آریزونا مرد می میرد از کلروکين مصرف بیش از حد پس از گوش دادن به تهمت Coronavirus کنفرانس مطبوعاتی


The torso of someone in medical whites, holding two blister packs of pills toward the camera.

بسته بندی تاول زده ام از Nivaquine قرص های حاوی کلروکين و Plaqueril قرص های حاوی هیدروکسی کلروکین.

جرارد Julien/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آریزونا مرد مرده است و همسرش است که در بخش مراقبت های ویژه پس از اقدام به خود درمانی با کلروکين فسفات در تلاش برای محافظت از خود از رمان coronavirus ان بی سی نیوز گزارش روز دوشنبه.

زنی که جان سالم به در برد گفت: ان بی سی نیوز که زن و شوهر ایده به کلروکين فسفات—همچنین شناخته شده به سادگی به عنوان کلروکين—از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیونی coronavirus نیروی کار جلسات که در آن او تا به تبلیغ مزایای بالقوه این دارو در مبارزه با کروناویروس. اگر چه اپیدمیولوژی و coronavirus نیروی کار عضو Anthony Fauci روشن برای روزنامه نگاران است که شواهد برای کلروکين را اثر بود “حدیثی” مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است در حال حاضر باعث مشکلات جدی است. پس از او با اشاره به مواد مخدر شده و به اجرا در منابع دارویی و دو استعمال بیش از حد در نیجریه. کلروکين فسفات نیز استفاده می شود به عنوان یک درمان برای ماهی و, آریزونا, زن و شوهر تا به حال آن را در دست دارند چرا که آنها تا به حال یک بار کوی.

“من آن را دیدم نشسته در پشت قفسه و فکر کردم هی نیست که مسائل آنها در حال صحبت کردن در مورد در تلویزیون است ؟” آریزونا گفت: Vaughn Hillyard از ان بی سی نیوز. او و همسرش پس از یک مقدار کمی از کلروکين فسفات مخلوط با نوشابه به امید آن می تواند به جلوگیری از آنها را از آلوده شدن با کوروناویروس. اما آکواریوم نسخه از کلروکين فسفات است همان فرمول به عنوان داروهای تجویزی: زن و شوهر هر دو سقوط کرد و به شدت بیمار در عرض 20 دقیقه و شوهر, درگذشت, در راه به اتاق اورژانس. Hillyard نوشته شده صوتی از مصاحبه خود با the survivor:

غذا و داروی آمریکا تایید کرده است “استفاده مهربان” آزمایش این دارو در برخی از موارد برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus اما این دارو واقعی اثر نامشخص است به عنوان عوارض جانبی بالقوه برای coronavirus بیماران. محققان فرانسوی منتشر شده نتایج امیدوار کننده ای از اوایل کارآزمایی بالینی در مارس 20, اما آن را شامل تنها 20 نفر. در طول coronavirus نیروی کار جلسه روز پنج شنبه صورتحساب استفاده از کلروکين به درمان COVID-19 اساسا به عنوان یک ریسک درمان معجزه. “بخش خوب است که آن را در اطراف برای یک مدت طولانی, بنابراین ما می دانیم که اگر آن را—اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را نمی خواهید برای کشتن هر کسی گفت:” رئيس جمهور.

روز یکشنبه تهمت توییتی که هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین “باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” و خواست که آنها “قرار داده می شود در استفاده از بلافاصله.”

و در روز سه شنبه رئیس جمهور توییتی یک لینک به یک نیویورک پست داستان در مورد یک Floridian که معتقد است که هیدروکسی کلروکین زندگی او را نجات داد:

پرسید: اگر او تا به حال یک پیام برای مردم آمریکا آریزونا بود بلانت. “باور نمی کنم هر چیزی که رئیس جمهور می گوید:” او هشدار داد. “و خود مردم است. زیرا آنها نمی دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>