ترقی خواهان مطرح زنگ آخر این هفته پس از کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز منتشر شده خود تراکم برای سال 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون کمیته.

لیست نامزد طلوع جنبش سیاسی مدیر اوان وبر گفت: به نظر می رسد مانند “چه کسی-چه کسی از مردم به صراحت مخالف دستور کار مترقی.”

تبلیغات:

کوین Gosztola, مدیریت سردبیر Shadowproof برانگیخته سراسیمگی از پاسخ و وقتی که او به پرز لیست در رسانه های اجتماعی شنبه بعد از ظهر.

Gosztola توییتر موضوع شیرجه زده به سوابق تعدادی از نامزدها از جمله Bakari فروشندگان مکرر CNN مفسر نامزد برای نشستن بر روی پلت فرم کمیته.

“فروشندگان پیش نویس نامه و پیشگام تلاش در سال 2016 برای اطمینان از DNC پلت فرم اتخاذ نمی زبان برنی ساندرز پشتیبانی می کند که می میرم اذعان مسئولیت برای مقابله با بحران انسانی رو به فلسطینی ها در غزه” Gosztola اضافه شده است.

تبلیغات:

Gosztola نبود به تنهایی در انتقاد از فروشندگان را با قرار دادن در لیست.

کارول براونر شد در لیست برای پلت فرم کمیته نیز هست. براونر به عنوان “کلینتون یک نماینده در طول سال 2016 پلت فرم پیش نویس جلسه کمیته رای دادند در برابر ممنوعیت fracking مدیکر برای همه, مخالفت با مشارکت ترانس پاسیفیک (TPP) نگه داشتن سوخت های فسیلی در زمین و اندازه گیری برای توقف سوء استفاده از دامنه برجسته توسط سوخت های فسیلی صنعت” نوشت: Gosztola.

پرز همچنین نامزد سابق تشکر. بارنی فرانک به روسای کمیته قوانین.

تبلیغات:

فرانک به عنوان Gosztola اشاره کرده و در برابر استدلال های سبز جدید مقابله و نشسته در هیئت مدیره از امضای بانک در نیویورک که نیویورک تایمز نیز گزارش داد که “بود و رفتن به قرض دهنده برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده و همچنین Jared کوشنر خانواده.” فرانک نیز گذراند 2015 سیاسی op-ed تحت عنوان “چرا ترقی خواهان نباید حمایت برنی.”

تحلیلگر سیاسی لورن Martinchek در یکشنبه پست و متوسط و همچنین نگرانی با پرز لیست. او نوشت:

تبلیغات:

حتی بیشتر بحث برانگیز و خطرناک تر از بارنی فرانک جان پودستا همچنین در قوانین کمیته که گفت: در بدنام به بیرون درز DNC ایمیل که آنها نیاز به مطمئن شوید که برنی است که “زمین به پالپ” و پرسید: “کجا می خواهد شما چوب چاقو؟” اگر این روند بود و حتی از راه دور طراحی شده برای نمایشگاه این مرد اجازه داده نمی شود در هر نقطه در نزدیکی این کنوانسیون.

یکی دیگر از فوق العاده مشکوک انتخاب الکس Padilla, معاون صندلی از پلت فرم کمیته. پدیللا بد نامی برای امتناع از تعداد 2 میلیون رای در سال 2016 کالیفرنیا اولیه یک حرکت است که غیر قابل انکار مورد علاقه کلینتون و دست یک نقطه ضعف به ساندرز مبارزات انتخاباتی. او شکایت کرد برای این کار.

پیروزی بدون جنگ, مدیر اجرایی, Stephen مایل و ساندرز مشاور سیاست خارجی مت eli valley پیشنهاد این فهرست نشان می دهد که DNC است از تماس با پایگاه خود را.

لیست پرز نامزد اندرو کوک برن واشنگتن سردبیر مجله هارپر را نوشت یکشنبه در توییتر نشان دهنده “true گریم چهره دموکراتیک استقرار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی