به عنوان برگ برنده استوکس نژادی تقسیم بایدن پاکستان به نژادپرستی نظاممند: “من نمی ترافیک در ترس”

“من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم.”

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن خود را باز کرد سهشنبه آدرس به ملت با تکرار آخرین کلمات جورج فلوید, این مرد غیر مسلح که مرگ در بازداشت پلیس موجب بزرگترین موج ناآرامی های مدنی در ایالات متحده دیده می شود در دهه. معاون سابق رئیس جمهور به نام فلوید کلمات “یک بیدارباش برای ملت ما.”

تبلیغات:

“آنها صحبت می کنند به یک کشور که در آن بیش از حد اغلب فقط رنگ پوست شما قرار می دهد زندگی خود را در خطر می شود.” “یک ملت که در آن 100000 نفر را از دست داده اند زندگی خود را به یک ویروس و 45 میلیون را برای ثبت بیکاری — با یک مقدار نامتناسبی از این مرگ و میر و تلفات متمرکز در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است.”

صحبت کردن پشت تریبون در فیلادلفیا شهرداری و با حمایت جانشینی پرچم آمریکا بایدن اذعان کرد که آمریکایی های سیاه و سفید را “تا به حال یک زانو بر روی گردن خود را برای یک مدت زمان طولانی است.”

تبلیغات:

در این سخنرانی که مورد تحسین قرار گرفته در لیبرال و جریان اصلی محافل محافظه کار به طور یکسان بایدن بازیگران خود را به عنوان یک جدید اخلاقی پست برای امریکا به عنوان یک بحران بیش نژادی و بی عدالتی سنگ یک ملت “گریه کردن برای رهبری است.” او پیشنهاد یک پیام همدلی و امید در حالی که همچنین تماس خود را آینده نگر حریف جمهور فعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل این کشور به یک میدان جنگ riven با خشم و تازه ترس می شود.”

“هنگامی که معترضان مسالمت آمیز پراکنده با دستور رئیس جمهور از آستان مردم خانه — کاخ سفید — با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک فلش به منظور به مرحله عکس-op در یک نجیب کلیسای ما می تواند بخشیده شود و اعتقاد داشتند که رئیس جمهور بیشتر علاقه مند به قدرت از اصل” بایدن ادامه داد. “بیشتر علاقه مند در خدمت احساسات از پایگاه خود را نسبت به نیازهای مردم در مراقبت از خود. برای این که آنچه در انتخابات ریاست جمهوری است: وظیفه مراقبت به مراقبت برای همه ما است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس “اعمال داخلی ترور” در یک باغ گل رز نشانی روز قبل از. رئیس جمهور گفت که او تا به حال بسیج “هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون” برای رفع تظاهرات.

لحظات قبل یک تیپ از فدرال اجرای قانون و سازمان های مستقر گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به درایو صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز از لافایت مربع به منظور روشن شدن مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ژست برای عکس در مقابل یک کلیسای تاریخی با کتاب مقدس.

تبلیغات:

“کشور ما همیشه برنده است. است که چرا من فوری ریاست جمهوری اقدام به توقف خشونت” گفت: به عنوان یک همشهری تقسیم صفحه نمایش نشان داد معترضان عقب نشینی از mounted police در میان ابرها از گاز است.

“رئیس جمهور برگزار شد تا کتاب مقدس در کلیسای سنت جان دیروز” بایدن یک تمرین کاتولیک گفت. “من فقط آرزو می کنم او آن را باز کرد یک بار در در حالی که به جای brandishing آن است.”

“اگر او آن را باز کرد او می تواند چیزی آموخته اند: که ما همه به نام به عشق به یکدیگر به عنوان ما عاشق خودمان” بایدن اضافه شده است. “این کار واقعا سخت است اما این کار از امریکا است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست علاقه مند به انجام آن کار می کنند.”

