یکی دیگر از بایدن شد: کمپین اذعان می کند داستان خود را از دستگیری در حالی که بازدید از نلسون ماندلا غلط است

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین اذعان کرده او را دستگیر و در حالی که تلاش برای بازدید از آفریقای جنوبی نلسون ماندلا. او گفته است که این داستان دروغ چند بار در کمپین بلیزرز در هفته های اخیر.

بایدن بود “جدا” از همکاران او در طول سفر با یک کنگره سفر به آفریقای جنوبی در دهه 1970 بود اما هرگز “دستگیر” بایدن مدیر ارتباطات کیت Bedingfield گفت: پس از روز سه شنبه بحث در کارولینای جنوبی است. همانطور که نیویورک تایمز مشاهده شده در یک شنبه مقاله این حساب “چپ بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده و نمی مربع با آقای بایدن در تازه ترین اظهارات.”

تبلیغات:

بایدن به تازگی شروع به گفتن داستان در کمپین حوادث با وجود ظاهرا هرگز از ذکر آن را قبل از. این ادعا به سرعت مطرح سوء ظن از بایدن به حال ذکر نشده هر گونه حادثه در حالی که بحث خود را در آفریقای جنوبی سفر در خاطرات خود و در گذشته سخنرانی کردند.

“در این روز از 30 سال پیش نلسون ماندلا راه می رفت خارج از زندان و وارد بحث در مورد آپارتاید. من تا به حال افتخار ملاقات با او را. من تا به حال این افتخار بزرگ را دستگیر شدن با ما ملل در خیابان های سوتو در تلاش برای رسیدن به او را در جزیره روبن,” بایدن ادعا کرد در طول یک رویداد در کلمبیا, کارولینای جنوبی, در فوریه. 11. این حکایت بود گیج کننده از ابتدا از جزیره روبن که ماندلا در زندان بود در آن زمان بیش از 700 مایل از سوتو.

بایدن گفت که نسخه های مختلف در لاس وگاس رویداد on Feb. 16.

تبلیغات:

“پس از او [ماندلا] رو رایگان و رئیس جمهور شد و او آمد به واشنگتن و آمد به دفتر من. او انداخت اسلحه خود را در اطراف من و گفت: “من می خواهم به می گویند با تشکر از شما.’ من گفت: “آنچه از شما متشکرم من برای آقای رئیس جمهور؟’ او گفت: “شما سعی کردم به دیدن من. شما رو دستگیر تلاش برای دیدن من'” بایدن ادعا کرد.

این ادعا که یادآور وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون ادعای نادرست در طول مبارزات انتخاباتی سال 2008 که او وارد بوسنی “زیر آتش تک تیرانداز” به عنوان بانوی اول به سرعت سقوط از هم جدا تحت بررسی.

بایدن بود که یک حریف سرسخت آپارتاید ادعا کرد که او دستگیر شد همراه با سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد را در یک موقعیت که در زمان سابق آتلانتا شهردار اندرو جوان است.

تبلیغات:

“وجود دارد هیچ شانسی من تا کنون دستگیر شد, آفریقای جنوبی, و من فکر نمی کنم جو بود یا” جوان گفت: واشنگتن پست.

جوان گفت: نوشته است که او سه سفر به آفریقای جنوبی با بایدن. در یک چنین سفر جوان گفت: “[W]e بود نه آمریکا ولی ما حفظ شد و توسط پلیس آفریقای جنوبی” در حالی که تلاش برای رسیدن به یک پایگاه نظامی در نزدیکی لسوتو. او گفت: سابق تشکر. Charles Rangel, D-n. y. کردم “خیلی کار کرده تا در مورد آن” اما این حادثه به سرعت مرتب شده اند.

تبلیغات:

بایدن های مختلف خاطره از بعد حفاظت از محیط زیست با ماندلا هنگامی که او در مورد آن را در سال 2013.

“ما رفت و به دیدار با برخی از ضد حامیان آپارتاید در آفریقای جنوبی عمدتا به زبان انگلیسی کسب و کار جامعه در آن زمان” بایدن به خبرنگاران گفت:. “ما صرف چند روز در آفریقای جنوبی. بدیهی است که هیچ کس [بود] قادر به دیدن او را در جزیره روبن اما ساخت مورد ما. و پس از او رئیس جمهور منتخب او آمد به دیدن من چون من در [سنا] کمیته روابط خارجی و تشکر من همراه با هر کس دیگری که رفته بود در آن سفر برای حمایت از تحریم ها علیه آپارتاید است.”

او در سال 2007 خاطرات “وعده برای حفظ” همچنین در مورد آفریقای جنوبی سفر اما ذکر است هر گونه بازداشت.

تبلیغات:

بایدن انتخاباتی نادیده گرفته و سوالات خبرنگاران در مورد این مسئله به روز و در نهایت قبل از تصدیق کرد که حساب او نادرست بود.

“او جدا شد از [کنگره سیاه حزبی] اعضای او از سفر در فرودگاه هنگامی که او فرود آمد” Bedingfield گفت: در روز سه شنبه. “این یک جدایی است. او مجاز به رفتن را از طریق همان درب به عنوان بقیه از حزب او بود. بدیهی است که این آپارتاید آفریقای جنوبی است. وجود دارد یک درب سفید. وجود دارد یک درب. او نمی خواهید برای رفتن از طریق درب سفید و بقیه از پارتی رفتن به درب. او جدا شد.”

Bedingfield نسخه حوادث راستا با بایدن گذشته اظهارات.

تبلیغات:

“زمانی که من خارج شد هواپیما من کارگردانی را از یک طرف به جاده اسفالته دارای سنگفرش در حالی که آفریقایی اعضای کنگره آمریکا سفر با من فرستاده شد به طرف دیگر” بایدن در بیانیه ای گفت: ماندلا پس از مرگ در سال 2013. “من حاضر به شکستن و مقامات در نهایت کوتاه آمد.”

اما واشنگتن پست واقعیت-جستجوگر گلن کسلر با اشاره به این که حتی توضیح است که ممکن است به بررسی دقیق ایستاده است.

“کنگره نمایندگان در زمان نیست زمین در آفریقای جنوبی است اما در لسوتو” کسلر نوشت: سیاه و سفید-حکومت پادشاهی به طور کامل احاطه شده توسط آفریقای جنوبی است که استقلال در سال 1966. وجود دارد که هیچ آپارتاید به سبک قوانین در هر فرودگاه در لسوتو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>