اپل به کاربران آیفون بیشتر کنترل بر داده های مکان


Two hands with black nail polish use an iPhone

فرانسوی, اینترنت تاثیر گذار Maxime Virdis, مارس 29, 2020, در پاریس

فیلیپ لوپز/گتی ایماژ

هیجان انگیز ترین اخبار اپل کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در روز دوشنبه بود که سازمان دیده بان ردیابی خواب یا جدید آیزاک آسیموف نشان می دهد. این شرکت اعلام کرد که کاربران را بیشتر ریز دانه کنترل بیش از ردیابی محل سکونت در iOS 14.

در حال حاضر شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل سکونت خود را با برنامه های خاص و اینکه آیا شما می خواهید این برنامه قادر به ادامه برای دسترسی به داده های مکان در حالی که در حال اجرا در پس زمینه. در حال حاضر اپل را نیز اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاری کمتر در مکان خاص اطلاعات—عمومی منطقه و یا شهر آنها در, مثلا, اما نه خود را دقیق مختصات و موقعیت.

که ممکن است به نظر می رسد مانند یک نسبتا کوچک تغییر دهید اما ارائه کاربران دقیقتر انتخاب در مورد دانه دانه بودن خود را داده است که در واقع بسیار مهم است. به طور سنتی بسیاری از گزینه های مورد انواع خاصی از داده ها با برنامه های گوشی های هوشمند شده اند بسیار دودویی—یا شما مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس و محل سکونت و عکس ها با یک نرم افزار و یا شما نیست (که در این صورت شما اغلب قادر به استفاده از آن).

کسانی که همه-یا-هیچ چیز انتخاب در مورد به اشتراک گذاری داده ها با نرم افزار شروع به سهولت در سال 2017, زمانی که اپل به کاربران یک اضافی انتخاب—آنها همچنین می تواند تصمیم به اجازه برنامه دسترسی به محل سکونت خود را داده در حالی که آنها به طور فعال با استفاده از برنامه اما جلوگیری از آن مجموعه از ادامه در حالی که برنامه در حال اجرا در پس زمینه. گوگل ایجاد یک گزینه مشابه و همچنین اجازه می دهد کاربران آندروید گزینه ای برای تنظیم نرم افزار طوری که آنها می تواند جمع آوری داده های مکان تنها در حالی که در حال استفاده است. این بدان معنی است که مردم می توانند با استفاده از یک برنامه که نیاز به داده های مکان به منظور کار—مانند سوار-به اشتراک گذاری برنامه ها مانند Uber و Lyft که تکیه بر کاربران و مکان قادر به آنها را انتخاب کنید تا در جای مناسب—اما هنوز هم جلوگیری از این شرکت ها از دسترسی به محل سکونت خود داده ها در زمان های دیگر بود که آن را کاملا ضروری است به ارائه خدمات خود را.

همیشه خطر وجود دارد که کنترل حریم خصوصی ایجاد شده برای کاربران—به خصوص آنهایی که نیاز مردم را در انتخاب کردن به آنها—که هیچ کس مراقبت خواهد شد و یا استفاده از آنها. اما گزینه ای برای تنظیم برنامه های گوشی های هوشمند به جمع آوری داده های مکان در حالی که آنها استفاده نمی شود نشان می دهد که این ندارد که به صورت. در ماه ژانویه شرکت سریع گزارش شده است که هنگامی که کاربران اندروید داده می شود گزینه ای را برای به اشتراک گذاری اطلاعات محل سکونت با برنامه های در حال اجرا در پس زمینه آنها را انتخاب کنید به انجام به طوری که حدود نیمی از زمان. بعلاوه در این مقاله به آن اشاره شد مقدار از سابقه موقعیت مکانی داده های جمع آوری شده توسط بازاریابان از طریق برنامه های گوشی های هوشمند تا به حال کاهش یافته است 68 درصد از اپل داد که گزینه بیشتر شهرت در پاییز سال 2019 انتشار iOS 13 با توجه به محل تجزیه و تحلیل داده های شرکت و محل علوم است. بن Grouchko اجرا می شود که یک شرکت به نام Teemo که به ساخت نرم افزار برای کمک به برنامه های جمع آوری داده های مکان گفت DigiDay همچنین در ماه ژانویه که برنامه های در حال حاضر شاهد کمتر از نیمی از کاربران موافقت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل سکونت با آنها را زمانی که آنها در حال استفاده نیست.

