در حال فلوریدا COVID-19 بستری اعداد واقعا متورم?


A healthcare worker in scrubs, a mask, and glasses stands before palm trees and a blimp in the sky.
مراقبت های بهداشتی کارگران توسط کوه سینا مرکز پزشکی میامی در مارس 22.
Chandan Khanna/گتی ایماژ

در دو هفته گذشته COVID-19 مورد اعداد در فلوریدا سر به فلک کشید. در حالی که اکثر روز در اوایل تا اواسط ماه ژوئن دیدم بین 2000 تا 4000 نفر جدید موارد تعداد کسانی که به ضرب گلوله به 8,000 محدوده در اواخر ماه ژوئن ترغیب رژیم صهیونیستی. ران DeSantis را تعطیل میله های زندان. در 10 روز گذشته دولت موارد همچنان به روند صعودی با چند روز مورد تعداد بالای 10000.

DeSantis است به طور مستمر بازی پایین فلوریدا تعداد بالا با تمرکز بر داده های نشان می دهد که بسیاری از 20 – تا 30-ساله حساب برای موارد جدید. “برای افرادی که تست مثبت در بالاترین نرخ در فلوریدا آن 20 ساله و 30 ساله و آنها در حال ارائه بسیار خفیف یا asymptomatically و بدیهی است که یک چیز خوب” DeSantis گفت: در ظاهر عمومی در جامعه بازنشستگی روستاهای این هفته با توجه به بر اورلاندو. در یکی دیگر از آدرس های عمومی در روز دوشنبه گفت: دولت در حال کار بر روی افزایش پرسنل و منابع در بیمارستان ها. به زمینه بیشتر او به ذکر است که 40 درصد از بیماران مراجعه جکسون نظام سلامت در شهرستان میامی-Dade برای غیر COVID دلایل آزمایش مثبت (یک آمار است که سناتور. مارکو روبیو از فلوریدا توییتی در مورد جمعه). DeSantis همچنین گفت که در حالی که افراد بدون علامت که اغلب جوان “نیازی به بستری برای COVID,” متعاقب آن پروتکل نیاز بیماران به جدا شده و “نیاز به مقدار زیادی از مراقبت و تعداد زیادی از نیروی انسانی است.” (من رسیده به جکسون سلامت به سوال در مورد آمار DeSantis داد و همچنین روش های خود را برای درمان و جداسازی بیماران و به روز رسانی خواهد شد این قطعه با پاسخ آن.)

روز بعد فاکس نیوز’ استیو Doocy صحبت در مورد DeSantis’ بیانیه اما با توجه editorializing. Doocy ادعا کرد که فرماندار به نام بستری اعداد “فریبنده”—DeSantis استفاده می شود هرگز این کلمه و هیچ چیز در بحث ضمنی این—و Doocy در ادامه به توضیح است که به عنوان بدون علامت در بيماران تست مثبت “آنها عاشق نگه ’em در بیمارستان … پس دلیل این که این تعداد در حال بالا رفتن است.” این چرخش در چه DeSantis ذکر شده در مورد COVID-19 بیماران نیاز به “روش” و “نیروی انسانی”; Doocy به نظر می رسد به دست گرفته اند و کسانی که جزئیات و نتیجه رسیدیم که بیماران مجبور به ماندن در بیمارستان به عنوان یک نتیجه از خود COVID-19 مثبت وضعیت که باد دولت بستری اعداد. (در هر صورت معلوم نیست چه مقدار بستری اعداد می رویم چون فلوریدا هنوز منتشر نشده گزارش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان با وجود DeSantis’ وعده در هفته گذشته که دولت آغاز خواهد شد, گزارش, آن اعداد.)

اگر Doocy ادعا هستند که این امر نیاز به چند پروتکل می تواند در محل در بیمارستان. برای اولین بار به صورت غیر COVID-19 بيمار اعلام شود ویروس مثبت آنها می خواهم نیاز به آزمایش می شود پس از ورود و دو به “آب” بستری در بیمارستان تعداد بیماران نیاز به بستری در بیمارستان و طبقه بندی شده به عنوان COVID-19 بیماران به ظاهر در برابر خود خواهد شد. من به حفر هر دو این ادعا با تماس با عفونت preventionists پزشکان و پرستاران در سراسر ایالات متحده به درخواست خود را در مورد بیمارستان ها’ روش های استاندارد.

