به عنوان مؤتلفه آثار پایین آمده, آنچه باید آنها را جایگزین ؟

آن شده است یک ماه بزرگ برای نژادپرستانه مجسمه حذف: انگلیسی معترضان سرنگون مجسمه تاجر برده ادوارد Colston به بندر بریستول; یادبود به مؤتلفه مرده در اسکندریه ، بود به طور ناگهانی به پایین گرفته شده است; در کنتاکی مجسمه از هر دو Robert E. Lee و جان Breckinridge Castleman یک مؤتلفه افسر شد و در نهایت مهاجرت پس از سالها بحث است.

در حال حاضر شهرستانها در سراسر جهان در حال خال خال خالی پایه. عدم وجود این مجسمه یک عجیب قابل یادآوری از آنچه تا به حال بوده است و ساکنان به طور ناگهانی مواجه با این سوال که چه — اگر هر چیزی باید به مکان های خود را.

تبلیغات:

در لوئیزویل خالی پایه استفاده می شود که برای حمایت از جان Breckinridge Castleman مجسمه واقع شده است و حدود سه مایل از جفرسون مربع پارک محل تجمع بسیاری از معترضان که به خیابان آمده اند به تقاضای عدالت برای قتل Breonna تیلور که کشته شد توسط لویی مترو اداره پلیس افسر و دیوید McAtee که کشته شد یک کنتاکی نگهبان ملی.

جمعیت کوچکی جمع آوری شد و در اطراف آن آخر هفته پس از Castleman مجسمه برداشته شد بحث آنچه که آنها می خواهم برای دیدن آینده وجود دارد.

محمد علی محبوب بود هر چند بعید است, توصیه های پس از علی که یک مسلمان مؤمن که احساس کردند که او ایمان را منع کامل بدن مجسمه بودن بنا ، به عنوان یک نتیجه خانواده اش خواهد بود و بعید است به من قرض بدهید تصویب خود را به چنین تعهد. یکی از ساکنان پیشنهاد یادبود از نوعی به تیلور و McAtee در حالی که دیگری ارائه شده است که شاید یک مجسمه وندل بری کنتاکی نویسنده و فعال محیط زیست, خواهد بود, اتصالات دیدن به عنوان پلت فرم است واقع در ورودی یکی از شهر بزرگترین پارک.

تبلیغات:

یک مرد جوان در یک دوچرخه دور پلت فرم و هنگامی که من به نام بعد از او درخواست آنچه که او می خواهم برای دیدن او متوقف شد به طور خلاصه در رکاب و toggling وزن خود را به جلو و عقب قبل از پاسخ “شاید ما فقط جلوگیری از قرار دادن مجسمه از مردم در حال حاضر؟”

این یک توصیه است که به دست آوردن محبوبیت در برخی از محافل هنری عمومی (اگر چه یک Change.org دادخواست به “جایگزینی همه متفق مجسمه در تنسی با دالی پارتن” به دست آورد حدود 14000 امضا). وجود شایستگی به ایده ما در حال گسترش درک عمومی از یادبود فراتر از مجسمه سازی فیگوراتیو زیرا در حالی که برخی استدلال می کنند که بناهای تاریخی در خدمت یک یادآوری از گذشته ما و تاریخ ما زمان مکان عمومی, چشم انداز هنر نشان دهنده ناقص است و در بهترین حالت.

از برآورد 5,193 عمومی مجسمه به تصویر می کشد تاریخی و ارقام بر روی صفحه نمایش در گوشه و کنار خیابان ها و پارک ها در سراسر ایالات متحده تنها 394 از این بناهای تاریخی از زنان هستند. وجود دارد حتی کمتر به تصویر می کشد سیاه و سفید چهره های تاریخی. این پاسخ به این سوال که می شود به memorialized در امریکا — هر چند برخی از هنرمندان مانند Strumfi Wiley در حال هل دادن به عقب بر تاسیس این روایت با مجسمه مانند “شایعات از جنگ” است که رونمایی شد در میدان تایمز در سال 2019.

