به عنوان coronavirus موارد افزایش بتسی DeVos مقایسه خطر بازگشت به مدرسه به سوار یک کشتی موشک

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گزارش گفت: فرمانداران ایالات متحده در روز سه شنبه کنفرانس تلفنی که خطرات بهداشتی اطراف coronavirus همه گیر نیست باید آنها جلوگیری از بازگشایی مدارس به دلیل فعالیت های دیگر مانند دوچرخه سواری و یا رسیدن به اندازه کافی سرعت برای فرار از جو زمین نیز شامل خطرات مصرف.

“آموزش و پرورش رهبران نیاز به بررسی داده های واقعی و وزن خطر” DeVos به نقل شد. “خطر درگیر در همه چیز ما از یادگیری برای سوار یک دوچرخه سوار یک موشک به فضا و همه چیز را در میان.”

تبلیغات:

DeVos که ازدواج به چند میلیارد دلاری اموی هرم-طرح بخت دو برابر پایین در کسانی خصوصی در سخنان روز چهارشنبه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی که در آن او خواستار آن شدند که مدارس بود “به طور کامل عملیاتی” این سقوط.

“در نهایت این ماده اگر مدارس باید بازگشایی شده است. آن را به سادگی یک ماده از چه. آنها باید به طور کامل باز است و آنها باید به طور کامل عملیاتی,” او گفت: قابل توجه فرار از موقعیت خود در بهار که برخی از مدارس ممکن است نیاز به ادامه با آموزش مجازی.

“چگونه است که اتفاق می افتد این است که بهترین سمت چپ به آموزش و پرورش و رهبران جامعه,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

با وجود این واقعیت است که او خودش را ملت برتر آموزش و پرورش رهبر DeVos نداد در پاسخ به سوال “چگونه”. اما او دریغ نکنید به فشار سرزنش بر روی مقامات آموزش و پرورش و معلمان ادعا که برخی از “فقط داد.”

“من و مدرسه دولتی رهبران نا امید شدند,” DeVos گفت: در اشاره به اقداماتی که مدارس دولتی در زمان به جای دولت و اضطراری برای بهداشت عمومی راهنمایی در بهار.

“برخی نمی فهمم چگونه برای تدریس به دانش آموزان خود را,” او گفت:. “آنها فقط به.”

تبلیغات:

DeVos خاص مدارس عمومی کانتی فیرفکس یکی از بالا, عمومی سیستم مدرسه در کشور که به طرح تقسیم این مدرسه در هفته به دو روز از یادگیری در کلاس درس و سه روز از آموزش مجازی شد در نظر او نفرت.

“خود را در فصل بهار تلاش در آموزش از راه دور یک فاجعه بود,” او گفت: از بزرگترین و ثروتمندترین منطقه مدرسه در سی منطقه مترو بدون توضیح بیشتر. “چیزهایی مانند این نمی تواند اتفاق می افتد دوباره در پاییز.”

تبلیغات:

DeVos این ادعا را تکرار کرد بعد از آن روز در مصاحبه با رادیو فردا میزبان نیل Cavuto.

“رئیس جمهور تهدید کمک به کسانی که نمی [دوباره]. چه چیزی شما فکر می کنم که؟” Cavuto پرسید.

زمانی که DeVos پاسخ داد که کسانی که در مدارس خواهد بود شکستن یک “قول” به خانواده Cavuto اشاره کرد و خواستار توجه به این فیل در اتاق است.

تبلیغات:

“اما شرایط تخفیف وجود دارد درست است ؟” او پرسید. “وجود دارد این چیز کوچک به نام coronavirus.”

DeVos نه آدرس آن شرایط به جای تکرار کرد که مدارس باید به طور کامل بازگشایی شده است. او دوباره به نام کانتی فیرفکس یک “فاجعه است.”

COVID-19 عفونت افزایش یافت در دو هفته گذشته پس از یک slapdash در سراسر کشور بازگشایی تلاش است. چهل و پنج کشور در حال حاضر گزارش افزایش بیشتر troublingly در خورشید کمربند متحده آمریکا با جمعیت زیادی مانند تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا.

تبلیغات:

اما DeVos در سه نادر ظاهر عمومی به عنوان بسیاری از روز بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر دوشنبه که “مدارس باید باز در پاییز!” — به نظر می رسد منحصر به فرد inured به این واقعیت است که.

زمانی که وزیر آموزش و پرورش پا را از روی سکو در چهار جلسه معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان او مکان و تقریبا بلافاصله به خبرنگاران گفت: مقابل پیام. این باید انتظار داشت که مدارس خواهد “تنظیم به یک مجموعه خاص از روز و یا محدودیت خاص” بسته به شرایط محلی است.

“ما قصد داریم برای احترام به جامعه منحصر به فرد با چالش های رو به افزایش موارد یا مثبت,” او گفت:.

DeVos’ طرح نیز مغایر با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رئیس رابرت Redfield و همچنین کاخ سفید وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx. Birx و پنس در تضاد با یکدیگر به علاوه رئیس جمهور.

تبلیغات:

Redfield به خبرنگاران گفت که فدرال CDC دستورالعمل که توصیه فیزیکی فاصله شش پا هستند نه به معنای “جایگزین” محلی و ایالتی قوانین.

Birx خواست افراد برای انصراف از داخل سالن تجمعات در اعتراض به عفونت بستری و نرخ. او داد که مشاوره لحظات پس از پنس گفت: “از آن زمان به بچه های ما به مدرسه است.”

پنس برای خود نمی خواهد تا بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر تهدید به خودداری از بودجه فدرال از مدارس دولتی که حاضر به بازگشایی در پاییز.

در فاکس نیوز DeVos حمایت رئیس جمهور گفت: “ما به دنبال این بسیار جدی است.”

تبلیغات:

تهدید این است که قانون اساسی قابل دفاع است.

“وقتی که می آید به ما مدارس کنگره بودجه فدرال برنامه های آموزش و پرورش است که در خدمت برخی از آسیب پذیر ترین افراد جوان در کشور ما” اوان Hollander سخنگوی مجلس نمایندگان تخصیص بودجه کمیته در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور حق ندارد به قطع کمک های مالی برای این دانش آموزان و تهدید به انجام این کار برای سرپا نگه داشتن خود را آور, کمپین توهین آمیز است.”

پنس بخشی با اشاره به حدود 13 میلیارد دلار کنگره در کنار مجموعه ای از مدارس به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند هر چند آن بودجه در نظر گرفته شده برای ارائه کمک به مناطق و دانش آموزان از نظر مالی نهفته این بیماری همه گیر — و نه برای حمایت از بازگشایی تلاش های چند ماه پایین جاده.

DeVos خودش منحرف شده است بخش زیادی از این پول به دور از مدارس دولتی کارگردانی آنها را به اشتراک گذاری آن را با منشور دانش آموزان مدرسه.

تبلیغات:

لایحه دموکراتیک-چراغ خانه است که فراهم می کند یکی دیگر از 58 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش متوقف شده در سنا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>