Anthony Fauci enlists لیندزی گراهام برای هشدار دادن نسبت ناروا در برابر کاهش coronavirus محدودیت: گزارش

Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور دارای لابی مقامات دولت و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مانند سناتور. لیندزی گراهام R-S. C. در تلاش برای منصرف کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کاهش coronavirus محدودیت با توجه به یک گزارش جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تکرار تعداد فزاینده ای از محافظه کار و صداهایی که باید حمایت برای راه اندازی مجدد اقتصاد با وجود یک تهدید بالقوه برای زندگی انسان است.

تبلیغات:

“این می تواند ایجاد یک مقدار مشکل بزرگتر از مشکل شما آغاز شده با” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما نگاهی به حوادث خودرو که به مراتب بیشتر از هر شماره ما در حال صحبت کردن در مورد. این بدان معنا نیست که ما در حال رفتن به همه بگویید که هیچ رانندگی با اتومبیل است.”

پرسید که آیا Fauci توافق در مورد “نیاز به بازگشایی اقتصاد به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “او را قبول ندارند.”

“او می داند وجود دارد این است که هزینه های فوق العاده ای به کشور ما هم از نظر زندگی و از نظر اقتصاد و از نظر بسیاری از سال های بسیاری از بازسازی چیزی که خوب تنظیم ماشین.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او به طور کامل درک که. او یک مرد خوب است. من مثل دکتر Fauci بسیاری فقط به طوری که شما را در درک.”

تبلیغات:

اما Fauci مخالفت می کند و به او هشدار داده است مقامات دولت و نمایندگان مجلس که “زودتر از موعد پوسته پوسته شدن پشت های اجتماعی-فاصله اقدامات خواهد مانع تلاش ها برای کاهش ویروس ها و نابود خواهد بيمارستان” واشنگتن پست گزارش شده است.

Fauci به نظر می رسد در حال حاضر متقاعد شده گراهام سرسخت متحد از رئیس جمهور.

“این امر می تواند یک اشتباه بزرگ به پیشنهاد هر گونه تغییر البته وقتی که می آید به مهار,” گراهام گفت: خروجی. “من فقط صحبت های دکتر Fauci. او معتقد است که اگر هر چیزی ما باید تهاجمی تر و بیشتر انجام دهید . . . شما نمی توانید از عملکرد اقتصاد اگر شما از بیمارستان های سرشار. مردم نمی خواهید برای رفتن به محل کار مانند آن است.”

تبلیغات:

اسکات Gottlieb تهمت است رئیس سابق سازمان غذا و دارو به طور مشابه هشدار داد که “نباید آن را از دست روی هر کسی که وجود دارد هیچ چیز مانند یک عملکرد اقتصاد و جامعه تا زمانی که COVID-19 همچنان به گسترش کنترل نشده در بزرگترین شهرستانها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اما به نظر می رسد شده اند اولویت مشاوره بیش چگونگی ادامه از مشاوران اقتصادی به جای کارشناسان پزشکی.

تبلیغات:

“رئیس جمهور مناسب است: درمان نمی تواند بدتر از این بیماری بالا” مشاور اقتصادی لری Kudlow گفته فاکس نیوز در روز دوشنبه. “و ما قصد داریم تا به برخی از مشکل trade-offs.”

وال استریت ارقام نیز خواست تهمت به مردم اجازه بازگشت به کار.

“اقدامات شدید برای پهن کردن ویروس ‘curve’ معقول است — برای یک زمان — برای دراز کردن فشار بر روی سلامت زیرساخت های” سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein توییتی.”اما خرد اقتصاد شغل و روحیه نیز یک مسئله بهداشتی — و فراتر از آن. در چند هفته اجازه دهید کسانی که با کاهش خطر ابتلا به بیماری بازگشت به کار.”

تبلیغات:

استفان مور که نامزدی به فدرال رزرو شد و پس از بحث برانگیز است که حتی جمهوری خواهان حاضر به حرکت به جلو با نامزدی خود را, شده است یک کلید مشاور رئیس جمهور در مورد این مسئله.

“شما باید یک مورد کلاسیک از سلامت عمومی مردم گفت:” ما باید برای نگه داشتن همه منزوی تا زمانی که این طول می کشد بدون هیچ گونه توجه به هزینه های اقتصادی.’ اقتصاد تیم است گفت: “اگر این طول می کشد هفت تا 10 هفته وجود خواهد داشت مقدار زیادی از اقتصاد را نجات دهد. از منابع این دیدگاه در کاخ سفید در حال تغییر به سمت گرفتن اقتصاد بازگشایی” مور گفت: پست. “من به هیچ وجه توهین به سلامت عمومی مردم است. آنها حیاتی به این فرایند است. اما شما نمی توانید یک سیاست است که می گوید ما قصد داریم برای صرفه جویی هر انسانی در زندگی به هر قیمتی مهم نیست که چگونه بسیاری از تریلیون ها دلار شما در حال صحبت کردن در مورد.”

اما این موضوع پایین می آید به ساده ریاضی است. بیمارستان های کشور هشدار داده اند که آنها به سادگی به اندازه کافی نیست هواکش برای مقابله با افزایش شدید coronavirus موارد است. محدودیت نیاز به ماندن صفحه اصلی “صاف منحنی” عفونت مسیر و در نظر گرفته شده برای جلوگیری از بیمارستان تبدیل شدن به ضعف و اجازه دادن به مردم می میرند با توجه به کمبود تجهیزات است که این مورد در ایتالیا است که در برخورد با مشکل مشابه.

تبلیغات:

“ما هنوز حتی دیده می شود که نشانه رشد است کاهش بسیار کمتر معکوس. در حال حاضر زمان برای تشدید محدودیت در تماس است که می تواند از انتقال ویروس نیست آنها را شل,” دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی مارک Lipstich گفت: پست. “اگر ما اجازه دهید تا در حال حاضر ما می تواند تقریبا مسلم است که مراقبت های بهداشتی غرق خواهد شد در بسیاری از (اگر نه تمام نقاط کشور. این نمایش هر مطلع عفونی اپیدمیولوژی من می دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>