به عنوان Covid-19 مورد افزایش کره جنوبی را افزایش می دهد virus تهدید به سطح حداکثر خود

در پاسخ به نگرانی ها در مورد گسترش Covid-19 — بیماری های ناشی از رمان کروناویروس اولین مشاهده در ووهان چین — کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-in مطرح شده این کشور را تهدید هشدار سطح به بالاترین سطح آن در چهار سطح.

این کشور در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع رمان ویروس و دومین شماره از موارد تایید شده در جهان 602 (نه شمارش مسافران از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در سواحل ژاپن). در طول کمتر از یک هفته تعداد تایید کره جنوبی موارد شروع به پریدن کرد بیش از ده برابر شش تن کشته و بیش از 8000 نفر در نظر گرفته می شود در معرض خطر عفونت هستند هنوز تحت آزمایش.

آخرین باری که این کشور خود را مطرح virus تهدید سطح به چهار بود و در سال 2009 زمانی که یک رمان شیوع آنفولانزای کشته شدن بیش از 260 نفر است.

با بالا بردن سطح تهدید رئیس جمهور داده است که دولت این توانایی را به اقدامات شدید: مقامات هم اکنون می توانید محدود کردن حمل و نقل عمومی پروازها به مقصد و از کره جنوبی, نوار, گردشگران, قفل کردن شهرستانها و مدارس. هیچ یک از این اقدامات اجرا شده اند به عنوان رتبهدهی نشده است, اما ماه گفت: او نمی خواهد خجالتی و دور از انجام آنچه در آن طول می کشد برای جلوگیری از Covid-19.

“ما در مواجهه با یک لحظه نقطه عطفی در مورد کوروناویروس” رئیس جمهور گفت: با توجه به نیویورک تایمز. “آینده چند روز خواهد بود یک زمان حیاتی برای ما است. این خواهد بود که سرنوشت زمانی که دولت مرکزی دولتهای محلی و کل مردم باید دستمزد یک هماهنگ پاسخ به این مشکل است.”

مقامات بهداشتی نقطه به یک زن شناخته شده به عنوان بیمار ندارد. 31 ساکن جنوب شهر Daegu و مؤمن چسبنده از بحث مذهبی گروه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح به عنوان محتمل منشاء اخیر عظیم سربازان ارتش در تایید موارد است.

61-سال اول بررسی به بیمارستان بعد از یک تصادف ماشین. در روز چهارم از اقامت او یک تب اما حاضر به دریافت چک برای این ویروس به دلیل او تا به حال سفر خارج از کشور و یا در تماس با هر کسی آلوده. او در نهایت تست شده در روز دوشنبه و روز سه شنبه او موفق به دریافت نتایج مثبت است. تا آن نقطه او تضعیف شده بود از بیمارستان حداقل چهار بار به شرکت خدمات است که جذب تا 1000 نفر است.

حتی بیشتر مربوط بود به اتهام واکنش کلیسا: اعضای کلیسا گزارش دریافت پیام های رسانه های اجتماعی است که آنها را تشویق به ادامه انجیلی کار در گروه های کوچک و به انکار خود را از وابستگی به کلیسا اگر مقامات بهداشت عمومی خواسته است.

رهبری کلیسای اما اعلام کرد پشت این پیام ها و گفت: آنها به مجازات عضو که آنها را فرستاده. روز یکشنبه گروه ارسال شده یک ویدیو را به کانال یوتیوب خود ترویج همکاری خود را با دولت: در این ویدئو ادعا می کند که نه تنها باید آنها را تشویق عضویت خود را از بیش از 150 ، 000 نفر برای محدود کردن تماس با دیگر افراد, اما آنها نیز داده شده مقامات یک لیست از حدود 9000 نام وابسته با Daegu شعبه با توجه به Shincheonji سخنگوی کیم سیمون.

کلیسا همچنین با استفاده از ویدئو به عنوان یک فرصت برای پرداختن به آنچه در آن به عنوان ناعادلانه پرخاشگری نسبت به اعضای کلیسا و ادعا می کنند که آنها را “بزرگترین قربانیان یک ویروس است که در چین نشات گرفته.”

