درخواست یک کتاب منتقد: چه چیزی می تواند به من به عنوان خوانده شده آن را به من احساس بهتر بودن می ترسم ؟

خوش آمدید به نسخه افتتاحیه بورسی را بخواهید یک کتاب منتقد. در هر edition, من, Vox کتاب منتقد کنستانس Grady را ارائه توصیه های کتاب را با توجه به خود را بسیار خاص و خوی: یا چگونه شما احساس در حال حاضر و یا چگونه شما می خواهم به احساس به جای. اگر شما می خواهم من را به چیزی توصیه به شما با ایمیل من در [email protected] با خط موضوع “درخواست یک کتاب منتقد.” بیشتر خاص خود را خلق و خوی بهتر!

همه حق باند. اجازه دهید آن را دریافت کنید. اجازه دهید من به شما کمک کند پیدا کردن چیزی به عنوان خوانده شده.

من می خواهم چاقو را, اما در یک کتاب.

راه حل در اینجا بدیهی است که این Westing بازیتوسط الن راسکین. این یک کلاسیک رمز و راز در مورد یک گروه از غریبه ها که دعوت به حرکت به یک آپارتمان لوکس ساخت و تنها به یاد بگیرند که آنها ساخته شده اند ذینفع محلی میلیونر خواهد شد. همه آنها ایستاده برای تبدیل شدن به بسیار ثروتمند اگر آنها می توانند خود را حل معما.

چگونه در مورد برخی از جامعه مخفی چیزهای ؟

دوست شما به خانه نهم! نوشته شده توسط لی Bardugo این کتاب که در دانشگاه ییل راز جوامع هستند سحر و جادو و آنها نیز ساخته شده است در اطراف بهره برداری فقیر. قهرمان ما به پلیس آنها را, اما او ممکن است بچه را به آنها خودش. آن را بسیار غنی و بسیار جذب بخوانید.

چگونه در مورد یک سری رمز و راز های یک زن باهوش sleuth بدون معمول استعارههای?

آیا شما سعی سارا گلی را سحر و جادو برای دروغگو? این ستاره بسیار hardboiled بانوی کارآگاه است که به بررسی جرم و جنایت در سحر و جادو مدرسه شبانه روزی که در آن خواهر او می آموزد. ما دختر خودش ندارد سحر و جادو با این حال او با تکیه بر عقل او به تنهایی. این یکی واقعا با دقت توسعه یافته جادویی سیستم است که با این نسخهها کار با رمز و راز در راه جذاب.

توصیه من چیزی مخملی بلکه مشتاق.

عزیم چه خلق و خوی. خوب اجاره:

واجب: تاریخچه راز, توسط دانا Tartt. یک گروه از کلاسیک رشته در یک کالج هنرهای لیبرال تبدیل شدن به بسیار نزدیک است. قتل و ضرب وشتم تحقیق و بحث.

کلاسیک: Brideshead Revisitedبا Evelyn Waugh. یک سودا عشق نامه ای به پیش از جنگ انگلستان است.

فانتزی: گل رز دخترتوسط رابین مک کینلی. یک بازگویی از زیبایی و هیولایی که در آن هر جمله را به دقت ساخته شده است که خواندن آن را به شما احساس می کنید مانند شما در حال تماشای هر یک از خط بیرون کشیده شود و یکی یکی از مخمل پوشیده جعبه جواهر.

از سال گذشته: شهر دخترانتوسط الیزابت گیلبرت. یک دختر جوان حرکت به نیویورک در سال 1940 به کار به عنوان یک طراح صحنه و لباس در یک کار تئاتر واریته. ارزش خواندن برای لباس به تنهایی.

من بسیار مضطرب و هیچ چیز وجود دارد برای رفع که, اما من می خواهم چیزی است که باعث می شود من با درست بودن اضطراب است.

ما همه عزادار در حال حاضر. ثانیه است که برای شاهین توسط هلن مک دونالد بهترین کتابی است که من می دانم در مورد غم و اندوه و اضطراب و چگونه ما در حال رفتن به همه از این طریق دریافت کنید.

ایمن ماندن. ماندن در داخل تا آنجا که احتمالا شما می توانید. بخوانید اگر آن را به شما کمک خواهد کرد. من عاشق همه شما.

اگر شما می خواهم من را به چیزی توصیه به شما با ایمیل من در [email protected] با خط موضوع “درخواست یک کتاب منتقد.” بیشتر خاص خود را خلق و خوی بهتر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>