درخواست یک معلم: من 10 سال است که واقعا تلاش در مدرسه است. باید او عقب ماندن یک کلاس ؟


A boy puts his head down on his desk.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های monkeybusinessimages/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. در علاوه بر این به ما سنتی مشاوره هر پنج شنبه ما از ویژگی های مجموعه ای از معلمان از سراسر کشور پاسخ دادن به آموزش و پرورش خود سوال است. یک سوال برای ما معلمان? ایمیل [email protected] و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

من رو به یک بیت از یک موضوع با پسرم و نیاز به برخی از بینش. او نیازهای ویژه (او ADHD و اضطراب/افسردگی/مسائل عاطفی و عدم صرع/Jeavons و شناختی و حرکتی تاخیر) و به پایان رساندن کلاس چهارم در مدرسه ابتدایی محلی. او دارای یک IEP است و در یک آموزش کلی درس روزانه منابع اتاق زمان همراه با بارگیری در این هفته کاردرمانی/گفتار. او از لحاظ احساسی و فکری دو تا سه سال پشت همسالان خود. هر سال آنها به ما بگویید که او در ادامه به درجه بعدی معمولا با بیشتر منابع اتاق بار یا بیشتر اقامت و تکرار یک کلاس مضر خواهد بود. آنها با استناد به مطالعات و اطلاعات که ما abided با برخی از تردید به دلیل برخی از مسائل با قلدری و این واقعیت است که او را به تسلط بر اصول اولیه قبل از حرکت رو به جلو است.

در این سال متفاوت است و من با داشتن برخی از افکار. کلاس چهارم که آخرین کلاس در مدرسه خود را قبل از حرکت به “پایین” middle school, که در خانه های پنجم و ششم کلاس که شامل حرکت بین کلاس ها.

ما شروع به آموزش از راه دور هفته دوم ماه مارس, و من در حال حاضر او مسئول درس منظم وظایف به علاوه گرفتن او را به انجام خود را از منابع اتاق کار و هفتگی OT/سخنرانی کار می کنند. از آن شده است خشن پس من هم 2 ساله. هر روز پسر من گریه و شکایت می کند که همه چیز را بیش از حد سخت است.

من در خصوص نگرانی های کلاس و معلم او فقط می گوید: “انجام بهترین شما می توانید.” پسر من نیز با بیان اضطراب بیش از رفتن به مدرسه دیگر در سال آینده—به خصوص بدون یک پایان مناسب به این مدرسه در سال است. او می گوید که او نمی خواهید برای رفتن به مدرسه جدید و که او ترس از کلاس پنجم.

هر بار که من را تا احتمال ماندن او در چهارم برای یک سال دیگر معلمان خود را به من یادآوری کنید که چگونه مضر آن است. اما من فکر نمی کنم او آماده است برای رفتن به مدرسه. او می گوید او می خواهد به ماندن در چهارم. او نمی باید هر گونه قوی نظیر روابط برای کمک به او را از طریق. من یک معلم نیست و من معمولا به طور پیش فرض به آنچه که آنها فکر می کنم بهتر است اما من نمی خواهم به او فشار رو به جلو و افسرده غرق بچه که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به تمام این تغییر است. لطفا کمک کنید.

—نگه دارید در حال حرکت?

عزیز نگه داشتن در حال حرکت

من نمی خواهد خود را مشاهده و پسر رفتار در طول چند ماه گذشته به عنوان نشانه ای از توانایی خود را به یاد بگیرند.

پاسخ من—تقریبا به طور خودکار می تواند به ترویج فرزند خود را به کلاس پنجم. من به استناد به همان تحقیقاتی که پسر خود را معلمان با استناد به نشان می دهد که حفظ تقریبا هرگز کمک می کند تا یک کودک در هر راه.

من هم توصیه که شما اجازه نمی دهد پسر خود را خواسته و یا مبارزات خود را با آموزش در خانه تاثیر تصمیم خود را. من آموزش کلاس پنجم—آخرین ابتدايی قبل از دانش آموزان من حرکت بر روی مدرسه. اگر خواسته حداقل نیمی از کلاس را ابراز تمایل به حفظ شود. تغییر سخت است برای بسیاری از بچه ها و اغلب باید آن را مجبور بر آنها به طوری که آنها یاد بگیرند به قبول و شاید حتی در آغوش تغییر در آینده است.

من هم می دانم که بسیاری از دانشجویان به عنوان فرزندان خود تلاش کرده اند با یادگیری خود را در طول این زمان قرنطینه و من آمده ام به درک که رفتار و تلاش و پاسخ به آنها در یادگیری بسیار متفاوت در خانه و در مدرسه. زمانی که من به تماشای پسر من برای مثال سرگردان به دور از کار و شکایت در مورد دشواری تکالیف خود را, من می دانم که این چیزی است که او را در کلاس درس.

این یک واقعیت ساده است که کودکان بسیار متفاوت رفتار می کنند در خانه از آنها در مدرسه و اغلب آنها خود را نجات دهد بدترین پدر و مادر خود. من نمی خواهد خود را مشاهده و پسر رفتار در طول چند ماه گذشته به عنوان نشانه ای از توانایی خود را به یاد بگیرند.

همه که گفت: این یک اقدام بی سابقه در آموزش و پرورش است. پسر خود را—در حال حاضر دو تا سه سال پشت سر هم—از دست رفته است و سه ماه آموزش در یک مدرسه معمولی محیط و آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر او را با چالش های عمیق می باشد. اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای حفظ یک دانشجو, این ممکن است آن را.

من نمی توصیه, حفظ, اما من توصیه که شما بنشینید با این تیم و بحث در مورد این واقعیت است که این غیر معمول بار و پژوهش است که اغلب ذکر شده ممکن است کمی کمتر مربوطه در حال حاضر با توجه به شرایط منحصر به فرد. در حالی که من نمی توانم بگویم که من توصیه می کنم برای حفظ فرزند خود را من فکر می کنم آن را به ارزش یک گفتگوی جدی با توجه به شرایط.

اگر تصمیم گیری ساخته شده است برای حفظ فرزند خود را, من به شدت توصیه که شما اجازه می دهد جلوگیری از پسر خود به این باور است که شکایت خود بازی هیچ نقشی در این فرآیند است. آخرین چیزی که شما می خواهید آن را به تقویت این ایده که ترسناک چیزهای دشوار و جهش به ناشناخته می تواند اجتناب شود با تعداد صحیح از اشک.

—آقای خاموشی (کلاس پنجم معلم, Connecticut)

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

من یک معلم انگلیسی در یک زنجیره ای ملی که به تازگی به آنلاین آموزش. آن نبوده است, انتقال آسان و ما از دست داده ایم بسیاری از مشتریان بنابراین در حال حاضر ما عمدتا فقط باید تست آمادگی دانش آموزان, اما ما در حال از دست دادن کسانی که بیش از حد. من واقعا لذت بردن از کار با دانش آموزان من در بسیاری از آنها حضور در محلی عمومی بالا و من واقعا احساس برای آنها وقتی که می آید به تحصیل آنلاین—بسیاری از آنها خسته شده و جدا شده خود را به عنوان مدرسه است که عمدتا تنها با داشتن دانش آموزان به نوبه خود در تکالیف هفتگی بدون آموزش. آنها نیز بسیار تاکید شده است.