تبلیغات:

گروه هایی مانند فیلادلفیا بنای آزمایشگاه در حال کمک به شهرستانها تمرکز بر آنچه آنها می خواهند آثار خود را به می گویند در مورد جمعی خود را تاریخ و آتی. در پاییز سال 2017 بنای آزمایشگاه شروع یک هفته-پروژه که در آن آنها راه اندازی 10 آزمایشگاه” در سراسر فیلادلفیا که در آن بازدید کنندگان دعوت شدند برای پاسخ به این سوال: “چه چیزی مناسب است بنای تاریخی برای فیلادلفیا امروز؟”

در آن 10 سایت وجود دارد نمونه آثار برای کمک به مردم تفکر است.

تبلیغات:

وجود هنرمند هنک Willis, Thomas’ 800 پوند مجسمه های مو را انتخاب کنید که در هر توماس با هدف “برای برجسته کردن ایده های مرتبط با جامعه و قدرت و پشتکار رفاقت و مقاومت در برابر ظلم و ستم.” آن را نصب شده بر روی Thomas Paine پلازا همسایه بحث برانگیز مجسمه سابق فیلادلفیا کمیسر پلیس-تبدیل-شهردار فرانک ریزو (که حذف شد در این هفته با توجه به تاریخ خود را از چشم پوشی بدون کنترل خشونت پلیس).

در واشنگتن مربع Kaitlin Pomerantz ساخته شده “در آستانه (سالم Stoops فیلادلفیا).” پس از گذراندن ماه محور از مواد به تازگی تخریب ساختمان در سراسر فیلادلفیا Pomerantz گردد قصیده به فیلادلفیا را خم شدن فرهنگ ساخته شده از ساختمان تاریخی مواد.

در فرانکلین اسکوئر, هنرمند کارا Crombie ساخته شده است یک استودیوی موسیقی — در شکل غول پیکر boombox — که اجازه بازدید کنندگان برای ایجاد آهنگ های خود را از انتخاب از موسیقی نمونه از هنرمندان محلی. Crombie گفت که آن را یک تعهد به فیلادلفیا غنی صحنه موسیقی.

تبلیغات:

این آثار نیست “بناهای تاریخی” در راه است که بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم, اما آنها به یاد ماندنی هستند.

“کسانی که در قدرت ساخت بناهای برای منعکس کردن خود و مردم است که آنها نگاه کردن به” بنای یادبود آزمایشگاه مدیر پل Farber در مصاحبه ای گفت: در پولیتزر هنر پایه و اساس است. “داستان از بناهای تاریخی است که همیشه یک داستان در مورد نقشه برداری قدرت در یک شهر است. و از آن است که هاله ای از تداوم.”

بنای آزمایشگاه دگرگون استاندارد است. پروژه های خود را هر دو به طور موقت و ساخته شده در توصیه های اعضای عمومی بسیاری از آنها نیست و به طور معمول در اتاق هنگامی که تصمیم گیری در مورد آنچه که عموم آثار هنری می رود به محله خود. این یک مدل است که می تواند اجرا شود و در شهرستانها که در حال حاضر بحث چه ربطی به فضای سمت چپ توسط مؤتلفه بناهای تاریخی.

تبلیغات:

در این میان برخی از جوامع در حال پیدا کردن قدرت در غیاب. در دانشگاه دوک رئیس وینسنت E. قیمت حذف یک مجسمه Robert E. Lee از پردیس’ چپل. هیچ چیز در جای خود قرار داده.

همانطور که واشنگتن پست گزارش رئیس دانشگاه چپل Rev. لوقا A. Powery گفت: پر کردن این سوراخ با شکل دیگری می تواند ماسک چه از دست رفته به این تصور که مشکلات در حال حل و فصل شده است.

“که در فضای باز نیز باز است,” او گفت: “نسبت به امکان بهبود و امیدواریم در آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی