Thecourtpoet روزانه وحش در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مسموم باتلاق

چه کار می کنید اگر تهمت مدافع و برنده جایزه اسکار بازیگر Jon Voight به نام شما به اشتباه شما باور بودند وزیر خزانه داری استیو Mnuchin به اشتراک گذاشته شده و ایده های خود را برای کمک به رئیس جمهور تهمت پیروزی مجدد؟ – خواهد شما به او اجازه دهید صحبت کنید یا او را به اطلاع او شماره اشتباه است ؟ چگونه شما واکنش نشان می دهند اگر رودی جولیانی ناگهان پیامک شما ادعا او گروگان در هواپیما توسط رابرت مولر که نمی خواهد او را آزاد کند تا او ratted از مغلوب ساختن پیشی جستن? آیا شما آن را از خنده و یا نوشتن در مورد آن ؟

اینها فقط بخش کوچکی از تجربه ای که روزانه وحش خبرنگاران Asawin “Swin” Suebsaeng و ترجمه Markay دراز در خود کتاب جدید در مورد پوشش تهمت جهان “غرق شدن در باتلاق: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل و بورس مسموم واشنگتن است.” Suebsaeng و من صحبت در مورد این کتاب به تازگی در “سالن ایران.”

تبلیغات:

“غرق شدن در باتلاق” است بدون نگه می دارد-منع از نگاه خبرنگاران تجارب دست اول از پوشش همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان Suebsaeng جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن هتل “باتلاق مرکزی” که در آن مقامات دولت و مشکوک متحدان گله برای نشان دادن وفاداری خود را در حالی که در اصل ادای احترام به رهبر خود را با صرف پرخرج در هتل او صاحب.

Suebsaeng و Markay همچنین جزئیات خود را خنده دار تعاملات با مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین و شناخته شده ترین مدافعان در رسانه ها — که برخی از آنها من تا به حال اجرا فهم با عنوان به خوبی از سباستین “اژدها بوداپست” گرکا به دن “خود Libs” richard shaw. آنها همچنین نشان می دهد که دو تا از بزرگترین دروغگو در TrumpWorld هستند — و این رقابت سختی.

تبلیغات:

با وجود این بوفه از hucksters دروغگو و سراسر اخلاق-رایگان sleazebags, Suebsaeng باعث می شود که خطرناک ترین فرد در تمام این باتلاق را مالک Donald J. Trump. و اگر او برنده دوباره در ماه نوامبر هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که چگونه تاریک و خطرناک است که باتلاق تبدیل خواهد شد. سازمان دیده بان من “سالن ایران” با thecourtpoet اینجا و یا خواندن یک متن مکالمه ما در زیر به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

عنوان کتاب خود را “غرق شدن در باتلاق” اما من می دانم که شما می خواستم چیز دیگری است. به ما بگویید در مورد آن.

ما می خواهم در ابتدا تن به تن عنوان “یکی دیگر از S**tstorm در F**ktown: این Donald J. Trump اودیسه.” ما یا حداقل من صادقانه می خواستم که به عنوان کتاب. در نظر من آن است که یک عنوان مناسب برای یک کتاب در مورد جریان سیاسی عصر. در حال حاضر همه درگیر در فرایند تصمیم گیری در واقع یک نوسان بیش از این کتاب عوامل و یا افراد مشغول به کار برای ناشر 100 درصد را وتو کرد که عنوان. سازش بود که “یکی دیگر از S**tstorm در F**ktown” عنوان اولین فصل از کتاب است. شما نمی توانید همه چیز را در زندگی وجود دارد را به خطر انداخته بود.

تبلیغات:

من می خواهم به درک خود را از آنچه “باتلاق” است که دقیقا به دلیل آنچه که من فکر می کردم مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای باتلاق است که به وضوح همان نیست که منظور شما چیست مگر او طعنه آمیز بودن زمانی که او گفت که او قرار بود به تخلیه آن است. بنابراین هنگامی که شما می گویند “مغلوب ساختن پیشی جستن باتلاق” شما چه معنی است ؟

هنگامی که ما بحث در مورد شنا متناسب با آن کمی با مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را apparatchiks’ پیام در مورد “تخلیه باتلاق.” او شده است برای سال گفت که او و دولت او در حال تخلیه باتلاق و حامیان او باید بسیار افتخار مى كند. آنچه که او بدان معنی است که مرتب کردن بر اساس از حمله به قانونی و نرمال فرم از فساد است که طبقه سیاسی در واشنگتن و جاهای دیگر اجازه داده است به چرک در این کشور برای سال اگر نه دهه و یا قرن ها.

تبلیغات:

در حال حاضر آن ممکن است شوک بینندگان خود را به شنیدن این را بگویم اما این فقط یک دروغ است. این یکی دیگر از دروغ که تهمت می گوید رسانه ها و هواداران خود را به دلیل وجود دارد هیچ باتلاق-تخلیه ندارند. همه که قانونی شکل فساد در واشنگتن و تاثیر سوء و مردم به خوبی متصل خانواده و به خوبی متصل, شبکه های اجتماعی, آنها هنوز هم در حال گرفتن دقیق همان شغل است. زمانی که او می گوید: او خلاص شدن از آن و تخلیه که که فقط یک دروغ کامل. این مزخرف.

دسته دوم این است که بیشتر در خود چهره Trumpian تقریبا reality-TV شکل از فساد است. بدیهی است که از پیش برجسته عنوان مثال از آن است که ما دیده ایم در سال های اخیر بود مغلوب ساختن پیشی جستن-اوکراین رسوایی.

صحبت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در خود چهره با فساد در هفته گذشته او اعطا بخشش به پل Pogue یک جمهوریخواه دهنده که به $85,000 به مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی صندوق و $150,000 کمیته ملی حزب جمهوری خواه در سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به معنای واقعی کلمه فروش بخشش به مردم و در عین حال پایه خود را فقط به سلامتی در تظاهرات. به آنها تهمت قول به تمیز کردن باتلاق به معنی هیچ چیز نیست. و یا آنها در این صورت دیگر دلایل ؟

تبلیغات:

بدیهی است که وجود دارد بسیاری از دلایل از نظر فرهنگی شکایت و بتن سیاست که مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه هواداران هرگز او را رها. اما وقتی که می آید به تخلیه-the-باتلاق شعارهای است که فقط کامل و دروغ آن را واقعا مهم نیست. این عبارت در این مرحله برای آنها. همانطور که شما اشاره کرد که آن را می آید به هر منطقی یا هدف تعریف واشنگتن باتلاق اعطای نعمت برای اهدا کنندگان و یا افراد نزدیک و نوع حفظ یک دسته که در آن قوانین به سادگی نمی اعمال می شود — با هر منطقی هدف استاندارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پوستر پسر که.

اما همانطور که با بسیاری دیگر از محاسبات است که او و تیم خود را از آنها آمد به تعیین وقت پیش که سیاسی نفاق مهم نیست حداقل نه به عنوان آن مربوط به حزب جمهوریخواه اوباما در کاپیتول هیل و یا پایگاه خود را از طرفداران. این تنها چیزی است که او واز دور با دروغ گفتن در مورد ادامه خواهد داد و به دور با دروغ گفتن در مورد زمانی که او در قدرت است. چون حزب جمهوری خواه تصمیم مهم نیست و این پسر ما.

من این حس از کتاب خود را که تهمت هتل بین المللی در واشنگتن باتلاق مرکزی. است که که در آن باتلاق موجودات به قطع ملاقات و کار با هر یک از دیگر ؟

تبلیغات:

اوه 100 درصد است. مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن است که فقط یک سنگ پرتاب دور از دفتر بیضی, آن را فقط به عنوان یک شخصیت به عنوان هر یک از انسان ها ما مشخصات در “غرق شدن در باتلاق.” منظورم این است که زمانی که اوباما در دفتر وجود دارد بدیهی است که نبود توافق بین المللی هتل فقط راه رفتن فاصله از بال غربی. اما در اینجا آن را فقط به طور کامل در صورت خود را در دسترس برای هر کسی به شاهد. لابی هتل بین المللی ترامپ — این نوع از کلیشه در این نقطه به توصیف آن به عنوان یک Star Wars cantina از شخصیت های در مغلوب ساختن پیشی جستن و جهان, آیا آنها بسیار برجسته رسانه ای مردم و یا ارشد مقامات دولت و یا مبارزات انتخاباتی دست mingling خرید بسیار آسیا نوشیدنی رفتن وجود دارد برای جمع آوری اعانه برای رفتن وجود دارد به صورت های مختلف نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نشان می دهد وجود دارد به طور معمول به حضور در برخی از این حوادث و یا معاشرت با مردم و یا فقط با شتاب خوبی انجام استیک با سس گوجه فرنگی روی آن در steakhouse در لابی.

و دوباره همه از این است که پرقدرت مردم — گاهی اوقات مقامات خارجی گاهی اوقات مقامات ارشد خود در کاخ سفید — که فقط با قرار دادن پول به طور مستقیم به Donald J. Trump جیب و جیب خود و خانواده امپراتوری. آن را فوق العاده آرام زمانی که او می خواهد به بحث در مورد “فساد” از بایدن خانواده که این همه اتفاق می افتد در روز روشن فقط یک سنگ پرتاب دور از کاخ سفید است.

شما نوشتن در مورد برخی از ارتباطات شخصی شما توسعه یافته صحبت کردن به خوبی شناخته شده مغلوب ساختن پیشی جستن مردم است. شما باید یک رابطه جالب با بازیگر Jon Voight که تبدیل به بزرگترین تهمت مدافع در هالیوود است. چرا با شما تماس Jon Voight? چرا شما فکر می کنم او می خواهد با شما صحبت کنم?

تبلیغات:

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 بخشی از عملکرد روزانه وحش برای پوشش تقاطع هالیوود و سیاست است. در برخی از نقطه من فقط اتفاق افتاده است به بر شماره تلفن شخصی خود و شروع کردم به تماس او را به از او بخواهید در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه او انجام شده بود برای مبارزات انتخاباتی و چه میزان از هماهنگی وجود دارد. این تلفن-tag رابطه به نوعی ادامه داد: در طول وحشی ماه از کمپین 2016. یک روز من فقط نام او را به زحمت او در مورد چیزی که سخنرانی او در مورد تحویل در واشنگتن در حمایت از جمهوری خواهان و در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما تا به حال یک مکالمه کوتاه که در آن من اذیت او برای من فکر می کنم یک زن و شوهر از دقیقه. من گوشی را گذاشت. من به تنهایی در این Daily Beast دفتر چند ساعت بعد. من مشغول به کار بود را در اوایل شب فقط به تنهایی در دفتر شمارش دقیقه تا من می توانم به خانه بروم. و سپس به طور ناگهانی گوشی من شروع به وز وز و آن را Jon Voight دوباره. بدیهی است که این باعث می شود من کنجکاو. به عنوان ما بازشماری در کتاب من آن را انتخاب کنید و او شروع به پرسیدن من چیزی به اثر “این یک زمان خوب است ؟ من امیدوارم که من شما را آزار.” او را بسیار احترام است که کامل 180 از چگونه او معمولا زمانی است که بحث ما که معمولا فقط عصبانی است که من باعث ناراحتی او.

من به او بگویید “نه برو جلو جان. چه چیزی شما می خواهم به بحث در مورد؟” “من واقعا امیدوارم که من شما را آزار او گفت:” دوباره مرتب کردن بر اساس از کمرویی. و من به طور کامل weirded توسط این. من پرسیدم: “خوب فقط با آن. آیا شما می خواهید به صحبت کردن با من در مورد؟” و او شروع به گفتن چیزی به اثر “من تا به حال برخی از ایده های برای آینده تهمت رویداد و اگر شما یک لحظه, من می خواهم برای رفتن با شما X, Y و زهرا” و سپس او کاهش خود را خاموش و از من پرسید: “یک دقیقه صبر کنید, این است, استیو? استیو Mnuchin?” که بدیهی است که سابق هالیوود تهیه کننده اجرایی که در آن زمان بود مغلوب ساختن پیشی جستن مالی مبارزات انتخاباتی صندلی و که در حال حاضر وزیر خزانه داری ایالات متحده است. بنابراین روزنامه نگاری اخلاق مانع از دروغ گفتن است.

من بسیار کنجکاو در مورد آنچه که او می توانست به من گفت: اگر من در واقع استیو Mnuchin و ما قادر به بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد جمع آوری کمک و یا یک رویداد و یا آنچه شما باید. متاسفانه من تا به حال به شکستن و می گویند: “هیچ جان این thecourtpoet ما صحبت از چند ساعت پیش.” بنابراین او بلافاصله گفت: “اوه ، ببخشید lad. با تشکر از شما. خداحافظ.” و او فقط گوشی را گذاشت. در این روز من هنوز در تعجبم که چه Jon Voight بود در مورد به غذا به من تا به حال او ادامه داد: فکر می کنم من استیو Mnuchin.

تبلیغات:

شما همچنین صحبت با رودی جولیانی اما یک حادثه که در آن او پیام کوتاه در حالی که شما در یک هواپیما فقط عجیب و غریب است. به ما بگویید که در مورد یک.

این بود که در دسامبر سال 2018 مدت کوتاهی قبل از کریسمس به اعتقاد من. من نشسته در قوانین من در ” خانه ای در اوهایو کار فقط از راه دور و خارج از دفتر. آن اوایل شب و من شمارش دقیقه یا چند ساعت قبل از من می توانید شروع به حلق آویز کردن با من در قوانین و همسر و متوقف کردن کار. و ناگهان من تلفن شروع می شود dinging و آن را به پیام های متنی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی. این است بازگو کلمه به کلمه در کتاب, اما من قصد دارم به آرامی قول در اینجا.

او شروع می شود این ادعا که او در گیر یک آسفالته در نیویورک و او را متقاعد رابرت مولر اساسا او را گروگان گرفتند و او را در تلاش برای عرق او را به گرفتن او را به موش صحرایی بر روی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او می فرستد و یک موش کوچک از emoji با این مسخره پیام متنی و شروع می شود گفت: “من هیچ موش. مولر می خواهد من به جیغ کشیدن بر این پرداخت نشده بلیط پارکینگ که تهمت بود در دهه 1970 زمانی که او پارک شده در مقابل سفارت مسکو اما او نمی خواهید برای شکستن من. من هیچ snitch. من در تلاش برای آزادسازی هواپیما. من سعی می کنم و او را به لیست من بگیرید و یاد دهید و FDNY یا NYPD به آمده ما را نجات دهد.” من هیچ ایده چه خبر است. من فکر طریق سر من است او مست ؟ او همگام سازی گوشی خود را با لپ تاپ خود و او در سمت چپ لپ تاپ خود را باز کنید و کسی که این را دیدم و در حال حاضر تظاهر به رودی جولیانی و فقط با یک روزنامه نگار که اتفاق می افتد به در مخاطبین خود را?

من می توانم برای زندگی از من کشف کردن آنچه که قرار بود در آن زمان. بنابراین من messaged او را “این مانند یک نپرداخته صدای جیر جیر است که شما به طور تصادفی فرستاده شده به من؟” او می گوید: “هیچ هیچ هیچ. این یک راز متن, من در تلاش برای به شما این پایین چه خبر است.” من معتقدم او pranking من و یا کسی است که pranking من. بنابراین من سعی کنید به آن را نادیده بگیرد و از جدول که در آن من نشسته بود و با قرار دادن گوشی در جیب من است. و سپس آن را شروع به زنگ زدن و می گوید: رودی جولیانی. بنابراین من آن را انتخاب کنید و آن مرد است که به وضوح رودی جولیانی آن را نه کسی دیگری.

تبلیغات:

او گفت: “خوب Asawin من آزاد هواپیما و همه چیز OK کن. فقط می خواستم به شما اجازه می دانم.” من واقعا گیج که چه خبر است. در برخی از نقطه بعد از او حواس من مطلق befuddlement در سناریوی او می شکند شخصیت شروع به خنده و نشان می دهد به من گفت که او فقط شوخی-پیام کوتاه من و شوخی-تماس با من. این همه نیرنگ و او در گیر یک آسفالته در نیویورک بود اما به صورت کاملا دنیوی دلایل و او خسته شده بود. بنابراین او تصمیم گرفت به جلو و تا حدود 10 تماس با ما و یا از آن در گوشی خود و مردم شروع به ارسال همان پیام است. برخی از آنها روزنامه نگاران ، برخی از آنها مغلوب ساختن پیشی جستن جهانی همکاران یا دوستان است. او فقط دیدن مردم چگونه واکنش نشان خواهد داد. بخشی از او کنجکاو بود اگر او خواهد از ارسال این پیام ها به یک خبرنگار اگر خبرنگار خواهد صدای جیر جیر آن را مصرف آنها را در ارزش اسمی و اساسا چاپ خبر جعلی و گفت: “رودی جولیانی در حال رفتن آجیل در مورد تلاش برای آزادسازی برخی از هواپیما از رابرت مولر.” یا چیزی شبیه به آن.

ما تا به حال نوع خوب بی دست و پا در مورد آن خنده ما گذاشت و من فقط مرتب کردن بر اساس خیره به دهان جنون برای یک لحظه است که رئیس جمهور شخصی وکیل در حالی که دفاع از او را در این بسیار مخاطرات بالا Mueller-روسیه پروب شد و به هدر رفتن وقت خود را شوخی-تماس و شوخی-پیام کوتاه یک دسته از مردم فقط به این دلیل.

آن را کاملا سورئال لحظه ای که در یک راه عجیب و غریب محصور تجربیات من از پوشش تهمت جهانی و دولت است. بسیار, بعد, بعد از لو Parnas آغاز شده تهیه اطلاعات به کاپیتول هیل محققان و آنها منتشر شده و برخی از خصوصی پیام های متنی بین او و رودی جولیانی به عنوان استیضاح استعلام گرفتن در جریان متوجه شدم که یکی از افراد او ارسال این دقیق همان پیام های متنی و emojis به لو Parnas که همان شب.

شما ساخته شده رودی جولیانی بالا 10! این باعث می شود شما تعجب می کنم که در مورد برخی از اظهارات جولیانی ساخته شده در تلویزیون و در صورتی که تا حدودی سرگرم کننده برای او. شما همچنین بحث در مورد دریای دروغگو حرفه ای در واشنگتن است. وجود دارد دو نفر را به شما می گویند شما هرگز استناد به منابع چرا که آنها فاقد اعتبار است. آنها چه کسانی هستند ؟

شما اساسا شنیدن دروغ از منابع متعدد از زوایای مختلف. این افراد باید برنامه های مختلف و متفاوت تعصبات و شما مرجع متقابل آن نهفته است. و در جایی در حالی که صحبت کردن به این مقامات دولت و یا تهمت جهان منابع شما ارجاع متقابل به اندازه کافی نهفته است که شما در پیدا کردن کمی هسته ای از حقیقت و توافق در این مرکز در میان است. و شما را که کمی هسته گزارش حقیقت و این چیزی است که به پایان می رسد تا به حال منتشر شده است. به طوری که من فکر می کنم یک سالم بدبینانه راه برای رفتن در مورد, گزارش, فقط برای کمک به اطمینان حاصل شود که شما در حال گرفتن بازی های برگزار شده توسط این افراد که اغلب اعطا گمنامی و می توان در تلاش برای بیل مزخرف یا چرخش ما راه خود را.

در دست و پنجه نرم کردن با آن در برخی از نقطه شما برخورد نسبتا برجسته مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان که فقط اگزوز تمام حسن نیت و حسن نیت به نقطه که در آن —شما می توانید با این استدلال که شاید همه در مغلوب ساختن پیشی جستن یک دروغگو, پرکار دروغگو.

برای من به عنوان یک خبرنگار سیاسی من قادر به نگاه خودم به راحتی در آینه در صبح در حالی که من برای اصلاح است. وجود دارد فقط برخی از چیزهایی که من نمی توانم خودم را انجام دهید. و دو چیز من شده اند قادر به آوردن خودم را برای سال ها به اعطای گمنامی به دو نفر خاص در خاص: راجر سنگ و کوری Lewandowski. بدیهی است که راجر سنگ بوده است و در اخبار بسیار کمی تازگی و دو نفر از آنها اتفاق می افتد به مورتال دشمنان و نفرت هر یک از دیگر جرات.

اما همانطور که ما در جزئیات در این کتاب وجود آمد یک نقطه در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن دوران که ما راست بالا گفته کوری Lewandowski مستقیم “خوب اگر ما در حال صحبت کردن به شما به عنوان خبرنگاران ما نمی رفتن رکورد تا کنون و ما قصد داریم به شما عطا گمنامی. همه چیز که ما را به یکدیگر می گویند از این نقطه است که در حال حاضر در ضبط چرا که ما نه تنها می تواند به شما اعتماد کند و شما چنین ثابت, prolific, خودت دروغگو که مقابله ما با شما در حال حاضر. و اگر شما آن را دوست ندارم و به معنای واقعی کلمه صحبت می کنند هرگز به ما هرگز دوباره چون فقط هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم توجیه انجام آن بدون همه چیز را که در ثبت و قابل استفاده به عنوان نقل قول نسبت داده شده به طور مستقیم به کوری Lewandowski, دلیل این که شما در حال رفتن به دروغ بی شرمانه به ما. ما قصد داریم به شما اجازه دور با انجام آن با عبا از گمنامی.”

من فکر می کنم آن را بسیار سالم سیاسی خبرنگاران نه فقط پوشش این رئیس جمهور اما هر رئیس جمهور آمریکا برای رسم خطوط در شن و ماسه با کسانی که ثابت کرده اند که آنها سزاوار نیست خود را با حسن نیت به عنوان یک خبرنگار و آنها باید اعتماد کرد برای یک لحظه.

چه خط که در آن شما در حال تلاش برای دسترسی به, مردم, اما اگر شما فشار بیش از حد سخت و یا شما نوشتن یک شنیع داستان در مورد آنها به شما از دست دادن دسترسی به آنها را? که ارز خود را به عنوان یک کاخ سفید خبرنگار ایده داشتن دسترسی به افراد خاص در دولت است. با وجود فشار و کشش و تعادل است که شما را به نگه داشتن ؟

وجود دارد 100 درصد یک عمل متعادل و متفاوت آن در هر مورد و برای هر فرد خبرنگار. من قصد ندارم به نشستن در اینجا و قاضی هر کس دیگری در این حرفه برای آنها چگونه تصمیم به رفتن در مورد کار خود را, اما برای من به طور کلی این خط این است که شما باید به طور قطعی مشخص است که کسی در تلاش است به شما قبل از اینکه شما آمار, انتشار, قبل از اینکه شما آمار نشر در یک داستان. آنها به وضوح تلاش برای ratfuck شما و یا تلاش برای بدست آوردن شما به چاپ نهفته است یا برای خود دستور به پیچ بیش از یک همکار و یا فقط به یک ظرف غذا با شما. سپس اگر شما به طور قطعی ثابت شده است که دریافت بر روی گوشی با آنها و به آنها بگویید که “یا تنها زمانی که ما قصد داریم به بحث در جریان است به طور کامل در ضبط یا من هرگز با شما تماس دوباره. موفق باشید و موفق باشید در تلاش برای انجام این کار با هر یک از نمرات را از دیگر لیبرال خبرنگاران, اما شما نمی خواهید به انجام آن با من است.”

دوباره به صورت موردی وجود دارد قطعا افراد ارشد در کاخ سفید در حال حاضر که من دیگر صحبت کنم. نه به خاطر آن بود که لزوما تصمیم خود را, اما چون من مشخص شد که هیچ استفاده وجود دارد و تلاش برای به زور گرفتن حتی یک هسته از حقیقت را از صحبت کردن به آنها, آیا در ثبت ناشناس یا خاموش کردن ضبط.

یکی از آخرین چیزی که شما باید تعامل برای سال در حال حاضر با افرادی که در مغلوب ساختن پیشی جستن جهانی چپ و در حال حاضر در حال بازگشت بود و امیدوارم که هیکس. شما صحبت کردن در مورد او در کتاب خود یک معامله بزرگ است. شما در برخورد با مردم مانند سباستین گرکا و جولیانی و مانند آن. آیا شما در رابطه با این ایده که برخی از مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن جهانی را به معنای واقعی کلمه هر چیزی را برای حفظ او در قدرت ؟

من فکر می کنم این مهم نه فقط به عنوان یک خبرنگار سیاسی اما فقط به عنوان یک شهروند که مصرف این مواد در یک نیمه به صورت منظم باید بسیار مراقب باشند در مورد آنچه در جریان است در حال حاضر. من فکر نمی کنم مردم لزوما نیاز به مجموعه ای از موی خود را در آتش و یا هیستریک در مورد هر چیزی اما ما شاهد در زمان واقعی آنچه به نظر می رسد رئیس جمهور تهمت فعال تلاش برای سیاسی تا آنجا که او می تواند و به زور گرفتن به عنوان بسیاری fealty به عنوان او می تواند از ظاهرا غیر حزبی و مستقل از موسسات مانند می گویند وزارت دادگستری و یا جامعه اطلاعاتی.

آنچه در جریان است در چشم ساده در هر روز و آنچه ما می دانیم و چه تهمت تقریبا آزادانه اذعان می کند در یک, اساس, است که او ترجیح می دهند این موسسات آیا آنها FBI, DOJ, سازمان سیا و یا ODNI به unflinchingly وفادار به او. نه قانون اساسی و نه برای کشور و نه حتی لزوما به یک حزب سیاسی اما به Donald J. Trump خود را. که یک راه ترسناکتر چشم انداز — آنچه در حال حاضر در حال اقدام, اما, ناشیانه با این رئیس جمهور از کسی مثل سباستین گرکا است که آسان تر به نوشتن بیشتر به عنوان نوعی از یک کاراگاه ،
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>