آمریکا نیز مرزهای خود را می بندد و اروپا در نظر منع آمریکایی


Trump, photographed from behind, standing near the border wall.

دیوار کار هر دو روش.

Saul لوئب/گتی ایماژ

مرزها آمریکا می تواند تبدیل به حتی بیشتر محدود این هفته به مردم در هر دو طرف آنها.

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا تعلیق ورود کارگران با استفاده از ویزای H-1B (کارکنان ماهر) یا L ویزا (مدیران و مدیران). در حالی که منظور توجیه تعلیق در صورت لزوم برای محافظت از کارگران آمریکایی در یک زمان از میزان بالای بیکاری گروه های کسب و کار از جمله آمریکا اتاق بازرگانی می گویند آن را صدمه دیده است کسب و کار و بشدت به طور کلی بهبود این بیماری همه گیر زده اقتصاد است. تهمت نیز تمدید 60 روز محدودیت های مهاجرتی برای اولین بار صادر شده در ماه آوریل تا پایان سال است. به عنوان با آن مه منظور اثرات اولیه نخواهد بود دراماتیک به عنوان بسیاری صدور ویزا تعطیل است با توجه به کروناویروس به هر حال اما این یک مثال دیگر از دولت با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای اجرای آن سخت-خط مهاجرت دستور کار است.

دوشنبه ویزا تعلیق ممکن است بیرحمانه ترین و یا گسترده ترین تهمت مهاجرت سفارشات اما ممکن است آن را بیشتر گفتن. منظور باید برای قرار دادن به بقیه به این مفهوم است که دولت صرفا علاقه مند به مبارزه با مهاجرت “غیرقانونی” و یا که آن را می خواهد “ماهر” مهاجران برای دریافت اولویت است. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است از هر دو این استدلال در گذشته است. او گفت: در طول مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری که خود را “بزرگ دیوار” را “زیبا درب” به مهاجران قانونی. اما این نظم همراه با حرکت های گرفته شده در ماه آوریل به طور موثر لغو ایالات متحده سیستم پناهندگی به بهانه توقف COVID است بسته که درب محکم. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین استدلال کرد که او صرفا در مورد این نوع از مهاجران اجازه ورود به کشور ، در یک سخنرانی در آوریل 2019 او پیشنهاد کرد که مشکل او این بود که بیش از حد بسیاری از مهاجران پذیرفته و بر اساس یک سیستم قرعه کشی است که “بر خلاف ارزش های آمریکایی و بلوک های بسیاری از واجد شرایط مهاجران از سراسر جهان که بسیار به کمک. … تحت بی معنی قوانین فعلی سیستم ما قادر به دادن اولویت به دکتر یک پژوهشگر دانشجو که فارغ التحصیل شماره 1 در کلاس های خود از بهترین دانشگاه های در جهان است.”

اما با حذف ویزای H-1B تهمت بسته شدن درب به دقیقا نوعی از مهاجران با مهارت بالا او صحبت کردن در مورد. حتی پزشکی, کارگران محروم به غیر از کسانی که مشغول به کار به طور مستقیم بر روی coronavirus. سفارش می کند یک استثنا برای کسانی که می توانند “ارائه موقت کار و یا خدمات ضروری به ایالات متحده عرضه مواد غذایی و زنجیره ای.” این نشان می دهد که برخلاف شعارهای دولت خوب است با داشتن مهاجران کار در آمریکا در رشته ها و کشتار آن دام اما نه اختراع نرم افزار خود را و یا کار در بیمارستان های آن. آن را روشن می سازد آنچه باید در حال حاضر آشکار شده است: که این دولت هدف این است که توقف برخی از انواع مهاجرت, اما توقف مهاجرت کامل متوقف شود. در این هدف تهمت تیم شده است قابل ملاحظه ای موثر در مقابل آن اختلال در دیگر مناطق.

در حالی که ایالات متحده خاموش مرزهای خود را به جهان در حال انجام همان به ایالات متحده در روز سه شنبه نیویورک تایمز گزارش داد که ایالات متحده گنجانده شده است در پیش نویس لیست کشورهایی که شهروندان خواهد بود مسدود شده از ورود اتحادیه اروپا به کشورهای اروپایی آسانسور محدودیت های مسافرتی و مستندات. ایالات متحده را شامل می شود در اتحادیه اروپا لیست با روسیه و برزیل که در آن coronavirus پاسخ شده اند به طور مشابه ناکارآمد است. این حرکت باید به عنوان یک سورپرایز بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع مسافران از اتحادیه اروپا در ماه مارس زمانی که در اروپا بود جهانی کانون virus. اما از ماه آوریل تعداد تایید COVID موارد در اروپا به شدت کاهش یافته است در حالی که در ایالات متحده موارد در حال افزایش است در حالی که مقامات به نظر می رسد قصد از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول است.

به عبارت دیگر سیاست انتخاب ریاست جمهوری که هدف اصلی بوده است بسته شدن مرزها آمریکا به خارجی ها منجر به خارجی ها بسته شدن مرزهای خود را به آمریکایی ها است.

دو نتایج مرتبط هستند. در دفاع از خود و پاسخ به coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی اشاره به تصمیم خود برای تعلیق سفر به ایالات متحده از چین در اواخر ماه ژانویه گفت که بیشتر مردم فوت کرده اند اگر او تا به حال انجام شده است. موقت ممنوعیت سفر قطعا قابل توجیه در مبارزه با یک بیماری همه گیر. اما رئيس جمهور هم کمی دیگر به هماهنگی فدرال پاسخ به همه گیر و تضعیف دولت و تلاش های محلی با کم اهمیت جلوه دادن بحران و انتقاد مستندات. این یک ریاست جمهوری ساخته شده برای نگه داشتن افراد در خارج از کشور و نه حاکم بر آن. نتیجه این است که این بیماری همچنان به گسترش با هیچ پایانی در چشم و که شهروندان آمریکایی در حال حاضر جهانی بهداشت pariahs.

می تواند برگ برنده واقعا مقصر اتحادیه اروپا برای ممنوعیت آمریکایی ها ؟ پس از همه کشورهای اروپایی هستند مسلما بودن فهیم در راه است که مغلوب ساختن پیشی جستن از مدتها اصرار داشت که آمریکا باید بود. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته معروف گفت: در سال 2018 است که ایالات متحده را باید در بیشتر مهاجران از کشورهایی مانند نروژ اما نه از “shithole” کشور است. نیویورک تایمز اشاره کرد که روز سه شنبه اتحادیه اروپا فهرست کشورهای که نمی تواند شامل این ممنوعیت شامل “چین و همچنین کشورهای در حال توسعه مانند اوگاندا کوبا و ویتنام” که همه باید به طور موثر موجود گسترش COVID-19. چه این به این معنی است که کشورهایی مانند نروژ ممکن است به زودی راحت پذیرش مسافران از کشورهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در نظر shitholes اما به نوبه خود به دور آمریکایی است. پس چه نوع از کشور می کند که ما را?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>