مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تلاش برای خم واقعیت ما به شدت نیاز به یک تصویر واضح تر

در برادلی ساحل, New Jersey shore یکشنبه گذشته این بود که اگر یک سوئیچ پرتاب شده بود و من منتقل شد و برگشت به گذشته ممکن است قبل از طلوع آفتاب از سن COVID-19.

ساحل در کامل خود را قبل از روز یادبود نوسان و مرور شلوغ که اگر چند هفته گذشته شده بود یک خواب بد و یا بد یک فیلم علمی تخیلی.

تبلیغات:

صدای بچه ها بازی مرغ با گشت و گذار نادیده گرفتن والدین و آموزش و خنده هرزه درایی از مرغ دریایی پر از ساحل دریا در هوا.

این احساس بیش از.

جوانه حرفهایها

به عنوان همسر من دبی و من راه می رفت به لبه آب است و نگاه ما به سمت راست و چپ تا آنجا که ما می تواند در هر دو جهت وجود دارد صدها نفر از مردم از همه سنین, اشکال و اندازه همه بدون ماسک.

تبلیغات:

که البته به جز دبی و من. ما به نظر می رسید مانند هوارد هیوز germophobes به وضوح نمی لوپ با آخرین روند COVID-19 جمعی ارزیابی ریسک جمع آوری شده از فاکس نیوز.

بدون شک نمایش هوایی نشان داده اند حوله ساحل encampments بیشتر یا کمتر احترام اجتماعی فاصله. اما در لبه آب ترین برخورد شد و شانه به شانه.

شاید من فکر می کردم وجود داشته است یک معجزه و COVID-19 مرگ و میر تا به حال صفر کردن. اما زمانی که من بررسی آخرین امتیاز داده متوجه شدم که نیوجرسی تا به حال آمار بالایی از 480 گزارش تایید مرگ در روز پنج شنبه — اما تا به حال کاهش یافته و به 137 مرگ و میر در روز یکشنبه.

تبلیغات:

که باید تعداد سحر و جادو من فکر کردم تعداد مرگ و میر قابل قبول است که باعث شده این دریا عمیق آه امداد. شاید این مرگ اعداد تبدیل شده اند مانند فشار هوا.

نوع هماهنگ اقدام جمعی نیاز به ضرب و شتم همه گیر نیاز به یک اجماع در این واقعیت است که اطلاع رسانی در این لحظه تاریخی — اجماع ما ظاهر ناتوان از رسیدن به.

تبلیغات:

“کار شما را آزاد خواهد کرد”

در طول چند هفته گذشته به عنوان رئیس جمهور تهمت توییتی برای هواداران خود را به “آزاد” ایالات میشیگان که در آن رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات تمدید او دولت stay-در-خانه سفارش pro-مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی را متهم به مرکز کنترل بیماری از باد مرگ و میر منتسب به شدت مسری ویروس.

در همان زمان, نیویورک تایمز گزارش داد که با شروع این هفته 18 متحده بودند بخشی از بازگشایی “حتی اگر کارشناسان بهداشت و درمان ابراز نگرانی کرده اند که پیش از موعد باز می تواند منجر به افزایش coronavirus عفونت است که می تواند در شناسایی رسمی مورد شمارش هفته.”

تبلیغات:

در واقع “بسیاری از مناطق هنوز هم شاهد موارد رشد” بار اضافه شده است. متحده آشکارا نادیده گرفتن CDC توصیه های که آنها را به 14 روز کاهش موارد قبل از بازگشایی.

در آوریل 28, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماریهای عفونی هشدار داد, در سی ان ان که متحده شد “دخالت” بیش از دولت فدرال دستورالعمل است که توصیه می شود آنها را کاهش موارد قبل از آنها “حتی فکر کردن در مورد رفتن به فاز یک” بازگشایی.

“اگر شما به دنبال دستورالعمل وجود دارد و تداوم آن را بی خطر است که محتاط و مراقب باشید,” او گفت:. “نگرانی که دارم اینه که برخی از کشورهای … که به دنبال آن و نوع دخالت بیش از پاسگاه اولین بار.”

تبلیغات:

Fauci هشدار داد که محلی و مقامات دولتی بودند “گرفتن یک بیت از یک شانس” و گفت امیدوار است که آنها می توانند “در واقع رسیدگی به هر گونه ارتجاعی است که آنها را ببینید.”

چه دستورالعمل?

اما به همان اندازه فکری صداقت به عنوان Fauci نشان داده است بیش از قوس های خود را حرفه ای در این بحران او نیز ایستاده در کنار تهمت که عمومی پیام شامل این پیشنهاد که با خوردن سفید کننده ما می تواند ضرب و شتم COVID-19.

رئیس جمهور به عنوان جدی بودن این ویروس از ابتدا. او هشدار داده است که بهداشت عمومی محدودیت ها برای جلوگیری از گسترش این ویروس می تواند منجر به از دست دادن بیشتر از زندگی با استنباط است که آمریکایی ها به طور فزاینده ای خواهد سوء استفاده از مواد مخدر و الکل و یا خود را از زندگی مایوس بیش از این از دست دادن معیشت خود را به COVID-19 افسردگی است.

تبلیغات:

در یک محیط که در آن دولت فدرال دستور داده است هر دولتی که آن را به خودی خود قابل درک است که فرمانداران باید جا به چشم پوشی فدرال مشاوره در مورد پیش نیازها برای بازگشایی. پس از همه, ما دولت فدرال به رهبری یک رئیس جمهور که می گوید همه چیز بخشی از یک توطئه سیاسی به شکست او در انتخابات ماه نوامبر.

