به عنوان قرض ادعا چشمان پر اشتیاق نگاه کردن خانه نتواند به باطل مغلوب ساختن پیشی جستن وام دانشجویی بخشش حق وتو

مجلس نمایندگان شکست خورده جمعه به نادیده گرفتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو از یک لایحه دو حزبی که باید ترمیم اوباما-دوران مقررات به دانشجو وام قرض دفاع از برنامه.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پی برای سال به از بین بردن برنامه های که ارائه کمک های مالی به دانش آموزان فریب یا defrauded توسط درنده موسسات. یک شدیدی حکومت او تصویب سپتامبر گذشته رد 95 ٪ از اولین 17,000 متقاضیان بررسی توسط گروه.

تبلیغات:

مجلس نمایندگان و سنا صادر نادر دو حزبی ملامت از آن قانون است. اما کنگره نمی تواند به اندازه کافی جمع اوری رای به باطل مغلوب ساختن پیشی جستن که طرفه با DeVos در برابر اکثریت قوه مقننه.

روز جمعه رای به عنوان وزارت آموزش و پرورش می یابد خود را فرو رفته در حل و فصل یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام با یک گروه از defrauded وام گیرندگان که با موفقیت استدلال کرد که برگ برنده دولت به طور غیر قانونی stonewalled حدود 200000 در انتظار برنامه های کاربردی برای تسکین بدهی برخی بیحال شدن برای سال.

DeVos تهدید به زندان هم در پاییز گذشته پس از ادامه به جمع آوری بدهی وام دانشجویی از افرادی که وام به رسوایی زده و ورشکسته برای سود کالج شد از نظر قانونی باطل است.

تبلیغات:

شکست خورده رای در مجلس نیز در میان گزارش های جدید است که وزارت آموزش و پرورش به عمد اوراق یک وب سایت جدید طراحی شده برای کمک به دانشجو وام گیرندگان درخواست برای وام بخشش از آنجا که این سایت ساخته شده و این روند بیش از حد آسان با توجه به دو whistleblower شکایت.

این اداره از کمک های فدرال دانشجویی (FSA) کارگردانی شد برای ساخت سایت به عنوان بخشی از بودجه تلاش به جلو و تمام خدمات دانشجویی به یک محل با یک رابط کاربری ساده و ابزار مدرن به منظور آن را آسان تر برای وام گیرندگان برای دسترسی به اطلاعات و فایل برای تسکین.

این پروژه شامل منابع اطلاعاتی در مورد دولت جدید گیرنده دفاع از حکومت و همچنین به عنوان گزینه های قانونی برای دانش آموزانی که احساس درنده مدارس گمراه آنها را مانند باد اعداد به صورت میانگین پس از فارغ التحصیلی سود یا نرخ اشتغال.

تبلیغات:

این خلاف کاران حرفه ای, کارمند که کمک به ساخت سایت, گزارش واصل اولین بار پس از شکایت معاون معاون دایان Auer جونز یک تهمت سیاسی منصوب رد سایت جدید امکانات از دست, حرکت که موسس درک به عنوان یک تلاش عمدی مانع این پروژه است.

او بنا به گزارش واصل دوم شکایت دو هفته پیش هنگامی که جونز به طور موثر scrapped سایت — برنامه ریزی به زندگی ژوئیه 1 در پشت سر هم با دولت جدید گیرنده دفاع حکومت — به دلیل آن ارائه می گردد دانش آموزان بیش از حد اطلاعات مفید است.

تبلیغات:

جونز را رد کرده و سایت به بهانه این که مطلب روشن نیست, او گفت:.

“دایان نمی خواهند بیشتر مردم برای استفاده از آن,” the whistleblower ادعا کرد, با توجه به U. s. اخبار & گزارش جهانی که به دست آمده و یک کپی از گزارش.

“اگر آن را واقعا در مورد سوال دقت هستند پس چرا او با ما کار می کنند در ماه فوریه برای ایجاد این تغییرات؟”

تبلیغات:

موسس معتقد است که وب سایت تیم بود و هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با جونز.

“وب سایت ساخته شده بود به منظور فیلتر کردن افرادی که واجد شرایط نیست و اطمینان حاصل شود که وام گیرندگان که آیا واجد شرایط باید اطلاعات صحیح به درخواست,” او گفت:.

به چیزهای ساده تر در وام FSA کارکنان مشغول به کار با توسعه وب Accenture برای ایجاد خودکار پر اشکال است که به طور خودکار بارگذاری نرم افزار صحیح برای یک کاربر و پر کردن خودکار اطلاعات شخصی در حال حاضر در فایل.

تبلیغات:

سایت خواهد هشدار به کاربران برای هر چیزی که ممکن است آنها را فاقد شرایط لازم و همچنین ارائه یک پیش نمایش از چه مقدار از آنها ممکن است مدیون و چه نرخ بهره را تحت یک طرح.

این اداره گفته است که این سایت تنها پیچیده این فرایند که FSA شغلی کارکنان بودند آنهایی که به سرزنش برای تحت تاثیر قرار دادن خود را ایدئولوژیک کرد.

“همانطور که برای ادعا در مورد سیاست دخالت شاید این به اصطلاح “خلاف کاران’ نیاز به خواندن قانون آموزش عالی به درک که کنگره در تعیین سیاست-ساخت تابع به بخش — نه FSA” یک گروه سخنگو در بیانیه ای گفت.

در واقع جونز بوده است طلبه قبل از پیوستن به گروه پس از کار برای سال به نمایندگی از برای سود موسسات و کاری در جهت منافع درنده موسسات خصوصی. او در مقابل این تیم که ساخته جدید گیرنده دفاع فرمول مشخصی که 95 درصد از ادعا می کند برای تسکین.

تبلیغات:

یک سخنگوی وزارت را رد کرد و این اتهامات خلاف کاران گفت: در بیانیه ای که “هر کسی که می گوید که شده است وجود دارد هر گونه تلاش توسط هر کسی در گروه به تاخیر یا مانع توسعه یک وام جدید دفاع فرم یا وب سایت دروغ است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>