من واقعا می خواهید برای کمک به دانش آموزان که به نظر می رسد مانند آنها می تواند به نفع از برخی از اضافی پشتیبانی و راهنمایی اما من واقعا نمی دانم که در آن برای شروع است. بیشتر از آن, من واقعا احساس فشار برای تشویق دانش آموزان به حفظ خرید بیشتر و بیشتر جلسات برای جبران درآمد از دست داد. من هرگز احساس شگفت انگیز در مورد کار من به دلیل آمادگی آزمون است بنابراین مملو اما حداقل قبل از من احساس مثل من در کمک به کودکان و نوجوانان بیش از حد به طور کلی—در حال حاضر من احساس می کنم کمی مثل من scamming مردمی است. من واقعا خوش شانس به یک کار در حال حاضر, هر چند, و جلسات بیشتر = درآمد بیشتر. هر گونه مشاوره در مورد چگونه من می تواند به توقف احساس خیلی بدی در مورد این فرفره و شاید حتی کمک به بعضی از بچه ها بیش از حد است ؟

زده در مورد آزمون دبستان

عزیز پاره شده مورد آزمون دبستان

من احساس می کنم شما: آموزش “تست شده با موضوع” که بدان معنی است که دانش آموزان باید با تصویب دولت موظف آزمون استاندارد به عنوان یک فارغ التحصیلی نیاز. من از آن متنفرم. تست استاندارد کاملا بدترین بخشی از کار من است و اگر آن را تبدیل به کل از کار من خواهد بود بدبخت.

به عنوان یک معلم که تا چه حد شما می توانید پشتیبانی و راهنمای تاکید نوجوانان است تا حدودی محدود است. شما می توانید گوش دادن گوش و صدای تشویق. کمک به آنها را قرار دهید تست را در چشم انداز: شنبه, مهم است, اما آن را تنها یکی از عوامل کالج ها در نظر بگیرید; آنها باید مقدار زیادی از زمان برای آماده سازی و در حالی که برخی از کالج ها بسیار انتخابی اکثر دانشکده ها اعتراف بسیاری از دانش آموزانی که اعمال می شود. شما همچنین می توانید برجسته برای دانش آموزان چقدر آنها به رشد در طول زمان است که مطمئن شوید که به تواند بسیار ایجاد انگیزه.

چگونه شما می توانید جلوگیری از احساس وحشتناک ؟ خوب نشسته است نوع از کلاهبرداری, اما این یک مورد نیاز پذیرش برای بسیاری از کالج ها در حال حاضر. اگر هیچ چیز دیگری, شما می توانید کنسول خود را با این واقعیت است که شما در حال کمک به دانش آموزان به دست آوردن ورود به دانشگاه است. شاید شما همچنین می تواند داوطلب را آموزش تخصص به صورت رایگان برای یک دانش آموز که خانواده نمی تواند استطاعت به پرداخت برای خدمات ؟ اگر شما در رسیدن به مشاوران در محلی عمومی دبیرستان, آنها احتمالا می تواند ارتباط شما را با یک دانش آموز با انگیزه.

ممکن است یک پوشش نقره ای از همه از این ؟ من می دانم که بازار کار وحشتناک است راست, در حال حاضر, اما شاید این احساسات شما می تواند انگیزه شما نیاز به بررسی زندگی خود و مهارت های خود را در دراز مدت به اهداف حرفه ای و شما می توانید انجام برخی از تفکر در مورد امکان تغییر شغل. موفق باشید!

—خانم هالبروک (بالا, معلم مدرسه, سکس تگزاس)

سال گذشته پسر من کلاس هفتم معلم ریاضی بود به طور مداوم نا امید با او دلیل کار خود را ناسازگار بود. او درک این مواد که از آن ارائه شد و می تواند تعامل با این مواد, اما او اغلب موفق به نوبه خود در تکالیف. این درست بود حتی وقتی که معلم او را دیدم و مجدانه در انتساب در کلاس. او همان معلم ریاضی این سال و معلم ساخته شده کشف مهم: پسر من بسیاری از شکاف ها در دانش خود را که عمدتا ریاضی کلاس پنجم استاندارد.

کلاس پنجم بود که یک سال بد برای او در مدرسه و پس از آن معقول به نظر می رسد که پسر من نمیفهمد بسیاری از راه حل و کلید های میانبر برای کمک به پوشش این مسائل است. او معلم بود و کمک به او را پر کردن در برخی از این شکاف های یادگیری قبل از همه گیر اما بدیهی است که معلم خود توانایی انجام این کار تغییر کرده است. آیا می دانید ارزان قیمت یک ارزیابی است که می تواند به من کمک کند کشف کردن آنچه که خود را در شکاف هستند ؟ من کمتر نگران شکاف خود من بیشتر می خواهم پسرم را به احساس می کنم مثل یک اعتماد به نفس ریاضی ،

—بازی گرفتن

عزیز بازی گرفتن تا

من در با بررسی برخی از معلمان ابتدایی, من می دانم, و بله, من می توانم شما را به برخی تشخیص است که ارائه دقیق منطقی ارزیابی مهارت های دانش آموزان. اما من کمی متعجب و متحیر در مورد اینکه چرا شما می خواهم به آنها نیاز دارید. حتی اگر پسر خود را معلم محدود به زمان و توانایی شخصا دستور آن را مانند تلفن های موبایل است که معلم یک درک قوی از پسر خود را نیاز دارد. اگر شما قبلا انجام شده نیست بنابراین من فکر می کنم اطلاعات شما با رسیدن و درخواست در مورد آن مفاهیم را به تمرکز بر خواهد بود بسیار شخصی تر و هدفمند تر از آنچه که یک ارزیابی کامپیوتر ارائه می کنند. شما همچنین می توانید درخواست برای معلم مشاهدات و پیشنهادات و انتقادات در مورد پسر خود را عادات و عملکرد به عنوان یک یادگیرنده به طور کلی از آنجا که به صداقت آن را برای تلفن های موبایل به من مانند وجود دارد کمی بیشتر از باقی مانده کسری از خشن خود در سال پنجم. (در حال مشاهده است که او به نظر می رسید به پردازش و درک کار خود را در لحظه ای نیست کاملا مربع با این توضیح که او بنیادی شکاف در دانش خود را. من می خواهم به صحبت کردن با معلم خود در مورد که برخی بیشتر.)

که گفت:, اگر شما در حال حاضر سعی در برقراری ارتباط با معلم و آن نبوده است مفید سعی کنید IXL یا MobyMax به دقت اشاره کردن مهارت های خود را که در آن پسر بیشتر نیاز به بهبود. هر دو سایت نیز باید ابزار برای او به تمرین این مهارت ها را هنگامی که شما آنها را شناسایی. اما من اضافه کنید که شما به مراتب بیشتر رشد اگر او می تواند کار با کسی که می تواند صحبت کردن با او را از طریق فرایند حل مشکلات; تمرین بدون اصلاح اساسی سوء تفاهم ها بیشتر احتمال دارد که نا امید از کمک به. که همکار من نیز توصیه می شود پشتیبانی ارائه شده توسط ذهن های بزرگ’ ابراز پیروزی از اکتشاف ریاضی درسی است. شما می توانید پیدا کردن پدر و مادر tipsheets مشق شب یاران و درجه سطح نقشه راه.

موفق باشید! در ادامه به مثل حلزون حرکت کردن دور در آموزش از راه دور هیچ کار آسان است برای هر کسی, اما این یک چالش فوق العاده ای برای بچه ها که در حال حاضر مورد نیاز علمی پشتیبانی می کند. من برای شما آرزوی بهترین ها.

—خانم بائر (متوسط و بالا مدرسه, معلم, نیویورک)

من به تازگی واجد شرایط برای آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور به عنوان یک مدرس زبان انگلیسی. توسط تازگی واجد شرایط منظورم این است که من واجد شرایط در 3 مارس. تعجب من شده است قادر به کار پس از آن! من در نظر گرفته شده برای انجام برخی از تدریس خصوصی آنلاین برای نگه داشتن مهارت های تازه اما لپ تاپ من شکست چند روز بعد از من واجد شرایط و به من دستور داد واز دست رفته در سیستم پستی. من یک کار و انتظار برای من در خارج از کشور, اما بدیهی است که صبر کنید ممکن است در یک بیت دیگر. آیا شما هر گونه پیشنهادات خود را برای چگونه من می توانم نگه داشتن مهارت های تازه و یا حداقل جلوگیری از آنها را از atrophying بیش از حد—در حالی که من صبر کنید برای مسافرت های بین المللی به امن دوباره ؟

—تقریبا آموزش

عزیز تقریبا آموزش

Oof شما در یک نقطه سخت! من امیدوارم که این زمان کامپیوتر شما وضعیت حل و فصل شود و شما قادر به اتصال به اینترنت. وجود دارد یک میلیون آنلاین منابع آموزش و اولین توصیه من این است که به اطراف خود نگاه. زمانی که من به دنبال الهام بخش برای چگونه به مقابله با یک واحد جدید من به طور معمول گوگل, من, موضوع, موضوع, و, سطح کلاس, غربال کردن از طریق تا زمانی که من پیدا کردن چیزی مناسب و سپس تجدید نظر در آن را با توجه به نیازهای آنچه من آموزش است. البته وجود دارد اختصاص داده شده آموزش وب سایت و پینترست تخته اما من هرگز پیدا کردم که خیلی گسترده و یا گسترده که از آن راضی همه نیازهای من.

شما ذکر تدریس خصوصی آنلاین. من مطمئن هستم که اگر شما به معنای شما قرار بود به tutored یا شما به مدرس دیگران است. وجود دارد تعدادی از وب سایت های مانند VIPKid که جفت انگلیسی زبان معلمان با دانش آموزان در سراسر جهان است. یکی از دوستان من که کند و او می گوید: آن را سرگرم کننده او باعث می شود او برنامه خود را و پرداخت بسیار خوب است.

آیا کامپیوتر شما وارد شده یا نه, یک چیز توصیه من این است که نگاه همه چیز را در اطراف شما از طریق لنز یک درس است. زمانی که من تدریس زبان انگلیسی در خارج از کشور برخی از مورد علاقه من درس شد بر اساس بخش از مجله خبری نشان می دهد مانند 60 دقیقه یا 20/20. دانش آموزان من در بر داشت بخش’ از ظهر (10-20 دقیقه) مناسب و enunciation از مجریان و خبرنگاران بسیار روشن بود و آن را آسان تر برای زبان آموزان زبان انگلیسی به درک. این بخش همچنین با تمرکز بر روی یک موضوع که به ما اجازه کار در واژگان خاص. و در نهایت داستان به یاد ماندنی و به ما ارائه touchstones ما می تواند به بازگشت به بعد درس.

چیز دیگری که من به اشتراک گذاری آهنگ های مورد علاقه ما را بررسی عبارت و واژگان و اصطلاحات. و من دسترسی به یک آشپزخانه, اما من می خواهم گاهی اوقات دانش آموزان نشان می دهد یک دستور العمل مشترک آمریکا ظرف. که منجر به بحث از عطر و طعم و بافت مواد تشکیل دهنده و طعم و مزه و فرهنگ, نه به ذکر است ضروری و خوی.

من موفق ترین درس شروع با یک استاندارد من در تلاش برای آموزش و پس از آن من خودم بپرسید چه نوع تجربه به دانش آموزان می تواند به آن را یاد بگیریم.

هر چه اتفاق می افتد خود را به درایو و شور مشهود و شما در حال رفتن به انجام خدمت بزرگی به دانش آموزان خود را. Bon voyage!

—خانم اسکات (کلاس هشتم, معلم, کارولینای شمالی)

مشاوره بیش از تخته سنگ

من 8 سال به تازگی به اشتراک گذاشته شده با من که در طول ناهار در هفته گذشته یک مرد معلم کلاس اول با نزدیک شدن به او و دو دختر دیگر و پرسید: اگر آنها می خواستند برای دیدن چیزی “خنده دار است.” وقتی گفتند او برگزار شد تا تلفن همراه خود را با دوربین عکاسی از حالت و گفت: “این!” به او نشان داد که آنها چهره خود را. من وحشت دارم از این شوخی است. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>