به عنوان علامت گذاری به عنوان duplass باعث می شود خود را “اتاق 104” آهنگ قو او حامل های متنوع خود چشم انداز برای پروژه های آینده

اگر شما اتفاق می افتد به خواندن این روز “اتاق 104” آغاز آن چهارم و فصل نهایی شما ممکن است گرفتن شرکت سازنده علامت گذاری به عنوان duplass زنده-تویت-16 ساعت ماراتن بازبینی تمام قسمت های قبلی که منجر به آخرین برتر. تمام چیزی که برای تلفن های موبایل هیجان انگیز و بسیار خسته کننده اما چه چیز دیگری جدید است ؟ گذاری به عنوان duplass و برادرش جی ساخته شده حرفه خود را در فشار مستقل فیلمسازی. در حال حاضر علاوه بر همکاری بازیگران با جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون در “صبح نمایش” علامت گذاری به عنوان duplass نیز شرکت مدیریت گذاری به عنوان duplass Brothers Productions.

از همه آثار انکوبه در شرکت “اتاق 104” ممکن است او و همکار تهیه کننده اجرایی سیدنی Fleischmann ترین رهایی بخش و خلاق است. از آنجا که گلچین سری اول فصل آنها ساخته شده است یک نقطه از باز تولید و به نمایش گذاشتن انواع صداها. شش نفر از اولین فصل اقساط کارگردانی شد ، پس از آن فصل را فراهم تعدادی از کشورهای در حال ظهور و یا کم استعداد برای نوشتن و یا مستقیم قسمت – در میان آنها Miguel Arteta بنابراین یونگ کیم و نوازندگان مانند Natalie Morales and Karan Soni.

تبلیغات:

هر ذهن خلاق پشت این دوربین آشنایی خود را سحر و جادو منحصر به فرد به داستان در مورد این کوچک unsuspecting اتاق ساده جعبه خارج از زمان alchemically تبدیل به چیزی جدید هفته پس از هفته. برخی از “اتاق 104” داستان های خنده دار, دیگران هولناک و بسیاری شامل مجموعه ای از احساسات هیچ یک قابل پیش بینی است.

در یک لحظه زمانی که بسیاری از ما ترس از سفر توانایی برای هر نیم ساعت به جلوه های ویژه گرافیکی را به یک ناشناخته شکل و یا احساس می کند این نشان می دهد خروج از تقریبا هر چیز دیگری در تلویزیون.

تبلیغات:

این یک تراژدی است که “اتاق 104” است که بسته خوب بعد از این فصل است. اما برای گذاری به عنوان duplass و Fleishmann آن را نیز تغییر الگوی تجربه است که تغییر رویکرد خود را به پرورش صدای جدید در تلویزیون و سینما. “این شد واقعا برای ما آشکار در فصل 2 و فراتر از آن است که عمیقا همکاری با افرادی که نداشته شات خود را یا در مقابل و یا پشت دوربین به انجام آنچه آنها انجام می دهد که نه تنها آن را خوب است برای اکوسیستم و کمک می کند تا حرفه خود را راه اندازی اما واقعا منافع ما نشان می دهد و آن را نگه می دارد ما را از تکرار خودمان” گذاری به عنوان duplass گفت.

“هر آنچه که در حوزه نفوذ ما و ما می دانیم که ما نه hugest شرکت در جهان است,” او افزود: “ما در حال تلاش برای انجام بخشی از ما به افرادی که برای اولین بار کمی بلند است.”

برتر نشان دهنده اولین بار در سری علامت گذاری به عنوان duplass ستارگان می نویسد: هدایت و انجام موسیقی اصلی در یک داستان است که بخشی کمدی قسمت هیجان انگیز و کاملا عجیب و غریب. پس از آن قسمت ها عبارتند از: یک کشتی گیر را lament; انیمیشن, فانتزی, مورد, نوجوانان تمایل خطر و قدرت فانتزی; یک زن مطلقه شب که طول می کشد عرفانی چپ به نوبه خود و دیگر به همان اندازه عجیب و غریب و داستان فوق العاده. هر یک به زندگی به ارمغان آورد فهرستی از ستاره مهمان که شامل “Brooklyn Nine-Nine”‘s Melissa Fumero, Kevin Nealon, Jillian Bell and Dave Bautista.

