“هنر معامله” کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن است “رانده شده توسط سیری ناپذیر خود شیفته گرسنگی”

رئیس جمهور رونالد ریگان در سال 1980 معروف تأکید کرد که کسی که با او به توافق رسیدند 70 درصد از این زمان بود که 70 درصد متحد و نه 30% دشمن. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر خشمگین است اگر کسی مخالف با او حتی در موارد نادر. نویسنده تونی شوارتز که co-نوشت یا شبح-نوشت تهمت معروف 1987 کتاب “هنر معامله” تجزیه و تحلیل مغلوب ساختن پیشی جستن ذهنیت در مه 28 مقاله به صورت متوسط — تاکید رئیس جمهور این است که با انگیزه بالاتر از همه چیز با یک “نیاز به تسلط.”

شوارتز در مقاله خود به یاد می آورد که در مصاحبه با روزنامه نگار جین مایر برای نیویورکر چهار سال پیش در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. و او توضیح می دهد که چگونه مشاهدات خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن تکامل یافته اند پس از آن.

تبلیغات:

“مانند بسیاری دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان” شوارتز یادداشت “من بر این باور بودند که او رانده شده توسط سیری ناپذیر خود شیفته گرسنگی به پذیرفته تحسین و ستایش. که باقی می ماند پریما نظر درست است اما از آن منحرف کردن توجه از چه درایوهای تهمت عمیق تر: نیاز به تسلط. او هدف اصلی است برای برنده شدن به هر قیمتی و پایان همیشه توجیه به معنی. در نهایت او نمی مراقبت از آنچه هر کس دیگری فکر می کند یا احساس می کند. برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب بین غالب و عاشق بودن — صرفه جویی در خود و یا صرفه جویی در دیگران — هیچ مسابقه.”

شوارتز’ نیاز به تسلط مشاهده از مغلوب ساختن پیشی جستن است به وضوح نشان داده شده توسط رئیس جمهور توييتها در فاکس نیوز. اکثریت قریب به اتفاق از زمان جناح راست کابل خروجی اخبار است stridently pro-مغلوب ساختن پیشی جستن. اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است گهگاه مورد انتقاد قرار داد در فاکس نیوز که کریس والاس و Judge Andrew Napolitano نیست خجالتی در مورد انجام در زمان — آن را کاملا درایوهای او آجیل.

نیاز-به-می شود-loved استدلال نیز بیان شده توسط شوک سوار کار ماهر هوارد استرن که در رادیو نمایش — خواست تهمت به رها کردن از 2020 انتخابات ریاست جمهوری و به دنبال کمک روانپزشکی. اما استرن نگفت و آن را در یک معنی روحیه یا مهربان راه: او تاکید کرد “من نفرت نیست دونالد” و صدا مانند او واقعا نگران سلامت روان خود را.

تبلیغات:

شوارتز در رسانه قطعه می رود می گویند که “کاتالیزور” خود را برای تغییر دیدگاه ها در مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت روانی “پس از یک دوست فرستاده من یک مقاله نوشته شده توسط وینس Greenwood, واشنگتن بر اساس روانشناس.”

با توجه به شوارتز “گرین باعث می شود مفصل مورد بالینی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بیمار روانی یک اصطلاح است که در حال حاضر استفاده می شود تقریبا قابل معاوضه با مخالف…. ما می توانیم هر روز که کرال صفات تهمت آشکار در رفتار خود. بسیار در نظر گرفته خرگوش اختلالات فکری و روانی فهرست ميشمارد 20 از آنها. با شمارش من تهمت به وضوح نشان می دهد 16 از صفات و نمره کلی به مراتب بالاتر از متوسط زندانی زندان.”

شوارتز یادداشت “صفت است که اکثر متمایز psychopaths مطلق عدم وجود وجدان — ظرفیت به دروغ و تقلب و سرقت و تحمیل درد برای رسیدن به اهداف خود بدون scintilla از گناه و یا شرم به عنوان تهمت بنابراین آشکارا می کند. چه تهمت کلمات و رفتار خود را روشن است که او احساس می کند بیشتر احساس گناه در مورد صدمه زدن به دیگران از شیر ندارد در مورد کشتن یک زرافه.”

تبلیغات:

گرین گفت: از رئیس جمهور “مردم با یک حس قوی از وجدان صحبت می کنند حقیقت به قدرت است. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند قدرت به حقیقت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>