اندرو یانگ گفت: آمریکایی های آسیایی تبار خود را به اثبات Americanness. در اینجا به همین دلیل است که اشتباه است.

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ ساخته شده خیره کننده بحث در واشنگتن پست op-ed در این هفته: برای مبارزه با افزایش اخیر در جرایم ناشی از نفرت و نژادپرستی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس او پیشنهاد, آسیایی, آمریکایی ها باید ویترین چقدر آمریکایی آنها از طریق اعمال میهن پرستی و جامعه است.

به طور موثر او نوشت آسیایی می تواند کمک به پایان دادن به نژاد پرستی توسط بهترین بودن شهروندان ما می توان به:

ما آسیایی آمریکایی ها نیاز به آغوش و ما نشان می دهد آمریکایی بودن در راه ما هرگز قبل از. ما نیاز به کمک همسایگان ما اهدا دنده, رای, لباس قرمز, سفید و آبی, داوطلب, صندوق کمک های سازمان و انجام همه چیز را در قدرت ما برای سرعت بخشیدن به پایان این بحران است. ما باید نشان دهد بدون سایه شک است که ما آمریکایی ها خواهد شد که انجام بخشی از ما را برای کشور ما در این زمان نیاز است.

یانگ که به این نتیجه گیری پس از ناراحت کننده است تجربه خود را به نظر می رسد به این باور است که کمک civically در یک راه قابل رویت است که بهترین رویکرد برای پاسخ به اعمال تعصب.

در حالی که آن را به طور کامل عادلانه برای او می خواهید برای مقابله با چنین تعصبات خود را در راه استفاده از استدلال است که در آن همه چیز در مورد. وجود دارد قطعا ارزشمند مورد ساخته شود که هر کس صرف نظر از پس زمینه خود را باید پله به بالا و کمک به جوامع در طول این ویرانگر بحران است. اما یانگ نقطه است که به طور خاص با هدف آمریکایی های آسیایی تبار.

در واقع او نشان می دهد که آمریکایی های آسیایی تبار به عنوان یک گروه نیاز به نشان می دهد که آنها همکاران مثبت به جامعه فقط به عنوان درمان می شود برابر است. آن را عمیقا ناقص بحث قرار می دهد که تعهد در آمریکایی های آسیایی تبار خود را خوش طعم تر به کسانی که تبعیض علیه آنها. و آن را نیز در میان آخرین به پیشبرد غلط نظریه “احترام سیاست است.”

به عنوان دیمون جوان توضیح داد که در ریشه “احترام سیاست” یک ایده است که برداشت شتاب در 1990s استفاده شده است و به اصرار آمریکایی های سیاه و سفید به لباس یا رفتار در یک راه خاص به عنوان وسیله ای برای خنثی کردن نژاد پرستی. “آن را به طور کلی تعریف شده به عنوان آنچه که اتفاق می افتد زمانی که اقلیت و/یا گروه های به حاشیه رانده شده هستند گفت: (یا تدریس خود) که به منظور دریافت درمان بهتر از این گروه در قدرت آنها باید رفتار بهتر” جوان می نویسد.

یانگ op-ed باعث می شود این مورد برای آسیایی آمریکایی ها و در انجام این کار به طور کامل misunderstands که نیاز به مسئولیت برای سربازان ارتش در بیگانه ستیزی و آزار و اذیت که به عنوان coronavirus شیوع بدست بدتر است.

در نهایت مسائل نژادپرستی که قطعه را از تماس بسیار واقعی: با توجه به های اخیر ABC News در گزارش اف بی آی در انتظار تعدادی از جرایم ناشی از نفرت علیه آمریکایی های آسیایی تبار به افزایش به عنوان ما همچنان به مقابله با کروناویروس و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر اعضای دولت او استفاده کرده اند نژادپرستانه نام برای توصیف این بیماری است.

هفته گذشته توقف AAPI نفرت یک گزارش آنلاین فروم گفته اند که دریافت بیش از 650 گزارش از تبعیض نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار از مارس 18. این حوادث شامل هر دو لفظی و حملات خشونت آمیز از جمله سلاح سرد با یک خانواده آمریکایی در تگزاس باشگاه سام.

یانگ استدلال هل برای اقدام در واکنش به این حوادث اما در راه اشتباه است. نشان می دهد که آمریکایی های آسیایی تبار “نیاز به نشان می دهد خود را به آمریکایی بودن” مکان های فشار برای مبارزه با نژاد پرستی در مردم از رنگ و پژواک دیرین الگوی از انجام این کار.

این موضوع را با استدلال است که احترام به نفع سیاست است که آنها را نادیده بگیرد چگونه نژادپرستی کار می کند: آنها استدلال می کنند که مردم از رنگ نیاز به تغییر در جهت رسیدن به پایه برابری در آنها چگونه درمان می شوند, زمانی که مسئله این است که مردم تداوم این تعصبات هستند که باید رفتار خود را تغییر دهید به طوری که آنها به خوبی نژادپرستانه.

چندین روزنامه نگاران اشاره کرده اند که استدلال مشابه یانگ ساخته شده بودند به سمت اسلام آمریکایی در پی 9/11 زمانی که مردم خواسته شد برای پاسخ به تعصب نشان میدهد که چگونه وطن پرست بودند.

به عنوان جوان امتیاز در ریشه این تلاش ها نه تنها غلط آنها بی اثر است.

در یکی استنادی در op-ed, یانگ, یادداشت که آمریکایی ها به ارتش پیوست در نرخ بالا در طول جنگ جهانی دوم برای نشان دادن وفاداری خود را به ایالات متحده است. در حالی که این تعهد فوق العاده قابل تحسین از کسانی که ساخته شده آن را سربازی کوچک برای جلوگیری از اعضا از جامعه آمریکا از فرستاده شدن به اردوگاه های اقامت اجباری صرفا بر اساس قومیت.

هیچ راه حل ساده برای مبارزه با بیگانه ستیزی که رشد در هفته های اخیر: به عنوان یانگ, یادداشت گفتن مردم نمی شود نژادپرستانه نیست به احتمال زیاد به اندازه کافی است. با این حال شروع است.

بخشی از آنچه را کمک کرد سوخت از جمله تبعیض آمیز احساسات در اطراف coronavirus است تصمیم تهمت و دیگر رهبران جمهوری خواه به دوبله آن به “چینی ویروس” یک عمل است که می رود در برابر دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت که هشدار در برابر خانواه نام یک بیماری با هر مکان خاص به دلیل آن می تواند باعث انگ زدن.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است پس گفت که ایالات متحده در جامعه باید از آن محافظت شود آن را یک بیانیه او ساخته شده بدون حتی اذعان خود نظرات و نقش مهمی در ترویج نژاد پرستی. آنچه به شدت مورد نیاز بیشتر به آدرس مداوم تعصب در حال حاضر بیشتر قانونگذاران و دیگران که یک پلت فرم یانگ گنجانده شده است که مایل به تماس با آن و محکوم کردن لفظی یا فیزیکی حملات علیه آمریکایی های آسیایی تبار.

در این هفته چندین عضو از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جودی چو و Hakeem Jeffries — در میان کسانی که vocalized چنین موقعیت. به طور مشابه سنسور. کامالا هریس Tammy Duckworth و Mazie Hirono و همچنین تشکر. لطف Meng, معرفی یک قطعنامه که خواستار اجرای قانون به نگه داشتن مردم پاسخگو برای نفرت جنایاتی که آنها مرتکب می شوند.

“اجازه دهید روشن است: COVID-19 نیست هدف هر گروه و نژاد و قومیت. ما باید در محکوم کردن هر گونه نمونه از نژادپرستی یا تبعیض در هر کجا از آن وجود دارد” هریس در بیانیه ای گفت.

میان در مورد عناصر یانگ op-ed است که آن را عمل کردن یک فرض است که آمریکایی های آسیایی تبار را به اثبات چیزی با توجه به چقدر تعلق دارند در ایالات متحده است. یانگ نقطه ای که آمریکایی های آسیایی تبار باید “لباس قرمز و سفید و آبی” احساس می کند به خصوص مضحک.

قطعا این فرض استوار است که آمریکایی های آسیایی تبار هستند در نظر گرفته شود “دیگر” یک دیدگاه از آن کسانی که باورهای تبعیض آمیز ممکن است به کار گیرند. پس از همه, آن را خیلی تعصب ریشه در یک تاریخ از بیگانه ستیزی که وجود داشته است از آنجا که مردم از تبار آسیایی شروع به مهاجرت به ایالات متحده است که شامل صفحه عمل از سال 1875 و قانون خروج چینی ها از سال 1882 هر دو که با هدف محرومیت مردم چین از ورود به کشور.

آن را دلسرد کننده به این پویا اذعان کرد به عنوان پیش فرض فرض توسط یک آمریکایی آسیایی تبار رهبر خود.

وجود دارد هیچ چیز به دست آورده در انکار این واقعیت است که آمریکایی های آسیایی تبار بسیاری از گروه های مهاجر و مردم از رنگ هنوز درمان متفاوت توسط کسانی که تعصبات و یا پیدا کردن آن را به نفع ملتهب موجود نابرابری.

اما به صراحت گفتن آمریکایی های آسیایی تبار که ما نیاز به توجیه ما Americanness تقویت چنین فریم به جای رد کردن آنها را به طور کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>