“شوخی می کنی؟”: سی ان ان Chris Cuomo اشک به مغلوب ساختن پیشی جستن برای هاوکینگ گویا کالا در طول یک بیماری همه گیر

در سی ان ان روز شنبه, Chris Cuomo منفجر شد با خشم بیش از تصویر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج گویا محصولات غذایی از دفتر بیضی — فقط یک روز دختر خود را ،

“این بیماری همه گیر است که در اثر کامل گفت:” کومو. “شما به من بگویید که چگونه یک رئیس جمهور در وسط یک بیماری همه گیر کردم زمان برای این bullsh*t. شوخی می کنی ؟ هاوکینگ محصولات ؟ گویا برای من مهم نیست که در آن است. مصمم میز ؟ این چیزی است که او را مصمم در مورد ؟ همه گیر اولویت? دختر خود را Ivanka ارشد کاخ سفید, مشاور شوخی می کنی ؟ بازاریابی برای یک نام تجاری زیر تماس برای تحریم پس از گویا مدیر عامل شرکت انباشته ستایش در مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته. بر روی سکه خود را در وسط یک بیماری همه گیر آنها به فروش لوبیا. شوخی می کنی؟”

تبلیغات:

“به طور جدی” کومو fumed. “این است و نه چپ و راست. این منطقی است برادران و خواهران من. مرد نشسته است در مصمم میز با یک دسته از گویا محصولات. اثبات مثبت چرا ما نیاز به بسیاری از Faucis اما ما فقط یکی است. چرا ؟ ایده او messing با Fauci زمانی که او فروش لوبیا سحر و جادو دیوانه است.”

“خوب به چه دلیل ؟ که این سوال گفت:” کومو. “در حال حاضر شما می گویند,’،’ خوب. پس چه بد دلیل ؟ در حال حاضر همه چیز شروع به نگاه روشن تر. تغییر سرزنش قرار داده و تعفن در Fauci, فروش دانه های خود را. برش CDC از اطلاعات … من نمی دانم یک دلیل خوب اما من می دانم که یک بد. دروغ و انکار و سرپیچی. رئیس جمهور را نگه می دارد به شما گفتن مشکل تست شده است. شما فکر نمی کنم که تا به چیزی برای انجام با تمایل خود را برای این اطلاعات ؟ از خواب بیدار. این است که چه چیزهایی ما بیمار است.”

سازمان دیده بان زیر:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>