به عنوان COVID مرگ و میر نصب شده لیندزی گراهام نگه داشته و حرکت goalposts برای مغلوب ساختن پیشی جستن

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش و مرگ عوارض افزایش در سراسر ایالات متحده بیش از سه ماه گذشته دیابت لیندزی گراهام R-S. C. بارها و بارها مطرح شده تعداد مرگ و میر او را در پیدا کردن قابل قبول در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن botched پاسخ.

این دیرین سناتور که در حال حاضر ریاست قوه قضائیه کمیته به طور غیر منتظره خود را در حرارت مرده با رقیب دموکرات جیمی هریسون و گراهام متملق ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر coronavirus همه گیر ممکن است به سرزنش.

تبلیغات:

گراهام — که تا به حال به خود قرنطینه و پس از او در معرض عفونت در طول سفر به مغلوب ساختن پیشی جستن پالم بیچ باشگاه Mar-a-Lago — در ابتدا عنوان جدید coronavirus نادرست مقایسه آن را به عنوان برگ برنده را به آنفولانزا در مارس 3 مصاحبه با Carolina اتصال کارولینای جنوبی, تلویزیون ایستگاه.

روز بعد اما گراهام سعی کردم یک رویه جدید, تمجید مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “زمان جنگ رئیس جمهور” در رئیس جمهور صبح های مورد علاقه, نمایش “فاکس و دوستان”. گراهام همچنین سرزنش رسانه ها برای overhyping تهدید و پوشش همه گیر مانند “یک سری از سقوط هواپیما” در حالی که خود را در مقایسه با این بیماری همه گیر به حملات 11 سپتامبر.

“استیضاح افتضاح جایگزین شده توسط روح 9/11,” او گفت:. “من فکر می کنم امریکا مورد حمله قرار گرفت. آن را تحت حمله توسط یک ویروس است که می تواند نابود شود اگر ما دور ماندن از هر یک از دیگر.”

تبلیغات:

در مارس 7, گراهام گفته فاکس نیوز’ Martha MacCallum که او را در نظر بگیرید تهمت عملکرد موفقیت اگر COVID-19 مرگ و میر ماند تحت 50,000 خوانده شده را علامت.

“بنابراین ما عمل قاطعانه? اگر ما می تواند نگه داشتن میزان مرگ و میر زیر 50,000 انشالله — هر مرگ وحشتناک است —اما من می خواهم بگویم ما عمل قاطعانه,’,” او گفت:.

همانطور که در آوریل 7, ایالات متحده گزارش شده بود در مورد 10,000 همه گیر مرگ و میر.

تبلیغات:

گراهام در مارس 9 ظاهر در Sean Hannity را در رادیو فردا برنامه, گفت میزبان در آن زمان به “مجلس سنای ایالات متحده در ضبط” در رسمی سنجاق blam در چین برای بهداشت عمومی و ویرانی اقتصادی است که این بیماری همه گیر به حال ساخته.

“ما نمی سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن ما را سرزنش چین” گراهام گفت: انعکاس تقریبا کلمه به کلمه ایران صحبت نقاط گردش در یادداشتی به تمام سناتور جمهوریخواه مشاوره آنها را در چگونه فاصله خود را از رئیس جمهور.

تبلیغات:

اما گراهام یک بار دیگر خود را بالا برده متریک موفقیت از 50,000 به هر نقطه تحت 100,000.

“رئیس جمهور در نظر من است اجتناب 2.2 میلیون آمریکایی از مرگ به خاطر او رد گله تئوری و اجازه دهید آن را اجرا کنید از طریق جامعه خواهیم ساخت تا ایمنی. خدا را شکر او را رد کرده است. تحت بهترین سناریو ما به دنبال در 100.000 240,000, مرگ و میر,” او گفت: فاکس کسب و کار’ Maria Bartiromo. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به ضرب و شتم که.'”

حدود ده روز بعد مرگ و میر پاک از 50000 متریک گراهام تاسیس کرده بود در اوایل این ماه.

