به عنوان او به چشم یک کار جدید Laura Ingraham گزارش می گوید: “ما باید آماده برای مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن”

رادیو فردا میزبان Laura Ingraham شده اند چشم خود را بر روی میکروفون مدال ریاست جمهوری آزادی honoree و سابق تعداد خواب تشک, مدافع, Rush Limbaugh باید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوتاه آمد تا در روز انتخابات.

Ingraham — که شده است به نام “نئو نازی ها فن های مورد علاقه” با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز, D-n. y.; “سفید supremacist” با تشکر. Joaquin کاسترو D-تگزاس و “هیولا” و “نژادپرستانه” با برادر خود — گفت که گفته یک گروه از مهمانان شام به تازگی است که “ما باید آماده برای مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن.”

تبلیغات:

از صرف غذا گفتگوی بورسی صورت گرفت در هفته های اخیر در پالم بیچ عمارت الیزابت Ailes بیوه مرده فاکس نیوز شخص مهم در میان یکدسته و اتهام جنسی assaulter Roger Ailes, Vanity Fair گزارش روز شنبه. Ingraham ظاهرا گفته همکار شام که او تا به حال شده است در مذاکرات به Limbaugh محل اگر مرحله 4 سرطان ریه نیروهای او را به قطع میکروفن خود را.

“لورا واقعا علاقه مند در عجله کار” یک فرد نزدیک به Ingraham عزاداری Vanity Fair. یک برگ برنده از دست دادن می تواند وادار Murdochs Roger Ailes’ لیبرال تر و جانشینان به ایجاد تغییرات عمده در شبکه.

Limbaugh خود حساب ممکن است نیاز به فشار دکمه مکث در آینده نزدیک.

تبلیغات:

“شده اند وجود دارد بسیاری از چرخه اما این است که موج سوم” 69 ساله جناح راست میزبان رادیو گفت: در برنامه های رادیو. “و این موج فعلی من باید به شما بگویم این است که لگد زدن الاغ من.”

“برای آخرین هفت روز من شده اند عملا بی ارزش — عملا بی فایده” او ادامه داد. “من خانه را ترک کرد. من انجام داده اند بسیار از هر چیزی.”

Limbaugh اضافه شده است که شنوندگان ممکن است به زودی به شنیدن یک “بهترین” سری و یا میزبان مهمان — در صورتی که سلامت خود را نمی جستن به عقب.

تبلیغات:

“من امیدوارم که این اتفاق نمی افتد . . . اما من احساس نیاز به شما در حفظ و آگاهانه در,” او گفت:.

گفتگو صورت گرفت که در Ailes’ خانه شد بنا به گزارش غم انگیز. گیر اعتراضات نژادی و بی عدالتی ها و ضعف های نظرسنجی ها تعداد محافظه کاران گمانه زنی در مورد افزایش unlikelihood که برنده خواهد شد و قادر به نجات مبارزات انتخاباتی خود گفته بود Vanity Fair.

تبلیغات:

اگر Ingraham در واقع شروع به خواندن چای برگ او به نظر نمی رسد به تنها یکی است. شبکه همکار Tucker Carlson که در ماه ژوئن ارسال شده که بیشترین رأی را در تاریخ کابل, اخبار, به نظر می رسد موقعیت خود را برای یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن جهان است. در واقع کارلسون نشان می دهد در هفته های اخیر گرفته شده در چنین iconoclastic خم که برخی از آنها شروع به ظاهر حدس و گمان خود را در مورد جاه طلبی های ریاست جمهوری. فاکس نیوز میزبان اخراج سفید برتری به عنوان یک “جعل” و “نه یک مشکل واقعی است.”

انتخاب محافظه کاران نیز به نظر می رسد eyeing خروج شیب دار. مکرر تهمت شریک گلف لیندزی گراهام جمهوریخواه از کارولینای جنوبی شکسته است با رئیس جمهور در حداقل شش بار از ژوئن 20. این مسائل عبارتند از: دولت تصمیم به توقف ویزای کار; مغلوب ساختن پیشی جستن حمله سیاه راننده نسکار بابا والاس او به عنوان دفاع از مؤتلفه پرچم; رئیس جمهور شکست به آدرس روسی نعمت بر سربازان آمریکایی; و امتناع خود را به آمریکایی ها را تشویق به پوشیدن ماسک صورت در میان سنبله از coronavirus موارد در گراهام صفحه اصلی دولت است.

گراهام حتی مسدود شده یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای تبدیل شدن به وکیل ایالات متحده.

تبلیغات:

“من فکر نمی کنم بابا والاس است چیزی برای عذر خواهی برای” گراهام گفت: Fox News Radio میزبان برایان Kilmeade روز دوشنبه گفت که “شما را دیدم در نسکار. هنگامی که وجود دارد یک شانس است که آن را تهدیدی علیه بابا والاس [درایور] همه بسیج به بابا طرف. من خواهد بود به دنبال جشن که نوع نگرش بیش از نگران بودن در مورد این که یک جعل است.”

فراتر از گراهام جمهوری خواه سنسور. میت رامنی در ایالت یوتا, لیزا Murkowski از آلاسکا و سوزان کالینز از مین اعلام کرده اند آنها را از لحاظ جسمی نمی حضور تهمت رسمی نامزدی رویداد باقی می ماند که قرار است برای ماه آینده در جکسون ویل فلوریدا.

غرور نمایشگاه نکردم در گزارش خود با چند خار از جمله داخلی کاخ سفید مخالفت با امکان تخفیف برای دیرین کاردانی راجر سنگ است که می تواند بنا به گزارش رسوب یک “شورش” در وزارت دادگستری; بالقوه لرزش تا در بالاترین سطح از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که سرنگونی مدیر کمپین براد Parscale به نفع دیرین استراتژیست جمهوری خواه و یک کل فراگیر حس استعفای که مغلوب ساختن پیشی جستن لجبازی ممکن است به جلوگیری از هر کسی از تلاش برای صحبت کردن از بعضی جهات به او.

تبلیغات:

باید همه چیز با شکست مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یک بار دیگر به مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر. اما کوشنر حتی به نظر می رسد تمایلی به این رفتن در اطراف, گزارش به مردم بگویند: “اگر من به کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به من اجازه بازگشت به کاخ سفید است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>