“ما برای دیدن ادامه گزارش می دهد که نشان می دهد Shincheonji پنهان کاری” کیم گفت. “ما مصرانه از شما برای جلوگیری از نفرت علیه Shincheonji پیروان.”

کره جنوبی تنها کشور غرق شیوع ناگهانی در موارد تایید شده. یکشنبه, بیش از وجود دارد 78,000 موارد Covid-19 در حداقل 29 کشور,

ایران که نیست هر گونه تایید موارد تا زمانی که پنج شنبه گذشته در حال حاضر 43 مورد تأیید و یک کشته و هشت بالاترین مرگ و میر در خارج از چین است. حتی بیشتر در مورد این است که موارد مربوط به ایران باید در حال حاضر ظهور تا در لبنان و کانادا است. به عنوان یک نتیجه, شهر تهران تعطیل همه bistros و آب چشمه به عنوان یک پیشگیرانه پاسخ الجزیره گزارش داد.

در ضمن شمال ایتالیا نیز ضربه سخت: از مجموع 132 موارد 89 آمده از منطقه لومباردی که شامل مالی hub میلان. آن را در حال حاضر مرکز بزرگترین Covid-19 شیوع بیماری در خارج از آسیا و دو نفر فوت کرده اند از این بیماری است.

این نیست که کشورها نیست تا اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. در روز شنبه اسرائیل را تکذیب کرد ورود 130 کره جنوبی به تل آویو فرستاده و آنها را در بازگشت به خانه در همان پرواز (قبلا کره جنوبی مطلع اسرائیل که یک گروه از گردشگران کره ای به حال آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه از اسرائیل). و ایالات متحده مطرح شده مشاوره سفر برای کره جنوبی و ژاپن از سطح 1 به سطح 2 که خواستار افزایش احتیاط اما با ممنوعیت سفر.

در این مرحله از گسترش این ویروس ممکن است اجتناب ناپذیر. به عنوان بورسی را Julia Belluz گزارش Covid-19 شروع به دنبال بیشتر و بیشتر مانند یک بیماری همه گیر (گسترش یک بیماری جدید در سراسر جهان) — و حتی ممکن است در حال حاضر در یک. افزایش سریع موارد در خارج از چین است که یک توسعه جدید و مقامات بهداشتی می گویند که ما پاسخ باید در حال حاضر تکامل را نیز او نوشت:

کارشناسان بهداشت عمومی گفت: کشور نیاز به حرکت از تلاش برای مهار این ویروس به کاهش آن آسیب — کاهش گسترش و مراقبت از بیمار. “این است که فراتر از زمان” گفت: Jennifer Nuzzo, یک بیماری عفونی و کارشناس ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. این به این معنی بیمارستان ها نیاز به آماده با Covid-19 پروتکل های مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به محافظت می شود با دسترسی به تجهیزات حفاظتی مانند ماسک صورت و کشور نیاز به برنامه ریزی برای حفظ زنجیره تامین و حمل در سفر و تجارت است.

برای روشن یک بیماری همه گیر اشاره به نحوه گسترده یک بیماری گسترش می یابد که چگونه بسیاری از مردم جان خود را از ویروس. آن است که هنوز مشخص نیست چگونه مرگبار Covid-19 ویروس است که اگر چه یک گزارش از چین CDC در بر داشت آن را به کمتر کشنده تر از سارس. با اینحال تعداد مطلق از مردم که نیاز به درمان می تواند پایمال کردن هر کشور به سیستم مراقبت های بهداشتی منجر به کمبود تخت های بیمارستانی یا پزشکی تجهیزات برای کسانی که رنج می برند از دیگر آفات. اگر چه ما تنها دارای 35 تایید Covid-19 موارد تا کنون در کره جنوبی و ایتالیا و ایران در مورد نمونه چرا لازم است برای ماندن آماده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>