“Animal Crossing: New Horizons” ارائه می دهد کنترل و ساختار در زمان های خطر ناک عدم قطعیت

برای سال های من صبح روال باقی ماند همان: بیدار شو با قلب مسابقه, blearily بررسی گوشی من مطمئن شوید که من از دست رفته هر کار هشدار. قلم مو دندان های من, یک فنجان قهوه با عجله از در بیرون به فضای کاری من (یا سرپا ایستادن را به راه اندازی من در خانه). هفته گذشته برای من صبح روال به نظر می رسد کمی بیشتر شبیه به این: بررسی اخبار در گوشی من خواندن ضروری است و پس از ورود به “Animal Crossing: New Horizons” که در آن من جذاب, جزیره, دوست, همسایه ها, و مجموعه ای از دست یافتنی missives من یک مهار حس از هدف است.

“Animal Crossing: New Horizons” فورا شکست سوابق زمانی که آن را برای نینتندو تغییر در مارس 20, فروش بیش از 3.5 به عنوان بسیاری از نسخه های به عنوان محبوب قبلی قسط “Animal Crossing: New Leaf.” (شدید این رقم تنها encmopasses فیزیکی, فروش, به عنوان نینتندو نیست و انتشار آمار فروش دیجیتالی). به عنوان کسانی که از ما هستند که می توانند به لحاظ اجتماعی فاصله سر خم کردن در صفحه اصلی تصویری بازی مشخصی در محبوبیت است. Verizon دیدم 75 درصد افزایش در, بازی میان هفته از 9 مارس و آوریل 16. نینتندو سوئیچ فروخته شده است در حال حاضر فقط در مورد همه جا.

تبلیغات:

عبور از حیوانات به عنوان یک حق رای دادن همواره در مورد ارائه یک آرام فرار و “افق های جدید” متفاوت است. پس از طراحی شخصیت خود را, شما می رسند در “جزیره متروکه” و مجموعه ای در مورد به آرامی زیبایی آن را برای شما و آینده شما روستاییان. تام گوشه — سرمایهداری ارباب در راکون فرم که نیروهای شما را به پرداخت خود را در جزیره گریز هزینه (اما اجازه دهید فراموش نکنید که بخشی) — ارائه مشاوره در مورد چگونه برای شروع.

خیلی از چرا “افق های جدید” با این نسخهها کار به عنوان خیالبافانه رسانه ای است که به لطف وحشی مقدار زیادی از سفارشی سازی است که اجازه می دهد تا مردم را در عناصر جهان واقعی است. این نزدیکی به واقعیت باعث می شود آن را آسان تر به نزول به بازی ریتم و محل خود را در آن جهان مجازی. بازیکنان طراحی شخصیت خود را با لباس و فضاهای زندگی — برخی حتی استفاده در بازی بچه Pix-مانند طراح برای از نو خلق پوستر فیلم و صحنه ها و یا آلبوم را پوشش می دهد. این طرح برنامه و بازی تلاش ورود به سیستم را می توان در شخصیت خود را در آی فون مانند گوشی های هوشمند. شما با استفاده از این مورد به عنوان بسیاری به عنوان شما نگاه کنید در گوشی های هوشمند خود را در زندگی واقعی است. (برخی از بازیکنان حتی تصمیم گرفت به همین فولاد ماسک, انعکاس رویدادهای جاری.)

اما این بازی بیشتر خیالبافانه پسند طراحی خود را در زمان واقعی روز به چرخه شب در آن گذشت زمان است و این همان چیزی است که من و شما تجربه.

تبلیغات:

در غیر این صورت بدون ساختار و اضطراب زمان “Animal Crossing: New Horizons” به شما می دهد چیزی جدید به تمرکز و انجام هر روز. حوادث و معیار اغلب نیاز به شما را به طور کامل صبر کنید تا ساعت 5 صبح روز بعد که در آن شما ممکن است از خواب بیدار برای پیدا کردن خانه خود را به روز رسانی یا موزه ساخته شده است و پذیرش خود ماهی اشکال و فسیلی کمک های مالی. شاید یک فروشگاه جدید باز کرده و یا روستاییان نقل مکان کرده اند اجازه می دهد به شما برای خرید لباس های جدید و یا پارچه و یا تام گوشه خواسته است شما را به ساخت خانه برای آینده ساکنان. این مدت طولانی است که یک کارت ویزیت برای حق رای دادن که درگیر بازیکنان برای یک زمان کوتاه در هر روز.

مانند هر بازی شما می توانید خود را بهینه سازی پیشرفت—منابع در دسترس هستند از طریق سفر به جزایر دیگر و بلیط به این جزایر می توان از طریق هزینه های “گوشه مایل” که تعلق طریق انجام بازی در کارهایی مثل چوب سفت ابتلا به اشکالات و یا گل کاشت. این منابع می تواند به فروش می رسد به پرداخت کردن وام مسکن خود را و یا مورد استفاده برای ساخت سازه ها و صنایع دستی DIY دستور العمل های که به جلو و پیشرفت خود را به سمت بازی بعدی تیر دروازه خورد. یا شما می توانید بازی بازی آشفته و به دام انداختن tarantulas و ساختمان دیوار از آنها و خود را کمی محوطه.

تبلیغات:

اما “Animal Crossing: New Horizons” است که عمدتا فوق العاده برای نازدار سرگردان در امنیت مجازی خود دیوار. هیچ فشاری وجود دارد به سرعت انجام رساندن اهداف رهن یا اجاره و یا نرم افزار و یا اسکناس های بهداشت و درمان و یا تهدید کننده زندگی عواقب. شما می توانید خود را صرف چند روز اول بی سر و صدا برداشت تا به علف های هرز و تکان دادن درختان میوه و شاخه. در زمان اجتماعی فاصله آن دلگرم کننده به معاشرت با بازی دوست داشتنی روستاییان که به آرامی حرکت می کند را به بهشت جزیره. همه شما روبرو می شوند و به تشویق چیزهایی می گویند زمانی که شما یکی از اساسی ترین وظایف: انتخاب محل چادر خود را به نام این جزیره محل چادر از ساکنان که زندگی می کنند وجود دارد, فروشگاه, موزه است.

حتی مهمتر شما می توانید دوستان واقعی خود را در دنیای مجازی “Animal Crossing: New Horizons” از طریق Nintendo سوئیچ آنلاین گزینه است. سلیمان افتتاح می شود, اجازه می دهد تا سوئیچ دوستان به جمع برای هر چیزی از یک باند عمل جم جلسه یک پیک نیک یا سفر به آکواریوم. آن می افزاید قابل توجهی گرما به زمان جداسازی فیزیکی اجازه می دهد تا شما یک پروکسی برای در واقع بیرون رفتن و انجام کارهای شما را دوست دارم با مردم شما در مورد مراقبت در یک محیط به اندازه کافی نزدیک به واقعیت بود و لذت بخش اما دور دور از هر دنیای واقعی خطرات.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>