به عنوان جهان می سوزد و تهمت می شود آنچه که او همیشه می خواستم

ماه گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک doctored عکس از خود نواختن کمانچه که برچسب “من قطعه بعدی است که به نام: هیچ چیز می تواند توقف آنچه در حال آمدن است.” این به وضوح یک ادای احترام به امپراتور نرو که infamously موسیقی ساخته شده است در حالی که رم سوخته. به آن رئیس جمهور افزود: این نظر: “چه کسی می داند که این به چه معناست, اما آن را برای تلفن های موبایل خوب به من!”

آیا تهمت است جزئی این روزها یا نه یک چیز قطعی است: در نرم افزار Nero-مانند مد او همچنان به غیر مسئولانه بی توجه به بحران ناشی از Covid-19. یکی از دلایل ممکن است که, اما, سهوا, ورود همه گیر کمک کرده است تا چراغ سبز طرح ها و پروژه های او برگزار شد و عزیز را به قلب خود را و است که تا به حال قبل از بحران بارها و بارها مخالفت مواجه می شوند.

تبلیغات:

در اینجا شش نمونه از چگونه coronavirus مانند بدگویی گرز سحر و جادو کمک کرده است بازیگران disempowering طلسم بیش از آن که مخالفان و بنابراین تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف بلند مدت است.

1. مرز جنوبی: از روز او وارد دفتر بیضی تهمت متمرکز شده است در بسته و مهر و موم مرز بین مکزیک و ایالات متحده است. تدریجی دولت او تا به حال نقل مکان کرد و از incarcerating بیش از 50,000 مهاجران و پناهجویان در تلاش برای ورود به ایالات متحده که در آن مرز را در پی coronavirus — بسته شدن آن را کاملا غیر ضروری ترافیک و هر کسی که در تلاش برای پناهندگی. مهاجران که وارد ایالات متحده به طور غیر قانونی در حال حاضر خواهد بود به بازگشت آنها بومی کشور به طور غیر قانونی. “مرز امنیت است و امنیت سلامت” رئیس جمهور ادعا می کند.

در مداوم خود تصمیم به بستن مرز و مجازات مهاجران و پناهجویان به طور یکسان مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی متحد با وزارت دادگستری برای روشن شدن مسیر برای سیاست های خود. دادستان کل ویلیام بر بخش است مثلا مبارزه نبرد پس از جنگ به مقابله با چالش های قانونی به بازداشت طولانی مدت از هر دو مهاجران و پناهجویان برای جلوگیری از کمک به پناهگاه شهرستانها که ارائه حفاظت به این مهاجران به ابطال هیئت تجدید نظر مهاجرت تصمیم گیری و خودداری وثیقه از بازداشت پناهجویان. تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار, اما, دادگاه تا به حال به طور فزاینده ای شده است مسدود کردن برخی از این سیاست ها و یا قرار دادن آنها را در خود نگه دارد.

تبلیغات:

در حال حاضر اگر چه قضات و وکلا و نهادهای حقوقی خواست که دادگاه مهاجرت بسته شود تا همه گیر آسانسور آنها را به طور کلی باز مانده است و حتی در برخی موارد پس از مردم در آنها آزمایش شده بود positivefor ویروس. خطر می گویند رفتارهای غیر انسانی و از همه این ها باید غیر قابل انکار اما آن را منعکس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم مهاجرت شد.

علاوه بر این دولت دو برابر شده است در سیاست های موجود از انکار خدمات پزشکی به بازداشت مهاجران. این زمستان گذشته به عنوان مثال پزشکان مانع از ارائه واکسن آنفولانزا به کسانی که در بازداشتگاه های اداره مهاجرت اردوگاه. در حال حاضر با بیش از 37,000 مردان و زنان و کودکان محدود خطرات ناشی از این ویروس گسترش در میان آنها آشکار و اجتناب ناپذیر است. به عنوان یک اقدام سابق مدیر یخ قرار می دهد آن را شلوغ و شرایط بازداشت “است که طراحی شده برای مردم باقی می ماند در تماس نزدیک” به “مخالف اجتماعی فاصله است که نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.”

2. سرشماری: سرشماری شده است یک منبع از مشاجره برای این رئیس جمهور. او برپا مبارزات انتخاباتی برای حذف غیر شهروندان از شرکت در آن تنها به متوقف در تلاش های خود را توسط قضات دیوان عالی کشور که تصمیم گرفت که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر به تصمیم گیری نهایی در مورد این موضوع. این مسئله در دست است که نتایج سرشماری استفاده می شود برای تعیین چگونه بسیاری از کنگره صندلی (بر اساس جمعیت) می داده و به هر دولت است. اگر مهاجران قانونی و مستند نشده شمارش نیست — و estimatesare که حدود 6.5 میلیون نفر در سقوط این دو دسته — سپس کمتر سیاستمداران و کمتر بودجه فدرال توزیع خواهد شد به مناطق بیشتر قابل ملاحظه جمعیت آنها.

تبلیغات:

نوشته اصلی مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به تصمیم دادگاه عالی توسط دفاع است که این آمار به سادگی قرار داده می شود ، در نهایت دولت حمایت کردن و سرشماری شد و نه به تاخیر افتاد. در حال حاضر ماسه منتقل کرده اند. Covid-19 تبدیل شده تا حد زیادی درب-به-درب جمع آوری آمار و اطلاعات بسیاری از آنلاین تلفن و ایمیل پاسخ. عواقب نادرست سرشماری در واقع می تواند ثابت کند دیره. به عنوان رادیوی عمومی ملی را Hansi Lo Wang گزارش با استناد به اطلاعات جمع آوری شده توسط موسسه شهری این سرشماری سال 2020 می تواند منجر به “بدترین undercount سیاه و لاتین و لاتین نفر در آمریکا از سال 1990 است.” به گفته یکی از محلی San Francisco مقاله “اگر این سرشماری تعداد مصنوعی پایین انشعابات در این, و هر شهرستان خواهد بود ، تخمین زده می شود که هر undercounted فرد هزینه های خود و یا شهرداری $2,000 در فدرال منابع است.” بودجه برای مدارس عمومی گزارش خواهد بود به شدت ضربه توسط این کاهش بودجه فدرال.

3. Global Conflicts: در سه سال تهمت به تشدید تنش با متعدد قدرت چین و ایران به طور خاص است. در این دوره منجر به گسترش جهانی ویروس, چین در حال حاضر گرفته شده در ویژه دشمن ، در ماه ژانویه رئیس جمهور تحمیل شده و در عین حال بیشتر تعرفه های که محصولات کشور در حالی که تحریم $370 میلیارد دلار ارزش واردات چین باقی مانده بودند در محل حتی اگر دولت او ادعا کرد که با موفقیت به نتیجه رسید آنچه که او به نام “فاز یک” آینده ایران.

تبلیغات:

در حال حاضر او دارای برچسب Covid-19 “چینی ویروس” با استفاده از این برچسب به تشدید تنش ها با چین (و تحریک بیگانه واکنش در اینجا در خانه). او به تازگی به ذکر دوستانه ساعت-مکالمه طولانی با این کشور رئیس جمهور چین در مورد مبارزه با ویروس. اما در حالی که گزارش تهیه تسکین موقت وقتی که می آید به تعرفه ها به طور کلی واردات چین به شمار می رود معاف از پیشنهاد وقفه در پرداخت.

بنابراین بیش از حد ویروس استفاده شده است به تشدید تنش با ایران است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر افزایش ضربه طبل به جنگ با آن کشور سفارش هواپیماهای بدون سرنشین ترور ایران سرلشگر قاسم سلیمانی در عراق, منجر به حملات موشکی تلافی جویانه ایالات متحده در پایگاه های نظامی در آن کشور است. کنگره سپس تصویب قانون با هدف جلوگیری از رئيس جمهور از حملات بیشتر در ایران بدون تصویب آن. با این وجود در اوایل روز ویرانگر گسترش این بیماری همه گیر در ایران, برگ برنده دولت راه اندازی حملات متعدد در نرم افزار-شبه نظامیان ایرانی در عراق و در ادامه به رعایت آن تحریم های اقتصادی بر ایران خود را. و گزارش وجود دارد و از بیشتر به آمده از دولت او.

4. انزوا: پس از شروع ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال جدا کردن آمریکا از متحدان و کاهش مشارکت خود را در معاهدات بین المللی و موافقت نامه های از همه نوع. او به عنوان مثال خارج از توافق هسته ای با ایران و اعلام کرد قصد خود را به جلو و ایالات متحده در خارج از پاریس آب و هوا خبر داد. به عنوان اگر برای قرار دادن یک نقطه خوب در مخالفت جهانی تعامل وجود دارد نیز یک عمده فروشی reductionin اندازه وزارت امور خارجه در سال خود را در دفتر. استخدام یخ از بهار سال 2017 به بهار سال 2018 تقویت شد توصیه های وزیر امور خارجه رکس Tillerson و خود را جانشین مایک Pompeo, که, کاهش, وزارت امور خارجه بودجه عملیاتی با یک سوم در حالی که بسیاری از کلید ambassadorships رفت پر نشده. امروز 13 درصد از آنها خالی باقی می ماند.

تبلیغات:

گسترش coronavirus داد که مصرانه جدید دلربایی. در این پست Covid جهان امریکا برای اولین بار به سبک انزوا که تهمت ارزش تبدیل شده است و حتی بیشتر یقین نام بازی. مرز با کانادا در حال حاضر بسته شده است. او را ممنوع سفر از کشورهای اروپایی است. دفاتر ویزا در حال تعطیل در سراسر جهان است. با استفاده از این ویروس به عنوان بهانه ای وزارت امور خارجه حتی به طور نامحدود متوقف علاوه بر این از یک کلاس جدید از 179 خارجی-سرویس افسران به هیئت دیپلماتیک. در طول Covid-19 شیوع آمریکا متارکه از جهان یک گام به جلو است.

5. تعقیب: coronavirus نیز در آرایه ای از تحقیقات به رئیس جمهور شخصی و حرفه ای ببرند. از مارس 16th, دیوان عالی کشور درهای خود را بسته و به تعویق افتاد شفاهی در انتظار موارد است. آن است که در حال حاضر عامل در از راه دور ظرفیت. این به این معنی دیوان عالی کشور استدلال برای برنامه ریزی این جلسه در مورد اینکه آیا نیویورک دادستان و مجلس نمایندگان می تواند دسترسی به رئیس جمهور سوابق مالی برگزار خواهد شد در آینده قابل پیش بینی. در علاوه بر این به خود subpoenaing پرونده های مالی خود را در نیویورک راه اندازی دادستان تحقیقات متعدد در بهار گذشته به رئیس جمهور کسب و کار که برخی از آنها همچنان به این روز است. به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن بر نام فرماندار اندرو کومو و دولت منطقه وکیل Letitia جیمز به “توقف” همه از دولت خود را “غیر ضروری دعاوی & آزار و اذیت.” در حال حاضر او ممکن است تمایل خود را به دولت و دادگاه ها مانند دادگاه های فدرال هستند اقدام به کاهش سرعت و کارکنان و فعالیت های.

در ضمن سوالات را به تهمت سیاسی گناهان شده اند را در خود نگه دارد با توجه به همه گیر. دادستان کل بر, برای مثال تا به حال شده است به نام شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در پایان ماه مارس. آن شده اند که اولین حضور خود را قبل از آن کمیته. در حال حاضر کنگره موکول کرده است. به عنوان رئیس آن Jerrold Nadler توضیح داد: به عنوان مارس به پایان رسید بر این بود که در مواجهه سوال در مورد “سوء استفاده از ما سیستم عدالت کیفری برای اهداف سیاسی” — به طور خاص “یک الگوی رفتاری در مسائل حقوقی… که افزایش قابل توجهی نگرانی” از جمله دخالت در تعقیب از مغلوب ساختن پیشی جستن معاون مدیر کمپین ریک دروازه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و بلند مدت مرتبط راجر سنگ. خط پایین, تحقیقات و دادرسی در برابر تهمت شخصی و ریاست جمهوری در حال برگزاری برای آینده قابل پیش بینی.

