نیوهمپشایر قرار بود برای ارائه به مرحله-پاکسازی نتایج در اولین دموکراتیک اولیه پس از خیره کننده افتضاح از آیووا قفقاز هفته گذشته است. اما نه خیلی روشن بود سه شنبه شب. با وجود برنده رای مردمی برای دومین هفته دیابت برنی ساندرز در مسابقه دوم به کاخ سفید نمی تواند به نام سنگین حزب سوسیالیست. به جای ساندرز به احتمال زیاد تقسیم نماینده تعداد نیوهمپشایر با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg برای انتخابات دوم در یک ردیف.

سناتور. ctq از مینه سوتا مطمئنا ضبط سرفصل پس از نزدیک به 20 درصد از آرا در قوی مقام سوم به پایان برسد در حالی که سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن هم که قبلا به عنوان frontrunners هر دو موفق به ترک 10 درصد و نه نمایندگان.

تبلیغات:

یک زن و شوهر از حاشیه نامزدهای تاجر اندرو یانگ و بهداشت ، مایکل بنت کلرادو کاهش یافته است پس از نمایش ضعیف خود را روز سه شنبه. شکل دیگری ساخته شده است که کمی تصور در مسابقه پیشین ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک به نظر می رسد آماده برای خروج imminently. بالای دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه این است winnowed در هر راه قابل توجهی پس از دو مسابقه از سال 2020 است. ساندرز که برنده نیوهمپشایر بیش از هیلاری کلینتون با 22 امتیاز در سال 2016 زمانی که او تنها در برابر هیلاری کلینتون در حال حاضر آگهی Buttigieg کمتر از 2 امتیاز. در سال 2020 ساندرز است underperformed انتظارات در هر دو آیووا و نیوهمپشایر — با مشارکت در انتخابات در هر دو کشور.

هنوز هم با وجود همه پچ پچ کابل, اخبار ساندرز در نهایت تبدیل به درک frontrunner. آیا او جنگ Buttigieg که هیچ مسیر روشنی برای پیروزی پس از نیوهمپشایر بدون حمایت قابل توجهی از رای دهندگان از رنگ و یا مایکل بلومبرگ که میلیاردها نمی خواهد به بازی می آیند تا سه شنبه Sanders خواهد شد نیاز به کمک به تحکیم خود را منجر شود.

مسابقه بعدی این است که انتظار می رود به طور چشمگیری محدود پس از کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29. با ساندرز مورد علاقه را به نفع خود نوادا حزبی در فوریه. 22 وارن هنوز هم می تواند نقش مهمی در این مبارزه حتی اگر او دور چهارم-پایان محل در نیوهمپشایر به نظر می رسد او با هیچ عملی راه به نامزدی حزب دموکرات.

تبلیغات:

سه عمده کاندیدای میانه Buttigieg, Klobuchar و بایدن دریافت نزدیک به 20 درصد رای بیشتر از دو مترقی نامزدها ساندرز و وارن. با وارن بعید به توان رقابتی در نوادا یا کارولینای جنوبی پرتاب او حمایت ساندرز به نظر می رسد بهترین شرط او را دستور کار مترقی به ثمر می آیند.

در نیوهمشایر ساندرز برنده رای دهندگان که به نام نابرابری درآمد و مراقبت های بهداشتی — بالا-ذکر موضوع در میان چهار که مورد آزمایش قرار گرفتند — به عنوان موضوع بالا در مقدماتی نظرسنجی های خروج. در همین حال نامزد سابق John Delaney به نظر می رسد در فاکس نیوز با Tucker Carlson به اهریمن جلوه دادن مدیکر برای همه است. در واقع 58 درصد از نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان گفته بودند خوب با خلاص شدن از بیمه های خصوصی به عنوان نزدیک به 60 درصد از حزبی رای دهندگان در انتخابات هفته گذشته است. واشنگتن پست-نظرسنجی ایپسوس ماه گذشته یافت می شود که 65 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان گفت: آنها می شود بیشتر احتمال دارد به حمایت از یک نامزد که پشتیبانی مدیکر برای همه از جمله 66 درصد از رای دهندگان.

اگر هر چیزی که ایستاده در راه وارن پیوستن به نیروهای با ساندرز پس از نتایج ناامید کننده در هر دو آیووا و نیوهمپشایر آن را ممکن است به ستیز طبیعت اولیه. در طول شب انتخابات سخنرانی روز سه شنبه — که در آن او روشن ساخته او را از ادامه مبارزات انتخاباتی خود را حداقل در حال حاضر — وارن به وضوح اشاره به دو finishers ساندرز و Buttigieg: “من احترام آنها هر دو اما مبارزه بین جناح در حزب ما گرفته شده به نوبه خود تیز در هفته های اخیر.”

تبلیغات:

دموکراتیک نامزد او هشدار داد که نمی تواند “رایت کردن بقیه از حزب” به منظور پیروزی. دموکرات ها قطعا می خواهید به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها هنوز هم نمی دانم که می توانید آنها را دریافت کنید وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی