درخواست یک کتاب منتقد: چه باید من به عنوان خوانده شده زمانی که من می تونم هر کار انجام می شود ؟

به انجمن خوش آمدید آخرین قسط از Vox را بپرسید کتاب های منتقد, در, که, من, Vox کتاب منتقد کنستانس Grady ارائه توصیه های کتاب را با توجه به خود را بسیار خاص و خوی: یا چگونه شما احساس در حال حاضر و یا چگونه شما می خواهم به احساس به جای.

شخصا, من در حال حاضر در خلق و خوی به عنوان خوانده شده چیزی آرام و آرام با کسی که به طور کامل در کنترل خود نثر بنابراین من فقط به پایان رسید تا با رابین مک کینلی را در جام. من در مک کینلی که در دهه 70 به عنوان یکی از اولین نویسندگان فانتزی به اجازه ماجراهای و کاملأ پیچیده متعادل جملات تحت تاثیر گوش من به صورت نثر احتمالا بیش از هر نویسنده دیگر.

جام باده آمد در سال 2009 پس از آن در اواخر کتاب برای مک کینلی و مانند بسیاری از تازه ترین آثار آن را آرام و محفوظ به نقطه chilliness. آن را می گیرد در یک قلمرو فانتزی است که توسط یک شاه بد برای هفت سال و در حال حاضر یک رهبری جدید تیم بی تجربه و محروم از آموزش و پرورش بود که خود را به علت تلاش برای پیدا کردن راهی برای درمان این کشور متلاشی شده. نیز وجود دارد مقدار زیادی در مورد عسل. این دقیقا همان چیزی است که من می خواهم به عنوان خوانده شده.

آن را احتمالا نه دقیقا آنچه شما می خواهید به عنوان خوانده شده هر چند به همین دلیل است که این ستون وجود دارد. بنابراین اجازه دهید من به شما کمک کند پیدا کردن چیزی است که شما را به جایی که می خواهید بروید.

توصیه درخواست های زیر را مشاهده کنید به من از طریق ایمیل و توییتر, ویرایش شده برای طول و وضوح.

این سوال من را دیده اند یک مقدار عادلانه از! من دو go-tos.

خانواده Fang توسط کوین ویلسون گرم و خنده دار, طنز درباره دو بزرگسالان مجبور به حرکت به عقب در با عملکرد خود هنرمند پدر و مادر است. آن را به شما فکر می کنم, “هی, حداقل پدر و مادرم هرگز مرا وادار به narc در آنها به مرکز امنیتی گارد در حالی که آنها را به سرقت برده لوبیا ژله از یک فروشگاه آب نبات به عنوان یک تفسیر در سرمایه داری بر من ششم تولد است.” (مگر اینکه آن را برای شما اتفاق می افتد که در این صورت من بسیار متاسفم.)

من هم یک مدافع بزرگ به طور کلی برای خوب نوشته شده ادبیات کودکان در زمان استرس و ادبیات کودکان است که بسیار خوب به ویژه در موضوع دام افتاده بودن خود را وحشتناک ناخالص خانه خود را با وحشتناک ناخالص خانواده که متوقف نخواهد شد مزاحم شماآه.

به تازگی من شده فکر کردن در مورد نانسی باند یک رشته در چنگحدود یک خانواده آمریکایی انجام یک ترم در خارج از کشور در یک شهر کوچک در ولز. خانه کوچک و عجیب و غریب و خانواده نمی توانند بفهمند چگونه برای گرم کردن یا طبخ مواد غذایی خوب در آن و همه آنها دیوانه در هر یک از دیگر و عزادار اخیر مرگ, به طوری که آنها در حال خاردار و به طور مداوم گرفتن در هر یک از دیگر و اعصاب. اما با گذشت زمان آنها انطباق و تنظیم و کار با هم برای ساخت یک عمیقا خانه گرم و نرم خود را. (نیز وجود دارد, سحر و جادو, اما عجیب است که شاید ضعیف ترین بخش از این کتاب است ؟ من همیشه آن جست و خیز در rereads و تمرکز بر روی بخش های که در آن این دختر نوجوان می آموزد به پخت نان و خانواده می رود برای ماهی و چیپس.)

سعی کنید Susan Orlean این کتابخانه کتابمورد لا کتابخانه های عمومی آتش از سال 1986. آن چنان متشنج و گیج است که آن را بار خوانده شده مانند یک رمان و در آن به بررسی گذشته و آینده امریکا کتابخانه ها در واقعا هوشمند و متفکر راه.

در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای نانسی Mitford! او نوشت: بسیار روشن چشم و unromantic اما امیدوار داستانی در برخی از دوران تاریک. کبوتر پای ممکن است کتاب را از او برای شروع با. آن نوشته شده بود در طول سطح شیب دار تا به جنگ جهانی دوم و آن را در مورد یک اشراف زاده انگلیسی است که می شود حوصله داوطلبانه در صلیب سرخ و تصمیم می گیرد برای تبدیل شدن به یک زن زیبا ،

اگر شما می خواهید چیزی شدید و کمی به چالش کشیدن این حرکت خواهد بود پلنگ سیاه Red Wolf توسط مارلون جیمز. این ادبی فانتزی مجموعه ای در جهان با الهام از فولکلور آفریقایی و چشم انداز فوق العاده غنی و همهجانبه خواهد شد و کاملا شما را دور. این کتاب است که به عمد طراحی شده برای مقاومت در برابر خواندن آسان, اگر چه, و پذیرش شده است پلاریزه. (من پیدا کردم آن را کمی تقلا اگر چه من می دانم که دیگران ستایش آن است. و حتی منتقدان مثل من نمی تواند انکار تنظیم شگفت انگیز است!) بنابراین من نیز با پرتاب کردن به عنوان یک گزینه شرق از خورشید توسط جولیا گرکسون. آن را در مورد سه جوان انگلیسی, زنان سفر به هند در سال 1928 و آن را بسیار جذاب و سرگرم کننده است.

بنابراین به طور کلی برای سازماندهی مسائل من می خواهم جولی مورگنسترن نوشت که مدیریت زمان از داخل به خارج: او را به خوبی در ایجاد استراتژی برای کمک به شما در تغییر راه شما فکر می کنم در مورد یک مسئله به جای تحمیل قوانین بر شما از بالا.

اما من همچنین فکر می کنم که در طول یک فاجعه جهانی مانند یکی از ما در حال حاضر آن را بسیار طبیعی و معقول به خودتان پیدا کنید مشکل در انجام کار! به عنوان نیل Webb قرار داده و آن را در به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده, صدای جیر جیر, ما در حال کار از خانه در حال حاضر. ما در خانه های ما در طول یک بحران و تلاش برای انجام کار.

اگر شما پیدا کردن آن را دشوار است به توان تولیدی در حال حاضر ضرب و شتم نیست خودتان را در مورد آن. آن را فقط به اندازه کافی برای دریافت از طریق روز. جنی Odell به بررسی برخی از ایده های مربوط به این موضوع بسیار زیبایی در کتاب خود چگونه به انجام هیچ چیز نیست.

اگر شما می خواهم من را به چیزی توصیه به شما با ایمیل من در [email protected] با خط موضوع “درخواست یک کتاب منتقد.” بیشتر خاص خود را خلق و خوی بهتر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>