اپل و گوگل می خواهید به نوبه خود گوشی خود را به یک Covid-ردیابی ماشین

Open Sourced logo

فقط زمانی که شما تعجب که چرا جهان بزرگترین شرکت های فن آوری نیست انجام بیشتر برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس اپل و گوگل ساخته شده یک اطلاعیه بزرگ: آنها در حال پیوستن به نیروهای خود را برای ساخت انتخاب کردن-تماس-ابزار ردیابی با استفاده از تکنولوژی بلوتوث است که می تواند کمک به مقامات بهداشت عمومی پیگیری گسترش Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این ابزار جدید به ارمغان می آورد با آن نه تنها امید برای سریعتر برای پایان دادن به این بیماری همه گیر اما همچنین یک میزبان از حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی.

تماس با ما-ابزار ردیابی اپل و گوگل می خواهید برای ایجاد را گوشی های هوشمند خود را ورود به سیستم هنگامی که شما آمده ام به تماس نزدیک با افراد دیگر. اگر یکی از این افراد بعد از گزارش Covid-19 علائم به بهداشت عمومی قدرت گوشی خود را به شما هشدار. این کار کمی شبیه به تبادل اطلاعات تماس با هر کس ملاقات شما به جز همه چیز طراحی شده است به طور ناشناس و به صورت خودکار. به جای اطلاعات تماس تلفن هوشمند شما را به صورت دوره ای ارز ناشناس ردیابی کلید با دستگاه نزدیکی. هر دو دستگاه حفظ یک لیست از کلید های آنها جمع آوری شده در یک سرور ابری و زمانی که یک نفر گزارش یک عفونت آنها گزینه ارسال هشدار به مردم از آنها به تازگی در تماس با. که هشدار را به اشتراک گذاری اطلاعات برای چه کسانی باید انجام بعدی.

کسانی هستند که پهن از آنچه مطمئن می شود بسیار پیچیده عمومی-بهداشت و درمان متمرکز بر سیستم نظارت. این نشان دهنده بی سابقه همکاری بین دو رقابت غول تکنولوژی است که می تواند برای همیشه لطفا برای تغییر راه ما دستگاه به یکدیگر صحبت کنید. (اپل و گوگل می گویند که تماس جدید-ردیابی ابزار کار خواهد کرد بین اپل و گوشی های آندروید است.) بلوتوث مبتنی بر رویکرد همچنین تساوی در beacon تکنولوژی که در حال حاضر در حال استفاده در محیط های خرده فروشی و در حال حاضر یک نگرانی برای طرفداران حفظ حریم خصوصی. آشنایی با حریم خصوصی و امنیت پیامدهای این کروناویروس جدید تماس با ما-ردیابی فن آوری خواهد شد اما بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر این ابزار شروع خواهد شد نورد از به زودی.

چیزی که مهم است به درک در مورد این سیستم این است که اپل و گوگل انجام نمی دهد و این خود به خود. این دو شرکت در حال ایجاد یک مجموعه ای از ابزار شناخته شده به عنوان یک برنامه رابط برنامه نویسی (API) است که اجازه می دهد تا iOS و Android apps برقراری ارتباط با یکدیگر.

در اولین مرحله از ابزار انتشار آن شروع خواهد شد در اطراف اواسط ماه مارس گوگل و اپل عرضه خواهد کرد و رابط های برنامه کاربردی به طوری که مقامات بهداشت عمومی پس از آن می توانید به ساخت برنامه های کاربردی که به صورت عمومی در دسترس در فروشگاه برنامه اپل و گوگل فروشگاه بازی. مردم می توانند انتخاب کنید برای دانلود این برنامه — و دوباره این برنامه به شما اجازه اپل و گوشی های آندروید به یکدیگر صحبت کنید.