تبلیغات:

در صحبت های اخیر گذاری به عنوان duplass و Fleishmann صحبت در مورد گذاری به عنوان duplass’ هدفمند خلاق جدا از برادر خود جی و اهمیت مصاحبه گسترده ای برای حفظ محصولات خود را تازه و اصلی است. این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

من نوشتن در مورد نمایندگی و ورود در تلویزیون به ویژه, و یکی از چیزهایی که من متوجه شده ام در مورد “اتاق 104” است که آن را واقعا نمی تا به حال این مشکل برای بسیاری از آن اجرا شود. تمام این داستان ها بوده اند فوق العاده متنوع است که آن را نگه می دارد تعجب آور است. اما زمانی که من هم نگاهی به لیست مدیران به خصوص برای این فصل و شما می دانید که داستان ما را در مقابل دوربین, انواع صداها همواره بخشی از بافت نشان می دهد. این بود که عمدی از شروع و یا رویکرد خود را تکامل یافته به خصوص به عنوان نشان می دهد رفته جلو ؟

تبلیغات:

چرا که اگر شما از من خواست یک زن و شوهر از فصل پیش من نمی خواهد که انتظار می رود برای دیدن دیو باتیستا (ابهامزدایی) در این نمایش است.

علامت گذاری به عنوان duplass: قطعا آگاه است. من می توانم اعتبار زیادی است که به یکی از ما اجرایی تولید Xan آراندا در فصل اول ما که واقعا تحت فشار قرار دادند و ما را به فکر می کنم در مورد که در یک عمیق تر در راه است. و من فکر می کنم که همچنین بخشی با چیزی که اتفاق می افتد با شرکت ما به عنوان یک کل: جی و من نگاه بسیار نزدیک در ارتباط ما با بیش از پنج سال گذشته واقعا با پایان دادن به “با هم” که من فکر می کنم او نیز به طور همزمان پایان ما بسیار codependent هنری همکاری بود که در آن دو نفر از ما گفتن انواع خاصی از داستان است که ما احساس ما مجاز به گفتن خوبی به ویژه در نر صمیمیت داستان در بین دوستان مرد و برادران و چیزهایی مانند آن.

به عنوان ما به نوعی آگاهانه uncoupled از آن ما شروع به درک کنند که وجود دارد تمام انواع مختلف این داستان است که می تواند ما بگویید و بگویید با اقتدار اگر ما فقط با مشاركت حق مردم است که می توانم بگویم این داستان به خوبی برای ما است. ما می تواند به متحدان خود در این زیبا آلی راه است.

تبلیغات:

که با “اتاق 104” کمتر شد در مورد چشم انداز و یا حتی سید را دید و یا جی چشم انداز و شد بیشتر در مورد چگونه می تواند ما را خوب همکاران به این افراد به طوری که آنها می توانید داستان های خود را که به نوبه خود ما را نشان می دهد جالب تر است ؟ به طوری که شد واقعا آگاهانه و من فکر می کنم نسبت به پایان فصل 1 و ما واقعا تکیه به آن را از وجود دارد. اما سید می توانید به صحبت بیشتر در مورد چگونگی پیدا کردن این افراد است.

سیدنی Fleischmann: آن را در تمام انواع از راه های مختلف است که ما پیدا کردن افرادی که این دیدگاه های مختلف و صداهای جدید به ما. برخی از آنها از طریق دوستان از دوستان. کسی مثل لیلا Neugebauer است که یک کارگردان تئاتر در نیویورک به ما آمد که ما را از بت ثبت نام برای تئاتر و مدیران یک قسمت خاص. او پرکار کارگردان تئاتر که در تلاش بود به فیلم و تلویزیون و این فقط ثابت می شود فضای مناسب برای آن است. ما در این بازی واقعا خاص فضای سرد که در آن به دلیل آن است یک تیم جدید از همکاران در هر قسمت – جدید, مدیر جدید بازیگران – ما قادر به فقط به انواع مختلف خلاق خطرات و و را در کسی که شاید نشده خود را ثابت در برخی از نوع. می گویند: “نگاه ما به فرد است که شما ما دیدن استعداد است که شما را این جا بزرگ برای همه ما” به آن درست شده واقعا سرد برای دیدن اتفاق می افتد که با تمام انواع مختلف از مردم است.

من می خواهم به بازگشت به علامت به صحبت کردن در مورد افتراق از این هویت است که شما و جی ساخته شده است که به همراه داشت یک نقطه خاص از مشاهده و از آنها بخواهید شما را به استادانه درست شده در این ایده که یک متحد در نظر آسانسور که داستان در حال گرفتن گفت. از طریق آنچه شما انجام می دهند در “اتاق 104” شما و تیم خود را به نظر می رسد به صحبت کردن به این لحظه به شما گفت: به مردم خود به ضرب گلوله توسط این برنامه شامل صداهای که معمولا قلم می شود بیش از.

تبلیغات:

شما ذکر شده تلاش خود را برای گسترش دایره خود را. اما من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال پرسیدن در حال حاضر چرا این اتفاق افتاده است قبل از. از نقطه نظر شما و یک تهیه کننده و کارگردان به عنوان کسی که می تواند استعداد های جدید به مدیر صندلی و یا به یک نقش در یکی از این قسمت نظر شما چرا پس از این اتفاق افتاده تا این نقطه در زمان ؟

گذاری به عنوان duplass: و هنگامی که شما آن را می گویند شما به معنای آگاهی است که [عدم تنوع] یک موضوع یا شما با اشاره به تغییر خود است که در واقع اتفاق می افتد ؟

این تغییر اتفاق می افتد شده است تدریجی. به عنوان مثال که شما به خود داستان است که بخشی از آن – تولید شده توسط تولید کننده, خلاق, خلاق آن بوده است اتفاق می افتد. اما من کنجکاو به دانستن آنچه که شما باور اصلی مانع آن شده است. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما تا به حال بسیار شخصی وحی در اطراف این.

گذاری به عنوان duplass: یکی از چیزهایی که من باید برای شناسایی گذاری به عنوان duplass برادران و برای خودم این است که من فکر می کنم ما باید یک کار خوب انجام داده در طول تاریخ برای حمایت از بالا و آمدن هنرمندان. که اتفاق می افتد شده است از آنجایی که ما هر موقعیت از قدرت است . . . اینجا جایی که مشکل نهفته است: در طول تاریخ به دلیل ماهیت هر امتیازی که در همه جا وجود دارد و ماهیت سیستمیک از آن اگر شما در حال رفتن برای رسیدن به کسی که یک دسته از مهارت های فیلمسازی و قرار و هیجان زده به چیزی اما نه بدست شات خود را و در عین حال تاریخی که فرد بوده است سفید نر به دلیل سیستم پشتیبانی است که ساخته شده و آنها بر این باورند که آنها می توانند به گام دو و یا سه و رفتن از وجود دارد.

تبلیغات:

و بنابراین آنچه شما باید انجام دهید این است نه رسیدن به آن دسته از افرادی که از سیستم های آماده ساخته شده, اما شما باید برای رسیدن به مقدار بیشتر و عمیق تر بروید و روی آن ضربه بزنید کسی که یا ندارد رزومه و یا حتی ممکن است در خود باور. شما باید به آن را ببینید در آنها و رفتن بیشتر در دراز مدت به انجام این کار است. و این چیزی است که من فکر می کنم ما موفق به شناسایی برای مدت زمان طولانی.

بازگشت و نگاه ما IMDb لیست و شما خواهید دید بسیاری از همکاری با دیگر مردان سفید پوست, زیرا کسانی که بودند افرادی که در موقعیت به آسانی شناسایی به دلیل سیستم. و تا زمانی که ما مشخص است و ما با شناسایی “اتاق 104” که به ما کمک کرد آمادگی کمی. اما منظورم این است که عیسی مسیح ما باید کارهای زیادی برای انجام دادن و ما هنوز بدانند آن همه به عنوان یک شرکت در حال حاضر.

و سیدنی چه چیزی شما فکر می کنم که هنوز باید انجام شود هر دو به عنوان یک تولید کننده و شخصا در این جبهه?

Fleischmann: این موانع آنها چنین پرسش های بزرگ. و من فکر می کنم این راهی است که ما با نزدیک شدن به “اتاق 104” است با این باز بودن که من فکر می کنم وجود ندارد در بسیاری از مکان های. و من فکر می کنم که آن چیزی که مانند علامت و جی تحقق مانند “ما نمی توانیم ایجاد تمام این قسمت به دلیل آن را رفتن به بیات, آن را می توان تنها از یک چشم انداز است.” ما واقعا سخت تلاش کرده ایم به نگه داشتن آن را به عنوان باز به دیدگاه های جدید به عنوان امکان پذیر است. در آینده آن را با قصد مایل به تواند به عنوان حمایت و به عنوان متنوع به عنوان ممکن است نه تنها با پیدا کردن افراد, اما در داستان است. و من فکر می کنم که کسانی که همه چیز فقط عمیقا متصل است که ما نمی توانیم بگویم متنوع داستان بدون داشتن یک استخر متنوع از همکاران.

