به عنوان فروشگاه شاتر petrified صاحبان کسب و کار کوچک در قلمرو ناشناخته

روز پنج شنبه وزارت کار ایالات متحده منتشر شد دلخراش گزارش آشکار است که بیش از 6.65 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته بیشترین هفته-به-هفته افزایش در تاریخ است. به طور کلی کاهش در درآمد فردی همراه با این واقعیت است که حدود سه چهارم آمریکایی ها در مستند به دلیل coronavirus بدان معنی است که کسب و کارهای کوچک با عرض است که تکیه بر ترافیک پا ویران شده اند. وزارت کار داده نمی بخش آمار بیکاری در صنعت و اندازه از کسب و کار اما دولت عرضه نظرات نشان می دهد که صنعت خرده فروشی مواد غذایی کارگران خدمات و مهمان نوازی کارگران در حال تجربه سنگین lay-offs و دستمزد ضرر و زیان در سراسر کشور.

“این یک بحران بی سابقه ای وضعیت ما در خطر از دست دادن تعداد زیادی از کوچک و مستقل متعلق به کسب و کار در جوامع ما” آماندا Ballantyne مدیر اجرایی خیابان اصلی داد و گفت: سالن در یک مصاحبه.

تبلیغات:

بدیهی است که صاحبان کسب و کار کوچک نگران هستند. در سان فرانسیسکو جیم Angelus که صاحب رستوران بیکن بیکن و Kezar بار و رستوران در سان فرانسیسکو گفت که او تا به حال برای دریافت خلاق برای حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. در بیکن بیکن او تغییر کسب و کار خود را به مشتریان اجازه می دهد به خرید ساندویچ برای پزشکان و پرستاران و کارکنان در UCSF و قیصر بیمارستان.

“من قادر به محوری — که به نظر می رسد جاذب کلمه — سعی کنید به انجام چیزی است که ما می توانیم نگه داشتن درب باز و به پشت” Angelus گفت: سالن, و اضافه کرد که او در مورد آن نوشته شده در محله Facebook و مردم “شروع به پریدن کرد بیش از آن.”

“به طوری که در حال کار کردن برای بیکن بیکن, قادر به پرداخت, نگه داشتن بچه ها مشغول به کار و باز نگه داشتن درها را,” او گفت:, و اضافه کرد که او دارای چهار کارکنان وجود دارد. “آنها تقسیم ساعت, و آنها قادر به ایجاد برخی از پول. تعداد ما را نسبت به آنچه ما به طور معمول انجام می دهد اما شما می دانید چیزی از آن.”

تبلیغات:

در دوم رستوران Kezar بار و رستوران که کمی سخت تر است. Angelus و خود را شریک کسب و کار آغاز شده GoFundMe صفحه برای کمک به 18 کارمندان نیاز به کمک مالی. Kezar بار و رستوران است که یکی از 9,546 کسب و کارهای کوچک با GoFundMe جمع آوری اعانه از 2 آوریل.

Angelus گفت: برای Kezar نوار و رستوران کسب و کار او شریک است تقاضا برای اداره کسب و کار کوچک (SBA) وام به عنوان بخشی از دولت چک حفاظت از برنامه در 2 تریلیون دلار بسته محرک. “از چه دقیق مردم در جهان به من گفت [شما] برای آن اعمال می شود و این که آیا شما آن را دریافت کنید یک چیز است و پس از آن اگر شما آن را دریافت کنید, شما هنوز هم باید تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید آن را بپذیرید” او گفت:.

چک حفاظت برنامه ارائه می دهد شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی به 500 نفر از کارگران یک وام کم بهره به پوشش تا دو ماه از حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر. وام بخشوده خواهد شد و اگر وام گیرندگان خود را حفظ کارگران و برش نیست و دستمزد خود را.

تبلیغات:

اما برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک هفته یا حتی چند روز بدون درآمد ماده فوق العاده و می تواند به سرعت اضافه کردن. در سان فرانسیسکو آن بوده است بیش از دو هفته از شهرستان موظف است که تمام غیر ضروری کسب و کار نزدیک است. رستوران ها شده اند مجاز به کار برای بایگانی اطلاعات و تحویل تنها اما کارکنان خود را باید حفظ حداقل شش فوت فاصله از یک دیگر.

“من فکر می کنم بسته محرک بود نیت خوب اما بسیار ضعیف طراحی شده” Ballantyne از خیابان اصلی داد گفت به سالن. “به خصوص کسب و کار کوچک بخشی از آن است . . . ما با توافق عمومی قوی علاقه ای به نگه داشتن کارگران در نهفته صنایع در حقوق و دستمزد در شغل خود,” او توضیح داد. “ما فکر می کنیم که نه تنها در تثبیت اقتصاد با جابجایی میلیون ها نفر از مردم به بیکاری و از دست دادن بیمه درمانی خود را طی یک همه گیر جهانی است, اما آن را نیز نگه می دارد کسب و کار کوچک و حقوقی واجد شرایط دست نخورده به طوری که آنها می تواند در بهبود سریع تر است.”

