به عنوان مردم افزایش یابد تا در برابر خشونت تهمت و مجریان حرکت به جرم مخالفت

او در سال 1838 سخنرانی عمومی آدرس یک جوان آبراهام لینکلن هشدار داد:

در چه نقطه و سپس رویکرد خطر به رود ؟ من جواب اگر آن را تا کنون در رسیدن به آن باید بهار در میان ما است. آن را از خارج از کشور. اگر نابودی ما باشد ما باید خودمان بود نویسنده آن و دان. به عنوان یک ملت از آزادزنان ما باید از طریق تمام وقت یا خودکشی میزنند.

در سال 2020 ایالات متحده در سن تهمت وارد کرده در یک چنین لحظه ای. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خودکامه و neofascist. چنین شرح می کند نیاز به اصلاح “آشکار” و یا “خواهد بود” و یا “قریب الوقوع” یا “تمایلات” و یا “استبدادی است.”

تبلیغات:

که زبان این است که همه بیش از حد اغلب مستقر توسط روزنامه نگاران و دیگران برای نرم کردن ضربات سخت کامل و وحشتناک واقعیت است که ایالات متحده یک شکست دموکراسی که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تنها به سختی مهار خود را ضد دموکراتیک رفتار این کشور در حال حاضر بسیار ضعیف سیاسی هنجارهای موسسات و فرهنگ است.

در پاسخ به اعتراضات مردم و قیام که برانگیخته شد با قتل وحشیانه یک سیاه پوست به نام جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل فارغ التحصیل از “مستبد می شود” و “آشکار استبدادی” به عضویت در یک دسته از فرومایه رهبران.

فقط به عنوان درک چوین snuffed زندگی جورج فلوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زانو خود را در گلو از دموکراسی آمریکایی.

تبلیغات:

چرا که او ذهنی ناخوشی و زندگی خود بدخیم واقعیت پرستش قدرت در خدمت خود fabulism, خودشیفتگی نفس و حرص و آز و فاقد همدلی و نگرانی برای انسان های دیگر است و خودکامه و neofascist دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها قادر به نابودی است. شفا و در حال ایجاد نفرت به او.

مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این تظاهرات به لکه دار کردن آن آمریکایی که بیمار توسط پلیس thuggery و خشونت و بنابراین نقل مکان کرد و به زور تغییرات مثبت اجتماعی به عنوان “اراذل و اوباش است.” تهمت نیز خود را احضار طرف مقابل باید و اراذل و اوباش خیابانی به دفاع از او در کاخ سفید با شرکت در “MAGA شب.”

تهمت و تهدید به اجرای حکومت نظامی با استناد به قیام عمل می کنند که از طریق آن او خواهد استقرار حداقل 10,000 سرباز وظیفه فعال به سرکوب و “تسلط” داعش است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تهدید به حمله به معترضان در خارج از کاخ سفید با سرویس مخفی و خود را “شوم” سلاح و از “سگ باطل.” معترضان در خارج از کاخ سفید به ضرب گلوله کشته شدند با گلوله های لاستیکی, خفه کردن با گاز اشک آور و ضرب و شتم توسط پلیس و اجرای قانون دیگر نیروهای در مغلوب ساختن پیشی جستن و ویلیام بر فرمان. چرا ؟ به طوری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک عکس op که در آن او می تواند نگاه “قوی” را به عنوان او راه می رفت از کاخ سفید به سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر خیابان در آنچه که یک مسیحی فاشیستی و استبدادی عینک.

تصاویر به دست آمده بودند و قرار بود شبیه به Leni Riefenstahl را نازی ها در تبلیغات فیلم “پیروزی اراده” اما به جای تهمت و cenacolo نگاه مانند چیزی از یک فیلم اد وود.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به این اعتراضات آنقدر خطرناک و بی پروا و به احتمال زیاد غیر قانونی که در این کشور بیشترین ارشد نظامی و غیر نظامی رهبران تصمیم به چشم پوشی از دستور خود را به از بند باز کردن نظامی ایالات متحده در مردم آمریکا است.

از دست رفته در این گرداب حوادث است چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم او باید دوباره تبدیل بحران به فرصت برای پیشرفت خود neofascist استبدادی دستور کار است. در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام بر اعلام “antifa” به یک “سازمان تروریستی است.” چنین تعیین بدان معنی است که ارائه حمایت مادی به antifa و یا شاید حتی یک “عضو” است که در حال حاضر بسیار جدی فدرال جرم و جنایت است.

در یک استاد زمانه خسته شده اید توسط اکثر آمریکایی ها به قانون اساسی تضمین شده حقوق در اعتراض به آزادی بیان و انتقاد از مقامات منتخب در حال به مخاطره می انداخت. در کل با اعلام “antifa” یک سازمان تروریستی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جرم مخالفت با مردم آمریکا (و دیگران) در برابر او.

تبلیغات:

حقایق:

Antifa است نه یک سازمان. این یک سازماندهی استراتژی و ایدئولوژی.

به عنوان بیلی مورای استاد ارتباطات در دانشگاه روچستر و متخصص در فن بیان و عدالت اجتماعی توضیح داد به سالن در یک مکالمه تلفنی “Antifascism است که دفاع از خود. آنها بر این باورند که آنها در حال حفاظت از جامعه خود آنها هستند و دفاع از جامعه خود را از فاشیست سازماندهی و خشونت است.”

تبلیغات:

موری همچنین روشن غلط equivalencies که اغلب ساخته شده توسط بیش از حد بسیاری از خبرنگاران و دیگر اعضای commentariat زمانی که آنها در مورد نوشتن در مورد “antifascists”:

ما سابقه فاشیستی خشونت که منجر به جنگ جهانی. شما در حال فراموش کردن تاریخ خود را هنگامی که شما در حال فرض کنید که فاشیست سازماندهی است که فقط یک دسته از مردم دیوانه. شما اجازه می دهد آن را به یک غیر-مشکل در ذهن شما.

بیش از حد بسیاری از مردم فرض کنیم که فاشیسم در سال 1945 درگذشت. ما برنده جنگ است. موسولینی از بین رفته است. هیتلر رفته است. فرانکو را رفته است. ما خوب است. که کاملا درست نیست.

اولین antifascist گروه آغاز شده و در اواخر 1940s توسط مردم یهودی بودند که راه رفتن در اطراف آلمان و دیدن فاشیست در کنار خیابان شعار همان چیزهایی است که هیتلر انجام داد. کسانی که مردم یهودی گفت: “ما سربازان در این جنگ است. ما برنده این جنگ و این مرد است که هنوز هم در گوشه و گفت چنین چیزهایی!”

واضح است که ما نمی خلاص شدن از شر همه از فاشیسم به دلیل آن را یک ایدئولوژی. شما در حال رفتن هرگز به طور کامل از بین بردن آن را حتی با یک جنگ جهانی. من فکر می کنم مردم فرض کنیم که فاشیسم درگذشت و بنابر این دیگر یک مشکل است.

سپس هنگامی که شما antifascists در صحنه شما می توانید می گویند: “خب چه هستند آنها حتی برای مبارزه با? آنها باید فقط می خواهید برای شرکت در خشونت. آنها فقط در حال دیوانه و آنها فقط دیوانه درست مثل کسانی که افراد دیگر است.”

بحث ما در مورد این جناح راست فاشیست به عنوان “نفرت” گروه ها و یا چیزی شبیه به آن است چرا که فاشیسم قرار است به مرده.

بر خلاف تهمت و Barr و گسترده تر جناح راست اکو مجلسی دروغ و توهمات, antifa مسئول خشونت صورت گرفت که در جریان تظاهرات پس جورج فلوید قتل توسط پلیس مینیاپولیس. اف بی آی داده خود را نشان می دهد که اعمال خشونت آمیز از قبیل آتش سوزی دیگر جنایات اموال و حمله فیزیکی متعهد شد توسط جنایتکاران محلی که در زمان استفاده از هرج و مرج و همچنین به عنوان “boogaloo” و دیگر راست افراطی.

همانطور که با “Obamagate,” “antifa” یک عبارت خالی یک نوع دال است که می تواند به معنی هر چه تهمت و جناح راست دروغ دستگاه می خواهید آن را به معنی در خدمت جرم دموکرات لیبرال ها و ترقی خواهان به نحوی که “سازمان ملل-آمریکایی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را به استفاده از “antifa” نیز نشان دهنده نوع conspiracism و تبلیغات در حال حاضر شایع در میان محافظه کاران آمریکایی و دیگر اعضای جناح راست — و در نتیجه آسیب های ناشی از آن است به سیاست آمریکا و جامعه است.

تبلیغات:

نوشتن در کسب و کار خودی سونام Sheth جزئیات نحوه:

پل برت معاون مدیر دانشگاه نیویورک استرن مرکز کسب و کار و حقوق بشر که در گزارش سال گذشته چگونه دروغ را تحت تأثیر قرار خواهد 2020 انتخابات گفت: کسب و کار خودی که تلاش برای قاب جورج فلوید تظاهرات به عنوان “خشونت چپ توطئه” خرس “تمام earmarks از زمان-روز دروغ.”

“در حال حاضر آشنا عناصر شامل فراوان رسانه های اجتماعی پست های مشکوک منشأ تخت کردن دروغ توسط رئیس جمهور تهمت و استادانه تقویت جناح راست چهره ها در فاکس نیوز” گفت: بارت است که نویسنده به تازگی منتشر شده گزارش محتوا اعتدال.

این نظریه که antifa است که در پشت سازماندهی شورش است که برجسته ترین قطعه از اطلاعات غلط پرواز در اطراف در مورد تظاهرات با توجه به Zignal Labs که ردیابی و تجزیه و تحلیل انواع خاصی از اشتباه و دروغ متصل به تظاهرات.

از 873,000 معرفی قطعات از اطلاعات غلط مربوط به تظاهرات 575,800 ذکر antifa, Zignal Labs نیویورک تایمز گفت.

اتهامات را به دست آورد کشش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 31 مه که antifa و دیگر جناح چپ رادیکال بودند مسئول خشونت است. اما آنها شروع تندرست اطراف در رسانه های اجتماعی به روز قبل از آن با توجه به زمان که بیش از 6000 Facebook posts لینک antifa تظاهرات که به دست آورد 1.3 میلیون دلار و از ماه مه 25 ژوئن 1.

در روز پنج شنبه هشتگ #exposeAntifa شروع روند در توییتر به عنوان رئیس جمهور و متحدان او ادامه داد: تقویت این نظریه است.

دانشمندان حقوقی و دیگران هشدار داده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر فرمان antifa است “خلاف قانون اساسی”. که ممکن است در واقع درست است. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مستبد و neofascist هیچ احترام به حکومت قانون است. “خلاف قانون اساسی” است که به طور فزاینده ای دیگر مفید تحلیلی رده.

چه نقشی مغلوب ساختن پیشی جستن و گسترده تر جناح راست جنبش ارائه اطلاعات نادرست و از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ “antifa” به انجام برسانند ؟

جرم antifa (که به معنای واقعی کلمه به معنی “ضد فاشیست”) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اعلام کرد که او یک فاشیست. او از انجام این کار از طریق نمای مبارزه با “تروریسم است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و جناح راست را دروغ در مورد antifa مشروع خشونت در برابر تهمت سیاسی دشمنان است. منطق ساده است: به پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به عشق امریکا است. هر کسی که می ایستد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا در غیر این صورت مخالف او است که با تعریف یک عضو antifa و “تروریستی است.” آن است که خوب و درست است که تروریست ها به خشونت قرار گرفته و در نهایت نابود شده به نگه داشتن امریکا “امن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر نظرات در مورد مارتین Gugino یک 75 ساله بود که تحت فشار قرار دادند به زمین توسط اعضای بوفالو اداره پلیس رنج جمجمه شکسته در حالی که خون خود را ریخت و از گوش خود را به پیاده رو و ماموران پلیس راه می رفت و بیش از او مانند او انسان سطل زباله یکی از نمونه های چنین.

در روز سه شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از طریق توییتر است که: “بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur. 75 سال, Martin Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان خود را احساس می کنم هیچ انسان مراقبت از نگرانی برای “معترضان” مانند مارتین Gugino زیرا آنها ظاهرا antifa اعضای. در مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی جهان بینی معترضان در حال دشمنان کشور هستند که باید نابود شود.

تبلیغات:

دیگر جمهوری خواهان شده اند و حتی روشن تر و مستقیم در خود ادعا می کند که antifa اعضا باید شکار و کشته شدند.

در توییتر, فلوریدا, حزب جمهوری خواه مت Gaetz به تازگی گفت: “در حال حاضر که ما به وضوح ببینید antifa به عنوان تروریست می تواند ما را شکار آنها را مانند ما انجام آن در خاورمیانه دارد ؟

جرم مخالفت با برچسب ضد فاشیست به عنوان “تروریست” است که یک پیش نمایش از چگونه آزادی بیان و دیگر حقوق را به طور فزاینده ای تنها به اعمال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جناح راست مسیحی و پیروان.

