به عنوان رستوران بازگشایی کارگران گام تا مبارزه برای پایان دادن به مخفیگاه آنان حداقل دستمزد

بسیاری از افرادی که زندگی می کنند به چک چک هنوز هم می تواند معمولا طرح در دو هفته افزایش, اما سارا May-سورد طرح “شیفت به شیفت.” او را بدست آورده و 40 دلار در هر شیفت در یک نوار سفید در دریاچه شهرستان در میشیگان. او روز گذشته می تواند بیش از 11 ساعت اما تحت قانون دولت او پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان $3.67 یک ساعت. بقیه درآمد او می آید از راهنمایی و این که در آن همه چیز می تواند غیر قابل پیش بینی: اگر آن را بارانی و مردم ماندن در خانه اگر است یک رویداد بزرگ رفتن در جاهای دیگر اگر مشتری احساس می شه. همه آن را به معنی پول کمتر است. “این همه حدس می زنم کار از آنجا که هیچ درآمد ثابت” او گفت:.

اما قبل از همه گیر. پس از یک دوره کوتاه از بیکاری پس از اولیه خاموش کردن مه-سورد بازگشت به کار پس از نوار بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است. فراتر از احساس در معرض Covid-19—تنها حفاظت او گفته است که به جای خدمت به مردم نوشیدنی و مواد غذایی در جداول آنها به منظور از او در بار—بسیاری از مشتریان به طور منظم ماندن در خانه و این بار حتی آمار 50 درصد ظرفیت است. همه چیز تنگ شد قبل از. آنها در حال حاضر بدتر. “من تنها نیمی از پول,” او گفت:.

تبلیغات:

او نه تنها مجبور به مانند این. پس از دهه 1960 رستوران در اکثر ایالت ها از نظر قانونی پرداخت می شود خود را در نوک کارگران دستمزد کمتر از همه انواع دیگر از کارکنان. تلاش برای از بین بردن مخفیگاه آنان حداقل تا به حال نتایج مختلفی در سال های اخیر است.

پس از موفقیت های اولیه در مین میشیگان و واشنگتن قانونگذاران تبدیل به اطراف و undid, طرفداران’ کار می کنند. در سال 2019 نیویورک اندرو کومو فرماندار حذف دولت, نوک دستمزد برای همه نوک کارگران—به جز کسانی که در رستوران ها و کافه ها.

همان سال دموکراتیک-کنترل خانه با تصویب لایحه حداقل دستمزد خواهد بود که افزایش حداقل فدرال از $7.25 به 15 دلار در ساعت و موسسه آن را برای درج و عدم درج کارگران به طور یکسان اما جمهوریخواهان کنترل سنا هنوز آن را لمس.

تبلیغات:

در حال حاضر با این بیماری همه گیر تبخیر شغل در رستوران ها و کافه طرفداران در پشت این کمپین مانند نیویورک-بر اساس فرصت های رستوران مراکز ایالات و یک دستمزد عادلانه کمپین امیدوارند که عصبانی کارگران را بسیج به فشار از طریق تغییرات و صاحبان ممکن است مایل به تجدید نظر در مدل های کسب و کار در حال حاضر در ژنده پوش. آنها همچنین در حال گسترش خود را ائتلاف فراتر از سنتی رستوران و بار سرور به سالن ناخن تکنسین ماشین واشر و حتی فرفره اقتصاد کارگران مانند رانندگان.

این نبرد دشوار. در سال گذشته صورت حساب برای خلاص شدن از مخفیگاه آنان دستمزد معرفی شدند در بیش از یک دوجین متحده, اما در حالی که بسیاری از قانونگذاران خود را مطرح حداقل دستمزد آنها را نگه داشته و ترک نوک دستمزد دست نخورده است.

جهانی و همه گیر و بلندی رکود را ساخته اند که بسیار فوری. “این است خسته کننده ترین و ترسناک زمان برای من” ممکن است-سورد گفت. “ما صفر کنترل است.”

تبلیغات:

از لحاظ تئوری, نوک کارگران تضمین شده حداقل به طور منظم حداقل دستمزد این کارفرمایان باید تا تفاوت اگر دستمزد و راهنمایی سقوط کوتاه از آن است. اما وقتی که می آید به پیگیری و اجرای آن “تعهد در کارکنان” اشاره کرد دیانا رامیرز یکی عادلانه دستمزد همکار در محل اقامت در زنان ملی مرکز قانون. و رستوران ها اغلب دست انداختن قانون است. در 2010-2012 انطباق رفت و برگشت از 9,000 رستوران های وزارت کار ایالات متحده در بر داشت 1,170 نکته اعتباری نقض.

این عمل از اوج تاریخ به فئودالی اروپا در زمانی که اشراف به سرف و اتباع کمی اضافی برای جبران یک کار خوب انجام می شود. در قرن 19 آمریکا مسافران که شده بود به اروپا به ارمغان آورد و عمل با آنها.

تبلیغات:

این بود بحث برانگیز برای مدت زمان طولانی. شش کشور و حتی تصویب قوانین منع اوج در اوایل 2oth قرن. برخی از استدلال “است که آن را ایجاد یک های مختلف اجتماعی کلاس … بندگان که نیاز نعمت” Ofer آذر, یک کسب و کار استاد در دانشگاه بن گوریون از سوی اسرائیل شلیک شد که مورد مطالعه اوج در مصاحبه ای گفت:. آن را به عنوان غیر دموکراتیک و سازمان ملل-آمریکایی است. اما پس از آن در طول دوره از رهایی به عنوان نوک کارگران در رستوران ها و ماشین های راه آهن منتقل شده از سفید مردان به زنان و قبلا سیاه بردگی کارگران و کارفرمایان حاضر به پرداخت دستمزد و به جای آنها را می خواستم به زندگی می کنند از مشتریان راهنمایی. “این پایین می آید به ارزش زنان و به خصوص زنان از رنگ در ایالات متحده” استدلال Saru Jayaraman که تاسیس رستوران فرصت های مرکز و رئیس جمهور از یک دستمزد عادلانه.

در سال 1966 فدرال حداقل دستمزد قانون گسترش برای پوشش نوک رستوران و هتل کارگران اما گسترش آمد با یک نکته: این کارفرمایان مجاز به پرداخت نوک کارگران دستمزد کمتر به عنوان راهنمایی ساخته شده تفاوت. سپس در سال 1996 انجمن ملی رستوران زده مقابله با رئیس جمهور بیل کلینتون: در ازای حداقل حقوق و دستمزد افزایش, نوک دستمزد یخ زده بود در محل در $2.13 یک ساعت آن باقی مانده است. فراتر از آشکار مبارزه مالی ساخت چنین دستمزدهای پایین, تحقیقات مرتبط نوک دستمزد به سطوح بالاتر از آزار و اذیت جنسی و فقر برای کارکنان.

برخی از ایالت ها تصمیم به رفتن در یک مسیر متفاوت است. ابتدا در سال 1975 هفت متحده—آلاسکا, کالیفرنیا, مینه سوتا, مونتانا, نوادا, اورگان و واشنگتن—در نهایت لغو نوک حداقل دستمزد و نیاز به همه کارکنان پرداخت می شود همان حداقل دستمزد است. اما در عمل متوقف شده بود و برای چندین دهه تا همین اواخر.

تبلیغات:

یک دستمزد عادلانه راه اندازی شد در سال 2013 مواجه شده است و یک حریف قدرتمند در هر نوبت: انجمن ملی رستوران که نشان دهنده برخی از بزرگترین نامها در مواد غذایی و خدمات از مکان هایی مانند TGI جمعه به فست فود غول مانند برگر کینگ است waded به بسیاری از دعوا با استفاده از پول و نفوذ خود برای فشار به عقب در برابر تلاش برای خلاص شدن از پایین نوک دستمزد.

آیا این پاسخ به یک درخواست برای نظر اما در opposingthe خانه لایحه افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت و از بین بردن نوک دستمزد ارتباط گفت: این لایحه “خواهد خفه کردن شغل جدید ایجاد و تحمیل بی ضرر برای ملت ما صاحبان کسب و کار کوچک و آسیب های آن اعلام کرد برای کمک به.” شانون مید معاون رئیس جمهور از سیاست های عمومی و حقوقی وکالت در انجمن ملی رستوران گفت: در آن زمان “این نکته اعتباری اجازه می دهد تا نوک-کارکنان برای کسب درآمد به مراتب بیشتر از حداقل دستمزد در حالی که کمک به کاهش هزینه های نیروی کار برای رستوران ها و دیگران که کار نازک حاشیه سود.”

گرفتن همکار ترقی خواهان در هیئت مدیره نیز دشوار است. Jayaraman گفت گروه او مبارزه کرده است در کنار سازمان خواستار 15 دلار حداقل دستمزد. اما در پایان با نگه داشتن نوک دستمزد در محل بود که همیشه امتیاز به افزایش برای هر کس دیگری.

تبلیغات:

ساخته شده است که پیشرفت به چالش کشیدن. در نوامبر 2016 مین رای دهندگان تصویب رای گیری برای از بین بردن مخفیگاه آنان حداقل دستمزد. اما پس ژوئن مقننه undid, اندازه گیری, رای گیری برای بازگرداندن نوک دستمزد.

بعد تا بود میشیگان که در آن رای دهندگان مواجه اندازه گیری رای گیری که بدست خلاص شدن از شر آن نوک دستمزد. اما قبل از رای گیری دولت قوه مقننه در زمان عمل خود تصویب قانون به افزایش دولت حداقل دستمزد به $12 اما پس از اصلاح آن به ترک کردن نوک کارگران است.

در واشنگتن, دی سی, اندازه گیری رای گیری را به مخفیگاه آنان حداقل به $15 طبقه کارگر دیگر گذشت در تابستان 2018 با 55 درصد آرا با بالاترین حمایت از بخش بالا سهام سیاه و ساکنان فقیر. اما این سقوط پس از یک سری از مشخصات بالا در جلسات شورای شهر رای به لغو این اندازه گیری.

بخشی از این چالش است که این نوع از کارگران که به احتمال زیاد به نفع از بین بردن مخفیگاه آنان حداقل دستمزد—کسانی که در رستوران های گاه به گاه که در حال ساخت صدها دلار در راهنمایی یک شیفت هستند و همچنین آنهایی که دارای حداقل پهنای باند برای فعالیت. آنها این نوع از کارگران “که نمی توانید زمان خاموش” رامیرز گفت. “اگر آنها وقت اضافی آنها در حال رفتن به در خانه با خانواده های خود … یا آنها در حال کار در دو یا سه شغل است.” دیگران باید موانع زبان و یا نگرانی در مورد وضعیت مهاجرت. “ما قطعا تحت الشعاع قرار بالاتر درآمد, سفید, مرد bartenders در, d. C.,” او گفت:.

تبلیغات:

Trupti پاتل یکی از کسانی که صدای او را در طول سی انتخابات مبارزه است. در طول سال 2009 بحران مالی خود را از دست داده و شروع به کار در صنعت خدمات.”هنگامی که شما زندگی می کنند در راهنمایی شما در زندگی اقتصادی ثابت اضطراب,” او گفت:. آن را “اقتصادی رولت.” نه به ذکر است که آن را می دهد مشتریان کنترل, او گفت:. آنها “استفاده از آن به عنوان یک راه به شما.” برای پایان دادن به مخفیگاه آنان حداقل دستمزد شد “یک عدالت اجتماعی مسئله است.”

اما صحبت کردن می تواند در هزینه شخصی. پس از او آغاز شده دفاع به نفع سی رای گیری و اندازه گیری پاتل گفت: شیفت شد کاهش می یابد از سه یا چهار هفته به یکی. دشمنی بیش از بحث در سراسر شهر ساخته شده برخی از کارگران احساس ناامنی در مورد صحبت کردن.

در طرف دیگر این بحث بود که گروهی به نام صرفه جویی در راهنمایی ما که ادعا به نمایندگی از این شهرستان در سرور و bartenders مخالف به خلاص شدن از مخفیگاه آنان دستمزد بود اما تا حد زیادی تامین شده توسط انجمن ملی رستوران. صرفه جویی در راهنمایی ما هشدار داد که حصول اطمینان کامل حداقل دستمزد برای سرور و bartenders به معنی از دست دادن راهنمایی. اما این چیزی است که به نظر می رسد اتفاق می افتد در آمده است که لازم نیست که یک نوک دستمزد. وجود سرور و bartenders earn17 درصد بیشتر در هر ساعت از کسانی که در تمام کشورهای دیگر از جمله نه فقط پایه پرداخت بلکه راهنمایی با توجه به تحقیقات انجام شده توسط موسسه سیاست های اقتصادی, یک مترقی فکر می کنم تانک.

بالا رفتن در برابر انجمن ملی رستوران بود “مانند داوود و جالوت” گفت: قطر پادشاه که مشغول به کار به عنوان یک راننده نوکر در واشنگتن است. “کسانی که پول و قدرت آنها قادر به دریافت پیام خود را بیش از ما بودند.”