تبلیغات:

6. تقلب در انتخابات: مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی شک و تردید در زنده بودن انتخابات ریاست جمهوری. به عنوان کمپین 2016 بازی کردن مثلا او در حال حاضر ابراز ترس خود را از “تقلب در انتخابات”. او را متهم کرد که رسانه ها از گزارشدهی نادرست و چرخاندن ترجیحات رای دهندگان در حمایت از هیلاری کلینتون در حالی که بعدها ادعا مبارزات انتخاباتی او تا به حال دخالت در روند انتخابات. 2018 انتخابات تنها آورده بیشتر حس بی اعتمادی به رسیدگی به اتهامات تقلب انتخابات رای گیری, ماشین, اختلال در عملکرد و رای دهندگان سرکوب خدشه دار روند در ایالات فلوریدا و گرجستان است. نتیجه: در این زمینه گذاشته شده است برای همیشه بی اعتمادی بیشتر از این انتخابات حتی اگر آنها sine qua non از عملکرد دموکراسی است.

در حال حاضر آینده از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری نامشخص است با توجه به Covid-19. به عنوان متعدد صاحب نظران و کارشناسان را به ما یادآوری اجتماعی فاصله لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس به سوال نامیده می شود تدارکات عادی رای گیری و حتی آینده زنده ماندن کامل و عادلانه انتخابات در ماه نوامبر. در حال حاضر مقدماتی به تعویق افتاده اند و انتظارات مردم در انتخابات کاهش یافته اند. حتی در برخی از کسانی که در ماه مارس میزان مشارکت در انتخابات به وضوح کاهش یافته است. علاوه بر این, آن را دشوار است برای پیدا کردن افرادی که مایل به کارکنان حوزه های رأی گیری و ورود هزاران نفر از رای دهندگان که معمولا از طریق تصویب اولیه در روز است. راه حل های مانند انتخابات توسط پست الکترونیکی ارائه شده است اما توانایی مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران برای به چالش کشیدن نتایج غیر قابل انکار رشد در پی این ویروس را در سراسر کشور است.

با برخی از خود مانع طرح در حال حاضر در حال سقوط را به محل به عنوان ویرانگر همه گیر بازدید, چگونه گفتن از رئیس جمهور برای پرینت یک عکس از خود را به عنوان Nero او به عنوان تاخیر و یا حاضر به ارائه مقدار کافی از تجهیزات پزشکی را از رسیدن به نیازمندان متحده است. در حقیقت راه های بحران در حال کار برای او همانطور که قبلا غیرقابل دفاع گزینه های سیاست در حال تبدیل شدن به ضروری برای محدود کردن coronavirus.

این که آیا آن را می آید به سفر هوایی دادگاه سرشماری یا غرفه رای گیری, نگه داشتن مردم از هم جدا و مبتنی بر حس می کند کامل در حال حاضر, اما همه از این است که همچنین ارائه فرصت های خطرناک برای رئیس جمهور. هنگامی که در گذشته این بحران از آن خواهد شد بسیار مهم برای آمریکایی ها به یاد یکی دیگر از اصول تضمین دموکراسی است که در آن احترام به مهاجران تمایل برای صلح, انتخابات پادمان و احترام به انترناسیونالیسم می تواند اجازه به رشد حتی در زمان بحران. در غیر این صورت Covid-19 می تواند طلیعه چیزی بودن در موفقیت نهایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخرب دستور کار است.

تبلیغات:

کپی رایت 2020 Karen J. گرینبرگ

به اقامت در بالا از مهم مقالات مانند این ثبت نام برای دریافت آخرین به روز رسانی از TomDispatch.com اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>