تبلیغات:

گذاری به عنوان duplass: و ما خواهد بود بی مبالات اگر ما نمی گویند ما در بهتر و قوی تر از موقعیت های دیگر نشان می دهد که اغلب خود را در به انجام این نوع از چیزهایی که چرا ما را در این نمایش آنقدر ارزان است که HBO به ما می دهد کنترل کامل خلاق و اعتماد کامل به انجام هر آنچه می خواهید. که شامل استخدام و همه چیز. پس مسلما ما نمی باید به جنگ هر کسی دیگری را در نظر, “اوه, شما باید به استخدام این نوع از کسی که همه این اعتبار و این همه اثبات” چون دوباره که می تواند مشکل ساز در نظر استخدام همان نوع از فرد و بیش از دوباره.

در مورد این فصل شما همیشه به حال چشمگیر مهمان star roster. اما چگونه شما قادر به قرعه کشی در برخی از نام های برجسته در این فصل ؟ آیا آنها به شما می آیند و می گویند: “خوب, من این کار را برای بازیگر مقیاس و نه آنچه که من هزینه معمول است”? آنها فقط طرفداران بزرگ?

گذاری به عنوان duplass: من فکر می کنم آن را ترکیبی از همه چیز است. سید بروید شما می توانید صحبت می کنند به این.

Fleischmann: اوه من که قرار بود به می گویند که من فکر می کنم Dave Bautista یک مثال کامل است. نیکول [Arbusto] ما مصاحبه مدیر من کاملا مطمئنم که او در این مقاله و یا مصاحبه ای که دیو انجام داده بود که در آن او گفت که او می خواهد به انجام نقش های دراماتیک و او فقط داده نشده آنها. چرا که او یک حرفه ای کشتی گیر و سپس او را در تعجب و او فقط مرتب کردن بر اساس قرار داده در آن دسته است. بنابراین ما به دنبال او اساسا.

فقط قادر به ارائه این نقش جدید و یا یک فرصت جدید برای یک بازیگر واقعا جذاب است. و آن را تنها چند روز است که یک نقطه فروش بزرگ که آن را در یک زمان تعهد است. آن را “بیا با ما بیا چیزی متفاوت را امتحان کنید. می دانم که شما واقعا امن محیط حمایتی و اجازه دهید فقط چیزی خاص.

گذاری به عنوان duplass: و من فکر می کنم که چیزهای دیگر وجود دارد که کمی در نوع ارتباط مانند بیایید کمک به هر یک از دیگر. اجازه دهید هر دو را مانند ارزش بسیار زیاد به یکدیگر است.

ناتالی مورالس او یک مثال بزرگ است. او در مورد به انجام “ابوالفضل اسلامی حسین” که آماده شد به این شبکه بزرگ برک آوت طنزهای و او می آید و با این نسخهها کار برای مقیاس به عنوان یک بازیگر با ما در این نمایش است. به نوبه خود او می شود یک فرصت برای هدایت یک قسمت و دریافت عشق ما و پشتیبانی در حال انجام است که در یک فضای امن. و ما همه این چیزهای شگفت انگیز. ما یک تلویزیون بزرگ ستاره بازیگری در ما نشان می دهد و پس از آن ما واقعا الهام مدیر جدید. و خدا منظورم این است که او خیلی سخت کار کرده و پس از اضافه کاری به قسمت های خوب است که هر که او فاقد تجربه در مقایسه با یک مدیر مثل من او بیش از باعث می شود تا برای کار سخت آماده سازی خود دید. که راه دیگر این است که این مسائل می تواند نوع اتفاق می افتد.

هیچ مجموعه تلویزیونی است که می خواهد به گذشته می خواهد برای لزوما به طور مستقیم صحبت به یک لحظه خاص در زمان اما بی انتها باقی می ماند. اما می خواهم بدانم اگر وجود عناصر “اتاق 104” که ایجاد شد با آنچه در جریان است با عدالت اجتماعی جنبش در حال حاضر در ذهن اما فقط از نظر همه گیر ممکن است در سراسر آمده متفاوت در این لحظه از آنچه که ممکن است در غیر این صورت.

گذاری به عنوان Duplass: آره. شما می دانید, آن را واقعا جالب است. من فکر مرتب کردن بر اساس چیزهایی که ما را ساخته اند پس از مرگ با داشتن عطر و طعم های مختلف و یا رنگ.

اما چیزی که واقعا جالب است که ما بارها و بارها این است که یک سنگ محک برای “اتاق 104” که من فکر می کنم در مورد آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد. و این عمده مرتب کردن بر اساس از طریق خط “اتاق 104” تنظیم بودن در این اتاق یک دمای اتاق متل, که من فکر می کنم نشان دهنده برای مردم است . . . مانند شما می دانید زمانی که شما در حال سفر به شما نشان می دهد تا به دوست یا یک Airbnb و یا هتل و یا حتی اگر شما در حال کمپینگ شما مانند یک کمی متفاوت تر از شما در خانه بودند.

