به عنوان ما coronavirus تست وقفه دانشمندان می گویند ما باید بهتر آزمون به راه اندازی مجدد جامعه

با وجود ایالات متحده در تلاش برای آزمایش بیماران برای COVID-19 coronavirus کارشناسان پزشکی می گویند کشور را باید به طور کامل و در دو نوع متفاوت از آزمون به پایان ایالت مستندات و مردم اجازه بازگشت به کار.

اگر ما ramped تا تست در سراسر کشور در دسترس بودن آزمون باقی مانده کافی برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد. مصمم با تاخیر در شناسایی و مورد تأیید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر هل دادن به “بازگشایی این کشور است.” این کارشناسان پزشکی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار معتقدند که در حالی که جدول زمانی خود را راه اندازی مجدد اقتصاد عید پاک است “aspirational” این کشور نمیتواند در lockdown برای همیشه لطفا برای. به منظور شروع به مردم اجازه بازگشت به کار, اما, کارشناسان پزشکی می گویند ما نیاز به یادگیری بیشتر در مورد کوروناویروس ایمنی و توسعه “سرولوژی آزمون” گاهی اوقات به نام “آنتی بادی آزمون” برای شناسایی افرادی که در حال حاضر در حال بهبود است.

تبلیغات:

نیکلاس Christakis یک استرلینگ استاد علوم اجتماعی و علوم طبیعی در دانشگاه ییل می گوید که “تقریبا همه” از افرادی که بازیابی از این ویروس خواهد بود ایمنی “اما ما نمی دانیم که چه مدت این مصونیت به طول می انجامد.”

“برای برخی از بیماری ها (مانند فلج اطفال و یا آبله مرغان) شما در واقع سیستم ایمنی بدن برای بقیه عمر خود را,” او گفت:. “اما برای بسیاری دیگر که این مورد نیست.”

برخی از محققان نگاه به داده ها در آمريکا نوع دیگری از کروناویروس که سهام نزدیک به 80 درصد از کد ژنتیکی آن با COVID-19 برای راهنمایی. یک مطالعه منتشر شده در MedRx ماه گذشته دریافتند که آنتی بادی است که مبارزه با این ویروس به اوج خود رسید در بيماران bloodstreams دو سال پس از عفونت اما مشکلاتی روبرو طول دهه بعد.

تبلیغات:

گروه دیگری از محققان آلوده macaques با COVID-19 و متوجه شد که آنها به نظر نمی رسد به تجربه علائم زمانی که آنها reinfected با توجه به مطالعه منتشر شده در MedRx.

Vineet Menachery یک virologist در دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در گالوستون نیویورک تایمز گفت که افرادی که بازیابی از COVID-19 به احتمال زیاد به ایمنی بیش از حداقل یک تا دو سال است.

“فراتر از آن است که ما نمی توانیم پیش بینی,” او گفت:.

تبلیغات:

اگر افرادی که در بهبود ایمنی آن بسیار مهم خواهد بود برای شناسایی بهبود بیماران به منظور شروع به مردم اجازه بازگشت به کار به خصوص در مواردی که فرد غافل شد آنها آلوده شدند. آن را در حال حاضر غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از مردم تا به حال موارد بدون علامت ویروس اما مطالعات اولیه در چین و ژاپن نشان می دهد به عنوان بسیاری از آنجا که 30 درصد از کسانی که آلوده ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

هنگامی که یک بیمار مبارزه با عفونت های بدن خود را منتشر آنتی بادی خاص به ویروس. سرولوژی و یا تست آنتی بادی می تواند به شناسایی افرادی که در حال حاضر در حال بهبود هستند و حداقل به طور موقت ایمنی بدن به COVID-19.

تبلیغات:

“در نهایت این (antibody test) ممکن است به ما کمک کند کشف کردن که می تواند این کشور به حالت عادی بازگشت” فلوریان Krammer استاد در vaccinology در کوه سینا را Icahn دانشکده پزشکی به رویترز گفت. “افرادی که سیستم ایمنی می تواند برای اولین بار مردم را به بازگشت به زندگی عادی و شروع همه چیز را دوباره.”

این تست حتی بیشتر مهم است به پزشکان و سلامت کارگران در خط مقدم نبرد در برابر ویروس.

“اگر من تا به حال این ویروس و سپس دریافت بیش از آن من می خواهم به بازگشت به خط مقدم ASAP” دکتر آدامز دادلی ریه در دانشگاه مینه سوتا دانشکده پزشکی گفت: خروجی. “من می خواهم که یک دوره که در آن من هستم ایمنی بدن به طور موثر و من ‘کرونا blocker” که نمی تواند با تصویب این بیماری است.”

تبلیغات:

نه هر کس خوش بینانه است. تونی Mazzulli ارشد میکروبیولوژیست در تورنتو سینا سیستم بهداشت هشدار داده است که مشخص نیست که آیا این آنتی بادی به اندازه کافی خواهد بود برای محافظت از سلامت کارگران که در معرض این ویروس در مقادیر بزرگ مانند کسانی که عمل اورژانس و اتاق های ویژه-مراقبت های ويژه.

“امید است … (آنتی بادی) انجام مشورت و حفاظت آنها می توانید رفتن به محل کار سوار مترو هر آنچه که آنها انجام. اما هیچ تضمینی وجود ندارد” او به رویترز گفت و افزود که این امر می تواند “زودرس” را به تکیه بر آزمون به شکل گیری نیروی انسانی.

دکتر استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا همچنین هشدار داد که این آزمون نیاز به کالیبره درست قبل از آنها به دست آوردن گسترده ای استفاده کنید.

تبلیغات:

“شما می خواهید آنها را به اندازه کافی حساس برای تشخیص هر کسی که تا به حال عفونت,” او گفت: “اما نه چندان غیر اختصاصی است که شما در حال چیدن دیگر coronaviruses.”

اما با اقتصاد در سقوط آزاد و رئیس جمهور خواستار سهولت در محدودیت دیر یا زود دولت و شرکت های خصوصی در حال عجله برای توسعه این آزمون به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“توسعه سرولوژی در واقع باید ملی و بین المللی در اولویت” گفت: Christakis این پژوهشگر دانشگاه ییل.

کاخ سفید نشانه آن است که با تمرکز بر این آزمون به عنوان به خوبی.

تبلیغات:

“برخی در حال توسعه در حال حاضر. ما به دنبال در آنهایی که در سنگاپور” دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در طول یک جلسه در روز دوشنبه. “بنابراین ما در حال نگاه کردن به آن را ببینید که چگونه آن کار می کنند. ما بسیار با کیفیت گرا از آنجا که ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما نمی دهد مردم غلط منفی یا مثبت کاذب.”

آزمون در حال حاضر تنها قادر به شناسایی این ویروس در بیماران آلوده اما محققان در سنگاپور قادر به تایید یک مورد که از دست رفته بود با زمان تست مجله علمی گزارش شده در ماه گذشته. آزمون های اضافی نیاز دارد اما مطالعه وجود ندارد بسیاری از موارد در کشور است. سنگاپور شده است در میان موفق ترین در مبارزه با این ویروس گزارش فقط 732 کل موارد.

محققان در چین توسعه یافته و در یک آزمون مشابه. علاوه بر این سازمان بهداشت جهانی که خواست همه کشورها برای سرمایه گذاری در تست سرولوژی.

“این نوع از مطالعات انجام شده در حال حاضر,” ماریا ون Kerkhove این که بیماری های نوظهور واحد گفت: آمار اخبار. “این یکی از عمده کارهایی است که باید انجام شود در حال حاضر. و در همه جا. نه فقط در چین است. در ایالات متحده آمریکا در ایتالیا در ایران — که به ما درک بهتری از جایی که این ویروس است و اگر ما واقعا گم شده و تعداد زیادی از موارد است.”

تبلیغات:

در ایالات متحده, که در آن تعداد موارد تایید شده در حال حاضر بیش از کسانی که در چین مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اعلام کرد در اوایل این ماه آن است که کار خود را برای توسعه انجام شد.

“CDC توسعه دو آزمايشهاي که ما در حال بررسی در حال حاضر, بنابراین ما می توانید یک ایده از طریق نظارت چه میزان این شیوع چگونه بسیاری از مردم واقعا آلوده هستند” CDC مدیر رابرت Redfield شهادت به کنگره است. “است که در حال نقل مکان کرد و در حال حاضر به انجام این برنامه نظارت گسترده.”

