به عنوان Fauci هشدار از 100,000 موارد یک روز تهمت هتل نتواند coronavirus بهداشت نیش

مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی یکی از سه منهتن هتل ها — از جمله همپتون مسافرخانه میدان تایمز و هایت محل میدان تایمز متعلق به خانواده فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات — به گرفتار شدن در یک undercover نیش نشان داد که اتاق نشده بود به درستی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس یک گزارش جدید نشان می دهد.

پنهان آزمايشات انجام شده توسط برنامه اخبار تلویزیون-مجله “Inside Edition” که مرکز تحقیقات پیو دارای برچسب “شبه خبر” و که در آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دختر در قانون لارا مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تولید کننده از سال 2012 تا 2016.

تبلیغات:

برای نیش “داخل نسخه خبرنگار می کنید به یک اتاق و سپس چاپ برنامه لوگو در تخت ورق مورد بالش و حوله استفاده از یک قابل شستشو اسپری است که تنها می توان در زیر نور ماوراء بنفش.

خبرنگار نیز استفاده نامرئی ژل به همراهبا سطوح دیگر و همچنین به عنوان دستگاه های مانند ترموستات و کنترل از راه دور.

او سپس آن را به نظر می رسد به عنوان اگر کسی تا به حال خواب در اتاق ترک و rebook اتاق تحت نام دیگری زیر شب.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی — که مشرف به پارک مرکزی و ارائه می دهد مهمانان تجهیزات حفاظت شخصی خوش آمدید “کیت” — گزارش تغییر bedsheets اما تغییر بالش و موفق به پاک کردن میز و از راه دور.

یک سالن خبرنگار پس از دو قطع یو پی اس بر شناسایی خود را قادر به بررسی با مدیریت هتل که PPE خوش آمدید کیت شامل یک جفت از ماسک و دستکش و مطابق با اصول بهداشتی مواد.

زمانی که “Inside Edition” نشان داد که نتایج حاصل از نیش یک هتل سخنگوی متهم به برنامه ساخت یک شیرین کاری.

تبلیغات:

“پس از یک بررسی داخلی ما به این نتیجه رسیده اند که ادعاهای ساخته شده توسط Inside Edition قاطعانه false” سخنگوی گفت.

در هایت محل میدان تایمز متعلق به خانواده پریتزکر ملافه و بالش هنوز هم نشان داد این برنامه آرم و ژل هنوز آشکار در از راه دور.

تبلیغات:

هایت سخنگو گفت: این برنامه که شرکت “عمیقا نگران وضعیت توصیف شده است نماینده هایت را دقیق و پیشرفته تمیز کردن پروتکل هایی است که مستقر شده اند در سطح جهانی با توجه به COVID-19.”

پریتزکر fumed در مغلوب ساختن پیشی جستن برای هفته برای عدم تضمین کافی منابع برای مبارزه با کروناویروس و در نهایت احساس مجبور به خرید از میلیون ها نفر از ماسک و دستکش از چین در ابتکار عمل خود را و راز است. فرماندار گفت: بخش خصوصی است که او نگه داشته پروژه تحت کاری ادامه داده اند “از آنجا که ما شنیده ام گزارش از مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای PPE در چین و هنگامی که آن را به ایالات متحده است.”

شهر نیویورک است که تا کنون دیده می شود بیش از 212,000 موارد و بیش از 23,000 مرگ و میر نسبت به coronavirus با توجه به آخرین شهرستان در بخش بهداشت و درمان داده است.

تبلیغات:

ایالات متحده دیده می شود بیش از 2.6 میلیون نفر و بیش از 127,000, مرگ و میر با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز اعداد است که برخی از کارشناسان بر این باورند خواهد سنبله در هفته های آینده با تشکر از لا ابالی بهداشت عمومی به عنوان شیوه های متعدد متحده با عجله به بازگشایی تحت جناح راست فشار سیاسی پس از هفته مستند.

صحبت به نمایندگان مجلس سهشنبه, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci پیش بینی شده است که اگر این کشور را ندارد اقدام قابل توجهی برای دریافت این ویروس را تحت کنترل ما می توانیم انتظار برای دیدن 100,000 جدید COVID-19 مورد در هر روز است که بیش از دو برابر میزان فعلی و نزدیک به پنج برابر نرخ در اواسط ماه مه.

رئیس جمهور که حاضر به جدا کردن خود از عملیات کسب و کار و هنوز هم می بیند درآمد از هتل ها نیز بدنام germaphobe. “هنر او معامله” اخیر زندگینامه Melania Trump, نشان می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب می رود به طول های شدید برای جلوگیری از خواب در هر نقطه دیگر از یک تخت در یکی از خواص.

تبلیغات:

مثلا تهمت هنگام مواجهه با شهوت پرست و گزارش های تایید نشده که او شاهد فعالیت جنسی در مسکو ریتز کارلتون, گزارش گفت و سپس به اتهامات مدیر James Comey که او یک germaphobe و اقامت در مسکو در شب در سوال. پرواز سوابق نشان داد که نادرست بود.

در میان همه گیر را در شهر نیویورک اوج سیاسی گزارش داد که مقامات دولت محلی در تمام هفت شهرهای آمریکا که تهمت هتل لوکس از جمله نیویورک گفت که هیچ تهمت خواص به حال درگیر در بحث در مورد احتمالا مسکن سرریز بیماران و پرسنل پزشکی.

بیش از 20 هتل دیگر در نیویورک ارائه خدمات خود را به این شهر است.

در همین حال این مقام کاخ سفید حساب توییتر مورد هتل ها قرار داده است که تا مراقبت های بهداشتی کارگران در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات:

در مارس 13 بیانیه مطبوعاتی — روز رئیس جمهور اعلام اضطراری ملی — مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گفت: “امنیت ما اعضا و مهمانان ما از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در حال نظارت بر همه ما کسب و کار از نزدیک و به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط CDC.”

فوربس تخمین زده می شود در اوایل ماه آوریل که این بیماری همه گیر گرفته بود 1 میلیارد دلار از hotelier-in-chief خالص ارزش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>