تبلیغات:

به عنوان نبرد خروشان در پایتخت کشور برگزار شد هل دادن به جلو در بزرگترین شهر کشور بیش از حد. هفت سال پیش شروع کردند و خواستار آن است که نیویورک لغو آن نوک دستمزد. در اواخر سال 2017 کومو اعلام کرد که وزارت کار را مطالعه اینکه آیا برای خلاص شدن از مخفیگاه آنان دستمزد.

آنها در نهایت طعم برخی از پیروزی در پایان سال گذشته کومو اعلام کرد که دولت را از بین بردن مخفیگاه آنان حداقل دستمزد برای ناخن سالن تکنسین های آرایشگری نوکر مسئولین خودرو, کارگران, و دیگران. اما یک نکته: او معاف مهمان نوازی کارگران از جمله کسانی که در رستوران ها و کافه ها را “بزرگترین گروه از subminimum دستمزد کارگران در نیویورک گفت:” جما رسی یک سازمان با یک دستمزد عادلانه.

“ما به مبارزه ادامه می دهد” رسی گفت. اگر کومو عمل نمی کند در خود قوه مقننه ممکن است انجام آن برای او: سناتور Alessandra Biaggi معرفی یک لایحه به خلاص شدن از مخفیگاه آنان مزد برای همه کارگران از جمله خدمات مواد غذایی, کارکنان, on May 22.

در حالی که کار او بود تعطیل در طول همه گیر ممکن است-سورد بلافاصله اعمال شده برای بیمه بیکاری بود اما به گفته او بیش از حد کوچک برای واجد شرایط. برخی از 60 درصد از کارگران رستوران درخواست یک دستمزد عادلانه صندوق امداد گزارش آنها نبوده است قادر به دسترسی به بیمه بیکاری Jayaraman گفت. اگر کسی کار کرده راهنمایی نقدی که نیست, گزارش رسمی از طریق حقوق و دستمزد آنها به نظر می رسد بیش از حد کوچک برای دریافت مزایای. اگر چه ممکن است-سورد شد در نهایت قادر به ثبت نام برای بیکاری او به پایان رسید تا دو ماه اواخر در صورتحساب racking تا هزینه های اواخر و در حالی که او مرتب آن را.

تبلیغات:

این تجربه باعث شد او به درگیر شدن با یک دستمزد عادلانه و دیگران را به طور مشابه در بر داشت راه خود را به دفاع. دو whammy تلاش برای به دست آوردن منافع و پس از آن که به نام بازگشت به کار برای به سختی هر گونه راهنمایی است که بسیاری از آنها “عصبانی شدن و بسیج,” Jayaraman گفت. حتی کسانی که در حال انجام takeout و تحویل هنوز هم ممکن است ساخت پایین تر نوک دستمزد بدون گرفتن مقدار در پاداشها.

برخی از صاحبان رستوران در حال تغییر ذهن خود را بیش از حد.

دن سیمونز که شرکت صاحب رستوران تاسیس کشاورزان در واشنگتن مخالف رای گیری برای از بین بردن مخفیگاه آنان حداقل. اما او می گوید که با این بیماری همه گیر بستن رستوران ها و وادار کردن آنها به طور کامل پیکربندی مجدد کسب و کار خود را وجود دارد “یک فرصت برای reimagine دستمزدها و قیمت ها و پرداخت.” در حالت ایده آل او گفت: او می خواهم برای دیدن قوانین نیاز به کامل حداقل دستمزد برای نوک کارگران به طوری که تمام رستوران ها عامل در همان زمین بازی.

قطعا همه صاحبان رستوران را پشتیبانی بالاتر دستمزد داد. کسب و کار خود را اداره می شود در حاشیه نازک قبل از همه گیر و آنها در حال حاضر در تلاش برای مبارزه با به شدت کاهش درآمد; افزایش هزینه های نیروی کار بیشتر خواهد بود nonstarter برای بسیاری از. هنوز هم با توجه به اینکه کارکنان راهنمایی کاهش یافته است به شدت سیمونز یکی از “به معنای واقعی کلمه ده ها تن” از رستوران صاحبان Jayaraman گفت که باید به او گفت که آنها را به تغییر ذهن خود را در مورد نوک دستمزد.

ممکن است-سورد قصد ندارد برای جلوگیری از مبارزه برای پایان دادن به مخفیگاه آنان حداقل دستمزد ، “ما فقط می توانید ترک کنید زیرا همه چیز را برای رفتن به عقب به وضع موجود” او گفت:. “امیدوارم اگر من grandkids تصمیم به تبدیل شدن به سرور من می توانم بگویم آنها’, ننه جان کار واقعا سخت را برای شما را به یک دستمزد عادلانه.’ “

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>