در حال تهمت و متحدان خود را راه اندازی Dr. Fauci به عنوان همه گیر قربانی?

این است بدست مدفون در زیر توده ای از وحشتناک اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست های متعدد برای رسیدگی به بحران اما یک لحظه وجود دارد در طول تهمت روزانه تبلیغات کمپرسی روز یکشنبه بود که حتی نگران کننده تر از حد معمول. این آمد در حالی که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت شد که معمولا به معنی مهلت از مغلوب ساختن پیشی جستن firehose از اطلاعات غلط و تمایلات و یک فرصت برای دریافت اطلاعات واقعی از یک متخصص واقعی است که نه مخالف.

یک خبرنگار شروع به درخواست Fauci در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین که در حال حاضر افسانه ای ضد مالاریا, داروی برای درمان COVID-19. Fauci بود مسلما در مورد به می گویند که او می کند هر بار که او را از رسیدن به تهمت که هیچ شواهد واقعی است که دارو کار می کند بسیار کمتر است که آن را “تغییر بازی” که مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت می خواهد آن را به.

تبلیغات:

اما Fauci نبود قادر به پاسخ به این سوال چرا که تهمت او را متوقف کرد. “شما لازم نیست برای پرسیدن سوال” از رئیس جمهور گفت: پله در جلوی سکو با تکان دادن دست خود را در هوا و با استفاده از خود دور به عنوان یک فیزیکی مانع بین Fauci و خبرنگار.

پیش از آن در کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارائه شده و در عین حال یکی دیگر از درخشان توصیه هیدروکسی کلروکین که هیچ اساسی شواهد به آن توصیه می شود. او به معنای واقعی کلمه ذکر شده “شایعه” به عنوان یک دلیل برای آن را چرخش بدهد و گفت: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

مردم در واقع یک مقدار زیادی برای از دست دادن به عنوان مواد مخدر شناخته شده به آسیب سیستم عصبی باعث آسیبهای روانی و منجر به حملات قلبی است.

تبلیغات:

در طول این ارز وجود دارد یک اشاره از یک دلیل تهمت است و دفاع از این دارو به عنوان یک درمان معجزه آسا با وجود فقدان شواهد: او شروع به کارگاه بهانه او استفاده خواهد کرد و سپر بلا او را قربانی به منظور فرار از سرزنش — که او غنی سزاوار — برای چگونه به شدت این بحران چرخید خارج از کنترل است. و فرد بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به اصلی قربانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را است Fauci خود را.

“اگر آن کار می کند این امر می تواند شرم ما آن را انجام نمی دهد زود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد هیدروکسی کلروکین در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

که در آن نقطه آن را برای من روشن شد که چه تهمت امید به خارج شدن از این بی پایان اعتیاد به مواد مخدره در مورد اثبات نشده و خطرناک مواد مخدر: یک QAnon به سبک تئوری توطئه او می تواند رول و پس از بدترین بحران را گذرانده است در مورد تلاش های قهرمانانه برای نجات هر کس با یک داروی معجزه که خنثی شد سایه “دولت عمیق” نیروهای که محروم عمومی این نجات بخش مواد مخدر به عنوان بخشی از یک طرح به او نگاه بد.

تبلیغات:

متاسفانه برای Fauci او واضح ترین نامزد برای تبدیل شدن به تبه کار در این تئوری توطئه در بسیار به همان شیوه سابق FBI مدیر James Comey و مشاور ویژه رابرت مولر شد قاب به عنوان بخشی از یک شوم ضد تهمت توطئه در تحقیقات روسیه از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

Tucker Carlson از فاکس نیوز شده است که منجر به بسته در تلاش برای بازیگران Fauci به عنوان تبه کار در جناح راست تئوری های توطئه که پور از spigots به عنوان به زودی به عنوان گسترش coronavirus و مرتبط با مرگ و میر شروع به فروکش کردن.

تبلیغات:

دکتر Fauci است تجویز “ملی کشی” کارلسون ادعا را نشان می دهد در هفته گذشته اعلام کرد که فروپاشی اقتصادی ناشی از اجتماعی فاصله پروتکل است “به مراتب بزرگتر از فاجعه ویروس خود را با هر اندازه گیری” و اعلام کرد که ما “پاسخ به کروناویروس می تواند به نوبه خود این را به مراتب فقیرتر ملت است.”

وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که باید به اشتراک گذاری سرزنش برای این فاجعه ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک مقصر است چرا که او twiddled خود را شست و محروم ویروس جدی بود تا زمانی که آن را به حال انفجار در سراسر کشور است. اگر او می خواهم در واقع گرفته شده از این به طور جدی و موجود این بیماری را به احتمال زیاد هیچ کدام از این خواهد بود لازم است. کارلسون, البته, نیست, سرزنش جمهوری خواهان که به نظر می رسد مصمم به متوقف کردن نوع معامله جدید در سطح فدرال سرمایه گذاری در ما کارگران است که مورد نیاز است نه فقط به نگه داشتن مردم از سقوط به فقر وخیم اما به اقتصاد را در جاده به بازیابی.

اما به جای کارلسون سرزنش Fauci و گفت که دکتر “اتحاد ضد گلوله امنیت شغلی” با روشن شدن مفهوم است که او نمی مراقبت در مورد افرادی که در حال از دست دادن شغل خود.

تبلیغات:

به مسائل بدتر گزارش وجود دارد که Fauci است متضاد با کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو, عمده تقویت کننده از هیدروکسی کلروکین. این تعجب آور نیست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جناح راست اقتصاد مشاوران مشتاق به درک در هر نازک نی به نشان می دهد که اقتصاد را می توان به “بازگشایی” بدون ایجاد جرم از دست دادن زندگی از COVID-19. آن را فقط اتفاق می افتد که این فانتزی نیست از نظر علمی امکان پذیر است.

از آن آسان است برای دیدن که در آن همه این است که رفتن. اگر اجتماعی فاصله کار می کند حاوی ویروس محافظه کار صاحب نظران را به پایین تر از ترس مرگ و میر به عنوان شواهدی وجود دارد که این ویروس بود که هرگز جدی — و نه البته که محدودیت های شدید در زندگی روزانه در واقع کار می کرد. آنها ادعا می کنند که اقدامات قرنطینه بودند هرگز لازم است و نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین یک راه حل واقعی که در دسترس بود تمام زمان ها رو در جدول سمت چپ با تشکر از “دولت عمیق” توطئه علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. (و نه به دلیل هیچ مدرکی وجود ندارد که این اغلب مواد مخدر خطرناک است که در واقع یک درمان برای COVID-19.) و Fauci برگزار خواهد شد تا به عنوان نی-مرد تبه کار در این توطئه زیرا او حمایت اجتماعی فاصله و تردید از دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن داروی معجزه.

این تئوری توطئه کار می کند ؟ در حس جلوگيري از تهمت حمایت خود وفادار پایه وجود دارد بدون شک در مورد آن است. شده است وجود دارد یک اجرا در هیدروکسی کلروکین از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که اعتماد خود را به رئیس جمهور بیمار-تاسیس شایعه اذهان عمومی بیش از هر و همه شواهد پزشکی. این مردمی که احساس می کنید در توجیه رای گیری برای یک نژادپرست واقعیت تلویزیون ستاره و چسبیده به هر مزخرف تهمت و فاکس نیوز ظرف به عنوان یک عقلانی.

تبلیغات:

این معلوم نیست اما چقدر کشش این مزخرف را خارج از آن Trumpian حباب. قطعا وجود دارد اتاق را برای نگرانی از تئوری های توطئه در مورد “راز” درمان که به طور منظم پزشکان در حال برگزاری به صورت مرموز دلایل به نظر می رسد هرگز به رفتن از سبک. اما به عنوان راتگرز استاد David Greenberg استدلال سیاسی در این آخر هفته “سیاستمداران ممکن است قادر خواهید بود در کوتاه مدت به پوشش برنامه های خود را شکست خورده و یا ضعیف رهبری هوشمندانه با پیام ها و تصاویر” اما در پایان با اقتصاد را از توالت های عمومی است که بیشتر احتمال دارد به سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن از هر آنچه که قربانی او و تبلیغی تیم در فاکس نیوز خدمت.

هنوز این “دولت عمیق” تئوری به نظر می رسد نزدیک به اجتناب ناپذیر و حملات در Fauci در حال حاضر آغاز شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان نیاز به پیش بینی و تاب جلو و یک استراتژی برای مقابله با آنها. در انتخابات است که در حال حاضر در حال به خطر بیافتد توسط pandemic خود چشم انداز گسترده رای دهندگان سرکوب و مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا غیر منقول محبوبیت خود پایه هر عجیب و غریب Trumpian ترفند کثیف می تواند به نوبه خود جزر و مد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>