از جمله تشدید وقوع است چگونه اف بی آی و پلیس محلی در حال حاضر بازجویی از افرادی که آنها را بازداشت کرده و اعتراضات را برانگیخت توسط جورج فلوید قتل توسط پلیس مینیاپولیس.

رهگیری گزارش می دهد که چگونه:

جوئل Feingold بود در آپارتمان خود در بروکلین زمانی که او شنیده صدای پلیس, ضرب و شتم معترضان در خارج از ساختمان خود را پنج شنبه شب. پس از صرف مقدار این هفته در خیابان پیوستن به موج تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال حاضر گسترده ملت Feingold با عجله خارج شد. او به سرعت پرتاب به زمین توسط ارشد افسر پلیس شهر نیویورک در یک پیراهن سفید پرتاب در یک ون پلیس قرار گیرد و تحت بازداشت همراه با چهار نفر دیگر برای داشتن ظاهرا نقض اخیرا اعمال مقررات منع رفت و آمد در شهر نیویورک ساکنان.

Feingold و دیگران گرفته شد به NYPD را 78 حوزه که در آن به آنها گفته شد که در آنها ذکر شده برای نقض این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. آن وجود دارد Feingold گفت: رهگیری که آنها مورد بازجویی قرار NYPD و اف بی آی در مورد اعتقادات سیاسی و دلایل خود را برای شرکت در سراسر کشور تظاهرات — افراد است که باید تحت قانون اساسی و محلی NYPD قوانین خارج از محدوده از اجرای قانون سوالات زیر به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد.

رهگیری ادامه می دهد:

پس از پردازش شده و به یک سلول Feingold گفت که او و سه مرد او قفل شده بود با نزدیک شدن شد و توسط دو مرد در لباس شخصی. “یکی از آنها است که از NYPD هوش و دیگری یک مامور اف بی آی” او گفت:. Feingold گفت: یک سوم افسر تایید وابستگی این دو نفر به عنوان آنها در حال مرخص شد. اف بی آی عامل خط از سوال به وضوح تمرکز بر دیدگاه های سیاسی خود را.

“ما می خواهیم بدانیم که ربودن جنبش خود را و ساخت آن خشونت” Feingold به یاد می آورد عامل گفت. “این چیزی است که او گفت: کلمه به کلمه.”

FBI دخالت در اعتراض به بازجویی بخشی از ظهور الگوی شهر نیویورک حقوق مدنی وکلای مدافع می گویند که به نظر می رسد به دنبال دادستان کل ویلیام Barr تعیین رهبر جنبش علیه فاشیسم به عنوان شناخته شده antifa به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را بارها و بارها ادعا شده که خارج از آشوبگران وابسته به جنبش تحریک خشونت و ناآرامی در سراسر کشور است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه را به جرم مخالفت با هدف قرار دادن antifa نیز بهترین درک را به عنوان بخشی از تلاش های بسیار بزرگتر برای تضعیف آمریکا چند نژادی سکولار دموکراسی است.

این تلاش ها شامل: رای دهندگان سرکوب رای دهندگان سرقت و gerrymandering; حمله به مطبوعات آزاد و روزنامه نگاران به عنوان “دشمنان” و “جعلی اخبار”; هدف آزار و اذیت و تهدیدات علیه آن دسته از خبرنگاران و روزنامه نگاران و اساتید و دیگر صدای تلقی می شود اجرای “صحت سیاسی” در برابر محافظه کاران و تهمت حامیان; تهمت استفاده از سفید supremacist و دیگر جناح راست و طرف مقابل باید افراط گرایان به اجرای خود را از طریق خشونت و ارعاب اطاعت از تهمت سیاسی-مذهبی فرقه; قانونی تهدید علیه, اخبار رسانه اگر آنها جرات انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; و تلاش برای مجازات توییتر و دیگر شرکت های بزرگ اگر آنها نافرمانی مغلوب ساختن پیشی جستن ،

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حزب جمهوری خواه نیز فرماندهی یک دروغ تبلیغاتی دستگاه متشکل از فاکس نیوز این OAN, شبکه, اجتماعی, رسانه ها, رادیو و تلویزیون, چاپ, فیلم, وب سایت ها و دیگر وسائل دیجیتال گردش جناح راست و دروغ و تبلیغات به طور کلی.