CDC نیست ارائه یک جدول زمانی برای توسعه است. اما Krammer از دانشکده پزشکی Icahn پژوهشگر گفت: تیم خود را در حال حاضر توسعه یافته یکی از اولین تست آنتی بادی در کشور و آزمایشگاه خود را توزیع مواد تشکیل دهنده کلیدی برای سازمان های دیگر برای شروع آزمایش نمونه های بیمار.

Biomerica یک شرکت مستقر در کالیفرنیا در حال حاضر فروش کیت های آزمایش برای کمتر از 10 دلار در خارج از ایالات متحده است. آزمون فقط نیاز به یک مقدار کمی از خون و می تواند تولید نتایج در عرض 15 دقیقه.

تبلیغات:

“این آزمون ها می تواند بسیار جذاب اگر آنها مقرون به صرفه و به راحتی در دسترس و آسان برای انجام” دکتر ویلیام Schaffner استاد بیماری های عفونی در دانشگاه دانشکده پزشکی به رویترز گفت.

با گذشت زمان در حال اجرا غذا و دارو به آزمايشگاه شرکت های خصوصی و چراغ سبز برای شروع با استفاده از آزمون حداقل در مقیاس محدود است. حداقل 17 شرکت را مطلع FDA است که آنها باید شروع به انجام این کار, ABC News گزارش شده است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که در دولت دیده می شود موارد افزایش بسیار سریع تر از هر دیگر گفت: این آزمون مورد نیاز می شود ساخته شده در دسترس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به مردم بازگشت به کار.

“باهوش ترین راه رو به جلو است و یک اصلاح بهداشت عمومی استراتژی است که وجوش و مکمل دریافت-بازگشت-به-کار استراتژی” کومو گفت: در روز پنج شنبه. “افراد جوان می تواند بازگشت به کار افرادی که ام حل و فصل می توانید از بازگشت به کار افرادی که می توانید این آنتی بادی آزمایش — نشان می دهد آنها را به حال ویروس و حل و فصل شود — می تواند بازگشت به کار. … این نیست که ما هستیم یا رفتن به بهداشت عمومی و یا ما در حال رفتن به انجام توسعه اقتصادی است. ما در حال رفتن به انجام هر دو است. ما باید هر دو را انجام دهد.”

شناسایی بهبود بیماران نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان های موجود. کومو اوایل این هفته اعلام شد که دولت می خواهد برای اولین بار به آزمایش خون سرم از بهبود بیماران برای درمان کسانی که به طور جدی بیمار است.

“این یک آزمایش برای افرادی که در شرایط جدی هستند اما جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت شده است در این کار با برخی از نیویورک بهترین مراقبت از سلامت سازمان است و ما فکر می کنم آن را نشان می دهد وعده” کومو گفت.

با عجله به آزمون بسیار مهم است, به عنوان برخی از قانونگذاران می گویند اقتصاد نمی تواند مقاومت در برابر باز خاموش کردن.

“اگر این واقعا می رود برای ماه در یک زمان برای 18 ماه به عنوان برخی از مردم پیش بینی شده داشتن مراقبت های بهداشتی کارگران که سیستم ایمنی بدن به ویروس خواهد بود واقعا مفید” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا نیویورک تایمز گفت.

کریستوفر روبرت کیرشهوف سابق مشاور رئیس جمهور اوباما که نویسنده 2016 بررسی دولت ایالات متحده در پاسخ به بحران ابولا گفت که این تنها راه برای منطقی شروع به اجازه دادن به مردم از خانه های خود.

“ما نیاز به شناسایی تمام کسانی که در اینجا نه تنها می دانستم که آنها تا به حال coronavirus اما شاید مطمئن نبودند زیرا آنها نمی توانید آزمایش و یا از آنجا که آنها تا به حال, حداقل, علائم,” او گفت: آمار اخبار. “شما می توانید تصور کنید که درخواست آنها را برای گرفتن نقش کلیدی در اقتصاد ما به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت چه که منینگ پرداخت راهرو در یک سوپر مارکت و یا مصرف سرب برای مراقبت از شخص دیگری در خانواده خود که پایین می آید با کوروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>