تبلیغات:

اما Ballantyne گفت که وام کسب و کار کوچک برنامه بیش از حد پیچیده است با توجه به وضعیت بحران است. Ballantyne می گوید مقدار پول متعلق به کسب و کارهای کوچک در بسته $350 میلیارد کافی نیست.

“به جای به سادگی با ارائه حقوق و دستمزد یارانه ها به کسب و کار برای حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد, این, پیچیده, برنامه وام را می کند که به اندازه کافی پول برای شروع به پاسخگویی به تقاضا و نیاز در این لحظه” او گفت:. “در حال حاضر ما یک وضعیت که در آن وجود دارد میلیون ها نفر از صاحبان کسب و کار کوچک که ناامید هستند که به دنبال در این برنامه و واقعا تلاش برای کشف کردن اگر آنها در واقع می تواند آن را به کار و دریافت وام بخشش است که آنها نیاز به ماندن حلال و خود را نگه حقوقی واجد شرایط با هم.”

جان Arensmeyer مدیر عامل شرکت کسب و کار کوچک اکثریت یک کسب و کار کوچک و پژوهش سازمان حمایت گفت: سالن چه بود گذشت بود “بهتر از هیچ چیز است.”

تبلیغات:

“اما ما فکر می کنیم آن را نمی تواند کافی و ما در حال رفتن به نیاز به دریافت بیشتر انجام می شود,” او گفت:. “ما را دوست دارند که مقدار زیادی از پول در کمک های بلاعوض و همچنین وام های, چرا که همه کسب و کارهای کوچک نیاز دارید در حال حاضر و به جای ما این کار را تا حدودی پیچیده برنامه است.”

Arensmeyer گفت: سازمان بوده است و شنیدن از “سنگ” صاحبان کسب و کار کوچک.

“آنها در حال ویران روانی و ویران مالی” Arensmeyer گفت. “آنها می ترسم و آنها نمی دانند که در آن این است که همه رفتن.”

تبلیغات:

اورگان بر اساس صاحب کسب و کار کوچک بنیامین Manker-Seale اجرا می شود یک فروشگاه لباس به نام تمرکز گروه در پورتلند جنوب شرقی ربع. Manker-Seale نظر خود را “خوش شانس” از آنجا که خود را مالک نیست او را به پرداخت اجاره بها تنها آب و برق و مالیات بر املاک. اما اگر او نمی باید انعطاف پذیر صاحبخانه او خواهد بود در یک وضعیت متفاوت است.

“بسیاری از مردم را صاحبخانه هنوز انتظار خود را کامل اجاره” Manker-Seale می گوید. “ما سعی کرده ایم برای انطباق با بودن در اینترنت اما آن را آهسته رفتن.”

Given طبیعت, قدیمی, خرده فروشی, Manker-Seale می گوید آن را دشوار است برای به دست آوردن محصول در لحظه ای است که تحت تاثیر کسب و کار خود را به عنوان به خوبی. “ما لازم نیست بزرگ سهام,” او گفت: سالن. در حالی که Manker-Seale فکر می کند او قادر خواهد بود برای زنده ماندن همه گیر مربوط به بحران اقتصادی او نگران است در مورد دوستان خود را. “این در حال حاضر شده است به اندازه کافی دشوار است با توجه به اجاره بالا است و برای همه این مکان ها است که آنها به سختی ساخت آن را بیشتر از زمان — و سپس هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, آنها تعطیل است,” او می گوید.

بخشی از آن است به این دلیل که بهبود مسیر از اینجا باقی می ماند بنابراین مشخص نیست.

تبلیغات:

“ما هرگز دیده می شود قبل از این” Arensmeyer گفت. “بسیاری بستگی دارد که چه مدت این طول می کشد و دیگر آن طول می کشد سخت تر از آن است که برای رسیدن به چیزی نزدیک به آنچه که ما تا به حال قبل از.”

Angelus گفت: زمانی که او می تواند دوباره باز کردن رستوران خود را به او مظنون تغییرات خواهد شد و باید ساخته شود.

“من فقط صحبت کردن به سرآشپز ما امروز صبح در مورد [w]مرغ ما باز دوباره من گفت: “بیایید شروع به کار بر روی یک منو است که به نظر می رسد بسیار متفاوت’,” او گفت:, و اضافه کرد: “من احساس می کنم مانند آنها اجازه نمی دهد ما باید این جداول به عنوان نزدیک به یکدیگر به عنوان آنها هستند . . . . شاید ما باید برای ساخت یک منو است که بسیار جذاب تر به خانه به ارمغان بیاورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>