در چنین شکسته و تقسیم ملت که در آن حقایق شما را به اشتراک به طور کامل در هر پشتیبانی سیاسی خود را استعداد ما نگه داشتن نفس ما در حال انتظار برای آنچه در آینده خواهد آمد — با کارشناسان هشدار بدترین حالت ممکن است پیش رو باشد.

حتی به عنوان ضربه طبل به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول تشدید کارشناسان بهداشت عمومی در ادامه به هشدار می دهند که ما به احتمال زیاد در چند ماه اول از یک چرخه از ویروس است که می تواند در دو سال گذشته به عنوان 1918-20 آنفلوآنزای اسپانیایی که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سراسر جهان و 675,000 در ایالات متحده است.

شاید یکی از راه های ما می تواند بهتر شناسایی فقط در مورد آنچه که ما در حال است که با بهبود چگونه تعیین کنیم که ما آگاهی موقعیتی.

تبلیغات:

یک تصویر بزرگتر

در حال حاضر فدرال و دولت های ایالتی همراه با رسانه تکیه بر COVID-19 داشبورد که شامل بستری شدن در بیمارستان admittances به مراقبت های ویژه لوله و ترشحات بیمار — همراه با تعدادی از COVID-19 مرگ و میر اغلب به عنوان یک شاخص عقب مانده.

این به اصطلاح شاخص های کلیدی که بر اساس آن بسیار استوار نیست حساب مرگ و میر در خانه.

اما حتی آن دسته از اعداد است که به طور گسترده ای اعلام منبع red-hot حزبی بحث است. مغلوب ساختن پیشی جستن بوستر اصرار آنها مصنوعی متورم به طوری که COVID-19 به نظر می رسد بیشتر تلخ تر از آن واقع است, خم, اخبار موج به عقب به سمت تهمت اصلی ارزیابی است که این ویروس بود و بدتر از آنفولانزا.

تبلیغات:

وجود دارد بسیاری از تکذیبنامهها footnoted با COVID-19 اطلاعات رسمی آن غیر ممکن است برای دریافت یک پایه که بر اساس آن به راهنمای ما اقدامات و برنامه ریزی رفتن به جلو.

شاید یکی اطلاعات اضافی نقطه کمک خواهد کرد ما را به زمینه های مشترک ما نیاز به رسیدن به یک واقعیت مبتنی بر اجماع رفتن به جلو.

در مارس 26, فایننشال تایمز منتشر شده از یک کشور به کشور تجزیه و تحلیل بیش از حد مرگ و میر با تجربه در 14 سازمان ملل, مقایسه و متضاد سطح متوسط ثبت شده مرگ و میر قبل از COVID-19 با آنچه این کشورها را تجربه کرده اند پس از وقوع.

“مرگ و میر از coronavirus ممکن است تقریبا 60 درصد بالاتر از در گزارش های رسمی تعداد” فایننشال تایمز گزارش داد. “آمار مرگ و میر نشان می دهد 122,000 مرگ و میر بیش از سطح نرمال در سراسر این مکان بطور قابل توجهی بالاتر از 77,000 رسمی Covid-19 مرگ و میر گزارش شده برای همان مکان و زمان طولانی است.”

برای محاسبه این بیش از حد “مرگ” FT مقایسه آمار مرگ از همه باعث می شود برای یک مکان داده شده در مارس و آوریل سال 2020 “به طور متوسط برای همان دوره بین 2015 و 2019.”

ترین تلفظ افزایش بیش از حد “مرگ” بود که در منطقه اطراف شهر از برگامو اصلی کانون گیر با 464 درصد افزایش در مرگ و میر بالاتر از سطح نرمال است. دومین شهر نیویورک با 200 درصد افزایش به دنبال مادرید با 161 درصد افزایش یافته است.

دیوید Spiegelhalter استاد از درک عمومی از خطر در دانشگاه کمبریج گفت: بار مالی که روزانه COVID-19 فقره در انگلستان بودند “خیلی کم” از آنجا که آنها تنها برای محاسبه مرگ و میر بیمارستان:

تنها بی طرفانه مقایسه شما می توانید بین کشورهای مختلف است که توسط به دنبال در همه-علت-مرگ و میر. وجود دارد بنابراین بسیاری از سوالات در مورد افزایش دیده ایم در مرگ است که نمی کردم COVID در گواهی فوت و در عین حال شما احساس می کنید به ناچار مرتبط در برخی از راه برای این بیماری همه گیر.

بدون شک گنجانده شده است که بیش از حد تعداد مرگ و میر خواهد بود که مرگ و میر افرادی که اجتناب از رفتن به بیمارستان برای ترس از ابتلا به این ویروس و سپس درگذشت از برخی مزمن نامربوط بیماری است.

همچنین در ترکیب خواهد بود بیمارانی که در واقع به بیمارستان رفت برای COVID-19 تنها مرخص می شود و بعد از مرگ در خانه.

واقعیت این است که ما لازم نیست که صبر کنید برای کارشناسی COVID-19 تعداد بدن که هنوز هم می تواند سال های دور به منظور رسیدن به اجماع است که هنوز هم فراموش ما در گرم شدن کره زمین. آنچه ما نیاز داریم یک حس دقیق در مقیاس است که می تواند به ما کمک کند درک آنچه ما در میان گذارید.

از جمله مرگ و میر بیش از حد در ما در حال اجرا روزانه COVID-19 محاسبات را دریافت می کنیم ضروری بینش را به آنچه که اتفاق می افتد به طور گسترده تر در خارج از محدود از بیمارستان و در خانه های مردم. حاوی COVID-19 نه فقط در مورد مدیریت مراقبت های بهداشتی ما, امکانات, اما در مورد گرفتن مبارزه به جوامع که در آن ویروس است بدست یک جای پا است.

که در آن ما شاهد سطح بالایی از مرگ و میر بیش از حد ما ضروری در زمان واقعی نقشه گرمای این ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>