هیچ فلوریدا مراقبت های بهداشتی حرفه ای در پاسخ به درخواست من برای نظر اما من از چندین بهداشت کارگران در جای دیگر در آمریکا برای گرفتن احساس برای تست پروتکل و چگونه یک تست مثبت ممکن است تحت تاثیر قرار بيماران درمان است. بيمارستان ها اداره COVID-19 آزمون به افرادی که می آیند در غیر COVID-19 دلیل ؟ و اگر چنین است آیا ممکن است که آنها مجبور به ماندن به عنوان یک “COVID-19 بیمار”? هر چند هیچ یک از مراقبت های بهداشتی حرفه ای من با صحبت بودند مجاز به صحبت در ثبت آنچه که من آموخته بود وجود دارد برخی از تغییرات در استانداردهای مختلف بيمارستان. اما برای اکثر بیماران در آینده برای غیر COVID دلایل آزمایش در پیشبرد; به عنوان مثال بيماران مبتلا به غیر فوری برنامه ریزی روش تست شده هستند و اگر آنها انتظار دارند به بستری در پیشبرد و اگر تست مثبت روش های خود را به طور معمول به تعویق افتاد. اگر بیماران در آینده برای غیر COVID دلایل آمده در اورژانس آنها به طور معمول فقط تست شده اگر آنها نشان می دهد علائم COVID-19. مثلا کسی که در یک تصادف ماشین و نیاز به عمل جراحی اورژانس به احتمال زیاد پذیرفته شود و بنابراین نیاز به آزمایش می شود به طوری که کارکنان مراقبت های بهداشتی می دانید که آیا به ارسال آنها برای تعیین COVID و غیر COVID فضاهای. بیماران در آینده برای اورژانس سرپایی مانند یک اسکن از استخوان شکسته را نگه داشته نمی شود یک شبه و احتمالا نمی توانید آزمایش مگر اینکه در این دوره از دریافت مراقبت یک پزشک مشاهده COVID علائم; مثلا اگر ریه های خود را نگاه مشکوک در قفسه سینه اسکن یک پزشک ممکن است به منظور COVID-19 تست.

اما مگر کسانی که سرپايی به نحوی بیمار به اندازه کافی به طور ناگهانی نیاز به بستری آنها به حساب نمی آید در بستری اعداد مگر اینکه آنها در واقع اعتراف کرد. حتی پس از آن برخی از بیمارستان ها ممکن است تعداد آنها در میان “COVID بیماران” مگر در مواردی که خود دلیل اصلی برای بستری. و در بیمارستان است که تنها گزارش تعداد کلی COVID-19-مثبت بیماران شما نیاز به یک مقدار زیادی از افرادی که نیاز به اورژانس بستری در بیمارستان تست مثبت به باد تعدادی از بستری شدن در بیمارستان. مثلا اگر هر کس که به یک تصادف و یا به طور تصادفی قطع انگشت اتفاق افتاده برای تست مثبت برای COVID-19 که هنوز هم می تواند در مورد دلیل آن را نشان می دهد قابل توجه جامعه گسترش ویروس.

