اندرو McCabe, مایکل فلین و آخرین, وزارت دادگستری, درام, فیلم توضیح داد

برای هر کسی که نگران آن است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل لایحه Barr در حال سیاسی نظام عدالت کیفری بعد از ظهر جمعه بوده است واقعی غلتکی coaster.

اولین اخبار از شکست است که وزارت دادگستری دادستان بسته شده بود یکی سیاسی بحث برانگیز مورد طولانی تحقیقات جنایی را به معاون سابق FBI مدیر اندرو McCabe بدون آوردن هر گونه اتهام. McCabe شده بود تحت بررسی به صورت بالقوه دروغ گفتن به داخلی محققان در مورد نقش خود در نشت مربوط به FBI تحقیقات به بنیاد کلینتون — هر چند بسیاری از تعجب که آیا این تحقیقات بود واقعا در مورد به دنبال کسی رئیس جمهور تهمت به حال تلقی دشمن.

پس از آن فقط حدود یک ساعت بعد نیویورک تایمز گزارش داد که بر منصوب کرده بود خارج دادستان به بررسی پرونده جنایی علیه مایکل فلین. فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه در سال 2017 اما هنوز رتبهدهی نشده است محکوم و به تازگی به دنبال برداشت خود گناه.

با هم, این است که قطعا جالب جفت از عناوین آینده هفته پس از بر هر دو مداخله به کمک آب کردن صدور حکم توصیه برای راجر سنگ و خواست رئیس جمهور تهمت برای جلوگیری از به tweeting در مورد انتظار وزارت دادگستری پرونده های جنایی.

این McCabe اخبار به نظر می رسد یک شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تسلیحاتی وزارت دادگستری در برابر دشمنان خود را. اما فلین اخبار دیگر علاوه بر این در حال حاضر فهرستی طولانی از موارد که در آن DOJ رهبران مداخله در رویه راه های غیر معمول برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان است.

رئیس جمهور قطعا خواهد بود بسیار خوشحال است در مورد قطعه دوم از اخبار — و نه اولین.

به درک مغلوب ساختن پیشی جستن-McCabe saga شما باید درک کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی نفرت و انتقاد McCabe به دلیل داشتن کمی برای انجام با آنچه McCabe تحت بررسی بود ،

در واقع پس به عنوان دور برگشت به عنوان اکتبر 2016 زمانی که او یک نامزد ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن شده است baselessly این استدلال که McCabe فساد استفاده FBI موقعیت برای کمک به هیلاری کلینتون. (مغلوب ساختن پیشی جستن گله بود که McCabe همسر جیل حال اجرا برای دولت سنا در ویرجینیا در سال 2015 و کلینتون متحد sfmoma تا به حال به او کمک کرد تا جمع آوری پول.) مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتمادی McCabe شدت پس از او رئیس جمهور شد و اخراج FBI مدیر James Comey. روسیه بررسی شد تا حرارت و تهمت اصرار McCabe بود Comey متحد بود که برای به دست آوردن او را.

به طور جداگانه از همه که McCabe شد نیرنگ در یک نشت بررسی است. وزارت دادگستری تا به حال به دنبال پیدا کردن منبع پشت اکتبر 2016 وال استریت ژورنال داستان در مورد داخلی مذاکرات بیش از یک بررسی به بنیاد کلینتون. McCabe بود و در واقع مجاز این نشت (در یک تلاش آشکار برای دفاع از اعتبار خود) و وزارت دادگستری بازرس عمومی, Michael Horowitz به این نتیجه رسیدند او فاقد خلوص و صداقت که در مورد خواسته آنها توسط محققان. (لازم به ذکر است که این افشا نشده بود تلاش برای صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین — اگر چیزی از آن صدمه دیده کلینتون.)

McCabe شد و سپس با عجله از کار اخراج شده در مارس 2018 — ساعت قبل از او به طور کامل واجد شرایط برای بازنشستگی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن glee. وزارت دادگستری گفت: McCabe بود که مجلس با توجه به بازرس کل یافته است اما او معتقد است (از جمله در طرح دعوی در دادگاه) که این سیاسی بازپرداخت.

از آن پس McCabe تبدیل به منتقدان تهمت در رسانه ها. در ضمن هوروویتس ساخته شده بود جنایی ارجاع از رفتار خود و ما دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا شروع به دنبال به اینکه به او اتهام برای دروغ گفتن به محققان در مورد نشت.

در عین حال منتقدان استدلال می کنند که این مورد در برابر McCabe به نظر می رسد ضعیف و نگاه زیادی مانند عذاب سیاسی — به خصوص از آنجا که رئیس جمهور تهمت ادامه داد: به طور منظم سرزنش McCabe در سخنان و نظرات حتی پس از شلیک. این پرسش در مورد اینکه آیا وزارت دادگستری بود که تحت فشار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنان به دلایل سیاسی.

در سپتامبر گذشته گزارش ادعا کرد که وزارت دادگستری آماده شد به جلو بروید و شارژ McCabe به هر حال. هنوز هیچ کیفرخواست محقق. شایعات پرواز کرد که یک هیئت منصفه ممکن است رد دادستان’ تلاش (که می شده اند کاملا یک اتفاق نادر است) اما این هرگز تایید شده است.

McCabe شده است در برزخ پس از آن. اما این جمعه خود دفاع وکلای مایکل برومویچ و دیوید Schertler اعلام کرد در بیانیه ای که دادستان گفته بود آنها بسته شده بود در این مورد. “در گذشته طولانی, عدالت انجام شده در این زمینه” آنها نوشت.

پس این است که حداقل تا حدودی دلگرم کننده خبر برای کسانی که می ترسید که مغلوب ساختن پیشی جستن و بر تحت فشار بوده اند وزارت دادگستری نسبت به سیاسی تعقیب — اگر چیزی شبیه به آن بود که در اینجا آن را به پایان رسید تا شکست در پایان.

در عین حال دیگر خبری است که Barr وزارت دادگستری در حال بررسی یک پرونده علیه یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

در دسامبر 2017, فلین زده و درخواست مقابله با مشاور ویژه رابرت مولر تیم — شفاعت گناه به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه و موافقت خود را برای همکاری کنند. همه چیز به نظر می رسید با توجه به برنامه ریزی با این و دادستان توصیه می شود فلین هیچ زمان زندان خود را به عنوان صدور حکم نزدیک در دسامبر سال 2018 است.

جای تعجب هر چند در آن جلسه قاضی در فلین مورد, مورچه, Sullivan, raked فلین بیش از زغال سنگ گفت که او احساس “انزجار” و “تحقیر” برای چه فلین بود و به شدت نشان می دهد او ممکن است به فلین برخی از زمان زندان. اما سالیوان ارائه شده فلین از این فرصت برای به تاخیر انداختن خود و صدور حکم برای دریافت اعتبار برای همکاری بیشتر با دولت و فلین شروع به پریدن کرد در این فرصت.

در عین حال به جای همکاری بیشتر فلین تصمیم به تخلیه خود وکلا و استخدام یک محافظه کار firebrand سیدنی پاول. او همچنین موافقت نکرد به دادستان شهادت آنها می خواستند در یک مورد در برابر یکی از همکاران کسب و کار, بیژن Rafiekian. براده از پاول رشد فزاینده مبارز ظاهرا به رد فلین قبلی پذیرش مسئولیت خود را به اظهارات غلط و حاکی از آن است که فلین تعیین شده توسط دولت است. سرانجام پاول در زمینه حرکت به فلین گناه خارج شود.

در حال حاضر می آید, اخبار, از طریق بار چارلی وحشی, آدم گلدمن و مت Apuzzo که بر منصوب کرده است “خارج دادستان به بررسی پرونده” علیه فلین. که دادستان است جف جنسن که با این نسخهها کار در دفتر ما وکیل در سنت لوئیس.

“نقد و بررسی است بسیار غیر معمول و می تواند بیشتر از اتهامات سیاسی دخالت بالای مقامات وزارت دادگستری به کار حرفه ای دادستان” این بار خبرنگاران را بنویسید.

این معلوم نیست چه جنسن را پیدا خواهد کرد خود را نقد و بررسی می تواند عادلانه باشد و یا می تواند آن را سیاسی hackwork. اما حتی قبل از دانستن این است که به نظر می رسد تنها آخرین نمونه در میان بسیاری که دوستان از رئیس جمهور دریافت درمان خاص خروج از عادی روش در Barr وزارت دادگستری.

در حال حاضر در ماه ژانویه ارشد وزارت دادگستری به حال مقامات مداخله برای تغییر جدید صدور حکم توصیه از فلین دادستان. این هفته قبل از مشابه درام بازی مربوط به صدور حکم توصیه برای راجر سنگ. بار نیز به تازگی نصب شده و یک متحد نزدیک آمریکا در دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا است که دست زدن به هر دو مورد.

بنابراین در حالی که بار ممکن است اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی دادستان کل به نظر می رسد با خوشحالی خود را از ادامه فعالیت در پشت صحنه در مورد اهمیت به رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی