به عنوان coronavirus توقیف ایالت فلوریدا بیمارستان ها در حالت وحشت

به عنوان فلوریدا تجربه افزایش coronavirus موارد ساکنان این دولت ها در مواجهه با موانع مانند غرق بیمارستان ها و بلندی کمبود در تخت.

وجود دارد 47,663 تخت بیمارستان در کشور در حال حاضر با 11,782 در دسترس (به معنی باقی مانده ظرفیت 19.82 درصد) و در مجموع کارکنان تخت ظرفیت 59,445 با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان, بیمارستان, تخت, ظرفیت داشبورد. دولت و وزارت بهداشت نیز روز جمعه گزارش داد که از 95,300 افرادی که دریافت coronavirus نتایج آزمون در طول دوره از روز قبل 11,433 آزمایش مثبت برای COVID-19 (همه اما 90 از آنها ساکنان فلوریدا) به این معنی است که بیش از 12 درصد از موارد جدید مثبت نتایج آزمون. دولت همچنین گزارش شده 93 جدید مرگ و میر به علت COVID-19. (سالن رسیده به فلوریدا وزارت بهداشت برای اظهار نظر در این داستان است.)

تبلیغات:

به شدت از این وضعیت مشاهده می شود در فرد سطح شهرستان. میامی-Dade شهرستان پرجمعیت ترین در کشور گزارش شده نزدیک به 2000 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه به عنوان آن واحد مراقبت های ویژه (ICU) بیمارستان تخت ظرفیت پیشی گرفته 90 درصد است. فلوریدا وزارت بهداشت گزارش می دهد که 14.4 درصد از بیش از 389,000 مردم تست شده برای COVID-19 کلی در شهرستان ها مثبت بودند — و بالاتر از میانگین ملی از 8.3 درصد مثبت برای هفته قبل از ماه جولای 8.

نمایندگان از یادبود سیستم بهداشت و درمان در حالی که تاکید بر این که هرگز آنها را رد کرد یک بیمار به دلیل کمبود تخت گفت که “بیمارستان ظرفیت اعداد ارائه شده توسط دولت نشان استاندارد ظرفیت. این استاندارد نه بار. دوم COVID-19 افزایش قابل ملاحظه ای بالاتر و تندتر از اول. ما شاهد دو مقدار از بیمارانی که فقط به عنوان بیمار و نیاز به مراقبت از ما باعث تقاضای بالا در بخش اورژانس و Icu.”

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه اعلام کرده است که او را ارسال 100 پرستاران به جکسون نظام سلامت در میامی پس از overworked امکانات در حال حاضر به استخدام 80 نفر از پرستاران اضافی در دو هفته گذشته. یکی از آن بیمارستان یادبود جکسون تنها 28 تعداد تخت های باقی مانده از 234. جان Sinnott ارشد اپیدمیولوژی در تمپا بیمارستان عمومی نیویورک تایمز گفت که “زمانی که بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی دستیاران بحث در مورد افزایش ظرفیت آنها اغلب صحبت کردن در مورد یک رویداد است. اما آنچه ما در حال حاضر معادل یک اتوبوس تصادف در یک روز, هر روز, و آن را فقط نگه می دارد با اضافه کردن.”

تبلیغات:

Kena Lewis, مدیر امور عمومی در منطقه ای ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اورلاندو بهداشت گفت: اخبار محلی وابسته ClickOrlando که اگر چه فلوریدا تخت بیمارستان ظرفیت داشبورد گزارش تعدادی از بیمارستان ها به عنوان صفر بالغ تخت ICU موجود خود را در بیمارستان می تواند در مقیاس بالا برای دیدار با افزایش تقاضا در صورت لزوم و در نتیجه تعداد کسانی که ممکن است منعکس کننده به طور کلی ظرفیت تخت.

“در اواسط ماه مارس به عنوان بیمار جلد کاهش یافته است و کمتر از تخت های مورد نیاز, اورلاندو, سلامت شروع تحکیم واحد به منظور کاهش تعداد تخت – از جمله تخت ICU – که کارکنان و در عملیات” لوئیس توضیح داد. “جریان عملیاتی, تخت, تعداد چیزی است که ما در گزارش به ahca صحبت و آنچه به نظر می رسد در وب سایت خود. که تعداد است و نه اورلاندو سلامت کل ظرفیت تخت.”

یکی از بیمارستان های اجرایی اعلام کرد که او کاهش تعداد اعمال جراحی الکتیو و اجرای سیاست های دیگر را به مطمئن شوید که او در بیمارستان تخت به اندازه کافی برای COVID-19 بيمار.

تبلیغات:

“این یک اقدام لازم است ما باید برای نگه داشتن بیمارستان های ما از تاخت و تاز کردن و برای رفاه کلی جامعه ما” لری Antonucci, مدیر عامل شرکت از جنوب غربی فلوریدا لی سلامت سیستم بیمارستان اعلام کرد در روز پنج شنبه. او اضافه کرد که او در بیمارستان لی سلامت به زودی می تواند تاخت و تاز کردن به عنوان دو بیش از 90 درصد کامل است.

فردی county آمار خرس از اهمیت این مشکل است. اورنج کانتی, خانه اورلاندو گزارش 553 بستری شدن در بیمارستان پس از پنج شنبه و 16,148 تایید موارد کلی از جمله 78 مرگ و میر. شهرستان دریاچه است که به سمت غرب اورنج کانتی گزارش کرده 117 موارد جدید از روز پنج شنبه به عنوان به خوبی به عنوان 2,298 تایید موارد کلی و 26 مرگ و میر. به شرق اورنج کانتی, Brevard County گزارش کرده 119 موارد از روز پنج شنبه از 3,104 تایید موارد کلی و 27 مرگ و میر. شمال اورنج کانتی, شهرستان Seminole گزارش کرده 161 موارد جدید از روز پنج شنبه از 3,967 تایید موارد کلی و 21 مرگ و میر.

تبلیغات:

در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه, Seminole County, مدیر پزشکی دکتر تاد Husty توضیح داد: “همه من می توانم به شما بگویم این است که آنها رفت و از نگران به بسیار نگران به بسیار بسیار نگران است. منظورم این است که بیش از سه هفته گذشته به طوری که آنها به طور جدی به طور جدی نگران در مورد آنچه که اتفاق خواهد افتاد به ما.”

در کل ایالت فلوریدا که از جمعه وجود دارد 244,151 مورد تأیید و 4,203 مرگ و میر.

فلوریدا coronavirus وضعیت همیشه خیلی تلخ. قبل از DeSantis شروع بازگشایی دولت در ماه مه به نظر می رسد به طور موثر “مسطح منحنی.” هنگامی که رستوران ها و سالن های ورزشی شد, بازگشایی, اما, فلوریدا شروع به دیدن سنبله در coronavirus موارد از جمله شکستن رکورد 120 مرگ و میر در یک روز به گزارش روز پنج شنبه. (رکورد قبلی برای مرگ و میر گزارش شده در یک روز, 113 بود که در اوایل ممکن است.)

تبلیغات:

فلوریدا می تواند به یادگیری درس های از ایالات مانند نیویورک که در آن بیمارستان ها اغلب زد و از تخت و تا به حال به انتقال بیماران خود به امکانات دیگر در حالی که وجود دارد کمبود کارکنان داروها و لوازم. دولت سیستم مراقبت های بهداشتی که دیدم 30000 نفر از ساکنان آن جان خود را از COVID-19 زیر آن را تماشا نکرد در نهایت اجرا از تخت با توجه به برنامه ریزی دقیق و منابع re-تخصیص.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>