شاید مهمتر از مراقبت های بهداشتی حرفه ای نمی تواند نیروی بیماران به درمان است. “ما نمی مقابله با مردم در درب و کشیدن آنها را به بیمارستان” یک پزشک ER در یک شهر بزرگ به من گفت با خنده. “اگر وجود دارد هیچ دلیلی برای بستری به بیمارستان ما کاملا نمی اعتراف آنها. وجود دارد مقدار زیادی از مردم ما می بینیم که تست مثبت بود که خفیف-به اندازه کافی علائم نیاز به بستری شدن در بیمارستان.” یک ER پرستار در یک هواپیمای منطقه گفت: کارکنان خود را التماس کرد با برخی از بیماران به ماندن اما آنها حاضر از نگرانی در مورد هزینه و یا فکر می کنم آنها می توانید دریافت مراقبت کافی در صفحه اصلی و در برخی موارد حتی بیمارانی که می خواهید به ماندن در حال تبدیل دور به این دلیل که بیمارستان منابع محدود هستند: “هر روز ما تخلیه افرادی که COVID مثبت زیادی را به خود اضطراب و گاهی در برابر خود خواهد شد چرا که آنها نمی دیدار با معیارهای پذیرش.” ER پزشک می گوید همکاران خود در نیویورک بوده است در تلاش برای نگه داشتن مردم از این بیمارستان به عنوان آنجا که ممکن است گاهی اوقات حتی ارسال بيماران با مخازن اکسیژن است. با توجه به این که ده ها تن از فلوریدا بیمارستان’ تعداد تخت در ظرفیت هستند به نظر می رسد بسیار بعید است که هر بیمارستان خواهد بود مجبور بیماران بدون علامت به ماندن در بیمارستان—و اگر بيمار در آینده برای چیزی جزئی آن را حتی بعید است که آنها می خواهم که شناسایی این ویروس در بیماران بدون علامت در همه.

این ادعای نادرست در مورد متورم بستری اعداد شبیه به سایر تئوری های توطئه در مورد بیمارستان احتکار از COVID-19. برای مثال یک وب سایت ادعا کرد که بیمارستان بودند “پرداخت بیشتر به برچسب علت مرگ به عنوان Coronavirus.” زمانی که علمی آمریکا به حفر این ادعا آن کشف شده است که پزشکان به طور معمول نمی تعیین علت مرگ; خو یش را و آنها لازم نیست که هر گونه انگیزه ای برای علامت گذاری نادرست علت مرگ. یکی دیگر از محبوب پست ادعا کرد که بیمارستان بودند پرداخت بیشتر برای درمان COVID-19 بيمار بنحوی که وجود دارد انگیزه های مالی برای بیمارستان ها به باد COVID-19 موارد است. در حالی که درست است که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می پردازد بیمارستان های اضافی 20 درصد در بالای آن معمول مدیکر نرخ COVID-19 بيمار که لزوما جبران بیمارستان’ هزینه های اضافی برای تامین و “ساخت و ساز از امکانات به طور موقت” با توجه به یک تجزیه و تحلیل از قیصر بنیاد خانواده. “آنها قطعا ما پرداخت بیشتر برای این بیماران است اما ما هنوز هم از دست دادن پول برای هر [مدیکر] بیمار است که ما با ارائه این مراقبت” جولی Lonborg معاون ارشد رئیس جمهور از کلرادو انجمن بیمارستان گفت: دنور پست در این روزنامه بررسی این ادعا همان پشت در است.

من به ذکر این احتکار ادعا می کند به پزشک ER صحبت من با کسانی که فکر می کردند که خنده دار است. خود را در بیمارستان کوچک به پرداخت هزینه استخدام و توسعه حرفه ای, در میان چیزهای دیگر; بودجه شده اند کاهش در سراسر هیئت مدیره. کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر زندگی خود را مشغول به کار در بیمارستان ها هر روز و در عین حال بسیاری هنوز هم می تواند دسترسی به مناسب PPE. این خنده دار به متهم overworked حرفه ای در خط مقدم از این بیماری همه گیر از پول یک ویروس در آنها دیده می شود کشتن بسیاری از بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

حقایق از همه گیر تغییر کرده است; در واقع آنها تنها به بدتر در روزهای اخیر. اما صاحب نظران و سیاستمداران در حال حفر عمیق به پیدا کردن راه هایی برای توضیح افزایش موارد رانده شده توسط خود زودرس reopenings. هر چند آن را قطعا ممکن است کمی از بیماران بستری شده است به فلوریدا بیمارستان برای COVID-19 بعد از نشان دادن تا در بیمارستان به صورت غیر COVID دلیل که نه رانندگی افزایش در اعداد است. بیماری است. و تا زمانی که سیاستمداران می soberly نگاه و قبول اعداد و مراحل را برای کاهش آنها—حتی اگر این بدان معناست که بسته شدن همه چیز تا آنها همچنان به صعود.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش تاثیر COVID-19, اشتراک, به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>