به عنوان تهمت و تهدید به کشتن پستی سرویس #SaveUSPS هل عمل

به عنوان برگ برنده دولت همچنان امتناع خود را به صرفه جویی در ایالات متحده خدمات پستی از فروپاشی مالی در میان coronavirus همه گیر مردم در سراسر کشور در حال ورود به تقویت حیاتی آژانس فدرال با خرید تمبر به صورت فله و خواستار اقدام از کنگره و کاخ سفید است.

با استفاده از هشتگهای #USPostalService و #SaveUSPS حامیان تشویق خرید تمبر و محصولات دیگر از USPS در شرایطی اضطراری کمک های مالی از دولت است.

تبلیغات:

این کمپین ویروسی بعد از Postmaster کلی مگان برنان در هفته گذشته به نام در کنگره به اقدام فوری برای تقویت USPS. کلاس اول و بازاریابی ایمیل, سرویس برترین منابع مالی را آهسته به طور قابل توجهی با توجه به همه گیر.

“ما در یک مقطع بحرانی در زندگی از خدمات پستی” برنان گفت. “این افت ناگهانی در حجم پست الکترونیکی ما بیشترین سود جریان درآمد شیب دار است و ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند. ما در حال حاضر تخمین می زنند که COVID-19 همه گیر خواهد شد و افزایش خدمات پستی را خالص عامل از دست دادن بیش از 22 میلیارد دلار طی 18 ماه و بیش از $54 میلیارد دلار در دراز مدت تهدید توانایی ما به کار گیرند.”

با توجه به واشنگتن پست رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس شخصا مسدود شده یک بودجه اضطراری بسته برای USPS این ادعا که افزایش نرخ حمل و نقل به صورت خصوصی خرده فروشان و تحویل شرکت های بزرگ از جمله آمازون و فدرال اکسپرس را ایجاد رقابت برای خدمات و اجازه می دهد آن را به حفظ درآمد.

تبلیغات:

پس از قانونگذاران توافق شامل 13 میلیارد دلار کمک مالی برای USPS در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون به دولت پیشنهاد کرد آن را مسدود بودجه.

“شما می توانید یک وام و یا شما می توانید هیچ چیز در همه,” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گزارش به کنگره گفت که منجر به 10 میلیارد دلار وام برای USPS به جای.

این سرویس رفته و بدون بودجه فدرال از سال 2006 پاینده به جای درآمد حاصل از هزینه تمبر و محصولات دیگر.

تبلیغات:

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., روز یکشنبه پیوست برنان در تماس در کنگره به صرفه جویی در خدمات پستی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال تحقق دیرین جناح راست هدف از خصوصی سازی پست تحویل.

در رسانه های اجتماعی حامیان USPS مشترک چگونه میلیون ها نفر از مردم با تکیه بر خدمات است که قدمت آن به سال 1792 و وجود دارد که مندرج در قانون اساسی ایالات متحده.

تبلیغات:

“این USPS یک تاسیسات برای جوامع روستایی مانند معدن در [ایلینویز’ 16 کنگره منطقه] و ما باید مبارزه برای تقویت آن اجازه نمی دهد آن را شکست” خانه در ایالات متحده نامزد دنی Brzozowski توییتی. “این USPS استخدام بیش از 600,000 آمریکایی و بیش از 100 ، 000 جانبازان. شغل خود را در یک خط هستند.”

این سرویس یک “بخش مهمی از سلامت عمومی پاسخ” انجمن خدمه پرواز رئیس جمهور سارا نلسون توییتی اشاره کرد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای به دست آوردن آنها “صرفه جویی در زندگی و زندگی-حمایت از داروها و لوازم و مواد غذایی و دیگر کالاهای ضروری” را از طریق پست الکترونیکی.

به منظور صرفه جویی USPS طرفداران گفت: کنگره باید اقدامی فوری و به سادگی ترک آن را برای مصرف کنندگان به خرید پستی محصولات هر چند الهام بخش حرکت به اندازه کافی نخواهد بود.

تبلیغات:

“ما خدمات پستی باید تمام رهبران آمریکایی — دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان به ارائه فوری و مداوم حمایت مالی از دولت فدرال در طول این بهداشت عمومی و بحران اقتصادی” نوشت: پست ایالات متحده نه برای فروش, یک گروه حمایت در دادخواست.

منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع به قید وثیقه از خدمات پستی — در حالی که تصویب یک بسته امداد که شامل 500 میلیارد دلار از صندوق برای ثروتمند شرکت های خصوصی برای استفاده با کمی و یا بدون نظارت کنگره — گفت: این حملات در USPS به احتمال زیاد مربوط به جناح راست فشار در برابر یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی در میان همه گیر.

“وجود دارد هیچ [آرا-توسط-mail] اگر هیچ خدمات پستی” نوشته مورخ جاشوا تسایتز. “دموکرات ها در کنگره نیاز به رسم یک خط در شن و ماسه.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>