مسلح معترضان وارد میشیگان دولت و کنگره در طول تظاهرات علیه stay-در-خانه سفارش

صدها نفر از تظاهرکنندگان — برخی از آنها به شدت مسلح از حد شلوغ به میشیگان state capitol بعد از ظهر پنجشنبه در اعتراض به لیبریا گرچن Whitmer پناهگاه در خانه سفارش دهید.

تظاهرات آغاز شد و در خارج از کنگره در اوایل روز در heavy rain اما بعد از آن در بعد از ظهر پلیس اجازه چند صد نفر از معترضان — بسیاری نه با پوشیدن ماسک — در داخل ساختمان خود را.

معترضان ایستاده بود در گالری در حالی که دیگران در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به خانه طبقه قراردادن خود را به entryway شعار “اجازه دهید ما را در!” آنها در خلیج برگزار شد توسط اتاق گروهبان-در-آغوش.

در حالی که همه معترضین مسلح وجود دارد برخی از مردان مسلح در جمعیت داخل. میشیگان باز است-حمل دولت و مردم مجاز به آشکارا در داخل دولت و کنگره هر چند علائم و آگهی ها ممنوع از ساختمان برای جلوگیری از آسیب احتمالی به معماری.

دولت دموکراتیک بهداشت ، Dayna Polehanki توییتی که برخی از همکاران او تا به حال فرسوده ضد گلوله جلیقه به رأی.

روزنامه نگار آنا لیز نیکولز از غیر انتفاعی, اخبار سازمان میشیگان پیشبرد توییتی که او ضربه لب به لب از یک قاره تفنگ, بعد, روشن است که او “کاملا خوب است.”

به عنوان تظاهرات پیشرفت شعارهای “قفل کردن” و “هایل Whitmer,” شکست در داخل کنگره.

“آمریکایی پاتریوت رالی” برگزار شد در پاسخ به رای در حال بحث در دولت و قوه مقننه شنبه در مورد اینکه آیا به ادامه میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری که اعلام شد مارس 10 به آدرس coronavirus بیماری همه گیر.

خواه برگزار شد مقننه در نهایت رای به لغو اضطراری اعلام روز شنبه به عنوان معترضین در نگاه. دولت جمهوری قانونگذاران در حال حاضر آماده به شکایت فرماندار بیش از پناهگاه در خانه سفارش با وجود یک دولت حکم دادگاه روز شنبه گفت که منظور قانون اساسی بود.

همانطور که در آوریل 30, میشیگان بیش از 41,300 تایید موارد coronavirus و بیش از 3,700 مرگ و میر با توجه به دولت داده است.

Whitmer پناهگاه در خانه سفارش شده است در محل پس از مارس 23, اما او سست نظم وسعت در آخرین فرمت تاریخ و زمان آخرین جمعه, اجازه می دهد landscapers چمن-خدمات شرکتها و کارخانه مهد کودک و دوچرخه تعمیر مغازه ها به بازگشایی تحت سخت اجتماعی فاصله گرفته است. نظم همچنین اجازه می دهد تا برخی از, هوای آزاد, فعالیت های تفریحی برای از سر گرفته شود.

با توجه به ان بی سی نیوز یک گروه به نام میشیگان آمریکا برای آزادی سازمان روز پنج شنبه در این تجمع است. همان گروه سازمان یافته اولین اعتراض اجتماعی فاصله در دولت در 7 آوریل.

MUFL را Facebook رویداد گروه برای روز پنجشنبه در اعتراض به پایین گرفته شده است توسط Facebook هفته گذشته به گفته معاون اخبار. Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: صبح به خیر امریکا در مارس 20 است که گروه های سازماندهی اجتماعی فاصله اعتراضات طبقه بندی به عنوان “مضر اطلاعات غلط” و گفت که این شرکت را پایین پست ها ترویج چنین رویدادی است.

میشیگان بوده است که کانون از جناح راست علیه فرماندار اجتماعی فاصله سیاست. در 16 آوریل مختلف محافظه کار گروه میشیگان محافظه کار ائتلاف همراه با ما وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos مرتبط گروه میشیگان آزادی صندوق سازمان “عملیات ترافیکی” در اعتراض به Whitmer اجرایی اقدامات است.

عملیات ترافیکی در ابتدا قرار بود شامل معترضین رانندگی در اطراف ماشین ها و کامیون ها بوق می زدند و ایجاد سر و صدا در اعتراض به پناهگاه در خانه سفارش دهید.

اما برخی از تظاهرکنندگان در نهایت به سمت چپ وسایل نقلیه خود را ، snarling ترافیک و جلوگیری از مراقبت های بهداشتی کارگران از رفتن به محل کار در زمان تبدیل رویداد به موقت تظاهرات سیاسی. برخی از شرکت کنندگان عینک “را در امریکا بزرگ دوباره” دنده در حالی که دیگران نمایش داده می شود مؤتلفه پرچم. همانطور که با روز شنبه اعتراض در کنگره برخی به شدت مردان مسلح جمع آوری شده در مراحل امور خارجه کنگره.

صبح روز بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در حمایت از اعتراض.

میشیگان تظاهرات بخشی از یک سری از محافظه کار اعتراض علیه پناهگاه در خانه سفارشات و اجتماعی دیگر فاصله سیاست که میرسد متعدد متحده است. بسیاری از اعتراض گروه های تکیه در یک استخر کوچک از سرمایه داران محافظه کار سازمان واقعی تظاهرات به طور معمول به صورت محلی بر اساس.

به عنوان بورسی را جین Coaston توضیح می دهد که این تظاهرات در میشیگان و جاهای دیگر تا حدودی در مورد جزئیات این مستندات در محل قرار داده در کشورهای مختلف و مشکلات اقتصادی آنها ایجاد کرده اید. اما Coaston می گوید: “بسیاری از کسانی که در تظاهرات متصل هستند با صرف نگرانی” بیش از این سیاست “اما تلاش خود را برای تجدید انتخاب رئیس جمهور.”

“تهمت سیاسی gambit مستلزم آن است که کروناویروس یک بیماری همه گیر دموکراتیک فرمانداران و گسل آبی متحده در حالی که کشورهای دیگر حق بازگشت به کسب و کار به طور معمول” Coaston می نویسد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>