تبلیغات:

سپس در کارولینای جنوبی جمهوری خواه تاکید دوباره است که تاریخی سقوط اقتصادی را منعکس نمی مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست اما مغلوب ساختن پیشی جستن شریف اولويت از زندگی انسان است. سرسخت سقط جنین حریف coyly این نسبت به آنچه که او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “طرفدار زندگی” موضع در مارس 5 ظاهر در “واشنگتن دیده بان با تونی پرکینز.”

“نگاه 70,000 مردم [را] درگذشت با ما قفل تمام جهان به طوری که رئیس جمهور قرار دادن زندگی است — او طرفدار زندگی در معنای واقعی کلمه — او را به زندگی پیش از خود موفقیت اقتصادی. اقتصاد آمد به توقف سنگ زنی — نه به خاطر هر چیزی بد در مورد اقتصاد — برای صرفه جویی در زندگی می کند. در حال حاضر ما در حال تلاش برای تعادل چگونه به آن را روشن گفت:” گراهام. “من فکر می کنم او برای انجام یک کار واقعا خوب.'”

دو روز بعد گراهام به خبرنگاران گفت: در طی بازدید از یک کارخانه تولید مواد شیمیایی در خانه خود دولت است که بازگشایی اقتصاد خواهد بود “تنها پاسخ است که پایدار” حتی اگر این امر به احتمال زیاد تنها منجر به افزایش موارد است.

تبلیغات:

اواخر ماه مه به عنوان متحده شروع بازگشایی صورت جدی گراهام مجبور شد یک بار دیگر به جمع آوری خود را بالا علامت آب — این بار از 100,000 به 130,000 مرگ و میر در سیاسی.

که در اطراف زمان واقعی تعداد مرگ نیز پیشی گرفته 100,000 علامت که گراهام غصه دار به عنوان یک “نقطه عطف غمگین” در یک Facebook post.

“ملت ما شده است ضربه سخت coronavirus و امروز ما گذشت غم انگیز نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر. من معتقدم که اگر ما تا به حال درگیر در تهاجمی کاهش شیوه های شماره خواهد بود بسیار بیشتر است. فداکاری ما به عنوان یک ملت را نجات داده و زندگی [sic],” او نوشت.

“بیش از 120 ، 000 آمریکایی درگذشت از COVID-19 و در عین حال لیندزی گراهام در ادامه به چرخش و منحرف کردن اذهان از شکست خود را به نگه داشتن دولت فدرال مسئول بی مهارت خود را در پاسخ” گفت: Zach هادسون سخنگوی آمریکایی پل PAC است که با پشتیبانی از نامزدهای دموکرات و باعث می شود. “لیندزی گراهام بیشتر در مورد رزرو خود را در کنار تلویزیون ظاهر نسبت به کمک به او را تشکیل مبتلا به این بیماری همه گیر”

تبلیغات:

همانطور که از چهارشنبه گزارش کرده است حداقل 128,000 مرگ و میر نسبت به coronavirus با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. این کشور به نظر می رسد آماده به تصویب 130,000 علامت پایان همین هفته.

به عنوان کشورهای با عجله به بازگشایی — یک حرکت سیاسی تشویق هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و گراهام — کمربند خورشید را تجربه کرده است یک افزایش در عفونت. روز چهارشنبه ایالات متحده روزانه مورد تعداد در صدر 50,000 علامت برای اولین بار.

صحبت به نمایندگان مجلس سهشنبه, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci پیش بینی شده است که اگر این کشور را ندارد و مهم اصلاحات به سرعت ما می توانیم انتظار برای دیدن 100,000 عفونت های جدید در روز.

“من به شما تضمین می کنند که به دلیل هنگامی که شما یک شیوع در یک قسمت از کشور — حتی اگر در دیگر نقاط کشور آنها به خوبی انجام می دهند — آنها آسیب پذیر هستند” گفت: Fauci.

تبلیغات:

“من ساخته شده است که نقطه بسیار روشنی در هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی. ما نمی توانیم فقط تمرکز بر این مناطق که نیاز به افزایش است. آن قرار می دهد کل کشور در خطر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>