بخشی از این به دلیل است که شما در خارج از منطقه راحتی خود را. بخشی از این دلیل است که شما فقط “خوب این است که به جای من.” شاید شما پرتاب چیزی بر روی زمین مانند شما هرگز قبل از انجام داده اند. و شما مانند “آه که که یک**سوراخ ؟ من هرگز انجام نداده است.” این راهی است که مردم خود را کمی متفاوت بررسی برخی از مرتب کردن بر اساس مانند رشد شخصی و پذیرش تناقض وجود دارد که در داخل خود است.

این چیزی است که ما کوک به واقعا اوایل من می خواهم می گویند احتمالا در اواخر فصل 1 که من سعی کردم به رشته از طریق فصل. برای مثال در بسیاری از تن نشان می دهد آنها به نظر می رسد واقعا خنده دار اما سپس آنها به نوبه خود و تبدیل شدن آنها به نوع مانند دراماتیک و غم انگیز و عجیب و غریب. و بنابراین من نمی دانم اگر این است که دقیقا مربوط به آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد, اما این است که این چیزی که من متوجه شده ام که مردم به خاطر آمدن به آن فکر شده است و سازگار سنگ محک برای تمام قسمت.

با توجه به تمام است که ما صحبت در مورد آنچه که نشان می دهد زمانی هر دو خلاقانه بلکه فقط از نظر عمدی استفراغ عمدی, استخدام در پشت صحنه آنچه از شما به امید نگاهی رو به جلو به پروژه های بعدی خود را بر اساس آنچه یاد گرفته شده و توسعه یافته در این تجربه ساخت “اتاق 104”?

گذاری به عنوان Duplass: آره. آخه خدا من آرزو می کنم ما تا به حال پنج ساعت به بحث در مورد این به دلیل آن بوده است چنین بخش بزرگی از شرکت ما بحث در حال حاضر به عنوان یک کل. و من فکر می کنم که DNA از ما حرکت بعدی این است که یک بخشی از DNA “اتاق 104 ، این اعمال نفوذ هر موقعیت از قدرت ما به طوری که ما می تواند در کنترل استخدام داستان ایجاد نمایندگی در روی صفحه نمایش و گفتن معنی دار داستان که نه فقط درهم و برهمی ما صف خریداران**t بنابراین ما می توانید پول اما با معنی نمایندگی.

ما همچنین می خواهم به سعی کنید به گسترش است که از proving grounds از “اتاق 104” از “یک شات در یک 25 دقیقه قسمت چرا که آن را انجام داده ارزان” به یک راه بیشتر معنی دار به فیلم سینمایی کارگردانی و قادر بودن به خود showrunner. در نظر گرفتن که در گام بعدی با مردم است که ما در حال حاضر شنود گذاشته و مربی و کمک به, من نمی خواهم به می گویند “مربی” اما حداقل پشتیبانی و کمک کرد که اولین گام در “اتاق 104” برای دریافت آنها را به سطح بعدی و سپس پیدا کردن آنچه که ما بعد از “اتاق 104” است که به, است که از جمله فوق العاده زمین آزمایش و اثبات برای انواع بسیاری از مردم است.

و شما می دانید مخفیانه من امیدوار هستم که “اتاق 104” را فرصتی برای دوباره سوار. من امیدوار هستم که ما یک آمار در این فصل از آنجا که مردم در خانه هستند و آنها می خواهند به تماشای آن و HBO به ما اجازه رفتن دوباره. و ما می توانیم دو را بر همه چیزهایی که ما در حال انجام است. اما من نه بانکی در آن است.

بنابراین شما می دانید که ما واقعا اعلام نشده بود اما مانند ما در حال ساخت برخی از پروژه های در حال حاضر که از نوع آنچه من می خواهم تماس “تماس با ما” محصولات است که بسیار امن است. می توان آنها را به ضرب گلوله از جایی که شما هستند. و برخی از کسانی که در حال فرمت دیگر چیزهایی که بسیار متمرکز گفتن انواع داستان ها و تلاش برای پشتیبانی فقط کمتر صدای. زیرا این چیزی است که ما نه تنها باید انجام شود و این نه تنها خوب برای اکوسیستم آن را فقط جالب تر به ما. وجود دارد یک عنصر از آن است که صادقانه فقط به دنبال سعادت است.

“اتاق 104” آغاز فصل نهایی خود را روز شنبه, جولای 24 در 11 p. m. در HBO.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara