به عنوان ضرر و زیان کار سرعت بخشیدن به مستاجران در سراسر کشور سازماندهی اجاره حملات

حدود یک سوم از خانواده های آمریکایی زندگی می کنند در یک واحد اجاره. در ضمن coronavirus همه گیر است wreaked ویران در بسیاری از آمریکایی ها توانایی پرداخت اجاره ترک حدود سه میلیون نفر از کارگران بیکار و میلیونها نفر بیشتر با ساعت قطع. غذا یا پناهگاه مخمصه است که منجر تعداد نامعلومی از مستاجرها به تامل یک بار غیر قابل تصور — خود به خود اجاره اعتصاب فقط به عنوان آوریل اجاره به علت است.

“افرادی که بستگی به شغل خود را برای درآمد ندارد که در آینده در حال حاضر میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم ندارد که در آینده در حال حاضر” Lupe Arreola, مدیر اجرایی مستاجر گروه حمایت از مستاجران هم گفت: سالن. او ادامه داد: “ما انتظار داریم که میلیون ها نفر از مردم که از کار شده است برای حداقل چند هفته گذشته [یا] حتی ماه گذشته — با توجه به کاهش ساعت از پناهگاه در محل و یا مراقبت از خانواده و کودکان — بیا مارس 1st آنها نخواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را.”

تبلیغات:

ناگهانی در سراسر کشور بحران اقتصادی ایجاد مستاجر همبستگی از مطلق شرایط Arreola گفت. “من فکر می کنم بسیاری از تماس برای اجاره حملات هستند به این دلیل است که این واقعیت برای بسیاری از مردم قادر به پرداخت اجاره در حال حاضر نبايد شما را در معرض خطر قرار دادن شما در خیابان در طول یک بیماری همه گیر.”

جستجو در Instagram و یا توییتر از هشتگهای #rentstrike و #rentstrike2020 نشان می دهد صدها نفر از عکس ها از نشانه های آویخته از پنجره نشان دادن همبستگی برای اجاره اعتصاب جنبش است. چندین گزارش از مردم سازماندهی اجاره حملات در شهر نیویورک آپارتمان. بسیاری از مستاجرها هستند خودداری اجاره در کمتر سازمان یافته موضوع: با توجه به Gothamistبسیاری از کسانی که شغل خود را از دست احساس “ترس” در مورد پرداخت اجاره این ماه و احساس می کنند که هیچ چاره ای اما برای خودداری از آن است. گاردین گزارش داد مستاجرها سازماندهی در بیل هایقتس محله لس آنجلس. دیگران در حال سازماندهی اجاره اعتصاب در شیکاگو و پورتلند, اورگان, هم, که در آن عبارت “هیچ کار بدون اجاره” بود graffitied در اطراف شهرستان.

“نقطه عطفی برای من بود که من سعی کردم به جمع آوری بیکاری از ایلینوی وب سایت” 23 ساله گفت: معاون. “آن سقوط کرد و قبل از من حتی می تواند به ایجاد یک نام کاربری. بنابراین ما احساس می کنیم نوع از گزینه.”

تبلیغات:

60 روز تاخیر در سلب حق مالکیت بخشی از 2 تریلیون دلار امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره اما چنین اقدامات امداد اعمال می شود تنها به مالکان فدرال با پشتوانه وام های رهنی. برای صاحبان اموال از چند واحد است که تاخیر می تواند تا 90 روز یک دوره که در آن صاحبخانه نمی خواهد بود قادر به اخراج مستاجران یا اتهام هزینه های اواخر. اما دوباره که تنها به کسانی که گرفته فدرال با پشتوانه وام های رهنی. بسیاری از خواص اجاره متعلق به کسب و کارهای کوچک و یا افراد است. ملی مسکن چند شورای دفاع برای مسکن اضافی منابع برای ساکنان و آپارتمان شرکت.

یک تجزیه و تحلیل توسط ایالات متحده آمریکا امروز یافت می شود که حداقل 34 متحده صادر گسترده تر moratoriums اخراج. شهرهای مختلف از جمله نیویورک, سان فرانسیسکو, سنت لوئیس و بوستون ممنوع کرده اند اخراج شده اما طرفداران مسکن هستند و خواستار آن است که پرداخت اجاره بها بخشیده شود که اخراج moratoriums تمدید شود و برنامه پرداخت می شود کار می کرد برای مستاجران که مبتلا هستند. در ایالات مانند کالیفرنیا مستاجر طرفداران انتقاد فرماندار گاوین Newsom اجرایی سفارش زیرا آنها کشیدن روند اخراج. در کالیفرنیا rوارد خواهد شد نیز در نهایت مجبور به پرداخت اجاره ،

“تماس برای اجاره حملات واقعا یک تماس برای رهبری یک تماس برای رهبری از ما مقامات منتخب از مقامات دولت ما از دولت فدرال به موسسه اجاره سیستم های تعلیق و پتو اخراج moratoriums که در این نقطه اتفاق افتاده است به خصوص در اینجا در کالیفرنیا” Arreola گفت.

تبلیغات:

آمریکایی ها در حال انتظار برای دریافت $1,200 چک و یا واریز مستقیم, در علاوه بر این به گسترش مزایای بیکاری برای کسانی که شغل خود را از دست. اما در ایالات مانند کالیفرنیا که در آن بسیاری از ساکنان اجاره بر دوش معنی بیش از 30 درصد از درآمد خود را به اجاره می رود این درآمد ممکن است حتی پوشش اجاره. مستاجران با هم دارای یک خط تلفن برای کالیفرنیا مستاجران به دنبال مشاوره در مورد حقوق خود است. Arreola گفت: این سازمان دریافت حداقل دو معمولی و حجم تماس بگیرید.

“به طور منظم ما تماس هستند بیشتر در مورد اخراج و افزایش اجاره مسائل . . . . در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق از تماس های ما در حال گرفتن از افرادی که می ترسند که آنها را پرتاب به خیابان زیرا آنها قادر به پرداخت اجاره مارس یا آوریل اجاره” Arreola گفت. او افزود: “ما نمی دانیم که چه مدت این بیماری همه گیر در حال رفتن به گذشته و چه مدت آن را برای مردم به عقب بر گردیم روی پای خود را از لحاظ اقتصادی.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>