نوشتن در سال 1951 کتاب “ریشه های توتالیتاریسم سیاسی نظریه پرداز و فیلسوف هانا آرنت پیش نمایش از نوع استبدادی جنبش که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دستورات:

قبل از آنها به دست گرفتن قدرت و ایجاد یک جهان با توجه به آموزه های توتالیتر حرکات التماس کردن به یک دروغ جهانی از ثبات است که مناسب برای نیازهای ذهن انسان از واقعیت خود است که در آن از طریق محض تخیل بی خانمان توده ها می تواند احساس در خانه و در امان هستند هرگز پایان دادن به شوک که زندگی واقعی و تجارب واقعی برای مقابله با انسان ها و انتظارات خود را. نیروی برخوردار توتالیتر تبلیغات—قبل از اینکه این حرکات باید قدرت را رها آهن پرده برای جلوگیری از هر کسی نگران کننده با کوچکترین واقعیت وحشتناک آرام کاملا خیالی جهان نهفته است در توانایی خود را برای خاموش کردن تودهها از جهان واقعی است.

نمونه های بسیاری وجود دارد که در آن تهمت و مبلغان ایجاد کرده اند یک واقعیت برای اعضای جنبش خود را. این خدمات عبارتند از: “antifa” و “Obamagate” و “بنغازی”; تهمت بود یک “قربانی” و “تبرئه” توسط مولر تحقیقات; یک “دولت عمیق توطئه” وجود دارد و در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; و جو بایدن و پسرش هانتر بایدن واقعی هستند “مجرمان” و “خائن” در اوکراین اخاذی رسوایی و پس از آن استیضاح.

حقیقت و واقعیت تجربی به عنوان آنها وجود دارد باید سکوت اگر قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش بدخیم واقعیت این است که برای تحمل و قدرت. مخالفت پذیر نیست چرا که حقیقت را تهدید می کند استادی از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جنبش “عظمت است.”

* * *

به مدت سه هفته توسط بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر (اگر نه بیشتر) مردم آمریکا اعتراض کردهاند مبارزه و درگیر شدن در هر دو نمادین و مادی سیاست که در آن انتقال قدرت از جورج فلوید مرگ آنها مواجه لاستیک گلوله گاز اشک آور پلیس با باتوم گارد ملی و نیروهای نظامی پلیس و تحت اللفظی از دست دادن زندگی و اندام, و در تلاش برای نیروی بهتر و بیشتر فقط در امریکا به وجود.

این معترضان در این کشور و در حال حاضر جهانی مردم را به قیام علیه نابرابری های اجتماعی در اشکال مختلف آن نیز braving مرگ از coronavirus. این هم درست است از سیاه و قهوه ای و دیگر حامیان حزب دموکرات که نشان داده اند در ویسکانسین و گرجستان است که آنها را به صبر کنید برای ساعت و روز رای گیری — حتی در طول یک بیماری همه گیر به حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود رژیم و حزب جمهوری خواه از قدرت است.

تولد جدید و بهتر امریکا دردناک خواهد بود. کسانی که در چنین میهنی مبارزه هستند و امیدواریم رزمندگان.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به حزب جمهوریخواه و دیگر اعضای جناح راست نخبگان قدرت (و corporatocracy) شده اند به طور موقت گیجی این هفته از تظاهرات و مردم را به قیام.

پاسخ خود را خواهد خرد. امپراتوری همیشه حملات برگشت. مغلوب ساختن پیشی جستن و مجریان تلاش به جرم مخالفت تقویت خواهد شد. مردم آمریکا باید اجازه دهید خود بود cowed.

در روز انتخابات سال 2020 مردم آمریکا باید انتخاب را. آنها را نجات ایالات متحده و دموکراسی و رای گیری برای, جو بایدن, و یا آنها را از ارتکاب خودکشی ملی توسط reelecting دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

مردم آمریکا باید خود را قهرمانان در قرن داستان دفاع و بهبود دموکراسی آمریکایی. در انجام این کار آنها باید توجه روزنامه نگار و مفسر سیاسی Bill Moyers های اخیر هشدار و توصیه است که “چون حق است دشمن او بیشتر ترس او را ممنوع کرده است آن را از خود دولت و لب های او. بله برنی شما راست: این مرد در کاخ سفید گرفته شده تمام مراحل لازم نسبت به دستیابی به مستبد رویای تسلط. می توانید آن را در اینجا اتفاق می افتد? آن است که در اینجا اتفاق می افتد. دموکراسی در امریکا شده است یک سری از باریک فرار. ما ممکن است در حال اجرا از شانس و هیچ کس در حال آمدن است تا ما را نجات دهد. که ما فقط خودمان را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlar