آریزونا مگا کلیسا میزبانی تهمت تجمع به دروغ ادعا می کند آن فیلتر هوا جان “99.9%” از COVID-19

کارشناسان بیماری های رد ادعاهای آریزونا مگا کلیسا مجموعه ای به میزبان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه که در آن جدید تصفیه هوا سیستم است که قادر به کشتن 99.9% جدید کروناویروس.

ایمپلنت Zastrow رئیس امور مالی در شهر رویایی کلیسا و کشیش لوقا بارنت ارسال شده یک ویدیو touting CleanAir EXP فیلتر جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

تبلیغات:

“هنگامی که شما می آیند به ما سالن 99.9% از COVID رفته است — اگر آن وجود دارد در وهله اول” Zastrow گفت: در این ویدئو به دست آمده توسط TMZ.

“این فن آوری توسعه یافته توسط برخی از اعضای کلیسای ما” بارنت اضافه شده است. “و آن 99.9 ٪ از COVID در عرض 10 دقیقه . . . این یونیزاسیون هوا. COVID نمی تواند زندگی در آن محیط زیست است.”

کارشناسان هشدار داد که این ادعا نادرست بود.

تبلیغات:

“این مضحک است و نمی خواهد از شما محافظت می کند” متی اسکاچ متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت: روزانه وحش.

“چیزی که با تظاهرات برای مثال این است که مردم واقعا به یکدیگر نزدیک است. بنابراین حتی اگر آنها یک سیستم تصفیه اگر این فرد سرفه در این فرد است که فرد به وضوح رفتن به مریض” دکتر مرتضی Akhter یک پزشک اورژانس در دانشگاه آریزونا گفت: محلی اخبار خروجی AZFamily. “هیچ راهی وجود دارد که ذرات و یا هر آنچه که شما آن را به صورت فیلتر شده است.”

CleanAir EXP ادعا در وب سایت خود را به تازگی به عنوان شب دوشنبه که در آن فیلتر “حذف 99.9% از coronavirus در هوا در کمتر از 10 دقیقه.”

تبلیغات:

انواع متعددی از coronaviruses. این سایت همچنین ادعا کرد که این سیستم تست شده بر روی یک “فعال coronavirus 229E آزمون قائم مقام.”

روزانه وحش اشاره کرد که “coronavirus 229E علل شایع-علائم سرماخوردگی است اما بسیار کمتر کشنده از SARS-CoV-2.”

تبلیغات:

بعد از خروجی پرسش در مورد ادعای شرکت رئیس جمهور جری مک گوایر گفت: روزانه وحش است که وب سایت خود را در حال به روز رسانی شده اند می گویند که این سیستم می تواند “با خیال راحت از بین بردن 99.9% ویروس ها و باکتری ها” و نه از 99.9 درصد از coronavirus.

“جدید بیانیه همچنین ادعا کرد که این شرکت آزمایش آن فیلتر در cystovirus phi6 به عنوان یک تست دوم جانشین برای رمان coronavirus. Cystovirus phi6 محبوب پاتوژن برای استفاده در آزمایشگاه” خروجی گزارش شده است. “اما حتی اگر CleanAir EXP فیلتر حذف برخی از عوامل بیماری زا از هوا روند که آن را هنوز هم می تواند ترک افراد در معرض بالقوه عفونت است.”

دانشمندان این شرکت را متهم به ساخت ادعاهای دروغین در آن بازاریابی است.

تبلیغات:

“این است که ‘کانال’ ویروس و به این معنا نیست که ویروس رندر شده است غیر عفونی” Herek کلاک مهندس محیط زیست در دانشگاه میشیگان گفت: خروجی. “شاید محکم ترین نقد است که 99.9 درصد حذف در 10 دقیقه است که تقریبا به طور قطع یک آزمایش که در آن دستگاه قرار داده شده است در یک اتاق پر از ویروسی ذرات معلق در هوا و هنگامی که دستگاه روشن است آن را “تخلیه” هوا از ذرات معلق در هوا. این سناریو را منعکس نمی کند چه اتفاقی می افتد اگر مردم در حال حاضر است.”

این تکنولوژی قادر است به مقابله با گسترش coronavirus او اضافه شده است.

“اگر یکی یا بیشتر مردم در حال حاضر و یکی یا بیشتر از آنها ریختن ویروس این فن آوری به اندازه کافی قوی نیست برای محافظت از مردم خود را در مجاورت و مقدار ویروس در آنها در حال ریختن جایگزین ویروس بودن ‘خشک’ — مرتب کردن بر اساس مانند تخلیه وان با شیر آب هنوز هم در جریان است.” “نتیجه این خواهد بود کندتر net حذف ویروس ها از هوا بیش از 10 دقیقه و یا هیچ شبکه حذف و یا در صورت شدید خالص افزایش ویروسی ذرات معلق در هوا.”

تبلیغات:

یک 2015 مطالعه توسط محققان در دانشگاه مینه سوتا به این نتیجه رسیدند که اثر فیلترهای هوا در ویروس ها تا حد زیادی متفاوت است.

“فاصله به منبع یونهای نوع پاتوژن و اندازه ذرات تحت تاثیر راندمان حذف” نویسندگان گفت.

Akhter مطرح اخلاقی سوال در مورد کلیسا را رهبری خواستار ادعای خود را “غیر مسئولانه است.”

“و می گویند چیزی به جماعت خود را . . . مانند ” شما در حال رفتن به طور کامل امن هنگامی که مردم در حال مرگ هستند؟'” Akhter سوال. “منظورم این است که من در شیفت در حال حاضر. من فقط قدم دور برای یک دقیقه. من به معنای واقعی کلمه دیدن افرادی که در افراد بیمار که در نهایت مرگ.”

تبلیغات:

آریزونا دیده است COVID-19 موارد منفجر شود پس دولت بازگشایی شد. ماریکوپا کانتی که در آن تهمت را از سخنرانی برنامه ریزی شده است را به جای یکی از بالا-10 سخت ترین-آمار مناطق در ایالات متحده با توجه به داده ها از جانز هاپکینز.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیدا کرده اند که این ویروس می تواند به سرعت گسترش در کلیسا تنظیمات.

ققنوس شهردار کیت Gallego یک دموکرات هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا تجمع “نه تحریم یا مجاز توسط شهر فینیکس به عنوان شهر اجازه نمی رویدادهای سیاسی.”

“آن را رعایت نمی کند زمان CDC دستورالعمل در طول COVID-19” او در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد او باور ندارد که “یک واقعه با این عظمت برگزار می شود با خیال راحت به خصوص به عنوان آریزونا می بیند افزایش COVID موارد است.”

تبلیغات:

Gallego اشاره کرد که کلیسا تا به حال وعده داده شده به شرکت کنندگان صفحه نمایش برای تب و توزیع ماسک اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن یک خود را.

“ما دیده ایم فوق العاده ای در انطباق با ماسک فرمان که رفت به اثر این آخر هفته. هر کس از حضور در فردا رویداد به خصوص هر مقام انتخابی باید مجموعه ای به عنوان مثال برای ساکنان با پوشیدن ماسک,” او گفت:. “این شامل رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>