریخواهان در قدرت در مجلس سنا دولت برای سال حتی پس از دموکرات ها برنده شده بود اکثریت.

روزنامه نگار مالی هایدی مور — نیروبخش و لازم توییتر دنبال کنیدبرای بسیاری از دلایل — شده است counterattacking در کومو شیدایی بدون رحمت و بنابراین دوباره در توییتر موضوع این هفته پس از اژدهایی بودجه دولت منتشر شد.

تبلیغات:

یادآوری است که خود را دوست پسر اندرو کومو است واگردانی به نیا-فاشیستی سیاست و در حال حاضر که او را برنده قلب خود را تنظیم است در مورد برش پزشکی برای آسیب پذیر ترین

من هر خانم که گفت: “او زیبا” به موضع شما چه می گویند برای شماست ؟

من آرزو می کنم من می توانم ادعا می شود یک رویایی و ناظر دقیق از انسان الگوهای اما این یک مورد ساده از “عقرب نیش است که خود طبیعت است.” کومو شده است هرگز دیگر از این.

لطفا جشن چشم خود را بر روی او به عنوان شما فکر می کنم هر کس در پزشکی قادر به دسترسی به خدمات بهداشت و درمان اولیه.

در تصویر بزرگتر ناامید لیبرال تشنگی برای رهبری است که تثبیت شده در Andrew Cuomo, سوخت نیویورک خودشیفتگی و روانی فشار ملی مستند بسیار کمی برای انجام با اندرو کومو. ممکن است بازتاب گسترده خبري با این واقعیت است که yearlong تلاش برای دموکراتیک پرچمدار را به پایین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسیده است دقیقا همان جایی که از آن آغاز شد با جو بایدن تنظیمات پیش فرض از تمام تنظیمات پیش فرض که رکورد طولانی از نیمه غیر قابل قبول سازش و مرکز-راست مثلث باعث می شود کومو مانند فرانکلین D. روزولت.

در مواجهه با یک اولیه فاشیستی رژیم در واشنگتن که هسته از حمایت به نظر می رسد نشکن قرار اپوزیسیون در پاسخ با بیشترین محافظه کار دموکرات نامزد پس حداقل هری ترومن یک مرد مسن, احاطه شده توسط زمزمه کاهش شناختی که چهره حداقل یک تا حدودی معتبر اتهام سوء رفتار جنسی و سابقه گسترده قرض تاب یا آشکار ساخته داستان در مورد گذشته خود است. که واقعیت است و ما همه گیر در خانه با آن برای بسیاری از هفته آمده است. ما همه نیاز ما امیدوار توهمات را از طریق این و همه ما در حال رفتن کمی آجیل. اما حتی وقتی که می آید به عشق خیالی امور وجود دارد تفاوت بین آنهایی که تغذیه ما را از طریق بار دشوار است و آنهایی که به ناچار ترک ما کاهش یافته و نا امید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>