دادگاه تجدید نظر خواستار پروب از شکایت وی از سوی مامورین که میچ مک کانل تحت فشار قاضی بازنشسته

یک قاضی فدرال به نام برای رسیدگی به نقش رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل D-Ky., در ایجاد یک جای خالی در یک دادگاه تجدید نظر فدرال پس از یک ناظر گروه متهم او را از فشار قبلی قاضی بازنشسته است.

مترقی فدراسیون فوتبال تقاضا عدالت در خواست تعویق کمیته قضایی مجلس سنا را برای حضور در نامزدی لویی قاضی جاستین واکر یک مک کانل حمایت به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار. این گروه ادعا شده است که مک کانل تحت فشار قاضی توماس گریفیث به بازنشسته در ماه مارس پس از دیگری قاضی می تواند جایگزین او شود.

تبلیغات:

قاضی سری Srinivasan که منصوب شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما پرسید که رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز در روز جمعه به اختصاص یک دادگاه پانل به بررسی شکایت با توجه به نیویورک تایمز.

“سازمان درخواست برای پرس و جو مربوط به تصمیم قاضی این دادگاه به بازنشسته از خدمات و در نتیجه ایجاد یک جای خالی در این دادگاه خواهد بود که با آینده همکار در این دادگاه گفت: فراخوانی برای “نقد و بررسی و منش” از شکایت توسط یکی دیگر از دادگاه.

Srinivasan اضافه شده است که او این حکم را صادر کرد بدون “هر پرس و جو توسط این دادگاه به اظهارات موجود در تایید نشده مکاتبات و یا سوال فرض توسط این سازمان در مکاتبات مورد احتمال قضایی در آوریم.”

تبلیغات:

این شکایت پس از گزارش نیویورک تایمز در ماه مارس است که مک کانل “شده است شخصا رسیدن به قضات به صدا آنها را در برنامه های خود و اطمینان آنها را که آنها می خواهم که یک جانشین شایسته اگر آنها به کرسی های خود را به زودی.”

سناتور. چاک Grassley رئیس سابق کمیته قضایی مجلس سنا است علنا خواست محافظه کار قضات به ترک به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که جمهوری خواه به رهبری سنا می تواند تایید و جایگزین کنند.

مک کانل تلاش نشان می دهد که جمهوری خواهان در حال تلاش برای پر کردن به عنوان بسیاری از صندلی های که ممکن است در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد و انتخابات. جمهوری خواهان در حال حاضر مورد تایید 193 فدرال قضات منصوب و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مک کانل قول داد تمایل خود را به “ترک هیچ جای خالی در پشت.”

تبلیغات:

تقاضا عدالت مک کانل گفت: نقش افزایش “قابل توجهی نگرانی های اخلاقی.”

“هماهنگ شیوه ای از رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را به دخالت در قضات تصمیم گیری کاملا بی سابقه و افزایش قابل توجهی در مسائل اخلاقی برای قضات که توجه خود مشاوره” گروه گفت: دادگاه خواستار “تحقیق کامل به قاضی اعلام و برنامه ریزی بازنشستگی از جمله هنگامی که و چگونه تصمیم به بازنشسته شده بود و با که ورودی بسیار مهم است.”

تبلیغات:

مک کانل دفتر حاضر به گفتن نیست که آیا او درگیر شد در واکر نامزدی. خواه رهبر شناخته شده واکر پس از او در دبیرستان بود و او را به دفتر بیضی برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن. او بارها و بارها تحت فشار قرار دادند برای واکر نامزدی حتی اگر او به خدمت فقط در مدت شش ماه به عنوان یک قاضی فدرال در ایالت کنتاکی شد و امتیاز بی حد و حصر توسط کانون وکلای آمریکا.

دادگاه بدون صلاحیت بیش از سنا رهبر بنابراین هر گونه اخلاق نقد و بررسی خواهد تمرکز بر گریفیث و به همین دلیل او تصمیم به بازنشستگی.

سناتور. شلدون وایتهاوس D-R. I. که نشسته در کمیته قضایی مجلس سنا به تمجید حاکم.

تبلیغات:

“قوه قضائیه در این حق را به طور جدی اتهامات که نشسته قضات در حال بازی بازنشستگی خود را در درخواست از سیاستمداران,” او گفت: بار. “میچ مک کانل شده است و روشن است که او در اولویت است بسته بندی دادگاه با قضات خود را از جناح راست اهدا می خواهید و که او به طور فعال با فشار به قضات بازنشسته. یک قاضی تضعیف اعتبار نیمکت با شرکت در حزبی که بازی ماهرانه.”

برایان Fallon, مدیر اجرایی تقاضا عدالت خواهان قضائیه کمیته به تعویق انداختن واکر شنوایی است که برنامه ریزی شده برای سه شنبه “تا زمانی که ما حقیقت را می دانم در مورد چه اخلاقی خطوط میچ مک کانل عبور به واکر این صندلی است.”

“حداقل” او گفت: خروجی “مک کانل باید پاک آمده در مورد اینکه آیا و هنگامی که او در تماس با قاضی توماس گریفیث قبل از او ناگهانی بازنشستگی.”

تبلیغات:

فالون متهم مک کانل از تلاش برای بسته دادگاه هنگامی که اخبار خود را در فشار بود, اولین گزارش در ماه مارس است.

“اگر میچ مک کانل است که با داشتن مستقیم مکالمات به فشار نشسته فدرال قضات اساسا بازنشسته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید نام بیشتر میدارد آن است که دادگاه های بسته بندی به شکل های مختلف,” او گفت: بار. “این پرسش را از چه, اگر هر چیزی مک کانل ارائه شده است آنها را به ارشد وضعیت زودتر از برنامه ریزی شده. این نوع دست در دستکش هماهنگی نشان می دهد که چگونه کاملا سیاسی قضایی شعبه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>