تبلیغات:

وقتی پرسیده شد که چرا آدرس به دست آورده مرکب پذیرش معارف ولا دیرین دموکراتیک عمل و ارشد سابق کاخ سفید انتقاد بایدن گفت: “آن است که در طبیعت خود را به سیاسی کسی دیگری غم و اندوه.”

“و چه تضاد با رئیس جمهور فعلی که بلافاصله نقل مکان کرد برای سیاسی از این قتل” ولا ادامه داد.

پس از فلوید مرگ عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات در سراسر این کشور شده اند خدشه دار شب بروز آتش سوزی خرابکاری و درگیری بین مردم و اجرای قانون است. یک هفته بعد ناآرامی ها نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.

تبلیغات:

“این است که به سادگی و یا صرفا به دلیل جورج فلوید درگذشت” ولا گفت. “این یک نقطه عطف در تاریخ آمریکا است. هر کسی با هر نجابت در بدن ما درد است در حال حاضر.”

“این است که شخصی برای هر کسی که مورد آزار واقع شده است,” او اضافه شده به عنوان او با اشاره به بایدن پیشنهاد برای رای دهندگان همدلی است. “هر کسی که شده است به نام “spic’ یا ‘جان کندن مثل من و یا هر کاری که demeaned هستند و یا مورد آزار و اذیت و یا هر فرد سیاه و سفید که به نام N-word یا حذف کردن توسط پلیس این است که شخصی به هر یک از ما. آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آنچه که شما شنیده ام از او امروز: استیک با هم متحد آن را به خوب خواهد بود.”

بایدن متعهد به استفاده از خود را در 100 روز اول به مقابله با مسائل مربوط به نژادپرستی نظاممند. او قول داد برای ایجاد یک اجرای قانون نظارت کمیسیون به عنوان او به نام در کنگره به آنچه که او به نام “پرداخت آنچه که بسیار دیر شده است” از جمله قانون است که ممنوعیت فروش نظامی-سلاح های سبک به پلیس و مجموعه در سراسر-هیئت مدیره استانداردهای حاکم بر استفاده از زور.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل این کشور به یک میدان جنگ هدایت می شود با خشم و تازه ترس می شود.” “او فکر می کند بخش او کمک می کند. او خودشیفتگی تبدیل شده است مهم تر از ملت خوبی است که او منجر می شود.”

تبلیغات:

کاترینا پيرسون یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور در پاسخ به سخنرانی در بیانیه ای که ادعا کرد که بایدن به حال “بدیهی است که ساخته شده زمخت سیاسی محاسبه است که ناآرامی در امریکا به نفع نامزدی خود را.”

“بیش از این دوره از زندگی عمومی جو بایدن استفاده کرده است سیاست نژادی تقسیم زمانی که آنها مناسب خود را نیاز دارد و او آن را انجام دوباره,” او گفت: اشاره به بایدن کار در سال 1994 جرم لایحه که مورد انتقاد قرار گرفته برای شناسایی کردن جوامع فقیر از رنگ و کمک به افزایش توده حبس.

“انتخابات ریاست جمهوری یک کار بزرگ است. هیچ کس نمی خواهد همه چیز را راست و من نمی خواهد یا” بایدن روز سه شنبه گفت. “اما من به شما قول می دهم این است: من نمی ترافیک در ترس و تقسیم. من نمی فن شعله های آتش نفرت,” او اضافه شده است.

ولا سابق بایدن دستیار مشاهده شده است که “دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سقوط تخت در حال حاضر این است که او شکست خورده است به آدرس ریشه مشکل است.”

تبلیغات:

“مردم می خواهند دیده و شنیده و او را از دیدن و شنیدن آنها” ولا گفت: از رئیس جمهور. “او پرتاب آب بیشتر در گریس آتش و او نمی خواهد آدرس یا تصدیق ریشه مشکل است.”

“آن پایین خواهد آمد به هر فرد که در غرفه حریم خصوصی است که رای” او اضافه شده است. “این انتخاب: آیا این روز که ما فروپاشی؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>