عنوان فضل رسوایی آشکار به یاد داشته باشید این: رابرت مولر در بر داشت مقدار زیادی از تبانی

اگر چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ادعا می کند همه چیز است “جعل” — اصطلاح مورد علاقه خود را برای بی اعتبار ساختن هر داستان است که درست است — رئیس جمهور بود به وضوح گفته مقامات اطلاعاتی که روسیه پرداخت شد نعمت به مبارزان افغان به کشتن سربازان آمریکایی. بیش از آخر هفته نیویورک تایمز گزارش داد که تهمت بود مطلع شد و بزرگ داخل آژانس جلسه برگزار شده توسط شورای امنیت ملی. زمانی که کاخ سفید را رد کرده که تهمت تا به حال چیزی شنیده در این مورد منابع و آمد تا با یک تاریخ جلسه: Feb. 27. بیشتر گزارش از آسوشیتد پرس نشان می دهد که تهمت بود نشان داده شده نسخه قبلی این هوش بیش از یک سال پیش و پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون شخصا نمود و در ماه مارس 2019. اسناد مالی هم بازگشت تا داستان و نام یک افغان واسطه ظاهر شده.

در واقع آن را آشکار تهمت است و دروغ گفتن در مورد این است که فقط از این واقعیت است که او را رد کل داستان به عنوان یک “جعل” و حتی خود مقامات کاخ سفید و سیاستمداران جمهوری خواه هستند نه رقابت است که این گزارش های اطلاعاتی مورد نعمت واقع وجود داشته باشد. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه هر دو به انکار است که او در جریان و همچنین به ادعای نامعقولی “این است که همه یک ساخته شده جعلی در رسانه های خبری Hoax.”

تبلیغات:

هر زمان که او برچسب داستان یک “جعل” این معمولا یک شرط بندی امن است که این درست است. مثلا او اعلام کرد که نگرانی ها در مورد رمان coronavirus بودند “جعل” و در حال حاضر ما دیده ایم 130,000 کشته و نزدیک به 3 میلیون نفر آلوده. در طول روند استیضاح او ادعا کرد همه چیز بود “جعل” حتی اگر کاخ سفید متن روشن ساخته او سعی کرده بود برای باج خواهی از رئیس جمهور اوکراین به لکه جو بایدن. و البته تهمت عاشق فریاد زدن در مورد روسیه “جعل” در اشاره به گسترده دخالت در انتخابات 2016 و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گسترده تبانی با این توطئه است.

چون از چرخ گوشت است که ما زمان وضعیت سیاسی و به دلیل تهمت wind-up doll تکرار “هیچ تبانی” تعداد زیادی از مردمی به خصوص در رسانه ها فراموش کرده اند که آخرین نقطه: در حالی که مشاور ویژه رابرت مولر پیدا نکردم اقدامات است که می تواند متهم به توطئه جنایی در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف او گسترده و تبانی با این توطئه توسط هر دو تهمت خود و مبارزات انتخاباتی خود کارکنان است. مانند هر چیز دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن یک “جعل” روسیه تبانی داستان واقعی و بسیار محکم.

که مسائل در حال حاضر و در واقع آن را همیشه…. رسوایی اخیر در مورد روسیه نعمت — که در ترکیب با دیگر رسوایی مانند تهمت را نادرست از بحران اقتصادی و عدم تصمیم به اجازه coronavirus شستشو در سراسر کشور در یک موج مرگبار و, oh yeah سفید supremacist مسائل — راست می رود به مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب محبت برای روسیه و استبدادی رهبر ولادیمیر پوتین. این نیست که فقط تهمت پوتین را دوست دارد و نمی خواهد به شنیدن یک کلمه بد در مورد روسیه است. این است که او دارای سابقه ای طولانی و مستند در Mueller, گزارش, با دعوت روسیه برای کمک به او را به تقلب در انتخابات و روشن ساخت که او را به استفاده از قدرت خود را برای کمک به پوتین دستور بازگشت.

تبلیغات:

در آوریل 2019 در سایت فقط در امنیت قرار دادن با هم یک تجزیه و تحلیل دقیق از مولر گزارش و متوجه شد که “آن را فراهم می کند شواهد قابل توجهی وجود دارد که تهمت کمپین همکاران هماهنگ با همکاری با تشویق و یا به حمایت از روسیه/ویکی لیکس انتخابات دخالت کند.”

میزان فعالیت — برخی ممکن است آن تبانی — گیج کننده است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صندلی پل Manafort مشترک داخلی مبارزات انتخاباتی داده ها با جاسوسی. معاون مدیر کمپین ریک دروازه بود در ماشین با مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک تماس اوج او را به ویکی لیکس کمپرسی که ما در حال حاضر می دانم که درگیر ایمیل به سرقت رفته و با هوش است. Donald Trump Jr., و دیگر کمپین کارکنان در زمان یک جلسه در برج ترامپ به بحث در مورد آنچه آنها به وضوح امیدوار بود یک شانس برای دریافت عمیق تر به این توطئه است. پشت صحنه, Trump Jr., تشویق روسیه و توطئه و تلاش برای راه اندازی کانال بازگشت به منظور دریافت بیشتر درگیر.

برای تلاش های خود را روس ها برخی از مهم عشق نشانه از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را در بازگشت. مغلوب ساختن پیشی جستن بازنویسی جمهوری خواه پلت فرم برای حذف زبان محکوم کردن تهاجم روسیه نسبت به اوکراین است. مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیار کوتاه مدت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رو در مشکل در طول زمان خود را در انتقال تیم به طور ضمنی روسیه امیدوار کننده است که تحریم های وضع شده تحت باراک اوباما در پاسخ به این انتخابات دخالت می تواند برداشته شود. مسلما مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به جلو و کمک های نظامی از اوکراین بود فقط بیشتر از همان آن را به عنوان خدمت و نه فقط منافع خود را اما پوتین را به عنوان به خوبی.

تبلیغات:

مولر ثابت “نشخوار.” وجود دارد یک تن از مدارک و شواهد از “موجود است.” فقط وجود نبود شواهد مستقیم از “طرفدار” تا آنجا که بسیاری از ابرو مطرح شده و متقابل اگر ناگفته درک.

به یاد داشته باشید که 34 نفر متهم یا محکوم یا pled گناه به جرم به عنوان یک نتیجه از مولر را بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به وضوح متعهد متعدد انسداد عدالت جنایات در تلاش خود را برای سرپوش گذاشتن بر توطئه و آن را در جایی بین ممکن است و احتمال دارد که او انسداد با موفقیت پنهان شواهد بیشتری از تبانی و یا حتی آشکار توطئه است.

تبلیغات:

به احتمال زیاد وجود ندارد آشکار توطئه به دلیل وجود نداشته باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن درک او غیر قانونی از کمک روس ها و استفاده از پلت فرم عمومی بارها و بارها نشان می دهد اجازه دهید به مسکو می دانم که آنها احساس قدردانی خود را برای کمک به آنها است. بعلاوه خواندن مولر گزارش یکی می شود این تصور که جاسوس روسیه نگاه به امکان مستقیم توطئه با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اما زمانی که آنها شاهد آنچه که یک دسته از آماتور بی آنها در برخورد با آن احساس بهتر بود به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش به خارج از حلقه با توطئه علیه مردم آمریکا است.

این مهم است به تکرار همه این حقایق و تجزیه و تحلیل به دلیل آن کمک می کند تا ما را در درک آنچه در جهنم در جریان است و با این فضل داستان. مغلوب ساختن پیشی جستن است هر دو سپاسگزار گسترده و غیر قانونی کمک به او از روسیه در سال 2016 انتخابات و امید به دریافت بیشتر از این کمک در سال 2020 است. (که او را دقیقا نمی فروتن در مورد.)

این تاریخچه نشان می دهد که تهمت ممکن است به طور مستقیم در توطئه با پوتین, اما به نظر می رسد که ناگفته تفاهم با رئیس جمهور روسیه: پوتین را مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کمک و مغلوب ساختن پیشی جستن را نگاه راه دیگر زمانی که پوتین اقدامات برای تضعیف دموکراسی غربی.

تبلیغات:

به عنوان هر کسی با یک حساب توییتر و سیاسی نظر می تواند به شما بگویم که روسیه در حمایت از این پایان این معامله به طور فعال با استفاده از رسانه های اجتماعی به افشای آمریکایی ها به همان psy-ops که پوتین در برابر مردم خود را برای سال.

این زمینه به ما کمک می کند درک مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتار نیز هست. یک گزارش جدید از سی ان ان Jim Sciutto رنگ های یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن نگرش نسبت به گزارش های اطلاعاتی است که باید نامطلوب اطلاعات در مورد پوتین و روسیه: او نمی خواهید به آن را بشنوند و مورد آزار واقع شدند و browbeaten مقامات به طوری که آنها داده ام تا در او ارائه اساسی اطلاعاتی در مورد روسیه فعالیت است.

“رئیس جمهور یک محیط ایجاد کرده است که dissuades اگر نه منع از ذکر هر هوش نیست که مطلوب به روسیه” یک مقام گفت Sciutto.

تبلیغات:

این واقعا که مرموز است. مغلوب ساختن پیشی جستن است سپاسگزار برای کمک روسیه می خواهد و بیشتر از آن. او می داند که قیمت چنین است تداخل با پوتین ضد دموکراتیک ماشینی. بنابراین او را مرعوب مقامات اطلاعاتی به ندرت و یا هرگز اما این موضوع به طور فعال با استفاده از قدرت خود را به کمک پوتین مانند تلاش برای به دست آوردن روسیه به G7. این کار نیاز به یک توطئه است. اما یکی ممکن است آن تبانی.

وجود دارد در حال حاضر شده است آمریکا مرگ و میر مرتبط با این روسیه گرفته شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به خود به این واقعیت است که آن اشتباه بود به چشم پوشی از هوش در وهله اول و حتی همچنان به انکار است که هر یک از این درست است. تماس با داستان “جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن است سیگنالینگ برای پوتین است که او رهبر روسیه بازگشت و هر چه از پوتین خواسته به انجام این کار در عرصه جهانی تهمت نه تنها به دنبال راه های دیگر خواهد شد اما بهانه را برای او.

وجود دارد مقدار زیادی از پچ پچ در مورد تهمت, داشتن شده است تهدید و یا پرداخت توسط روس ها و آسمان می داند که وضعیت ما بسیار bonkers که شما نمی توانید حکومت است که به طور کامل. اما ما همچنین نیاز نیست که مرتب سازی بر اساس توضیحی که یکی از بارز ترین این است که به ما خیره در چهره: تهمت می خواهد روسیه را به کمک به او را به تقلب در سال 2020 درست مثل آنها به او کمک کرد تا تقلب در سال 2016 و او حاضر به انجام هر کاری که او می تواند مطمئن شوید که اتفاق می افتد. اگر قیمت نیاز به خون سربازان آمریکایی پس از آن می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>