ابزار فاز دوم را رول بیش از چند ماه آینده. اپل و گوگل برنامه ای برای ساخت تماس با ما-قابلیت ردیابی به سیستم عامل گوشی خود را که صدا ممکن است کمی روی حیله و تزویر برای مردمی که نگران حال پیگیری بدون رضایت خود را. همانطور که نیویورک تایمز اشاره, با ساخت این ابزار به طور مستقیم به سیستم عامل اپل و گوگل به طور موثر اطمینان حاصل شود که تماس-سیستم ردیابی می تواند اجرا شود در 24 ساعت شبانه روز و نه تنها زمانی که یک برنامه خاص باز است.

“این یک راه حل قوی تر از یک API و اجازه می دهد بیشتر افراد به شرکت اگر آنها را انتخاب کنید به انتخاب کردن در و همچنین تعامل فعال با یک اکوسیستم گسترده تر از برنامه های دولت و مقامات بهداشت و درمان” این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات. “شفافیت و رضایت از بیشترین اهمیت در این تلاش و به ما نگاه رو به جلو به ساختمان این قابلیت در مشورت با سهامداران علاقه مند.”

برای محافظت از حریم خصوصی کاربران اپل و گوگل می گویند که آنها خواهد شد و ساخت این سیستم در حالی که مردم هویت ناشناس در طول فرایند. چرا که این شرکت ها می گویند آنها نمی ساخت یک پایگاه داده است که Covid-19 و آنها بوده ام در تماس با. به جای آنها است که ذخیره سازی اطلاعات موقت ناشناس رمزنگاری کلید است که برای تازه کردن هر 15 دقیقه. در ضمن همه شرکت در تماس با ردیابی خواهد بود در انتخاب کردن و هر دو شرکت می گویند که آنها برنامه ریزی برای انتشار گزارش های منظم در برنامه پیشرفت.

اپل و گوگل منتشر شد, مشخصات فنی و جزئیات دیگر در مورد این پروژه در مطبوعات در صبح روز جمعه. هر چند آن را برخی از زمان به غربال کردن از طریق این جزئیات این ابزار را اعلام کرده است قطعا مورد توجه حریم خصوصی کارشناسان که به طور گسترده به نظر می رسد امیدوار در مورد ناشناخته خواهد ماند و غیر متمرکز طبیعت چه اپل و گوگل در حال ایجاد.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به چگونه از این ابزار ممکن است در واقع کار می کنند. در اطلاعیه اپل و گوگل در نقشه برداری از یک سناریو فرضی است که نشانی از یک کار خوب توضیح پهن تماس با ما-ردیابی روند. آن را شامل دو نفر به نام آلیس و باب.

آلیس و باب دیدار با یکدیگر برای اولین بار در حالی که نشسته روی یک نیمکت برای یک مکالمه کوتاه. چرا که آنها نصب شده جدید اپل و گوگل, تکنولوژی, تلفن های خود را تبادل ناشناس ردیابی کلید (فکر می کنم از این به عنوان اطلاعات تماس فایل ها با یک شناسه منحصر به فرد به جای یک فرد اطلاعات تماس). این کلید نشان می دهد که آلیس و باب شده است در تماس و به همین دلیل آنها تصمیم گرفتند به اپل و گوگل تماس با سیستم ردیابی این تبادل کلید اتفاق می افتد به طور خودکار.

اپل و گوگل

چند روز بعد باب می یابد او را مثبت تشخیص داده شده با Covid-19 و او روز رسانی برنامه با اطلاعات است. با باب رضایت برنامه پس از آن می فرستد هشدار به هر کس که با آنها باب رد و بدل کلید در 14 روز گذشته. آلیس یکی از این دوستان به طوری که او می شود یک اطلاع رسانی است که او شده است در تماس با کسی که Covid-19. اطلاع رسانی همچنین شامل اطلاعات در مورد آنچه آلیس باید انجام بعدی مانند رفتن تست خودش.

اپل و گوگل

به عنوان فریبنده این نقشه آنها نشان دهنده یک مجتمع ازدواج از تکنولوژی و طراحی. این بدان معنا نیست که تماس-سیستم ردیابی نمی تواند کار به عنوان آگهی وجود دارد اما تا کنون تعداد نامعلومی از هشدارهای که خواهد آمد با آن پتانسیل موفقیت است.

در اعلام این ابتکار جدید هر دو شرکت اپل و گوگل باید تاکید کرد که کاربران باید برای رضایت به شرکت در تماس با ردیابی که برنامه نمی خواهد جمع آوری اطلاعات شناسایی شخصی است و کسانی که تست مثبت نیست شناسایی به هر کس دیگری. هنوز سازمان هایی مانند اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) مطرح کرده اند نگرانی های حریم خصوصی در مورد چنین تماس با ما-سیستم های ردیابی — که در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده در کشورهای دیگر مانند کره جنوبی و چین و سنگاپور است.

“به اعتبار خود را از اپل و گوگل اعلام کرده اند رویکردی که به نظر می رسد برای کاهش بدترین حریم خصوصی و تمرکز خطرات, اما هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود” جنیفر Granick, ACLU نظارت و مشاور امنیت سایبر نوشت: در بیانیه ای در روز جمعه. “ما را بیدار و هوشیار در حال حرکت رو به جلو را به مطمئن شوید که هر گونه قرارداد ردیابی برنامه باقی می ماند داوطلبانه و غیر متمرکز و با استفاده از تنها برای سلامت عمومی اهداف و تنها در طول مدت این بیماری همه گیر.”

و این یکی دیگر از بلندی سوال: چقدر طولانی خواهد شد اپل و گوگل ترک این تماس-ردیابی ابزار تعبیه شده در خود سیستم عامل تلفن همراه? پس از همه, اگر این تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری که به شما شده است در تماس با آن به نظر می رسد ممکن است که آن نیز می تواند coopted برای مقاصد تجاری و یا حتی برای دولت نظارت است. به عنوان بنت Cyphers کارکنان کارشناس در بنیاد مرز الکترونیک گفت: برای Recode “ما نمی خواهیم هر چیزی که ساخته می شود به این سیستم عامل است که برای رفتن به تبدیل برای همیشه.”

نیز وجود دارد سوال در مورد دقت بلوتوث. برخی نگران اند که بلوتوث می تواند عملکرد مثبت کاذب مسابقات هر چند آن هنوز روشن نیست که دقیقا چه اپل و گوگل را پیاده سازی مجاورت ویژگی های بلوتوث LE فن آوری است. دیگران باید نگرانی در مورد صحت محل تماس-ردیابی تلفن همراه نرم افزار به طور کلی. علاوه بر این ابزار به موثر ترین کثرت مردم باید در انتخاب کردن به استفاده از آن. آزمون بزرگ این پروژه به موفقیت خواهد بود که چگونه گسترده تصویب این تماس-ردیابی ابزار می شود و در صورتی که به اندازه کافی خواهد بود برای تاثیر این دوره از این بیماری همه گیر را در مسیر به طور قابل توجهی.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما در مورد نمی دانم چگونه اپل-گوگل ابزار کار را در عمل. ما باید یاد بگیرند که بیشتر در هفته آیند, پس از شرکت های رول کردن رابط های برنامه کاربردی و مقامات بهداشت عمومی شروع به آزاد کردن تماس-برنامه ردیابی. اما صرف نظر از اشکالاتی بالقوه این ابزار نشان دهنده یکی از بلند پروازانه ترین مشارکت عمومی خصوصی در تاریخ معاصر است. این آغاز یک آینده جدید که در آن شرکت های فن آوری در حال تزریق منابع خود را به یک بحران بهداشت عمومی نه تنها اعمال نفوذ قدرت خود را در یک راه فوق العاده ای اما همچنین بالا بردن سوال در مورد چگونه این قدرت را تغییر جامعه برای سال آمده است.

سارا موریسون کمک گزارش به این داستان.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>