در حال ببر پادشاه بینندگان همدستی در Scummy جهان از گربه ؟

قسمت یادداشت ها

در اسپویلر ویژه پادکست تخته سنگ منتقدان بحث در مورد فیلم های گاه به گاه نشان می دهد تلویزیون و یک بار در یک ماه آبی یکی دیگر از پادکست کامل اسپویلر پر از جزئیات است. این هفته Sam Adams پیوست توسط تخته سنگ های تلویزیونی منتقد Willa Paskin به از بین بردن Netflix آمار مجموعه مستند ببر پادشاه. ضربه سری که به طور فزاینده ای کثیف داستان از شخصیت های conning هر یک از دیگر از باغ وحش. نشان می دهد standout شخصیت جو عجیب و غریب که کاریزما و شخصیت ساخته شده برای تلویزیون واقعیت. او مدت زمان طولانی دشمنی با کارول Baskin که اجرا می شود غیر انتفاعی Big Cat Rescue, و به طور فعال در تلاش برای خاموش خصوصی باغ وحش پایین. خواهد کارول موفق شوند ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که جو تلاش می کند به استخدام کسی به قتل کارول? و هنگامی که کسی تمرکز بر روی سوال برانگیز شرایط زندگی برای گربه های بزرگ در این باغ وحش خصوصی?

شما می توانید به خواندن سام آدامز’ نقد و بررسی در اینجا و داستان خود را در مورد هنرمندان در پشت جو عجیب و غریب موسیقی در اینجا.

شما می توانید به خواندن Willa Paskin قطعه مورد کارول Baskin در اینجا.

توجه داشته باشید: به عنوان نشان می دهد این پادکست شامل بازی های بسیار.

به ما ایمیل در [email protected]

پادکست های تولید شده توسط رزماری Belson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>