اندرو یانگ می خواهد شما را به خود و فروش خود را داده


Andrew Yang speaks with raised hands at the Democratic presidential primary debate.

اندرو یانگ صحبت می کند در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در دسامبر. 19, 2019 در لس آنجلس ،

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

در اوایل سال جاری Facebook پرداخت می شود برخی از کاربران آن را $5 برای ضبط صدا به منظور بهبود فن آوری تشخیص گفتار. که ممکن است صدا مانند چیزی که نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ ممکن است پشتیبانی; در مبارزات انتخاباتی او در مورد مردم این حق را به پول را از داده های خود را. اما یانگ ندارد که شرکت ها می توانند انتخاب کنید برای جبران کاربران برای داده های خود را مورد به مورد و بر اساس. او می خواهد اطلاعات پرداخت می شود مورد نیاز توسط قانون است. را وارد کنید اطلاعات خود را سود پروژه است که راه اندازی شده در روز دوشنبه.

با توجه به وب سایت خود را به اطلاعات سود سهام پروژه که یک جنبش متعهد به ایجاد و اجرای دیتا حقوق مالکیت است. به دنبال بروز رسانی دولت با قوانین حفظ حریم خصوصی مانند کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی به طور رسمی اعطای مردم از حق خود و فروش خود را داده است.

این CCPA به اثر رفت در ماه ژانویه نسبت به ماه کالیفرنیا بیشتر توانایی انتخاب کردن از اطلاعات فروش و یا حذف اطلاعات شخصی خود را. اما برای اندرو یانگ CCPA می افتد کوتاه. با توجه به آستانه “وجود دارد هیچ چیز در این قانون در مورد شرکت های فن آوری برای پرداخت داده (و یا بیشتر به طور خاص پرداخت آنها را به انتخاب کردن) اما یانگ پروژه جدید است که به دنبال نشان می دهد که این ایده بسیار محبوب است با رای دهندگان.”

“ما به طور کامل outgunned توسط انجمن شرکت های” یانگ در مصاحبه با گفت: آستانه. “ما فقط ارائه شده با این شرایط و ضوابط. هیچ کس تا کنون آنها را می خواند. شما فقط با کلیک بر روی آنها و امید برای بهترین. و متاسفانه بهترین اتفاق افتاده است.”

در هسته اصلی تقسیم پروژه یک فرم آنلاین است که می پرسد حامیان به ارائه تمام آدرس های ایمیل است که استفاده از آنها را آنلاین به طوری که تیم خود را می توانید برآورد تعداد سیستم عامل است که سود کردن از مردم را داده است. آن امید به استفاده از این اطلاعات به فرمت داده های حقوق مالکیت است. تا پایان 2020, سود سهام پروژه امیدوار به جمع آوری آدرس ایمیل از بیش از 1 میلیون نفر است.

یانگ است نه به سعی کنید چیزی شبیه به این. در سال 2019 دیابت جان کندی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا, معرفی قانون به مردم حقوق مالکیت بیش از داده های خود را هر چند اندازه گیری نیست دست آوردن شتاب در کنگره است.

که ممکن است یک چیز خوب است. “این نوع از طرح های قرار دادن افراد در معرض خطر” Elizabeth M. Renieris راوی Naik و Jonnie پن نوشت: در تخته سنگ در مارس قطعه با عنوان “شما واقعا نمی خواهید به فروش اطلاعات خود را.” آنها توجه داشته باشید: “نه تنها اطلاعات شخصی به طور موثر و بی ارزش خود را در بازار اما رسم مرزهای اطراف اطلاعات شخصی است که می تواند ‘متعلق به’ توسط یک فرد ممکن است یک ورزش در بیهودگی است. در متن یک بحران مانند COVID-19 آن فاجعه بار خواهد بود.” چگونه ؟

“تصور کنید اگر یک #OwnYourData-مدل سبک بودند در محل در حال حاضر” Renieris, Naik و پن ادامه خواهد داد. “تصور کنید اگر آن را مجموعه ای از قوانین برای تماس با ردیابی. باید کسی حق فروش اطلاعات تماس خود را به Facebook بدون اجازه شما? باید به آنها حق خودداری و آن را از سی دی و یا بر عکس آن را به فروش به گوگل ‘داده های داخلی رایگان برای همه’ با حمایت?” آن چیزی است که به فکر می کنم قبل از شما با پر کردن داده ها تقسیم پروژه فرم.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>