ضد دولت و شبه نظامیان تقسیم بر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از تهدید معترضان با سربازان

به اصطلاح “شبه نظامیان” و “پاتریوت” گروههای مختلف باورها و ديدگاه اما بسیاری از این شهروند متمرکز سازمان های به اشتراک گذاری یک نگرانی در مورد تخلف دولت در آزادیهای فردی.

در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در پلیس بازداشت شهروندان معترض در خیابان های آمریکا علیه خشونت های پلیس. بسیاری از معترضان روبرو هستند و در مقابل به خوبی مسلح و افسر و سرباز گارد ملی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به ارسال در فدرال آمريکا.

تبلیغات:

قرار می دهد که این گروه در یک کنجکاو موقعیت.

آنها از فعالیت طولانی و پشتیبانی اهمیت فردی حقوق اساسی و آنها معتقدند در حق استفاده از مقاومت مسلحانه در برابر دولت نفس بیش از حد.

اما بسیاری از این گروه ها عضو شده اند حامیان رئیس جمهور که در حال حاضر آشکارا صحبت از مصرف این نوع گسترده دولت اقدام این گروه به مدت طولانی هشدار داد در برابر.

تبلیغات:

یک دیدگاه منحصر به فرد در این شبه نظامیان

من تحقیق و تجزیه و تحلیل از گروههای شبه نظامی است که بر اساس مقدار بیش از آنلاین پست. من سه سال را صرف تعبیه شده با شبه نظامیان در میشیگان انجام مصاحبه و پژوهش قوم نگاری و همچنان برای مشاهده و به طور مستقیم از اعضای مورد انگیزه های خود برای عملیات های مختلف.

در گذشته من را دیده اند گروه هایی مانند این مخالفت با خشونت پلیس اما معمولا انتزاعی و یا با اعتراض به خشونت های فردی و افسران به اصطلاح “بد سیب” — به جای نژادپرستی نظاممند. آنها می گویند که آنها در حال شهروندان مطیع قانون و به طور معمول نمی فکر می کنم در مورد خشونت پلیس به عنوان چیزی است که به احتمال زیاد به آنها را تحت تاثیر قرار شخصا.

تبلیغات:

این اولین بار است که من را دیده اند, عمومی, Facebook pages برای چندین جناح راست سازمان آشکارا تشویق اعضا برای حمایت از سیاه معترضان از جمله خواستار به سفر در مسافت های طولانی به مینیاپولیس برای شرکت در فرد است.

یک پست از “بزرگ کلبه اسکیموها Bois” Facebook صفحه تماس برای حامیان سفر به مینیاپولیس برای پیوستن به تظاهرات علیه خشونت پلیس. تصویر از Facebook

تبلیغات:

وجود دارد استفاده می شود دو نوع

شبه نظامیان محققان تمایل به دیدن گروههای شبه نظامی به عنوان یکی از دو نوع بر اساس تمایز شناسایی شده توسط مورخ رابرت چرچیل. تقریبا نه در 10 گروه هستند آنچه که او خواستار مشروطه گرفتن تحت اللفظی تفسیر قانون اساسی و گفت: آنها می خواهند به آماده برای دفاع از خود در برابر دولت باید که دولت تبدیل به استبدادی.

10 درصد باقی مانده از گروه او تماس Millenarian — اشاره به اعتقاد خود را در طیف وسیعی از تئوری های توطئه از جمله ترس از فاجعه جهانی در “Y2K” در آغاز این هزاره. این گروه را تحت تاثیر قرار بیشتر تهدید مشخصات جهان هستند بیشتر احتمال دارد به درگیر در خشونت و به دنبال جنگ است.

تبلیغات:

در ماه های اخیر برخی از گروههای شبه نظامی را آغاز کرده اند که به شناسایی و با رده های مختلف یکی از با تمرکز بر آنچه آنها تماس بگیرید “boogaloo” برخی امیدوار-برای لحظه ای سرنوشت ساز از دولت نفس بیش از حد که در آن شهروندان را درگیر در مقاومت سازمان یافته و احتمالا انقلاب به قدرت را از دولت است.

این افراد بیشتر در مردان مسلح هستند و اغلب لباس پیراهن هاوایی و گستردگی طیف گسترده ای از ایده ها اعم از منافع عمومی در سلاح گرم آشکارا به دفاع از جنگ داخلی.

گروههای شبه نظامی نمی به طور معمول شامل مسابقه در خود آشکار ایدئولوژی اما برخی از سفید supremacist گروه نیز به تصویب رسید “boogaloo” چشم انداز و گاهی حضور در همان تظاهرات آنها به عنوان مدافع برای یک مسابقه جنگ یا سفید کشور است.

تبلیغات:

رئیس جمهور تهمت و 1807 قیام عمل

این تمرکز جدید بر روی “boogaloo” روشن شد در ژوئن 1, زمانی که رئیس جمهور تهمت نشان داد او ممکن است استناد 1807 قیام عمل به استفاده از فدرال نیروهای نظامی علیه غیرنظامیان در داخل ایالات متحده

که تهدید به نظر می رسد به خط بسیار نزدیک با آنچه که مشروطه خواهان می گویند آنها از ترس — پرقدرت گسترش قدرت دولت در برابر مردم است. اما بسیاری از گروههای شبه نظامی کرده است سکوت کرده اند. تا به امروز تنها تعداد کمی ساخته شده اند هر نوع بیانیه عمومی.

