ضد Vaxxer نواک جوکوویچ قرارداد Coronavirus پس از میزبانی تنیس نمایشگاه


Players pose at the net for photos during Novak Djokovic's Adria Tour charity exhibition.

بازیکنان ژست برای عکس ها طول نواک جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه خیریه.

Srdjan Stevanovic/گتی ایماژ

جهان شماره یک تنیس نواک جوکوویچ اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus سهشنبه, ساخت صربی چهارمین بازیکن به قرارداد این ویروس پس از یک رویداد خیریه جوکوویچ خود میزبانی در طول هفته گذشته. جوکوویچ مشخصات بالا ضد vaxxer میزبانی Adria تور نمایشگاه رویداد در صربستان و کرواسی که حتی پرداخت خدمات لب اجتماعی فاصله. “مسابقات شاهد بسته بندی شده می ایستد در باز کردن پا در بلگراد, بازیکنان, بغل کردن در شبکه بازی بسکتبال نما برای عکس و حضور در کنفرانس های مطبوعاتی با هم” با توجه به اخبار آسمان. “جوکوویچ سازماندهی شب در بلگراد برای بازیکنان و تصاویر و ویدئوها از او رقص با دیگر شرکت کنندگان در رویداد ارسال شده و در رسانه های اجتماعی.”

Serbia's Novak Djokovic (L) and Bulgaria's Grigor Dimitrov take part in an exhibition basketball match in Zadar, Croatia on June 18, 2020.

صربستان را نواک جوکوویچ (L) و بلغارستان گریگور دیمیترو شرکت در یک نمایشگاه مسابقه بسکتبال در زادار, کرواسی در ژوئن 18 سال 2020 است.

STRINGER/گتی ایماژ

جوکوویچ و همسرش, آزمایش مثبت روز شنبه پس از سه بازیکن دیگر در این رویداد قرارداد ویروس—کرواسی برنا Coric, گریگور دیمیترو از بلغارستان و صربستان Viktor Troicki—مجبور بالکان نمایشگاه می شود. Troicki روز دوشنبه اعلام کرد که همسر باردار خود را نیز آزمایش مثبت است. چند تن دیگر از شرکت کنندگان در این رویداد از جمله الکساندر Zverev Marin Cilic و آندره Rublev گفت: آنها تا به حال آزمایش منفی را از خود جدا برای 14 روز. استرالیا Nick Kyrgios به نام میزبانی این مسابقات یک “استخوان به رهبری تصمیم گیری است.”

“این بود تمام دنیا را با یک بشردوستانه ایده برای هدایت همه بودجه مطرح شده و نسبت به مردم نیازمند و آن را گرم قلب من را ببینید که چگونه همه به شدت به این پاسخ” جوکوویچ گفت: از این رویداد. “ما سازمان یافته این مسابقات در لحظه ای که ویروس ضعیف شده و اعتقاد داشتند که شرایط را برای میزبانی این سفر برآورده شده بود… من بسیار متاسفم برای هر فرد مورد از عفونت است. من امیدوارم که آن را پیچیده نیست هر کسی وضعیت سلامت و همه خوب خواهد بود.”

ATP Tour شده است در خود نگه دارد از ماه فوریه با توجه به این ویروس شده است اما به راه اندازی مجدد در ماه اوت پیش از ایالات متحده باز در نیویورک است. در اوایل بهار امسال جوکوویچ خودداری کردند در چشم انداز واکسیناسیون اجباری برای COVID-19 به سر بازی در تنیس تور. “من شخصا مخالف هستم به واکسیناسیون و من نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر” جوکوویچ گفت: در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>