به عنوان بزوس ثروت جهش 30 میلیارد دلار در میان همه گیر آمازون برای پایان دادن به 2 $در هر ساعت خطر پرداخت برای کارگران

خرده فروشی آنلاین آمازون بارها مراجعه کننده به کارگران آن به عنوان “قهرمانان” را به عنوان آنها انجام شغل خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما این شرکت اعلام کرد این هفته که در آن است برنامه ریزی برای پایان دادن به هر دو $2-یک-ساعت پرداخت را افزایش می دهد و اضافه کاری برای انبار کارگران در پایان حتی ممکن است به عنوان مدیر عامل شرکت جف بزوس می بیند مال خود را ادامه خواهد داد به افزایش می یابد.

تمام غذاهای آمازون متعلق به سوپر مارکت های زنجیره ای نیز به اطلاع کارکنان جمعه که $2 ساعتی بالا می برد به پایان خواهد رسید و در تاریخ 1 ژوئن.

تبلیغات:

“زمانی که آمازون اعلام کرد اولین دستمزد پیاده روی در مارس 16, آن را به اجرا از طریق پایان ماه آوریل” Recode گزارش روز شنبه. “آمازون بعد از تمدید این سیاست از طریق مارس 16. در حال حاضر این افزایش به پایان خواهد رسید و در 31 مه.”

خواسته Recode چرا خطر پرداخت نخواهد شد همچنان فراتر از پایان این ماه آمازون سخنگو گریختم سوال.

“این قدردانی و پرداخت تشویقی ما را قادر به ارائه اقلام ضروری برای جوامع در طول این بی سابقه تایمز” سخنگوی گفت. “ما سپاسگزار برای همکاران حمایت از مشتریان در طول زمان افزایش تقاضا و در حال بازگشت به ما به طور منظم پرداخت و دستمزد اضافه کاری در پایان ماه.”

تبلیغات:

یک کارمند آمازون به نام این شرکت تصمیم به پایان دادن به خطر پرداخت “ننگین” در مصاحبه با خودی کسب و کار.

“کارکنان خود را در معرض خطر هر روز” کارمند گفت. “همچنین با سخت رژیم و دشوار اهداف کارگران بیش از شایسته پرداخت افزایش به طور دائم. آن را فقط نشان می دهد که چگونه بسیار کمی در زمینه آمازون برای آن overworked کارکنان.”

یکی دیگر از آمازون کارگر گفت: کسب و کار خودی است که این تصمیم یک “سیلی.”

تبلیغات:

به عنوان آمازون حرکت می کند به پایان کوچک خطر پرداخت افزایش برای کارگران آن یک تجزیه و تحلیل پنجشنبه منتشر شد توسط موسسه مطالعات سیاست یافت که بزوس — ثروتمندترین مرد جهان — دیدم ثروت خود را افزایش دلار به 30 میلیارد دلار بین مارس 18 May 14.

صدها نفر از آمازون انبار کارگران و کل مواد غذایی کارکنان باید در بیمار نامیده می شود و راه می رفت خاموش کار در هفته های اخیر به تقاضای پرداخت بهتر و مناسب تجهیزات ایمنی. یکی از کارکنان گفت: رادیو فردا که حداقل 600 آمازون کارگران آزمایش مثبت برای Covid-19.

تبلیغات:

“آمازون رفتار انسان در انبارها به عنوان قابل تعویض واحد از انتخاب و بسته بالقوه” گفت: سابق آمازون معاون رئیس جمهور Tim Bray که استعفا در انزجار در اوایل این ماه بیش از شرکت درمان خبرچین. “تنها که نه تنها در آمازون آن را چگونه 21st-century سرمایه داری انجام می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>