من شده است با درخواست رهبران جنبش چه می گذرد, پشت صحنه و شروع به بررسی برخی از گروه های بزرگتر’ عضو به تلاش برای درک این تناقض آشکار. این گروه به طور جدی به بحث در میان خود چه کاری انجام دهید در نظرات به Facebook گروه ها و وب سایت های دیگر.

تبلیغات:

جدید تقسیم

برخی از شبه نظامیان از اعضای هر دو مشروطه و Millenarian اعضای یک موقعیت به آنها تماس بگیرید “بازگشت boog” — به این معنی که آنها معتقدند این مهم است که به سرمایه گذاری در این لحظه به مقاومت در برابر و یا تنبیه کردن بیش از حد پلیس قدرت.

یک پست به نام توجه به اشویل پلیس از بین بردن یک داوطلب اجرا پزشکی ایستگاه برای درمان معترضان مجروح. پوستر پیشنهادی منحرف پلیس با شبه نظامیان عضو “راه اندازی جعلی تجهیزات پزشکی […] باید بطری های پر از مایعات قابل اشتعال و دیگر حلال است که واکنش نشان می دهند … سازمان دیده بان به عنوان شوق و شعف تحقیق و بحث.”

برخی ممکن است می خواهم برای رفتن دورتر به تحریک خشونت و یا حتی شروع یک جنگ داخلی. یکی دیگر از پست سعی کردم به هم بزنید مردم به طور فعال در حمله به پلیس گفت: “اگر کسی واقعا می خواهد به boog به جای larp اجازه دهید من می دانم.” اما این است که اکثریت چشم انداز در پست.

تبلیغات:

دیگران “به رنگ آبی” به طور کلی حمایت از پلیس و اعتراض به شورش و غارت به عنوان مخرب از رویای آمریکایی از کار سخت و رایگان برای لذت بردن از پاداش است که کار. آنها همچنین تصور کنید معیشت خود و یا امنیت شخصی در معرض خطر از غارتگران است.

نگران خود تناقض

هر دو جناح به خصوص کسانی که “به رنگ آبی” گزارش معتقد است که خسارت به اموال است که هماهنگ شده توسط antifa شل-گره antifascist گروهی که مردم را تشویق به مخالفت با, گاهی اوقات با خشونت سفید supremacist تظاهرات. شواهد کمی وجود دارد برای حمایت از این ادعا است.

بسیاری از شبه نظامیان عضو به مدت طولانی بر این باور بودند که antifa یک سازمان تروریستی سازمان را تهدید می کند که متمم اول قانون اساسی از طریق مکرر خشونت به سرکوب سخنرانی عمومی آنها اختلاف نظر دارند ، این باور به احتمال زیاد شده است و پرورش توسط رسانه های اجتماعی رباتها احتمالا اجرا شده توسط آشکار سفید supremacists و اخیرا رئیس جمهور خود را.

تبلیغات:

به عنوان یک نتیجه از این پیروان به من بگویید که آنها نگران هستند که انتقاد علنی از رئیس جمهور را به مقدار حمایت از antifa.

یک رهبر در جنبش به من گفت که “بازگشت آبی” جناح معتقد است که اقدام نظامی را برای سرکوب داخلی کودتا خواهد بود و استفاده مشروع از قیام کنند. اما آنها همچنین بر این باورند که با استفاده از این قانون برای سرکوب کاملا مسالمت آمیز معترضان خواهد بود روشن دولت نفس بیش از حد چرا که پس از آن که قدرت می تواند علیه هر کسی است. این رهبر به من گفت که نیروی نظامی علیه معترضان “قابل قبول نیست حتی اگر به نظر می رسد لازم است در این لحظه چون فردا ما خواهد بود که معترضان مخالفان.”

او گفت: هیچ توافقی در سراسر گروه در نحوه طبقه بندی طیف وسیعی از اقدامات در طیف بین کودتا و اعتراض مسالمت آمیز — به عنوان مثال آیا یک شورش واجد شرایط به عنوان یک قیام است که می تواند توجیه استفاده از نیروهای فدرال.

قرار دادن مسابقه کنار گذاشته?

هر دو گروه بحث ” تمایل به چشم پوشی از این واقعیت است که قیام عمل در طول تاریخ استفاده شده است به طور خاص برای سرکوب مردم سیاه و سفید مبارزه برای عدالت است. “بازگشت boog” وابستگان به طور کلی اصرار دارند که نژاد مهم نیست که خشونت های پلیس است یک خطر برای همه شهروندان است.

“به رنگ آبی” مؤمنان نیست آدرس نژاد آشکارا. اما به عنوان بخشی از سرزنش antifa برای خشونت آنها گاهی اوقات به نظر می رسد به این معنا که مردم ناخواسته کشیده شده و به غارت و شورش. کسانی که منعکس کننده نظرات نژادپرستانه کلیشه های سیاه و سفید از مردم ذاتا کمتر باهوش و مستعد برای ارتکاب جرم.

هیچ یکپارچه شبه نظامیان با یک دیدگاه ایدئولوژیک و گروه هنوز هم بدانند خود را در پاسخ به این حوادث در حال انجام. رد خود را در زمان سکوت به عنوان صرفا ریاکارانه یا نژادپرستانه نتواند نکات دقیق وظریف است که بسیار مهم خواهد بود برای درک تهدیدات بالقوه و دیگر نتایج حاصل از این تغییر.

امی Cooter مدرس ارشد در رشته جامعه شناسی دانشگاه وندربیلت

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی