شما از گیاهان در محیط داخلی نیاز به یک تقویت سالم? سعی کنید این مواد غذایی خوشه در حال حاضر در فروش.


A package of Miracle-Gro Indoor Plant Food Spikes.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس اسکاتس Miracle-Gro.

چرا شما می خواهید این: نگه داشتن محیط داخلی و گیاهان زنده می توانید مانند یک دیوانه کننده بازی حدس و گمان به عنوان شما سعی می کنید برای رسیدن به تعادل کامل از نور خورشید و آب. اگر شما به دنبال یک ساده و آسان راه برای کمک به سلامت گیاه خود را در نظر بگیرید غذایی خوشه. بسته به زمان از سال شما به سادگی قرار دادن سنبله در گیاه را از خاک و سپس به جای هر 30 تا 60 روز است.

چه کارشناسان می گویند: صنوبر تماس Miracle-Gro کارخانه مواد غذایی خوشه بهترین گزینه برای محیط داخلی و گیاهان نوشتن “گیاهان خود را سزاوار همان مواد مغذی به خود گرفت. مواد غذایی سنبله به طور کامل ظروف سرباز یا مسافر-رایگان گزینه; چوب آن را به داخل گیاه را در گلدان خاک و کار خود را انجام داده است.”

چه مردم می گویند: همه کاره و مقرون به صرفه است. (من قسم می خورم این گیاه مواد غذایی خوشه!!! بسته می گوید آنها برای گیاهان داخل سالن اما من در واقع استفاده از آنها برای همه آزاد گیاهان به خصوص گیاهان. من برای اولین بار سعی کردم این پس از کاشت برخی از ریحان و گیاهان دیگر که به نظر می رسید به در نظر گرفتن ابدیت به رشد است. من رفتم به فروشگاه های بهبود خانه محلی و جستجو در مرکز باغ گیاه مواد غذایی, اما بسیاری از آنها را با قیمت بسیار بالاتر از من مایل به صرف تا زمانی که من پیدا کردم این خوشه. … من در حال حاضر نگه داشتن حداقل یک پک فوق العاده از این در دست های ذخیره شده در کیسه ziplock برای محافظت از هر گونه آب/آب و هوا آسیب و من اضافه کردن جدید خوشه مورد یک بار در هر 6-8 هفته به گیاهان است. من در حال حاضر استفاده از این گیاه استروئید چوب’ (به عنوان دوست پسر من اشاره به آنها) در همه گیاهان—آنها بزرگ مشغول به کار در گیاهان گوجه فرنگی در این تابستان بیش از حد!”)

خوب برای مبارزه باغبان. (“من همیشه کشتن گیاهان من اما من تصمیم به دوباره سعی کنید. من فقط خریداری پنج گیاهان و سه نفر از آنها مشخص شد چرا که آنها به دنبال زیبا بمیرد اما از آنجایی که من تمایل به آنها را بکشند به هر حال من نمیفهمد من می خواهم به آنها را امتحان کنید و صرفه جویی در برخی از پول است. من قرار دادن یکی از این خوشه در هر بوته و همه آنها نگاه بسیار سالم تر و شادتر پس از فقط چند روز.”)

Miracle-Gro داخلی کارخانه مواد غذایی خوشه در حال حاضر حدود 2 یا 81 درصد قیمت طبیعی است.

Miracle-Gro Indoor Plant Food Spikes

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>