این امکان وجود دارد که بخشی از این نقطه به تازگی اعلام کرد اپل گزینه در نظر گرفته شده است برای رسیدگی به برخی از نگرانی ها در این از دست دادن داده های ایجاد شده برای تبلیغ است. با دسترسی یک کاربر به طور کلی محل تبلیغ ممکن است هنوز قادر به خیاط می دهد به آنها را بدون در اختیار داشتن کاملا به همان اندازه اطلاعات دقیق در مورد دقیقا همان جایی که کسی است که در هر لحظه است. برای تبلیغ این جایگزین جدید ممکن است خوش آمدید سازش اگر اطلاعات بازاریابی از پس زمینه ردیابی محل واقعا کاهش یافته و به 68 درصد در چند سال گذشته است. آن باقی مانده است دیده شود که آیا کاربران می تواند به عنوان آماده به آغوش که سازش اما موفقیت های قبلی داده های مکان کنترل نشان می دهد ممکن است آنها را باز کنید به گزینه های دیگر در این ورید.

موفقیت این ظریف-دانه کنترل برای داده های مکان های بر روی گوشی های هوشمند و نکات در یک مسیر ممکن رو به جلو برای گوشی های هوشمند حفظ حریم خصوصی است که با هدف خیاطی انواع متوسط مجوز—فراتر از فقط بله یا خیر—به انواع دیگر داده ها به عنوان به خوبی. در بسیاری از این آسان تر است برای انجام این کار با داده های مکان از انواع دیگر از اطلاعات است که نرم افزار به طور معمول تقاضا برای دسترسی به. به عنوان مثال تصمیم گیری است که یک برنامه را فقط می توانید دسترسی به مخاطبین خود را و یا عکس های خود را در حالی که شما در حال استفاده از آن خواهد بود و بعید است به هر گونه حریم خصوصی مهم تاثیر زیرا این مجموعه داده را تغییر دهید در هر نقطه در نزدیکی به عنوان به طور مداوم به عنوان محل سکونت خود را و حتی اگر آنها همه این تغییرات می تواند به سادگی توان دریافت و ذخیره شده توسط نرم افزار در هر زمان به شما استفاده از آن را—آنها نمی خواهد نیاز به دسترسی دائمی برای برنامه های در حال اجرا در پس زمینه.

هنوز هم بهتر است به در نظر گرفتن گزینه نسبت به دادن ایده آل در دسترس نباشد. به جای دادن یک برنامه دسترسی به تمام مخاطبین خود را و یا عکس ها, شاید شما می تواند تعیین یک زیر مجموعه از آنها را به اشتراک گذاشته شود (خود را اغلب استفاده می شود تماس و یا عکس های گرفته شده در دو روز گذشته). یا شما می توانید به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات عمومی—مثلا دامنه ایمیل شما تماس با ما و یا کدهای منطقه از شماره تلفن خود را—اگر شما در حال تلاش به جلو و یک تماس خاص در یک برنامه, شما می توانید با احتیاط تعیین تمام آدرس های ایمیل در دامنه های خاص و یا تماس با یک کد منطقه خاص به اشتراک گذاشته شود و با برنامه در سوال. شما ممکن است قادر به به اشتراک گذاری ابرداده در مورد عکس های خود را با یک برنامه زمانی که آنها گرفته شد و یا که در آن—و سپس اعطای این برنامه دسترسی به عکس خاص در یک مورد به مورد و بر اساس زمانی که شما می خواهید به استفاده از آنها را در این زمینه با اعطای آن بیشتر گرانول دسترسی به تمام عکس های گرفته شده در یک محل خاص و یا در یک روز خاص.

این خاص نمونه ممکن است ایده های بد—کنترل که هیچ کس می خواهید به استفاده از و یا آن را ایجاد کنید خیلی ناراحتی که همه ترجیح می دهند فقط به کمک مالی برنامه های گسترده تر دسترسی داشته باشید. گرانول داده های کنترل باید متناسب نه تنها به چه نوع از کنترل مردم می خواهم به بیش از داده های خود را, اما همچنین به نوع خاصی از داده ها در سوال—در راه همان است که محل کنترل برای جلوگیری از دسترسی به برنامه های در حال اجرا در پس زمینه و یا فقط دسترسی به اطلاعات محل مورد یک منطقه یا محله متناسب با ماهیت داده های مکان خاص است.

بدانند چه کسانی گزینه باید شبیه به انواع دیگر داده است به دور از آسان است. اما واقعیت این است که اپل در واقع ایجاد گزینه های جدید برای کاربران را انتخاب کنید که چگونه آنها را کنترل داده های خود را بسیار امیدوار کننده ثبت نام و با آرزوی موفقیت برای کسانی که تلاش خواهد شد فقط محدود به داده های مکان.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>